ᐅ Dobre prostownice Remington Shine Therapy – Opinie i recenzje

Najlepsza prostownica Remington Shine Therapy

Ostatnio aktualizowane: 10.12.19

 

Jaką prostownicę Remington Shine Therapy wybrać?

 

Dla wielu kobiet prostowanie włosów jest podstawową czynnością w codziennej stylizacji fryzury. Aby włosy mimo ciągłego stosowania prostownicy mogły pozostać mocne i zdrowe, należy wybrać urządzenie o odpowiednich cechach i parametrach. W tym poradniku znajdują się cenne wskazówki, które ułatwią Ci zakup dobrej jakości modelu. Na jego końcu znajdziesz ranking prezentujący 2 sprzęty Remington Shine Therapy.

 

 

Wybraliśmy markę Remington, ponieważ zyskała ona zaufanie konsumentów na całym świecie. Znajdujące się w jej ofercie prostownice, suszarki, lokówki i inne urządzenia cieszą się niezwykle dużą popularnością. Wszystko przez to, że nie tylko mają one odpowiednio dużą moc czy temperaturę nagrzewania, ale też wykorzystują najnowocześniejsze technologie. Seria Shine Therapy obejmuje sprzęty pokryte specjalną powłoką, która zapobiega spaleniu pasm i jednocześnie dodaje im blasku.

Prostownice możemy zaklasyfikować do kilku grup biorąc pod uwagę powłokę pokrywającą płytki, czyli podstawowy element budowy takich urządzeń. Pierwszą grupę stanowią modele z płytkami ceramicznymi, które są obecnie najbardziej popularne. Ceramika równomiernie się nagrzewa i jest śliska, co znacząco ułatwia prostowanie włosów. Druga grupa to sprzęty z płytkami teflonowymi. Jedną z ich największych zalet jest to, że nie przywierają do nich pasma. Niemniej teflon może się nierównomiernie nagrzewać, co grozi spaleniem kosmyków. Ostatnią grupą są urządzenia z płytkami tytanowymi, które są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Idealnie sprawdzają się one przy włosach grubych i kręconych, gdyż dobrze wygładzają nawet trudne w stylizacji włosy.

Najlepsza prostownica Remington Shine Therapy w 2019 roku ma dużą moc i dzięki temu szybko nagrzewa się do odpowiedniej temperatury. Polecamy sięgnąć po sprzęt powyżej 40 W, gdyż jego użytkowanie będzie wyjątkowo komfortowe. W takim przypadku urządzenie w znacznie krótszym czasie nagrzeje się i będzie gotowe do pracy, w efekcie czego możemy zyskać chwilę dla siebie.

Równie istotny, co moc, jest zakres temperatury pracy prostownicy. Zazwyczaj wynosi on od ok. 150 st. C do 230 st. C. To pozwala nam dobrać odpowiednią temperaturę, biorąc pod uwagę kondycję naszych włosów (w przypadku cienkich i słabych włosów powinna być ona niska). Dobrym rozwiązaniem jest wybór urządzenia pozwalającego nam na samodzielną regulację temperatury. Wówczas dobierzemy ją o wiele bardziej precyzyjnie i będziemy mogli stylizować fryzurę w sposób całkowicie bezpieczny. Zazwyczaj regulacji dokonuje się poprzez specjalne pokrętło umieszczone na obudowie prostownicy. W przypadku bardziej nowoczesnych modeli temperaturę możemy ustawić na elektronicznym wyświetlaczu, co dla wielu osób jest wygodniejszą opcją.

 

 

Prostownice Remington Shine Therapy – ranking

 

 

Remington S 8500 Shine Therapy Set

 

Urządzenie Remington S 8500 Shine Therapy Set ma moc 50 W i płytki pokryte ceramiczną powłoką Advanced Ceramic, które wzbogacone zostały o olej arganowy oraz witaminę E. Pod wpływem wysokiej temperatury substancje te są uwalniane i rozprowadzane na włosach, w efekcie czego pasma stają się lepiej odżywione i zyskują do 86% więcej blasku. Powyższy model nagrzewa się w 15 sekund, dlatego stylizacja fryzury nie zajmuje dużo czasu.

Płytki prostownicy są ruchome, co ułatwia wygładzanie włosów. 9 ustawień temperatury w zakresie od 150 st. C do 230 st. C pozwala zadecydować o poziomie nagrzania urządzenia. Sprzęt wyposażono w wyświetlacz LCD ułatwiający kontrolowanie temperatury nagrzewania i zwiększający jednocześnie wygodę użytkowania. Co więcej, ma on także funkcję automatycznego wyłączania, która aktywuje się po 60 minutach bezczynności. To sprawia, że nawet po opuszczeniu domu w pośpiechu, nie trzeba się martwić o to, że nie wyłączyliśmy urządzenia.

Z opinii konsumentów wynika, że największymi zaletami prezentowanego modelu są: funkcjonalność, łatwa obsługa oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wielu osobom.mmm.. c c ta prostownica Remington Shine Therapy w dobrej cenie poprawia kondycję włosów i sprawia, że pięknie wyglądają one każdego dnia. Producent dołączył do zestawu specjalne etui, w którym można przechowywać sprzęt. Przez to nie osiada na nim kurz i nie jest on podatny na uszkodzenia.

 

 

 

 

Remington S 8500 Shine Therapy LCD

 

Prostownica Remington S 8500 Shine Therapy LCD ma moc 50 W. Wyposażono ją w ceramiczne, ruchome płytki, które podczas prostowania włosów uwalniają zawarte w powłoce składniki odżywcze. Są to witamina E oraz marokański olej arganowy, które sprawiają, że pasma zyskują nawet do 86% więcej blasku. Sprzęt nagrzewa się w zaledwie 15 sekund, a jeżeli bardzo się nam spieszy, możemy wykorzystać funkcję Turbo Boost. Pozwala ona w krótszym czasie osiągnąć maksymalną temperaturę.

Ponieważ urządzenie ma cyfrowy wyświetlacz, ustawienie optymalnego poziomu nagrzania płytek nie stanowi problemu. Do wyboru mamy 9 ustawień temperatury w zakresie od 150 st. C do 230 st. C. Po 60 minutach bezczynności sprzęt samodzielnie się wyłącza, co pozwala uniknąć jego awarii i wielu niebezpiecznych sytuacji, np. pożaru. Poza tym powyższy model ma funkcję blokady płytek i dołączone do kompletu, specjalne etui. Wszystko to ułatwia przechowywanie urządzenia i umożliwia zabranie go ze sobą w podróż.

Jak twierdzą konsumenci, najlepsze prostownice Remington Shine Therapy są nie tylko łatwe w obsłudze, ale i komfortowe w użytkowaniu. Opinie na temat przedstawionego sprzętu dowodzą, że spełnia on te warunki. Wpływ na to ma m.in.: opcja blokady ustawionej temperatury, kompaktowe wymiary, jak również obrotowy przewód nieograniczający naszych ruchów. Wymienione rozwiązania sprawiają, że użytkowanie urządzenia jest wygodne i przyjemne.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status