Najlepsza prostownica Remington Keratin Protect

Ostatnio aktualizowane: 25.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką prostownicę Remington Keratin Protect wybrać?

 

Wiele kobiet marzy o prostych, elegancko wyglądających włosach. Wiedzą to producenci kosmetyków oraz małego AGD, więc na rynku znajdziemy wiele urządzeń, specyfików oraz kuracji, których zadaniem jest wyprostowanie pasm. Aby mieć piękne, proste włosy można je wygładzić z pomocą prostownicy. Możemy to robić samodzielnie w domu, bez ingerencji osób postronnych. W tym artykule skupimy się wyłącznie na specjalnej serii popularnej firmy Remington o nazwie Keratin Protect. Prostownice z tej serii są wykonane w taki sposób, że nie niszczą włosów, lecz je odżywiają ze względu na obecność keratyny.

Najlepsze prostownice Remington Keratin Protect pozwalają na łatwą zmianę temperatury. Każda kobieta ma inne włosy, a z kolei te, inne wymagania. Bardzo delikatne kosmyki mogą zostać zniszczone przez gorąco nawet w niezbyt wysokich temperaturach. Ważne jest więc, abyśmy mieli kontrolę nad temperaturą, z jaką prostujemy włosy. Jest to możliwe, jeśli wybierzemy prostownicę z manualnym ustawieniem temperatury na obudowie.

Niemniej ważne jest  szybkie nagrzewanie się sprzętu. Wybierając prostownicę Remington Keratin Protect, możesz zapomnieć o długim oczekiwaniu na odpowiednią temperaturę. Nowoczesne technologie sprawiają, że prostownica nagrzewa się w kilkanaście sekund (najczęściej od 15 sekund do 20 sekund).

Nie jest tajemnicą, że najlepsza prostownica Remington Keratin Protect w 2021 roku jest łatwa w użytkowaniu. W pierwszej kolejności przypatrz się kablowi urządzenia. Powinien on być obrotowy i dostatecznie długi (od 2 m do 3 m), ponieważ to znacznie ułatwi prostowanie. Ważny jest dobrze wyprofilowany kształt sprzętu, abyśmy mogli go bezpiecznie i pewnie złapać w dłonie. Prostownica nie może być zbyt ciężka. Jeżeli jej waga wynosi więcej niż 0,5 kg, to operowanie nią jedną ręką może być uciążliwe.

Dobra prostownica jest bezpieczna dla naszych włosów. Urządzenia z serii Keratin Protect mierzą wilgotność włosa i jeżeli jest ona zbyt wysoka, to zaczyna migać lampka na obudowie sprzętu. Ceramiczne płytki są bezpieczne dla włosów, a oprócz tego zawierają np. oleje, które poprawiają kondycję włosów.

 

 

Prostownice Remington Keratin Protect – ranking

 

 

Remington Keratin Protect S8598 

 

Remington Keratin Protect S8598 jest przeznaczona dla osób, które marzą o prostych włosach, lecz nie chcą ich zniszczyć. Jedną z największych zalet prostownicy jest możliwość swobodnej zmiany temperatury od 160 st. C do 230 st. C. Dzięki prezentowanemu sprzętowi prostowanie delikatnych włosów nie jest już problemem. Temperaturę można w dowolnym czasie sprawdzić na wyświetlaczu znajdującym się na obudowie.

Sprzęt nagrzewa się w 15 sekund, więc nie musisz pamiętać o tym, aby podłączyć go wcześniej do gniazdka, szczególnie wtedy, kiedy się spieszysz. W przypadku, gdy zapomnisz o wyłączeniu prostownicy, to nie musisz się martwić, ponieważ automatycznie wyłączy się po godzinie bezczynności.Płytki mają specjalną powłokę Advanced Ceramic. Jest ona wykonana z ceramiki z dodatkami oleju migdałowego oraz keratyny. Dlatego po prostowaniu włosy wyglądają na zdrowe oraz nie są zniszczone.

Prostownica skutecznie prostuje włosy, a efekt utrzymuje się przez długi czas. To, co najbardziej spodobało się kobietom, to specjalny czujnik temperatury. Jeżeli jest ona zbyt wysoka, to na obudowie zapali się lampka ostrzegawcza. W tym momencie możemy zmniejszyć zbyt wysoką temperaturę. Użytkownicy chwalą prostownicę za swobodne użytkowanie oraz wyjątkowo długi kabel (3 m).

 

 

 

 

Remington Keratin Protect S8540 

 

Remington Keratin Protect S8540 to prostownica, która sprawia, że prostowanie włosów wcale nie oznacza ich zniszczenia. Model ten może również służyć użytkowniczkom do stworzenia loków. Sprzęt jest wykonany w taki sposób, że nawet na skutek regularnego stosowania włosy nie palą się i wyglądają bardzo dobrze. Jest to zasługa specjalnych płytek z ceramiki. Są one wyjątkowo szerokie, więc nabranie większego pasma i stworzenie grubych loków jest jak najbardziej możliwe.

Użytkowniczki najczęściej chwalą możliwość swobodnej zmiany temperatury. W przypadku delikatnych włosów polecamy użycie niskiej temperatury – 150 st. C. Jeżeli jednak masz bardzo grube włosy, które trudno się układa, to lepiej wybrać wyższą temperaturę. Najwyższa to 230 st. C. Plusem jest to, że urządzenie ma specjalne czujniki, które kontrolują, czy dana temperatura nie jest zbyt wysoka. Jeżeli jest ryzyko zniszczenia włosów, to na obudowie włączy się rażąca lampka, która nas o tym poinformuje.

Wielu osobom zaopatrzonym w prostownicę podoba się również szybkie nagrzewanie, co nie zmusza ich do długiego czekania. Według użytkowniczek włosy wyprostowane prostownicą przez długi czas zachowują swój wygląd. Dodatkowo sprzęt nie niszczy pasm, jak inne urządzenia tego typu. Warto dodać, że ta prostownica Remington Keratin Protect w dobrej cenie ma specjalnie wyprofilowany kształt, który umożliwia swobodne prostowanie nawet trudno dostępnych kosmyków.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status