Najlepsza suszarka do włosów turystyczna

Ostatnio aktualizowane: 27.11.20

 

Wśród polecanych podróżnych suszarek do włosów szczególne miejsce zajmuje model Philips DryCare Essential BHD003/00 z regulowaną prędkością pracy (2 stopnie). Zyskał on sporo pochlebnych opinii od osób, które miały okazję go przetestować. Sprzęt ma wytrzymałą obudowę z tworzywa ABS, która zachowuje swój początkowy wygląd przez długi czas od momentu zakupu. Suszarka zajmuje mało miejsca w walizce, dodatkowo istnieje możliwość złożenia rączki. Przenoszenie i przechowywanie urządzenia jest bardzo łatwe. Model został wyposażony w koncentrator powietrza, który ułatwia sprawne suszenie pasm. Produkt jest doceniany również za prosty, kobiecy design i wysokiej jakości przewód zasilający. Jeśli jednak zaprezentowany model z jakichś przyczyn Ci się nie spodobał, polecamy poznać nasze pozostałe propozycje. Sporo pozytywnych ocen Internautów zdobyła też turystyczna suszarka do włosów Remington D2400. Ma ona składaną rączkę, dlatego bez problemu mieści się nawet w niewielkiej walizce czy plecaku. W zestawie znajduje się koncentrator przyspieszający suszenie poszczególnych pasm.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką suszarkę do włosów turystyczną wybrać?

 

Turystyczna suszarka do włosów przyda się osobom, które często podróżują. Mając przy sobie taki sprzęt możemy być przygotowani na każdą okoliczność. Jak znaleźć urządzenie, które nie zajmie dużo miejsca w torbie i będzie komfortowe w użytkowaniu? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym poradniku. Jesteśmy pewni, że zawarte w artykule porady ułatwią Ci dokonanie wyboru, podobnie jak umieszczony na końcu ranking 3 modeli popularnych marek.

 

 

Każdy, komu marzy się najlepsza turystyczna suszarka do włosów w 2020 roku powinien sprawdzić kilka podstawowych parametrów wybranego urządzenia. Mowa tu m.in. o mocy. Im wyższa jest jej wartość, tym bardziej efektywne okaże się działanie sprzętu. Standardowo moc tego typu produktów wynosi od 1000 W do ok. 1500 W. Ważną rolę odgrywa również regulator siły nawiewu. Modele turystyczne zwykle mają 2-stopniowe przełączniki. Wbrew pozorom to w zupełności wystarczy, aby szybko wysuszyć włosy i w razie konieczności odpowiednio je wymodelować.

Dobrze, jeśli zakupione urządzenie umożliwi nam zmianę temperatury. Wówczas uda nam się uniknąć poparzenia skóry głowy. Pamiętajmy, że zbyt gorący nawiew ma negatywny wpływ na kondycję pasm. Z tego względu najlepsze turystyczne suszarki do włosów mają dwa stopnie regulacji temperatury.

Kolejna, wyjątkowo ważna kwestia to składana rączka. Za sprawą tego elementu uda nam się schować urządzenie nawet do niewielkiej torby. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w specjalny uchwyt umożliwiający zawieszenie na wieszaku. Tego typu rozwiązanie także ułatwia przechowywanie suszarki i powoduje, że możemy mieć ją na wyciągnięcie ręki.

Często w zestawie razem z urządzeniem otrzymujemy dodatkowe wyposażenie w postaci dyfuzora lub koncentratora. Wspomniane końcówki nie tylko ułatwiają suszenie włosów, ale też umożliwiają dodanie fryzurze objętości i właściwego kształtu. Będąc na wakacjach zwykle nie mamy ochoty na spędzanie czasu przed lustrem, ale tak funkcjonalna suszarka na pewno przyda się np. podczas przygotowań do romantycznej kolacji.

Istotną zaletą suszarek turystycznych jest to, że mają możliwość przełączenia napięcia, przykładowo z 230 V na 110 V. To powoduje, że możemy korzystać z urządzenia nie tylko w Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych czy w Azji. W tym celu wystarczy zaopatrzyć się w specjalny adapter.

 

 

Turystyczne suszarki do włosów – ranking

 

 

Philips DryCare Essential BHD003/00

 

Turystyczna suszarka do włosów Philips DryCare Essential BHD003/00 to sprzęt, którego nie mogło zabraknąć w naszym rankingu. Urządzenie ma obudowę wykonaną z trwałego tworzywa ABS, które nie niszczy się na skutek działania wyższej temperatury. Produkt ma delikatny, kobiecy design.

Moc podróżnej suszarki do włosów wynosi 1400 W, a długość przewodu zasilającego to 1,8 m. Jest on wykonany z wytrzymałych tworzyw, a dodatkowo się nie plącze. 2-stopniowa regulacja prędkości pozwala na dopasowanie urządzenia do aktualnych potrzeb. Suszarka ma koncentrator, który ułatwia efektywne suszenie poszczególnych pasm. Z uwagi na to, że sprzęt ma składaną rączkę, zajmuje naprawdę niewiele miejsca w walizce.

Osoby, które przetestowały to urządzenie wystawiają na jego temat pozytywne opinie, co skłania innych konsumentów do jego zakupu. Suszarka skutecznie suszy włosy i okazuje się niezastąpiona podczas wyjazdów. Jest lekka, poręczna i zajmuje mało miejsca.

Philips DryCare Essential BHD003/00 to podróżna suszarka do włosów ze składaną rączką. Moc sprzętu wynosi dokładnie 1400 W. 

Zalety
Wygoda użytkowania:

Suszarka waży niecałe pół kilograma, więc trzymanie jej w dłoniach nie jest w ogóle męczące. Ponadto urządzenie ma odpowiedni kształt i wygodną rączkę. Kabel zasilający o długości 1,8 m się nie plącze.

Wąski koncentrator:

W zestawie znajduje się wąski koncentrator powietrza, który pozwala na szybkie suszenie wydzielonych pasm.

Wytrzymała obudowa:

Do wykonania obudowy wykorzystano wytrzymałe tworzywo ABS. Nie jest ono podatne na uszkodzenia mechaniczne i działanie wysokiej temperatury.

Składana rączka:

Z uwagi na to, że suszarka ma składaną rączkę, zajmuje mało miejsca w bagażu. Kompaktowe wymiary ułatwiają także jej bezpieczne przechowywanie.

Regulowana prędkość pracy:

Istnieje możliwość ustawienia prędkości pracy sprzętu zależnie od swoich potrzeb. Służący do tego przycisk znajduje się na rączce i płynnie działa.

Wady
Hałas:

Sprzęt generuje stosunkowo duży hałas w trakcie pracy, szczególnie przy ustawieniu większej prędkości.

 

 

 

 

Remington D2400

 

Urządzenie Remington D2400 ma moc 1400 W, a także 2-stopniową regulację siły nawiewu i temperatury. Składana rączka znacząco ułatwia przechowywanie produktu. Ponieważ suszarka jest lekka nie obciąża nadmiernie bagażu. Przewód zasilający ma długość 1,8 m, dlatego nie musimy się obawiać, że ten element wpłynie negatywnie na komfort użytkowania.

Produkt ma uchwyt do zawieszania, jak również koncentrator. Element ten ułatwia suszenie oraz prostowanie włosów. W suszarce istnieje możliwość przełączenia napięcia z 230 V na 240 V lub 120 V. Jeśli zaopatrzymy się w specjalny adapter będziemy mogli bez przeszkód użytkować sprzęt w dowolnym kraju.

Za najważniejszy atut modelu Remington D2400 uznaje się dużą moc. Suszarka działa szybko i skutecznie, a ponadto jest niezwykle poręczna. Konsumenci chwalą przedstawiony produkt również za wytrzymałość. Wykonana z dobrego gatunkowo tworzywa obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, więc nie należy się martwić, że częsta eksploatacja wpłynie negatywnie na estetyczny wygląd sprzętu.

Suszarka turystyczna Remington D2400 ma moc równą 1400 W. Model na 2-stopniową regulację siły i temperatury nawiewu.

Zalety
Uniwersalne napięcie:

Urządzenie ma uniwersalne napięcie, co oznacza, że będziemy mogli z niego korzystać niezależnie od tego, do jakiego miejsca się wybierzemy.

Koncentrator:

W zestawie znajduje się koncentrator, który ułatwia suszenie poszczególnych pasm włosów. Za pomocą tego elementu możemy wygładzić i lepiej wystylizować kosmyki, tylko musimy upewnić się, że koncentrator jest skierowany w dół.

Efektywność działania:

Sprzęt ma stosunkowo dużą moc, dlatego efektywność jego działania jest określana jako bardzo dobra. Nie trzeba poświęcać dużo czasu, aby idealnie wysuszyć włosy.

Zajmuje mało miejsca:

Istotną zaletą prezentowanej suszarki turystycznej jest to, że zajmuje ona niewiele miejsca w walizce. Model ma składaną rączkę z płynnie działającym mechanizmem. Aby złożyć sprzęt, nie musimy używać dużo siły.

Wady
Głośność pracy:

Urządzenie jest hałaśliwe, co potwierdził wykonany przez użytkowników test suszarek turystycznych.

 

 

 

 

Eldom HT99

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć modelu Eldom HT99. To turystyczna suszarka do włosów w dobrej cenie, której moc wynosi 1400 W. Cechą wyróżniającą produkt jest efektowny design. Na biało-fioletowej obudowie widnieją delikatne zdobienia w postaci kwiatów. Za sprawą 2 prędkości nawiewu na pewno uda nam się szybko wysuszyć włosy i przygotować do wyjścia.

Sprzęt marki Eldom jest bardzo lekki i ma kompaktowe wymiary, co sprawia, że mieści się nawet w niewielkiej torbie. Poza tym suszarkę wyposażono w składaną, dobrze wyprofilowaną rączkę. Dołączony koncentrator może okazać się wyjątkowo przydatny, zwłaszcza w przypadku osób marzących o gładkich i prostych pasmach. Z kolei zabezpieczenie przed przegrzaniem skutecznie zapobiega awarii urządzenia.

Jak wynika z wydawanych przez konsumentów opinii prezentowany model idealnie nadaje się dla osób, które często podróżują (zwłaszcza ze względu na wykonywany zawód). Suszarka jest elegancka i poręczna, a dzięki uchwytowi do zawieszenia łatwo się ją przechowuje.

Eldom HT99 to dobra, turystyczna suszarka do włosów do 40 zł. Moc sprzętu wynosi 1400 W. Model ma biało-fioletową obudowę.

Zalety
Regulacja prędkości nawiewu:

Do wyboru mamy jedną z dwóch prędkości nawiewu. To pozwala na lepsze dopasowanie sprzętu do naszych potrzeb, a także typu kosmyków. Jeśli są one cienkie, do suszenia wystarczy słabsza prędkość.

Łatwa obsługa:

Korzystanie z urządzenia jest bardzo łatwe. Suszarkę wystarczy podłączyć do prądu, a następnie nacisnąć odpowiedni przycisk.

Design:

Model ma bardzo elegancki, kobiecy design. Na białej obudowie znajdują się fioletowe zdobienia w postaci kwiatków. Wygląd produktu zwraca uwagę innych osób.

Wady
Szybko się nagrzewa:

Trzeba mieć na uwadze to, że urządzenie szybko się nagrzewa i jeśli chce z niego skorzystać kilka osób z rzędu, konieczne jest odczekanie kilku minut.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

Bosch PHD1151

 

Suszarka Bosch PHD1151 ma moc 1200 W. Przez to mamy możliwość szybkiego wysuszenia włosów bez jednoczesnego ryzyka ich nadmiernego przesuszenia. Sprzęt ma 2 ustawienia siły nawiewu, a także regulację temperatury, co sprawia, że możemy dostosować efektywność działania do swoich potrzeb.

Urządzenie marki Bosch wyposażono w uchwyt do zawieszenia umieszczony na składanej rączce. Możemy więc powiesić suszarkę w widocznym miejscu, aby nie mieć problemu z jej znalezieniem. Produkt zawiera w zestawie koncentrator. Możliwość przełączenia napięcia powoduje, że możemy korzystać ze sprzętu w każdym kraju.

Konsumenci docenili suszarkę Bosch PHD1151 przede wszystkim za kompaktowe wymiary. Produkt nie zajmuje zbyt dużo miejsca w torbie, więc możemy go zabrać ze sobą nawet na krótki wyjazd. Urządzenie ma przewód zasilający o długości 1,8 m, który nie ogranicza swobody ruchów. Wiele osób za dodatkowy atut opisanego wyżej modelu uważa elegancki design.

Bosch PHD1151 to suszarka turystyczna do włosów o mocy równej 1200 W. Urządzenie ma czarną obudowę i składaną rączkę.

Zalety
Kompaktowe wymiary:

Bosch PHD1151 to jedna z najlepszych suszarek turystycznych, ponieważ zajmuje niewiele miejsca i można ją schować nawet do bagażu podręcznego. Gdziekolwiek się wybieramy, mamy możliwość zabrania sprzętu ze sobą.

Uchwyt do zawieszenia:

Na obudowie znajduje się solidny uchwyt z tworzywa sztucznego umożliwiający zawieszenie urządzenia na wieszaku w łazience. W efekcie przechowywanie modelu jest łatwiejsze.

Zmienne zasilanie:

Sprzęt ma zmienne zasilanie, dlatego można z niego korzystać w różnych rejonach świata. To czyni go uniwersalnym.

Komfort użytkowania:

Suszarka turystyczna została tak wykonana, aby korzystanie z niej było w pełni wygodne. Model ma dobrze wyprofilowaną rączkę, która nie wyślizguje się z dłoni. Dodatkowo jest on wyjątkowo lekki.

Obudowa:

Do produkcji obudowy wykorzystano tworzywo sztuczne wyróżniające się dużą odpornością na zarysowania.

Wady
Brak funkcji zimnego nawiewu:

Sprzęt nie ma funkcji zimnego nawiewu, dlatego regularne korzystanie z niego może powodować przesuszenie kosmyków.

 

 

Suszarki podróżne – ranking

 

 

Philips Salondry Compact HP8103/00 

 

Philips Salondry Compact HP8103/00 to niezawodna suszarka podróżna o mocy 1400 W. Umożliwia nam szybkie i delikatne suszenie włosów. Urządzenie generuje optymalny nadmuch. Ponadto ma 2 ustawienia prędkości, a więc dopasujesz go do swoich potrzeb.  

Zaletą tego modelu jest jego lekka obudowa i niewielkie rozmiary.

Produkt ten waży zaledwie 425 g, dzięki czemu sprawdzi się idealnie w podróży. Bez problemu zmieścisz zatem go nawet w torebce.

W zestawie znajduje się wąski koncentrator, który ułatwi nam modelowanie włosów, gdyż nadmuch jest koncentrowany na wąskiej powierzchni.  

Urządzenie ma 1,8 m przewód zasilający oraz wygodny zaczep do zawieszania. Dzięki solidnej obudowie, suszarka jest wysoce odporna na uszkodzenia. Ma też solidny silnik, a więc z całą pewnością będzie Ci służyć przez długie lata.

Ta najlepsza suszarka podróżna, w 2020 roku zyskała uznanie wielu konsumentów. W swoich ocenach podkreślają, że jest to wygodny sprzęt, który umożliwia szybkie suszenie. Poza tym, bardzo lekki i zajmuje niewiele miejsca.

Philips SalonDry Compact HP8103/00 to podróżna suszarka do włosów o mocy równej 1400 W. Długość przewodu zasilającego wynosi 1,8 m. Produkt waży 0,4 kg.

Zalety
Koncentrator:

W zestawie otrzymujemy wąski koncentrator umożliwiający szybkie suszenie. Element ten bardzo przydaje się podczas modelowania fryzury.

Zaczep:

Na obudowie suszarki do włosów znajduje się praktyczny zaczep. Został on wykonany z solidnych materiałów, co minimalizuje ryzyko jego szybkiego uszkodzenia. Zaczep pozwala zawiesić urządzenie blisko lustra, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do suszarki.

2 poziomy intensywności strumienia powietrza:

Użytkownik może wybrać 1 z 2 poziomów intensywności nawiewu. To daje możliwość dostosowania pracy urządzenia do indywidualnych potrzeb.

Moc:

Z uwagi na to, że suszarka ma stosunkowo dużą moc (1400 W) suszenie włosów nie zajmuje dużo czasu.

Komfort użytkowania:

Jak zapewniają konsumenci, którzy mieli okazję przetestować sprzęt produkt ma dobrze przemyślaną budowę. Uchwyt jest odpowiednio wyprofilowany, więc nie wyślizguje się z dłoni. Dodatkowo urządzenie nie nagrzewa się zbyt szybko.

Wady
Rączka:

Prezentowany model nie ma składanej rączki, która pozwoliłaby zaoszczędzić trochę miejsca w walizce.

 

 

 

Remington Compact 1800 D5000

 

Prezentujemy suszarkę do włosów Remington Compact 1800 D5000, która okazuje się idealna w podróży, ponieważ zajmuje mało miejsca. Ma ona wydajnie działający silnik o mocy równej 1800 W, dzięki któremu suszenie nawet grubszych i dłuższych włosów nie zajmuje zbyt dużo czasu. Regulacji podlega prędkość i temperatura nawiewu. 

Istnieje możliwość przełączenia urządzenia w tryb Eco, tak aby zmniejszyć ilość pobieranego prądu. W zestawie otrzymujemy wąski koncentrator, który ułatwia stylizację włosów. Z przodu znajduje się zdejmowany filtr powietrza, który umożliwia zachowanie sprzętu w odpowiedniej czystości. W dolnej części rączki jest specjalny uchwyt umożliwiający zawieszenie suszarki np. na wieszaku w łazience. To rozwiązanie ułatwia przechowywanie urządzenia.

Opinie, jakie można przeczytać na temat suszarki do włosów Remington Compact 1800 D5000 są pochlebne, a w recenzjach wskazywane są różne zalety urządzenia. Można zaliczyć do nich m.in. możliwość płynnej regulacji ustawień i niski pobór energii.

Suszarka do włosów Remington Compact 1800 D5000 ma moc równą 1800 W. Sprzęt jest dostępny w zestawie z wąskim koncentratorem ułatwiającym stylizację.

Zalety
Regulacja ustawień:

Suszarka do włosów ma 3-stopniową regulację temperatury. Co więcej, można też ustawić siłę nawiewu w zależności od tego, jak szybko chcemy wysuszyć włosy.

Zdejmowany filtr powietrza:

Na modelu znajduje się zdejmowany filtr powietrza, który zatrzymuje wszystkie zabrudzenia, a ich późniejsze usunięcie nie jest trudne. Dodatkowo z tyłu znajduje się kratka wlotu powietrza.

Tryb Eco:

Suszarka ma tryb Eco, dzięki któremu zużycie energii jest mniejsze. To zaleta, która zachęca do zakupu w szczególności osoby dbające o środowisko.

Kompaktowe wymiary:

To suszarka podróżna o kompaktowych wymiarach, która bez trudu powinna zmieścić się w każdym bagażu. Sprzęt jest lekki, a dzięki temu nie tylko łatwo się go przenosi, ale też wygodnie z niego korzysta.

Wady
Obudowa:

Z uwagi na to, że obudowa szybko się nagrzewa istnieje ryzyko, że szybciej dojdzie do jej awarii.

 

 

 

MPM SS-1205/N

 

Kolejna suszarka podróżna w dobrej cenie to model MPM SS-1205/N. Urządzenie ma moc 1200 W oraz dwa stopnie nadmuchu. Sprzęt ten jest wydajny i umożliwia szybkie suszenie włosów.

Prezentowany przyrząd ma składaną rączkę, dzięki czemu nie zajmuje w torbie zbyt dużo miejsca. Posiada również praktyczny uchwyt do zawieszania.

Suszarka zapobiega nadmiernemu przesuszaniu włosów, możesz więc mieć pewność, że nie uszkodzi struktury Twoich pasm. Za sprawą regulacji możesz dopasować urządzenie do swoich potrzeb i odpowiednio zadbać o fryzurę.

Urządzenie jest niewielkie i bardzo lekkie, a więc idealne w podróży. Produkt dostępny jest w dwóch kolorach – grantowym i pomarańczowym. Model ten posiada solidną obudowę, która jest wysoce odporna na uszkodzenia.

Największą zaletą suszarki MPM SS-1205/N jest jej niska cena. Jeśli szukasz czegoś niedrogiego to jest model, który powinien Cię zainteresować. Jedyną wadą może okazać się brak dyfuzora. W swoich ocenach konsumenci podkreślą, że prezentowany model jest niezawodny i łatwy w użyciu.

MPM SS-1205/N to dobra suszarka podróżna do 30 zł. Sprzęt ma moc równą 1200 W. Produkt waży 0,3 kg. Użytkownik ma możliwość regulacji prędkości nadmuchu (2 stopnie).

Zalety
Antypoślizgowa powłoka:

Obudowa suszarki została pokryta antypoślizgową powłoką. W efekcie w trakcie użytkowania sprzęt nie wyślizguje się nam z dłoni.

Koncentrator:

Model sprzedawany jest w zestawie z wysokiej jakości koncentratorem. Jest on nieoceniony podczas modelowania włosów.

Waga:

Urządzenie jest wyjątkowo lekkie, dlatego jego użytkowanie jest komfortowe. Nawet jeśli musimy poświęcić dużo czasu na suszenie włosów nie ma obaw o to, że nasza dłoń szybko się zmęczy.

Wady
Szybko się nagrzewa:

Po przeczytaniu zamieszczonych w Internecie opinii można dojść do wniosku, że suszarka stosunkowo szybko się nagrzewa.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status