Najlepsza suszarka do włosów turystyczna

Ostatnio aktualizowane: 24.04.19

 

Jaką suszarkę do włosów turystyczną wybrać?

 

Turystyczna suszarka do włosów przyda się osobom, które często podróżują. Mając przy sobie taki sprzęt możemy być przygotowani na każdą okoliczność. Jak znaleźć urządzenie, które nie zajmie dużo miejsca w torbie i będzie komfortowe w użytkowaniu? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym poradniku. Jesteśmy pewni, że zawarte w artykule porady ułatwią Ci dokonanie wyboru, podobnie jak umieszczony na końcu ranking 3 modeli popularnych marek.

 

 

Każdy, komu marzy się najlepsza turystyczna suszarka do włosów w 2019 roku powinien sprawdzić kilka podstawowych parametrów wybranego urządzenia. Mowa tu m.in. o mocy. Im wyższa jest jej wartość, tym bardziej efektywne okaże się działanie sprzętu. Standardowo moc tego typu produktów wynosi od 1000 W do ok. 1500 W. Ważną rolę odgrywa również regulator siły nawiewu. Modele turystyczne zwykle mają 2-stopniowe przełączniki. Wbrew pozorom to w zupełności wystarczy, aby szybko wysuszyć włosy i w razie konieczności odpowiednio je wymodelować.

Dobrze, jeśli zakupione urządzenie umożliwi nam zmianę temperatury. Wówczas uda nam się uniknąć poparzenia skóry głowy. Pamiętajmy, że zbyt gorący nawiew ma negatywny wpływ na kondycję pasm. Z tego względu najlepsze turystyczne suszarki do włosów mają dwa stopnie regulacji temperatury.

Kolejna, wyjątkowo ważna kwestia to składana rączka. Za sprawą tego elementu uda nam się schować urządzenie nawet do niewielkiej torby. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w specjalny uchwyt umożliwiający zawieszenie na wieszaku. Tego typu rozwiązanie także ułatwia przechowywanie suszarki i powoduje, że możemy mieć ją na wyciągnięcie ręki.

Często w zestawie razem z urządzeniem otrzymujemy dodatkowe wyposażenie w postaci dyfuzora lub koncentratora. Wspomniane końcówki nie tylko ułatwiają suszenie włosów, ale też umożliwiają dodanie fryzurze objętości i właściwego kształtu. Będąc na wakacjach zwykle nie mamy ochoty na spędzanie czasu przed lustrem, ale tak funkcjonalna suszarka na pewno przyda się np. podczas przygotowań do romantycznej kolacji.

Istotną zaletą suszarek turystycznych jest to, że mają możliwość przełączenia napięcia, przykładowo z 230 V na 110 V. To powoduje, że możemy korzystać z urządzenia nie tylko w Europie, ale również w Stanach Zjednoczonych czy w Azji. W tym celu wystarczy zaopatrzyć się w specjalny adapter.

 

 

Turystyczne suszarki do włosów – ranking

 

 

Bosch PHD1151 

 

Suszarka Bosch PHD1151 ma moc 1200 W. Przez to mamy możliwość szybkiego wysuszenia włosów bez jednoczesnego ryzyka ich nadmiernego przesuszenia. Sprzęt ma 2 ustawienia siły nawiewu, a także regulację temperatury, co sprawia, że możemy dostosować efektywność działania do swoich potrzeb.

Urządzenie marki Bosch wyposażono w uchwyt do zawieszenia umieszczony na składanej rączce. Możemy więc powiesić suszarkę w widocznym miejscu, aby nie mieć problemu z jej znalezieniem. Produkt zawiera w zestawie koncentrator. Możliwość przełączenia napięcia powoduje, że możemy korzystać ze sprzętu w każdym kraju.

Konsumenci docenili suszarkę Bosch PHD1151 przede wszystkim za kompaktowe wymiary. Produkt nie zajmuje zbyt dużo miejsca w torbie, więc możemy go zabrać ze sobą nawet na krótki wyjazd. Urządzenie ma przewód zasilający o długości 1,8 m, który nie ogranicza swobody ruchów. Wiele osób za dodatkowy atut opisanego wyżej modelu uważa elegancki design.

 

 

 

 

Remington D2400 

 

Urządzenie Remington D2400 ma moc 1400 W, a także 2-stopniową regulację siły nawiewu i temperatury. Składana rączka znacząco ułatwia przechowywanie produktu. Ponieważ suszarka jest lekka nie obciąża nadmiernie bagażu. Przewód zasilający ma długość 1,8 m, dlatego nie musimy się obawiać, że ten element wpłynie negatywnie na komfort użytkowania.

Produkt ma uchwyt do zawieszania, jak również koncentrator. Element ten ułatwia suszenie oraz prostowanie włosów. W suszarce istnieje możliwość przełączenia napięcia z 230 V na 240 V lub 120 V. Jeśli zaopatrzymy się w specjalny adapter będziemy mogli bez przeszkód użytkować sprzęt w dowolnym kraju.

Za najważniejszy atut modelu Remington D2400 uznaje się dużą moc. Suszarka działa szybko i skutecznie, a ponadto jest niezwykle poręczna. Konsumenci chwalą przedstawiony produkt również za wytrzymałość. Wykonana z dobrego gatunkowo tworzywa obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, więc nie należy się martwić, że częsta eksploatacja wpłynie negatywnie na estetyczny wygląd sprzętu.

 

 

 

 

Eldom HT99

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć modelu Eldom HT99. To turystyczna suszarka do włosów w dobrej cenie, której moc wynosi 1400 W. Cechą wyróżniającą produkt jest efektowny design. Na biało-fioletowej obudowie widnieją delikatne zdobienia w postaci kwiatów. Za sprawą 2 prędkości nawiewu na pewno uda nam się szybko wysuszyć włosy i przygotować do wyjścia.

Sprzęt marki Eldom jest bardzo lekki i ma kompaktowe wymiary, co sprawia, że mieści się nawet w niewielkiej torbie. Poza tym suszarkę wyposażono w składaną, dobrze wyprofilowaną rączkę. Dołączony koncentrator może okazać się wyjątkowo przydatny, zwłaszcza w przypadku osób marzących o gładkich i prostych pasmach. Z kolei zabezpieczenie przed przegrzaniem skutecznie zapobiega awarii urządzenia.

Jak wynika z wydawanych przez konsumentów opinii prezentowany model idealnie nadaje się dla osób, które często podróżują (zwłaszcza ze względu na wykonywany zawód). Suszarka jest elegancka i poręczna, a dzięki uchwytowi do zawieszenia łatwo się ją przechowuje.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)
Loading...