Najlepsza suszarka do włosów z dyfuzorem

Ostatnio aktualizowane: 10.07.20

 

Jaką suszarkę do włosów z dyfuzorem wybrać?

 

Żadna osoba z długimi włosami nie lubi czekać, aż mokre pasma wyschną, szczególnie przed wyjściem. Naturalne schnięcie włosów jest dla nich bardzo zdrowe, lecz nie zawsze mamy na to czas. W tym wypadku poratować nas może suszarka do włosów. Wiele osób uważa jednak, że sprzęt tego typu znacznie niszczy włosy, które przez to stają się przesuszone i nie wyglądają zbyt ciekawie. Takie opinie dotyczą jednak nieodpowiednio dobranych modeli. Jaka jest najlepsza suszarka do włosów z dyfuzorem w 2020 roku? Wystarczy, że przejdziesz do dalszej części artykułu, a znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

 

 

Osoby, które interesuje model z dyfuzorem powinny przypatrzeć się wykonaniu tego elementu. Jest to dodatkowa część suszarki, którą używa się podczas suszenia włosów kręconych. Najczęściej dyfuzor jest wykonany z plastiku.

Jak wiadomo, typy włosów znacznie różnią się między sobą. Niektóre z nich są delikatne, inne bardzo wymagające. Należy więc przygotować dla nich odpowiednią pielęgnację i dobry sprzęt. Regulacja intensywności nawiewu w suszarce z dyfuzorem sprawi, że włosy będą suszyły się w optymalnych warunkach. Pamiętaj też, że jeżeli nie chcesz przesuszyć włosów, to koniecznie wybierz sprzęt z funkcją zimnego nawiewu.

Nie jest tajemnicą, że najlepsze suszarki do włosów z dyfuzorem są wygodne w użyciu. Dlaczego ma to takie znaczenie? W przypadku długich, gęstych włosów suszenie może zająć naprawdę długo. Aby cały proces nie był niekomfortowy producenci produkują sprzęty, które nie są ciężkie oraz takie, które można łatwo trzymać w rękach przez dłuższy czas.

Jeżeli chodzi o moc, to najlepiej wybierać sprzęt o mocy co najmniej 1000 W. Gwarantuje ona, że nawiew będzie wystarczająco mocny, a włosy wysuszą się bardzo szybko. Wiele użytkowniczek woli produkty nawet mocniejsze, np. 1500 W lub 2000 W. Wszystko zależy od naszych upodobań i czy rzeczywiście taka moc jest nam potrzebna.

 

 

Suszarka do włosów z dyfuzorem – ranking

 

 

Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 

 

Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 to suszarka o mocy 2200 W, która pozwala bardzo szybko wysuszyć gęste włosy. Dzięki mocnemu nadmuchowi układanie pasm jest bardzo łatwe. Suszarka jest wyposażona w technologię jonową, dzięki której po wysuszeniu włosy są gładkie.

Wąska nasadka o szerokości 14 mm sprawia, że układanie włosów jest łatwe. Sprzęt ma 6 poziomów ustawienia temperatury, więc możemy bardzo łatwo wybrać ten odpowiedni, dostosowany do kondycji włosów. Funkcja chłodnego nawiewu delikatnie, lecz szybko suszy włosy. Przewód zasilający ma długość 1,8 m, więc można swobodnie używać sprzętu.

Suszarka jest wyposażona w specjalny filtr, który można zdjąć i wyczyścić, kiedy się zabrudzi. Użytkowniczkom podoba się funkcja ThermoProtect, dzięki której nie zniszczymy włosów. Oprócz tego sprzęt łatwo się obsługuje i jest bardzo lekki, więc nie męczy rąk.

 

 

 

 

Remington Pro-Air Turbo D5220

 

Remington Pro-Air Turbo D5220 to sprzęt o mocy 2400 W. Jedną z największych zalet tej suszarki jest opcja jonizacji, za sprawą której włosy nie elektryzują się, są bardzo miękkie, a poza tym błyszczą i są gładkie. Sprzęt waży niecały 1 kg, więc użytkowanie suszarki nie jest utrudnione przez jej ciężar.

Urządzenie ma 3 zakresy regulacji temperatury oraz 2 prędkości nadmuchu. Bardzo łatwo wybrać odpowiednią moc, aby nie zniszczyć kosmyków zbyt wysoką temperaturą. Funkcja turbo sprawia, że suszenie przebiega bardzo szybko. W komplecie znajduje się dyfuzor, który umożliwia suszenie kręconych włosów, co podoba się wszystkim osobom posiadającym takie włosy.

Suszarka ma wygodny uchwyt do zawieszenia, więc nie będzie zabierać miejsca na półce. Sprzęt jest dobrze wykonany, co w swoich recenzjach podkreślało wielu Internautów. Konsumentom podoba się też dobrze wyprofilowany uchwyt oraz ładny design produktu.

 

 

 

 

Esperanza Lonic Vivien 

 

Esperanza Lonic Vivien to suszarka, która zdobyła kilka nagród potwierdzających, że konsumenci są zadowoleni z użytkowania jej. Długość kabla sprzętu to 1,8 m, co usprawnia suszenie. Do produktu dołączono koncentrator, dzięki któremu można suszyć pojedyncze pasma. Z kolei dyfuzor unosi je i pozwala na suszenie kręconych włosów.

Wiele osób chwali to, że suszarka ma jonizację, więc włosy nie elektryzują się i są miękkie. Sprzęt jest dobrze wykonany i nie ulega zniszczeniu. Moc produktu wynosi 2200 W. Ta suszarka do włosów z dyfuzorem w dobrej cenie gwarantuje możliwość kontrolowania temperatury (3 poziomy) oraz nawiewu (2 poziomy).

Łatwa obsługa jest doceniana przez wielu użytkowników. Uważają oni również, że obudowa suszarki jest skonstruowana w taki sposób, że użytkowanie jest łatwe, a sam sprzęt nie męczy rąk i można używać go przez długi czas. Użytkowniczki zauważyły też, że suszarka nie niszczy włosów nawet podczas częstego użytkowania.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status