Najlepsza prostownica Philips

Ostatnio aktualizowane: 18.12.18

 

Jak prostownice Philips wybrać ?

 

Włosy uważane są za największy atrybut kobiety, zatem, aby utrzymać je w nienagannej kondycji, możemy zaopatrzyć się w prostownicę. Urządzenie to pozwoli nam wystylizować włosy, nadać im blasku i gładkości. Prostownice dostępne są na naszym rynku już od wielu lat. Przez te wszystkie lata były nieustannie udoskonalane. By ułatwić Ci wybór odpowiedniego produktu, stworzyliśmy ten poradnik i ranking, w którym umieściliśmy 3 najlepsze prostownice Philips.

Firma Philips została założona w Holandii. Jest to jeden z największych producentów artykułów użytkowych. Mottem firmy jest ulepszenie życia każdego człowieka. W Polsce Philips istnieje już ponad 90 lat. Działalność zaczęto od produkcji lamp w Warszawie. Jest to wiodąca marka, jeżeli chodzi o odtwarzacze audio, AGD i sprzęt kuchenny. Może także pochwalić się czołową pozycją, jako inwestor na polskim rynku. Firma próbuje wprowadzić innowacje w każdym miejscu na świecie. W trakcie produkcji, Philips bierze pod uwagę potrzeby ludzi, co właśnie sprawiło, że jego produkty są tak popularne.

Aby wybrać prostownicę odpowiadającą naszym potrzebom, musimy zwrócić uwagę na materiał, z którego została wykonana powłoka. Jedną z najbardziej trwałych powłok jest diamentowa. Jej największym atutem jest odporność na zarysowania. Powłoką, która pozostawi nasze włosy błyszczące, jest niewątpliwie powłoka lustrzana. Jeżeli zależy nam, aby włosy były gładkie, to powinniśmy wybrać powłokę wykonaną z ceramiki. Dla posiadaczek grubych i kręconych loków najlepszą opcją jest płytka tytanowa. Powłoka teflonowa z kolei, zapobiega przywieraniu do nich włosów, a co za tym idzie nie niszczy ich. Mamy także pewność, że posłuży nam na długie lata, ponieważ jest bardzo trwała. Odradza się kupno powłok metalowych, które bardzo niszczą włosy.

Przy zakupie prostownicy na szczególną uwagę zasługuje termoregulacja. Każdy rodzaj włosów wymaga stylizowania w różnych temperaturach. Wybierając prostownicę z regulowaną temperaturą, możemy sami dostosować ją do naszych włosów.

Nie możemy również zapomnieć o bezpieczeństwie użytkowania. Zapewni to nam funkcja automatycznego wyłączania, a także ergonomiczny kształt, dzięki któremu będziemy stabilnie trzymać urządzenie w dłoni.

 

 

Prostownice Philips – ranking

 

 

Philips HP8372/00

 

Philips HP8372/00 to niewątpliwie najlepsza prostownica Philips w 2018 roku. Urządzenie to zostało wyposażone w powłokę ceramiczną. Sprawia to, że po stylizacji nasze włosy stają się bardzo gładkie. Produkt ten potrafi nagrzać się w dosłownie kilka sekund. Najwyższa temperatura to 200 st. C, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, szykując się rano do pracy.

W prostownicy została użyta funkcja jonizacji, która sprawia, że jony zamykają łuski włosów, chroniąc je przed ciepłem. Do zestawu dołączone zostało także etui, które ochroni nasz sprzęt przed kurzem. Model posiada również całkiem długi kabel.

Obudowa sprzętu uniemożliwia nam oparzenie się, sprawiając, że jest bezpieczny. Po użyciu prostownicy, włosy wyglądają bardzo naturalnie. Produkt wyposażony jest także w wyświetlacz, który pokazuje temperaturę.

Wykorzystano w nim również ciekawą funkcję Moisture Protect, chroniącą dodatkowo nasze włosy. Prostownica Philips HP8372/00 jest szczególnie ceniona za swoją funkcjonalność i prostotę użytkowania.

 

 

 

 

Philips Care Straight & Curl HP8345/00

 

Philips Care Straight & Curl HP8345/00 jest urządzeniem, w którym zostały wykorzystane specjalne płytki ceramiczne SilkySmooth. Dlatego ich poślizg jest większy, a włosy stają się bardzo gładkie. Niewątpliwym atutem tego produktu jest szybkość jego nagrzewania, gdyż zajmuje to jedynie 30 s.

Dzięki technologii EHD+, ciepło rozprowadzane jest równomiernie po powłokach, co niweluje niebezpieczeństwo spalenia włosów. Produkt ten wyposażony jest w termoregulację, a zakres jego temperatury wynosi od 120 st. C aż do 230 st. C. Sprawia to, że za jednym pociągnięciem prostownicy włosy staną się idealnie gładkie.

Urządzenie zostało wyposażone w jonizację, która zadba o ochronę włosów przed nadmiernym ciepłem, zamykając ich łuski. Dodatkowo, długość kabla wynosi aż 1,8 m, dzięki czemu nie musimy siedzieć tuż przy gniazdku. Model ten wyposażony został w funkcję automatycznego wyłączania, zatem jest bardzo bezpieczną opcją dla zapominalskich.

Sam wyłączy się po godzinie bezczynności. Philips Care Straight & Curl HP8345/00 jest to prostownica Philips w dobrej cenie uważana przez konsumentów za bardzo funkcjonalną i profesjonalną.

 

 

 

 

Philips ProCare Keratin HP8361/00

 

Philips ProCare Keratin HP8361/00 jest urządzeniem z płytkami ceramicznymi. Cechą wyróżniającą je od innych urządzeń jest ich wibracja, dzięki czemu włosy rozkładają się na płytkach równomiernie.

Co więcej, płytki sprzętu uwalniają keratynę, która odpowiedzialna jest za odbudowę włosów. Połączenie tego z funkcją jonizacji sprawia, że włosy są błyszczące i wyglądają zdrowo.

Urządzenie nagrzewa się w ciągu 30 s, co w efekcie daje nam dodatkowy czas. Typ ten wyposażony jest we wskaźnik gotowości do pracy, dzięki czemu możemy od razu zacząć modelowanie włosów. Jego kabel ma długość 2,5 m, co umożliwia nam komfortowe użytkowanie prostownicy. Poza tym, jest on obrotowy, a więc nie plącze się. Dzięki automatycznemu wyłączaniu się sprzętu nie musimy martwić się o nasze bezpieczeństwo.

Do zestawu dołączone zostało etui, które jest odporne na wysoką temperaturę. Prostownica Philips ProCare Keratin HP8361/00 jest szczególnie ceniona za swoją trwałość i dbałość o nasze włosy.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...