Najlepsza suszarka do włosów profesjonalna

Ostatnio aktualizowane: 07.08.20

 

Chcesz zainwestować w profesjonalną suszarkę do włosów, ale nie wiesz, jaki model wybrać? Obawiasz się, że zakupiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań? W takim razie zapraszamy do lektury naszego rankingu, w którym prezentujemy dobrej jakości sprzęty. Otrzymały one wiele pozytywnych komentarzy Internautów, co stanowi najlepsze potwierdzenie na efektywność działania. Pierwsze miejsce w zestawieniu należy do profesjonalnej suszarki do włosów Babyliss 6500E Digital Sensor. Ma ona cyfrowy czujnik, który na bieżąco reguluje temperaturę pracy. W efekcie ustawienia sprzętu są dostosowywane do typu włosów. Nie ma obaw, że kosmyki na skutek częstego używania suszarki staną się matowe. Urządzenie nie generuje dużego hałasu. Wszystko za sprawą funkcji Silent’ air. Model ma dobrze przemyślaną budowę. Uchwyt ma odpowiednią wielkość, a dodatkowo jest pokryty antypoślizgową powłoką. Kolejną propozycją z naszego rankingu jest profesjonalna suszarka do włosów Valera SP4DRC. Ma ona termostat, który zapobiega przegrzaniu się sprzętu.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką profesjonalną suszarkę do włosów wybrać?

 

Suszarka do włosów to sprzęt, który znajduje się niemal w każdym domu. W zależności od zapotrzebowania klientów poszczególne modele różnią się od siebie mocą i wieloma, innymi cechami. Sprzęty używane w salonach fryzjerskich są znacznie mocniejsze i używa się ich znacznie częściej, przez co muszą być bardziej odporne np. na przegrzanie w porównaniu do pozostałych urządzeń tego typu. Nasz poradnik zakupowy wskaże Ci cechy profesjonalnych suszarek i przedstawi Ci ich wyjątkowe możliwości.

 

 

Konsumenci wybierając najlepsze profesjonalne suszarki do włosów mieli na uwadze przede wszystkim jakość ich pracy, hałas, jaki w jej trakcie generują oraz to, na ile urządzenie chroni włosy. Okazało się, że sprzęty najczęściej wybierane mają opcje minimalizujące negatywny wpływ gorącego powietrza na strukturę włosa. Dzięki kilku opcjom pracy suszenie może odbywać się w różnych temperaturach niepowodujących dyskomfortu osoby, której włosy są aktualnie suszone.

Ważna jest również ilość końcówek suszenia dołączonych do urządzenia. Bardzo praktyczny jest dyfuzor, który podnosi włosy u nasady. Osoby, które nie mogą pochwalić się gęstymi włosami często proszą fryzjera o układanie włosów właśnie za pomocą tej końcówki. Klienci lubią podczas strzyżenia i układania włosów rozmawiać z fryzjerem. Nie jest to możliwe, gdy trzeba przekrzykiwać bardzo głośny sprzęt. Najlepsza profesjonalna suszarka do włosów w 2020 roku jest również bardzo lekka, przez co nawet kilka godzin pracy nią nie sprawia kłopotu fryzjerowi.

Dobrze, aby suszarka była wyposażona w elementy, które pozwalają ją wygodnie zawiesić na wózku lub przy stanowisku pracy fryzjera. Wówczas będzie można po nią sięgnąć w każdej chwili. Suszarka przeznaczona do profesjonalnych salonów fryzjerskich powinna również być zabezpieczona przed przegrzaniem. Będzie ona w końcu pracowała bardzo często w krótkich odstępach czasowych. Przez to wykonanie urządzenia musi być odpowiednio solidne, a wszystkie mechanizmy odporne na zwarcia oraz przegrzanie. Ważny jest również obrotowy kabel, który zapobiega skręcaniu się całego przewodu i tworzeniu się pęknięć w różnych jego miejscach, które potem mogą prowadzić do zwarć. Sam przewód powinien być odpowiednio gruby, ponieważ często będzie zwijany oraz podłączony z kilkoma innymi urządzeniami do jednego przedłużacza. Im bardziej będzie on solidny, tym lepiej.

 

 

Profesjonalne suszarki do włosów – ranking

 

 

Babyliss 6500E Digital Sensor

 

Babyliss 6500E Digital Sensor to jeden z produktów linii inteligentnych. Służą one do stylizacji włosów. Suszarka sama dostosowuje pracę do potrzeb włosówdbając o ich potrzeby w trakcie stylizacji.

Technologia Digital Sensor kontroluje temperaturę nawet 366 razy na sekundę dbając o kondycję włosów i chroniąc je przed szkodliwym wpływem gorącego powietrza. Suszarka pozwala na suszenie włosów w dwóch trybach: delikatnym i intensywnym. Sprzęt ma również funkcję jonizacji, dzięki której włosy nie elektryzują się ani nie są zbyt wysuszone. Suszenie jest cichsze o około 25%, dzięki zastosowaniu technologii Silent’air.

Dyfuzor i dwa koncentratory szybko suszą włosy i pomagają nadać im określony kształt. W opinii fryzjerów to jeden z najlepiej pracujących sprzętów spośród tych używanych w profesjonalnych salonach. Jest to bardzo lekkie urządzenie z wieloma przydatnymi funkcjami. Suszarka jest również polecana osobom, które zmagają się z problemem suchych, elektryzujących się włosów.

Babyliss 6500E Digital Sensor to profesjonalna suszarka do włosów o mocy 2100 W. Model sprzedawany jest w zestawie z 2 koncentratorami powietrza i dyfuzorem.

Zalety
Jonizacja:

Urządzenie ma funkcję jonizacji, dzięki której nasze włosy są miękkie i zdrowe, nawet jeśli regularnie poddajemy je działaniu wysokiej temperatury. Suszarka generuje do 63 miliardów jonów na sekundę.

Czujnik cyfrowy:

Sprzęt wyposażono w czujnik cyfrowy, który kontroluje i jednocześnie reguluje temperaturę pracy nawet do 366 razy na sekundę. W efekcie użytkownik może być pewny, że wydmuchiwane przez suszarkę powietrze nie jest zbyt ciepłe dla danych włosów.

Funkcja Silent\' air:

Model ma funkcję Silent\' air, która skutecznie ogranicza hałas podczas suszenia włosów. Jak wskazuje producent, sprzęt jest cichszy nawet o 24% od innych modeli.

Dodatkowe akcesoria:

W zestawie znajdziemy cienki koncentrator 4 mm x 75 mm, kolejny o wymiarach 6 mm x 90 mm i dyfuzor służący do nadawania włosom objętości.

Antypoślizgowy uchwyt:

Suszarka ma antypoślizgowy uchwyt, więc nie ma ryzyka, że w trakcie użytkowania wypadnie nam z dłoni.

Wady
Waga:

Model jest stosunkowo ciężki. Dłuższe użytkowanie sprzętu może być męczące dla naszych dłoni.

 

 

 

 

Valera SP4DRC 

 

Suszarka Valera SP4DRC jest bardzo wytrzymałym urządzeniem wyposażonym w neodymowe magnesy. Dzięki temu silnik jest znacznie bardziej wydajny – jego żywotność zwiększa się do aż 10 000 godzin pracy.

Sprzęt jest bardzo lekki i przyjazny dla środowiska. Przy jego używaniu czas suszenia włosów zmniejsza się o 50%. Urządzenie zostało wyposażone w technologię Smart Airflow opierającą się na inteligentnym przepływie powietrza. Innowacja ta polega na sprężaniu wewnętrznych ścieżek powietrza, dzięki czemu eliminowane jest niepożądane tarcie. Gwarantuje to maksymalną wydajność i jednocześnie minimalny poziom hałasu.

Osoby używające tej suszarki są bardzo zadowolone z jej zakupu. Sprzęt znacznie skraca pracę fryzjera, będąc przy tym bardzo lekkim i prostym w obsłudze. Również cena suszarki w porównaniu z jej jakością jest bardzo zadowalająca. Osoby, które zakupiły ją do prywatnych domów również są zadowolone, ponieważ przy maksymalnie wydajnej pracy pobiera bardzo mało prądu. To sprzęt godny polecenia.

Profesjonalna suszarka do włosów Valera SP4DRC ma moc równą 2400 W. Model jest dostępny w zestawie z koncentratorami o szerokości 6 cm i 7,5 cm.

Zalety
Efektywne suszenie:

Wielu użytkowników w swoich recenzjach zapewnia, że urządzenie pozwala w szybki sposób wysuszyć nawet bardzo grube i długie włosy. Nie trzeba spędzać dużo czasu w łazience, aby zadbać o swoją fryzurę.

Termostat:

Model ma termostat, który zabezpiecza sprzęt przed przegrzaniem w trakcie użytkowania. Nie ma ryzyka, że wskutek działania zbyt wysokiej temperatury dojdzie do awarii urządzenia.

Silnik bezszczotkowy:

Suszarkę wyposażono w dobrej jakości silnik bezszczotkowy, którego cechuje bezawaryjna i cicha praca. W związku z tym, że sprzęt nie generuje dużego hałasu jego użytkowanie jest przyjemne.

Obrotowy kabel:

Model ma stosunkowo długi kabel zasilający. Jest on obrotowy, więc nic nie krępuje naszych ruchów.

Wady
Obudowa:

Urządzenie ma czerwoną obudowę, która ze względu na swój kolor nie każdemu przypadnie do gustu.

 

 

 

 

Parlux 3800 Ionic & Ceramic 

 

Parlux 3800 Ionic & Ceramic to profesjonalna suszarka do włosów w dobrej cenie, która pozwala na efektywną pracę przy niskim poborze energii elektrycznej. Z tego powodu chętnie kupują ją nie tylko fryzjerzy, ale również prywatni użytkownicy.

Sprzęt ma ceramiczną izolację elementu grzejnego, co pozwala na długą pracę bez ryzyka przegrzania. Kratka wylotu powietrza również została pokryta warstwą ceramiki. Aby suszone włosy były miękkie i nie elektryzowały się, sprzęt został wyposażony w jonizator. Moc urządzenia to 2100 W. Dodatkowym zabezpieczeniem suszarki jest termostat zapobiegający przegrzaniu. Suszarka pracuje na jednej z dwóch prędkości i 4 zakresach temperatury. Kabel zasilający ma aż 3 m długości, więc można pracować urządzeniem nawet wtedy, kiedy jest ono znacznie oddalone od kontaktu.

Srebrne końcówki przełączników, w opinii kupujących, stanowią ozdobę sprzętu. Dzięki wbudowanemu tłumikowi hałasu możliwa jest rozmowa z klientem nawet w trakcie suszenia włosów.  Przycisk zimnego powietrza pozwala na suszenie włosów w niskiej temperaturze. Suszarka jest przyjaznym dla włosów, energooszczędnym sprzętem.

Parlux 3800 Ionic & Ceramic to dobra profesjonalna suszarka do włosów do 500 zł. Moc urządzenia wynosi 2100 W, a długość kabla zasilającego to 3 m.

Zalety
Regulacja:

Użytkownik ma do wyboru kilka ustawień temperatury i prędkości pracy sprzętu. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie suszarki do potrzeb każdej osoby. Z urządzenia może korzystać cała rodzina. Model jest też polecany do salonów fryzjerskich.

Funkcja jonizacji:

Włosy po suszeniu się nie elektryzują, co jest możliwe za sprawą funkcji jonizacji.

Efektywność:

Suszarka ma dużą moc. W związku z tym nasze włosy są suche już po krótkim czasie od włączenia urządzenia.

Wady
Odstające przyciski:

Model ma wypukłe przyciski, które uwierają dłoń w trakcie suszenia powodując, że użytkowanie sprzętu nie jest tak komfortowe, jak mogłoby być.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status