Najlepsza prostownica Fox

Ostatnio aktualizowane: 14.08.20

 

Jaką prostownicę Fox wybrać?

 

Prostownica to jedno z najczęstszych akcesoriów, jakie znajdziemy w kobiecej łazience. Większość z nas chce, aby włosy były idealnie proste. Według wielu opinii proste pasma wyglądają elegancko oraz estetycznie. Jednak, aby uzyskać taki efekt potrzebny jest dobry sprzęt. Dzięki naszemu poradnikowi masz szansę wybrać prostownicę, która sprosta wszystkim Twoim wymaganiom. Przeczytaj dokładnie kilka umieszczonych poniżej wskazówek oraz opisy produktów, które mogą Ci się spodobać.

Każdy opis dotyczy produktu firmy Fox. Dlaczego akurat ta firma? Jest ona znana z produkcji wysokogatunkowych sprzętów fryzjerskich. Wśród nich znajdziesz nie tylko prostownice, ale też suszarki, nożyczki oraz inne urządzenia, które pomogą Ci w samodzielnym dbaniu o włosy.

Najlepsza prostownica Fox w 2020 roku ma bezpieczne powłoki, które nie niszczą włosów. Jaka powinna być odpowiednia powłoka? Najlepiej, aby była wykonana z tytanu albo z ceramiki. Prostownice tytanowe i ceramiczne są delikatne dla włosów ze względu na bardzo gładką powierzchnię. Warto również zaopatrzyć się w sprzęt z jonizacją, która wygładza pasma oraz nadaje im bardzo ładnego blasku.

Wiele kobiet uważa, że najlepsze prostownice Fox można łatwo regulować. Najważniejsze jest to, aby można było samemu zmieniać temperaturę wytwarzaną przez sprzęt. Niektóre kosmyki, zwłaszcza cienkie, mogą być bardzo delikatne. Traktowanie takich włosów wysoką temperaturą może je poważnie zniszczyć.

Co z wygodą użytkownika? Prostownica nie może być zbyt ciężka, ponieważ trzymanie jej długo w dłoniach może być dość niekomfortowe. Specjalny uchwyt pozwala na właściwe ułożenie ręki i wygodne prostowanie. Warto też sprawdzić, czy prostownica ma obrotowy kabel. Umożliwia to komfortowe operowanie sprzętem. Uważaj również na to, aby przewód był wystarczająco długi, powinno to być co najmniej 1,5 m.

Co z mocą? Wiele osób uważa, że dobry sprzęt ma około 30 W. Pozwala to na swobodne prostowanie nawet bardzo grubych włosów, które nie są zbyt łatwe do układania.

 

 

Prostownice Fox – Ranking

 

 

Fox Samba

 

Fox Samba to prostownica, która skutecznie prostuje nawet grube kosmyki. Moc tego urządzenia wynosi 35 W. Kabel modelu ma długość 3 m, operowanie prostownicą jest swobodne, a sam przewód nie ogranicza ruchów. Sprzęt jest przeznaczony do prostowania suchych włosów, pod żadnym pozorem nie można używać go na mokrych pasmach.

Warto powiedzieć, że powłoki mają jonizację, więc po każdorazowym prostowaniu kosmyki są bardzo miękkie oraz lśniące. Płytki są ruchome, więc stylizacja jest bardzo łatwa. Wykonane są one z ceramiki połączonej z turmaliną. Sprzęt nagrzewa się w ciągu 20 sekund, więc nie musisz zbyt długo czekać.

Urządzenie daje użytkownikom możliwość regulowania temperatury, więc nie musisz martwić się o kondycję swoich włosów. Minimalna temperatura wynosi 80 st. C, a maksymalna to 220 st. C. Na szczęście możemy bardzo łatwo ją kontrolować, ponieważ jej wartość jest pokazywana na wyświetlaczu LCD. Użytkownikom podoba się to, że prostownicą łatwo się operuje, a także to, że skutecznie prostuje włosy.

 

 

 

 

Fox Jazz

 

Fox Jazz to jedna z bezpieczniejszych prostownic dostępnych na rynku. Użytkownikom podoba się to, że sprzęt automatycznie wyłącza się po kilkudziesięciu minutach. Jeżeli zapomnisz go wyłączyć, to nie musisz się niczym martwić. Prostownica ma regulację temperatury od 150 st. C do 220 st. C. Temperaturę zmieniamy manualnie.

Szerokość płytek wynosi 24 mm, z kolei ich długość to 90 mm. Są one wystarczająco długie, aby szybko i sprawnie wyprostować wszystkie kosmyki. Powłoka płytek jest wykonana z tytanu oraz lustra. W rezultacie jest ona bardzo śliska, więc kosmyki się o nią nie zaczepiają. Moc prostownicy wynosi 35 W. Z kolei czas nagrzewania to jedynie 20 sekund.

Obrotowy kabel ma 3 metry długości. Po prostowaniu sprzęt zostawia włosy bardzo miękkie, które wyglądają zdrowo, co doceniają osoby zaopatrzone w model Jazz. Chwalą one też to, że prostownica jest lekka.

 

 

 

 

Fox Funky

 

Fox Funky to urządzenie z płytkami o wymiarach: 24 mm x 90 mm. Są one wykonane w taki sposób, że włosy przesuwają się po ich powierzchni bardzo swobodnie i się nie zatrzymują. Płytki są wykonane z tytanu i lustra, więc są trwałe i pozwalają na prostowanie pasm przez długi czas.

Obrotowy kabel sprzętu ma 3 metry długości, więc nie musisz wykonywać stylizacji tuż obok gniazdka. Automatyczne wyłączenie jest z pewnością ogromną zaletą dla zapominalskich. Ta prostownica Fox w dobrej cenie wyłącza się po 50 minutach.

Sprzęt ma również zaokrąglony profil, więc oprócz prostowania możesz używać go do kręcenia włosów. Regulowana temperatura sprawia, że możesz wybrać dowolną temperaturę od 150 st. C do 220 st. C. Szybkie nagrzewanie, które trwa niecałe 20 sekund jest często chwalone przez konsumentów.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status