Najlepsza prostownica GHD

Ostatnio aktualizowane: 18.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Prostownice marki GHD są uznawane za dobrej jakości urządzenia. Przyjrzeliśmy się dokładnie dostępnym w sklepach modelom i wybraliśmy te, które zasługują na szczególne uznanie. Na pierwszym miejscu w rankingu znalazła się prostownica GHD Gold Mini. Jest to model wyposażony w ceramiczne płytki. Są one delikatne dla włosów, co skutecznie chroni przed ich zniszczeniem. Dodatkowo płytki wykazują sporą odporność na zarysowania. Urządzenie można podłączyć do różnego rodzaju gniazdek, dlatego też jest ono uznawane za uniwersalne. Jest to szczególnie istotne dla osób, które często podróżują. Przydatną opcją jest automatyczne wyłączanie sprzętu po określonym czasie bezczynności. Stanowi to skuteczne zabezpieczenie w przypadku pozostawienia prostownicy podłączonej do prądu i wyjścia z domu. Na drugim miejscu w naszym rankingu uplasował się model GHD Gold Max. Ta prostownica przeznaczona jest do stylizacji każdego rodzaju włosów. Urządzenie gwarantuje trwałe efekty – kosmyki są wygładzone przez cały dzień. W efekcie niezależnie od tego, jak długo jesteśmy poza domem, wyglądamy atrakcyjnie.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką prostownicę GHD wybrać?

 

Wielu z nas ma problem z nieestetyczną i chaotyczną burzą loków z rana. Niestety często, gdy się budzimy nasze włosy elektryzują się, skręcają się lub gniotą, co nie wygląda estetycznie. Lekarstwem na to jest zakup dobrej prostownicy, która w kilka chwil pozwoli nam uporać się z fryzurą. Wbrew temu, co wielu z nas myśli, zakup prostownicy nie jest wcale prostym zadaniem. Jest wiele rzeczy, na które musimy zwrócić uwagę, aby nie zniszczyć naszych włosów. Z tego powodu, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dzięki jego lekturze dowiesz się, czym cechują się najlepsze prostownice GHD. Wiemy, że podjęcie decyzji nie jest proste, dlatego przygotowaliśmy niewielkie, pomocnicze zestawienie.

 

 

GHD to bardzo ekskluzywna marka, która zajmuje się produkcją sprzętów z branży fryzjerskiej. W swojej ofercie firma posiada wiele lokówek, prostownic i suszarek, które pomagają klientom poprawić stan ich włosów. Zaletą producenta jest to, że jego urządzenia są w pełni bezpieczne, gdyż nie niszczą końcówek.

Najlepsza prostownica GHD w 2021 roku musi być solidnie wykonana. Jeśli masz zamiar użytkować sprzęt przez kilka lub nawet kilkanaście lat, musi być on dobrze wykonany. Zdecydowanie odradzamy sprzęty z plastiku, gdyż szybko się przegrzewają i niszczą.

Najważniejszym elementem jest powłoka, gdyż to właśnie ona ma bezpośredni kontakt z naszymi włosami. Jeśli zainwestujesz w dobrej jakości model z odpowiedniego materiału, Twoja fryzura nie ucierpi. Najpopularniejszym sprzętem, który chcemy również polecić w naszym poradniku są prostownice ceramiczne. Materiał ten gwarantuje równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni. Dzięki temu, każdy kosmyk jest pod wpływem tej samej temperatury. W efekcie nie dochodzi do przypalania włosów. Alternatywą są urządzenia tytanowe, bowiem są bardzo odporne na uszkodzenia. Taki rodzaj prostownicy zalecany jest osobom o bardzo grubych i kręconych włosach. Ostatni typ to produkty teflonowe. Ich niska cena wynika z dość dużej nietrwałości. Jeśli chcesz zakupić taki sprzęt, upewnij się, że posiada on domieszki innych pierwiastków, które zagwarantują lepszą dystrybucję ciepła.

Zwróć również uwagę na zakres temperatur oraz sposób jej regulacji. Niektóre produkty posiadają kilka programów, do których przypisany jest pewien poziom ciepła. Dostępne są również produkty, z bardziej sprecyzowaną, szerszą regulacją, co pozwala na samodzielne wybranie, jak bardzo rozgrzana ma być płytka. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób o cienkich włosach, które szybko ulegają przepaleniu.

 

 

Prostownice GHD – ranking

 

 

GHD Gold Mini

 

Jeśli poszukujesz prostownicy do włosów, to powinieneś rozważyć zakup modelu GHD Gold Styler. Jest to wysokiej klasy urządzenie, które wykorzystywane jest w pracy przez profesjonalnych fryzjerów i stylistów. Maszyna łączy w sobie działania prostownicy i lokówki, co pozwala na stworzenie eleganckich fal i loków.

Atutem sprzętu jest jego design, a w szczególności zaokrąglony kształt. Dzięki temu model pozwoli Ci nie tylko wyprostować włosy, ale również je wymodelować. Urządzenie posiada innowacyjny, złoty pyłek, który wygładza włosy. Pozwala to zapobiegać ich uszkodzeniu, zamiast tego nabłyszcza je i dodaje im witalności. Zaletą sprzętu jest to, że nagrzewa się jedynie powłoka, a nie cała obudowa. Zmniejsza to ryzyko poparzenia. Prostownica nagrzewana jest techniką podczerwieni, co sprawia, że już po kilku sekundach jest gotowa do działania. Inteligentny system sam dostosuje temperaturę pracy do Twoich włosów.

Konsumenci docenili ceramiczne płytki, które gwarantują równomierne rozłożenie ciepła. Zdecydowanie zmniejsza to czas, jaki na włosy musi oddziaływać wysoka temperatura. Dodatkowo, płytki chronione są 5-cio warstwowym pokryciem, dzięki czemu nie zużywają się tak szybko.

Gold Mini to bardzo dobra prostownica GHD do 700 zł. Moc urządzenia jest równa 150 W. Model jest dostępny z 3 płytkami o różnej szerokości.

Zalety
Uniwersalne napięcie:

Sprzęt ma uniwersalne napięcie, co oznacza, że można z niego korzystać niezależnie od miejsca, w jakim się znajdujemy. W rezultacie produkt spełnia oczekiwania osób, które podróżują po różnych zakątkach świata.

Ceramiczne płytki:

Konsumenci wskazują, że ceramiczne płytki są delikatne dla włosów. Nie ciągną kosmyków, dzięki czemu ich stylizacja jest przyjemna. Nie trzeba się martwić, że po wykonanym zabiegu włosy będą nadmiernie wysuszone.

Nakładka:

W opakowaniu znajdziemy praktyczną nakładkę, która blokuje otwieranie się prostownicy. Jest to praktyczny dodatek, który okazuje się przydatny szczególnie w trakcie przechowywania czy przenoszenia sprzętu.

Automatyczne wyłączanie:

Po określonym czasie bezczynności urządzenie przechodzi w stan uśpienia. Nie ma ryzyka, że jeśli pozostawimy prostownicę podłączoną do prądu, w naszym domu dojdzie do niebezpiecznej sytuacji (np. pożaru).

Obudowa:

Do produkcji obudowy wykorzystano solidne materiały, które są odporne na zarysowania i działanie wysokiej temperatury.

Wady
Czas nagrzewania:

Niewielka grupa osób twierdzi, że model stosunkowo długo się nagrzewa.

 

 

 

 

GHD Gold Max

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez prostownicy GHD Gold Max. Jak zapewnia producent, urządzenie dobrze radzi sobie ze stylizacją różnego rodzaju włosów – od cienkich, po grube i gęste. Sprzęt będzie odpowiedni także do robienia delikatnych loków. Konsumenci potwierdzają, że prostownica skutecznie wygładza włosy i pozostawia je idealnie proste przez wiele godzin.

Moc urządzenia jest równa 150 W. Model jest zasilany elektrycznie. Stosunkowo długi kabel zasilający sprawia, że nic nie krępuje naszych ruchów. Dodatkowym atutem jest to, że przewód płynnie się obraca. Sprzęt ma ceramiczne powłoki, które są odpowiednio delikatne dla włosów. Jak urządzenie będzie gotowe do użycia, zostaniemy o tym poinformowani sygnałem dźwiękowym.

Konsumenci wybierają GHD Gold Max, ponieważ jest to prostownica o uniwersalnym zastosowaniu. Można jej używać do wykonywania różnego rodzaju fryzur. Model jest odpowiedni zarówno do krótkich, jak i długich włosów. Uwagę użytkowników zwraca także dobrze przemyślany kształt i niewielka waga produktu.

Prostownica GHD Gold Max ma moc równą 150 W. Model jest odpowiedni do stylizacji każdego rodzaju włosów.

Zalety
Długotrwałe efekty:

Z opinii konsumentów wynika, że urządzenie gwarantuje długotrwałe efekty stylizacji. Oznacza to, że jeśli wyprostujemy włosy rano, możemy być pewni, że również wieczorem będą one idealnie gładkie.

Obrotowy kabel:

Model wyposażono w obrotowy kabel. Przewód zasilający jest stosunkowo długi. W rezultacie mamy zapewnioną swobodę ruchów w trakcie układania fryzury.

Uniwersalność:

Prostownica jest przeznaczona do każdego rodzaju kosmyków. Dobrze radzi sobie ze stylizacją cienkich, jak i mocnych i gęstych włosów.

Delikatna dla włosów:

Jak zapewnia producent, prezentowana prostownica jest delikatna dla włosów. W związku z tym, nawet jeśli będziemy używać jej regularnie, nie musimy się obawiać, że nasze kosmyki będą nadmiernie przesuszone.

Wady
Zarysowania:

Po pewnym czasie użytkowania można zauważyć, że na obudowie pojawiły się drobne zarysowania. Pozwala to sądzić, że jakość wykonania tego elementu nie jest najlepsza.

 

 

 

 

GHD Platinum Black

 

GHD Platinum Black to prostownica wyposażona w uniwersalne napięcie. W rezultacie jest to model, którego można używać w każdym zakątku świata. Zaletą jest to, że przy użyciu sprzętu możliwe jest nie tylko wygładzenie włosów, ale także wystylizowanie delikatnych fal. Produkt jest delikatny dla kosmyków, więc nie prowadzi do ich nadmiernego przesuszenia.

Urządzenie nagrzewa się do temperatury równej 185 st. C. Długość kabla zasilającego jest równa 2,7 m. System Tri-Zone zapewnia równomierne nagrzanie płytek. To daje pewność, że stylizacja włosów nie zajmie nam zbyt dużo czasu. Warto zwrócić uwagę na funkcję Sleep Mode, dzięki której prostownica po 30 minutach bezczynności automatycznie się wyłącza. Ogranicza to ryzyko wystąpienia niebezpiecznych sytuacji.

Osoby, które używają GHD Platinum Black twierdzą, że jest to urządzenie godne polecenia. Prostownica szybko się nagrzewa i skutecznie wygładza włosy. Co więcej, sprzęt jest poręczny i lekki. Model nie zajmuje dużo miejsca, więc można go zabrać w podróż.

GHD Platinum Black to prostownica do włosów nagrzewająca się do temperatury równej 185 st. C. Długość kabla zasilającego wynosi 2,7 m.

Zalety
Przeznaczenie:

Prezentowane urządzenie posłuży nam nie tylko do wygładzania kosmyków, ale także tworzenia efektownych fal. Przy pomocy sprzętu możemy wykonać fryzurę na każdą okazję.

Obsługa:

Prostownica jest łatwa w obsłudze. Aby rozpocząć jej użytkowanie wystarczy podłączyć model do źródła zasilania i wcisnąć odpowiedni guzik.

Izolacja:

Dzięki izolacji Aerogel nie musimy się martwić o to, że w trakcie stylizacji fryzury poparzymy dłonie. Obudowa modelu nie nagrzewa się w trakcie pracy, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

Wady
Ceramiczne płytki:

Z racji tego, że ceramiczne płytki są podatne na zarysowania, trzeba bardzo uważać podczas ich czyszczenia (zaleca się używanie miękkiej gąbeczki).

 

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

GHD Gold Classic

 

Wszystkim, którzy poszukują dobrej jakości prostownicy, która nie zniszczy naszych włosów polecamy model GHD Gold Classic. Jest to bardzo profesjonalny sprzęt, który używany jest w salonach fryzjerskich. Dużą zaletą modelu jest pozłacana płytka, która nie niszczy włosów. Zamiast tego odpowiednio je nabłyszcza, co sprawia, że wyglądają jak po stylizacji.

Ze względu na dużą moc, która wynosi 1500 W produkt przeznaczony jest dla bardzo opornych na prostowanie włosów. Są to szczególnie grube loki. Ceramiczny czujnik, jaki znajduje się na prostownicy, samodzielnie wykrywa rodzaj włosów i do niego dostosowuje temperaturę pracy. Dodatkowo, maszyna posiada funkcję jonizacji, która przeciwdziała elektryzowaniu się włosów. Dzięki temu pozostają one miękkie. Unikalna technologia Floating Plates w którą wyposażona jest prostownica, gwarantuje równomierny nacisk płytek na włosy. Pozwala to na osiągniecie eleganckiego, równomiernego efektu. Grzałka w urządzeniu jest ceramiczna, co w połączeniu z powłoką z tego samego materiału gwarantuje dobre rozłożenie temperatury. Nie musisz się zatem obawiać przepalenia końcówek.

Opinie konsumentów o prezentowanym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło liczne tryby bezpieczeństwa, która wyłączają aparaturę po kilku minutach bezczynności.

 

 

GHD IV Original

 

Model IV Original, marki GHD. Jest to bardzo luksusowy produkt, który możemy spotkać w ekskluzywnych salonach fryzjerskich. Prostownica posiada pozłacane płytki, które zapewniają efekt gładkich i lśniących włosów, bez użycia preparatów. Co więcej, maszyna łączy w sobie funkcje prostownicy z lokówką. Daje to możliwość uzyskania efektu kręconych i falowanych włosów.

Największą zaletą produktu jest czujnik ceramiczny, który dokonuje szybkiej analizy włosa. Pozwala to na precyzyjne dobranie temperatury pracy, która nie zniszczy i nie wysuszy Twoich końcówek. Co więcej, ta elegancka prostownica GHD w dobrej cenie posiada opcje jonizacji, która działa na włosy antystatycznie.

Liczne funkcje bezpieczeństwa gwarantują szybką reakcję w przypadku przegrzania lub zbyt długiego czasu bezczynności. Ponadto innowacyjna technologia FLOATING PLATES gwarantuje równomierny nacisk na całej powierzchni włosów. Z kolei ceramiczna płytka gwarantuje, że każdy centymetr zostanie poddany działaniu jednakowej temperatury.

Wiele osób doceniło dużą wydajność pracy prostownicy. Wysoka moc, wynosząca 1500 W pozwala na szybką i wydajną pracę.

 

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status