Najlepsza prostownica Fale Loki Koki

Ostatnio aktualizowane: 27.11.20

 

Prostownice Fale Loki Koki znajdują zastosowanie nie tylko do użytku w domu, ale także w profesjonalnych salonach piękności. Świadczy to o tym, że jakość wykonania urządzeń tej marki jest bardzo dobra. Szczególnie polecamy zapoznanie się z opisem modelu Fale Loki Koki N 101 Premium, który znalazł się na szczycie naszego zestawienia. Jest to sprzęt, który zrobiono przy wykorzystaniu turmalinu generującego jony ujemne. W związku z tym włosy w trakcie zabiegu są odpowiednio chronione przed przesuszeniem. Z uwagi na to, że prostownica ma szeroki zakres regulacji temperatury, jest ona dostosowana do potrzeb każdego użytkownika. Sprzęt wyposażono w praktyczny wyświetlacz LCD i długi obrotowy kabel. Jeśli rekomendowane przez nas urządzenie nie do końca odpowiada Twoim potrzebom, poznaj opisy pozostałych modeli. Dobre opinie konsumentów zdobyła prostownica Fale Loki Koki 103. Nagrzewa się ona szybko i równomiernie, więc nie ma żadnych problemów z wykonaniem ładnej fryzury.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką prostownicę Fale Loki Koki wybrać?

 

Jeżeli marzą Ci się proste oraz lśniące włosy, warto zainwestować w prostownicę. W poniższym poradniku znajdziesz kilka informacji na temat tego, czym wyróżniają się najlepsze prostownice Fale Loki Koki. Fale loki koki to sieć 78 hurtowni fryzjerskich oraz sklepów. Zajmują się produkcją akcesoriów fryzjerskich oraz sprzętu, w tym również prostownic do włosów.

 

 

Dobrej jakości produkt, oprócz tego, że wyprostuje Twoje włosy to również ochroni je przed oddziaływaniem wysokiej temperatury. Duży wpływ na jakość sprzętu mają czynniki, takie jak: powłoka, z której jest wykonany produkt, kształt oraz wielkość. Za to, czy dany model produktu jest bezpieczny dla włosów odpowiada właśnie powłoka. Dobre urządzenie gwarantuje maksymalną ochronę łuski włosa, a także ułatwia prostowanie. Wyróżniamy kilka rodzajów płytki: teflonowe, ceramiczne, tytanowe, lustrzane, diamentowe oraz z turmalinami. Obecnie najbardziej popularne i najlepsze są prostownice z płytkami ceramicznymi. Jednak nie są wykonane w całości z tego materiału, ponieważ producenci mieszają go z aluminium lub tytanem. Ten rodzaj produktu troszczy się o nasze włosy i nadmiernie nie niszczy ich struktury. Ciepło jest rozprowadzane równomiernie, co minimalizuje możliwość spalenia włosów.

Ważnym czynnikiem jest moc oraz jej regulacja i zakres temperatury. Od mocy zależy to, jak szybko uzyskamy żądaną temperaturę. Ten parametr mieści się w przedziale od 25 W do 200 W. Według wielu osób najlepsza prostownica Fale Loki Koki w 2020 roku ma moc od 170 W do 200 W i nagrzewa się w ciągu 15 – 30 sekund, natomiast sprzęty 25 – watowe potrzebują nawet kilku minut i są zdecydowanie mniej wydajne. Zakres regulacji temperatury zwykle jest możliwy w przedziale od 100 st. C do 230 st. C. W przypadku cienkich i podatnych na zniszczenia włosów temperatura prostowania to 100 st. C – 170 st. C, z kolei farbowane i falowane potrzebują ciepła od 170 st. C do 200 st. C. Jeśli chodzi o gęste, kręcone i grube włosy odpowiednie są temperatury z zakresu 200 st. C – 230 C. Wiele modeli wyposażonych jest w pokrętło, za pomocą którego można regulować temperaturę.

Większość urządzeń ma wbudowany przycisk, dzięki któremu włączymy lub wyłączymy urządzenie. Natomiast niektóre produkty mają automatyczny wyłącznik, który sam wyłączy prostownice po około godzinie nieużytkowania. Obudowa urządzenia powinna mieć prosty i opływowy kształt, który ułatwia prostowanie i zapewnia bezpieczeństwo.

 

 

Prostownice Fale Loki Koki  – Ranking

 

 

Fale Loki Koki N 101 Premium 

 

Jeśli poszukujesz profesjonalnej prostownicy do włosów, to Fale Loki Koki N 101 Premium jest urządzeniem, którego szukasz. Model jest wyposażony w powłokę turmalinowo – ceramiczną. Półszlachetny minerał, którym jest właśnie turmalina to potężne i naturalne źródło energii jonowej. Technologia turmalinowa to rozdrobniony minerał umieszczony w produktach, który wydziela duże ilości ujemnych jonów, w celu zamknięcia łuski włosa i utrzymania jego nawilżenia na odpowiednim poziomie. Poprzez działanie jonów włosy są odporne na wilgoć, dobrze się układają i nabierają połysku.

Prostownica ma regulowaną temperaturę w zakresie od 130 st. C do 230 st. C. Do podwyższania i obniżania temperatury ma wbudowany przycisk +/-. Pełne nagrzanie urządzenia następuje w ciągu 30 sekund. Kontrolowanie temperatury jest możliwe, dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi LCD. Płytka ceramiczno – turmalinowa ma wymiary 24 x 110 mm. Ta prostownica Fale Loki Koki w dobrej cenie to urządzenie wyposażone w długi kabel (2,7 m) z obrotową końcówką. Końcówka prostownicy jest chłodna, co minimalizuje możliwość oparzenia się. Produkt ma też przycisk ON/OFF.

Kobiety, które zakupiły to urządzenie są zadowolone z wyboru, ponieważ prostownica szybko się nagrzewa, delikatnie prostuje włosy, a stylizacja utrzymuje się przez długi czas. Konsumentkom podoba się również prosty, a zarazem elegancki design tego urządzenia.

Model N 101 Premium  to bardzo dobra prostownica Fale Loki Koki do 250 zł. Urządzenie ma moc równą 40 W. Temperatura pracy wynosi od 130 st. C. do 230 st. C.

Zalety
Turmalin:

Do produkcji sprzętu wykorzystano turmalin, który generuje jony ujemne. Mają one bardzo dobre działanie na włosy - zamykają ich łuski, dzięki czemu pasma są mniej podatne na rozdwajanie.

Wyświetlacz LCD:

Na obudowie znajduje się wyświetlacz LCD, który jest przydatny podczas pracy. Zdecydowanie ułatwia on wybranie interesujących nas ustawień.

Regulowana temperatura pracy:

Docenić należy to, że istnieje szeroki zakres regulacji temperatury pracy urządzenia. Oznacza to, że prostownica jest dostosowana do cienkich, zniszczonych włosów, jak i grubych oraz gęstych.

Chłodna końcówka:

Model ma chłodną końcówkę, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko poparzenia skóry w trakcie prostowania włosów.

Przewód:

Sprzęt wyposażono w obrotowy przewód o długości 2,7 m zapewniający komfortową pracę.

Wady
Czas nagrzewania:

W komentarzach użytkownicy zwracają uwagę na to, że jedyną wadą jest to, że urządzenie nie nagrzewa się zbyt szybko (co innego wynika z zapewnień producenta).

 

 

 

 

Fale Loki Koki 103

 

Urządzenie Fale Loki Koki 103 to produkt, który jednocześnie wygładza, prostuje oraz odżywia włosy. Jest to związane z działaniem promieniowania podczerwonego. Dzięki niemu włosy są nawilżone, odbudowane i poprawia się ich struktura. Co więcej, wspomniane promieniowanie sprawia, że włos jest elastyczny, a także zwiększa się jego odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei zastosowana technologia nanocząsteczkowa gwarantuje świeżość prostowanych włosów. Prezentowana prostownica dobrze się sprawdzi w salonach fryzjerskich.

Produkt ma jedenaście ustawień temperatury – w przedziale od 130 st. C do 230 st. C. Umożliwia to dostosowanie ciepła do rodzaju i kondycji włosów. Prostownica wyposażona jest w system szybkiego nagrzewania się i odzyskiwania ciepła. Ma również wbudowaną funkcję automatycznego wyłączenia. Model ten jest wyposażony w obrotowy kabel i wieszak, które poprawiają wygodę pracy. Podwójna płytka gwarantuje to, że ciepło jest rozłożone równomiernie. Ponadto ułatwia i przyspiesza prostowanie włosów. Wymiary zastosowanej płytki to 24 x 110 mm. Produkt jest dostępny w kolorze białym z logo Fale Loki Koki.

Kobiety wydają pozytywne opinie na temat tego urządzenia, ponieważ ładnie wygląda, szybko się nagrzewa i jest bardzo wygodne w użyciu. Po zabiegu prostowania włosy są wyjątkowo lśniące i gładkie.

Prostownica Fale Loki Koki 103 ma przewód zasilający o długości równej 3 m. Zakres regulacji temperatury wynosi od 130 st. C. do 230 st. C.

Zalety
Nanocząsteczki:

W modelu zastosowano nanocząsteczkową technologię antybakteryjną, która gwarantuje, że nasze włosy pozostaną miękkie i lśniące. Potwierdza to test prostownic Fale Loki Koki 103.

Automatyczne wyłączanie:

Prostownica jest bezpieczna w użytkowaniu, o czym świadczy m.in. to, że urządzenie wyłącza się automatycznie po określonym czasie bezczynności. Jeśli zapomnimy odłączyć sprzęt o źródła zasilania, nie musimy się obawiać o nasze mieszkanie.

Do profesjonalnego użytkowania:

Prostownica Fale Loki Koki 103 jest polecana zarówno do prywatnego, jak i profesjonalnego użytku. To, że styliści fryzur korzystają z tego urządzenia świadczy o jego bardzo dobrej jakości.

Równomierne nagrzewanie:

Płytki nagrzewają się równomiernie i szybko, więc zrobienie ładnej fryzury jest łatwe.

Wady
Brak informacji o osiągnięciu ustawionej temperatury:

Sprzęt nie generuje krótkiego sygnału dźwiękowego informującego o nagrzaniu.

 

 

 

 

Fale Loki Koki 501

 

Wśród polecanych prostownic znajduje się model FALE LOKI KOKI 501 wykorzystujący najnowsze technologie w celu lepszej pielęgnacji włosów. Urządzenie ma 10-sekundowy tryb działania. Emituje ono promieniowanie podczerwone i ultradźwiękowe wibracje magnetyczne, co pozwala na dogłębną pielęgnację pasm. Po zabiegu włosy wyglądają na zdecydowanie zdrowsze i mocniejsze.

Prezentowane urządzenie nie służy do wygładzania włosów, ale używa się go w celu zwiększenia wchłaniania kosmetyków, np. masek. Model ma płytki o szerokości równej 25 mm, a długość obrotowego kabla zasilającego jest równa 2,65 m. Na obudowie znajduje się wyświetlacz LCD ułatwiający obsługę urządzenia. 

Osoby, które zainwestowały w ten sprzęt nie żałują podjętej decyzji. Jedną z najważniejszych zalet tej prostownicy do pielęgnacji włosów jest to, że korzystanie z niej nie okazuje się zbyt trudne. W instrukcji wszystko jest dokładnie wyjaśnione, więc użytkownik wie, jak poprawnie przeprowadzić zabieg, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty.

Fale Loki Koki 501 to urządzenie przeznaczone do pielęgnacji włosów. Przyspiesza ono wchłanianie maski pielęgnacyjnej.

Zalety
Skuteczność działania:

Sprzęt jest uznawany za skuteczny. Efekty są widoczne szczególnie na zniszczonych, przesuszonych włosach. Dzięki pielęgnicy ultradźwiękowej woda i substancje odżywcze wnikają bezpośrednio do kory włosa.

Łatwa obsługa:

Urządzenie wyposażono w wyświetlacz LCD, który ułatwia obsługę. Jest on na tyle duży, że odczytanie z niego informacji nie stanowi problemu.

Płytki:

Model wyposażono w dobrej jakości płytki wykazujące sporą odporność na uszkodzenia mechaniczne tj. zarysowania. To daje pewność, że urządzenie nie zniszczy się zbyt szybko, co mogłoby doprowadzić do zmniejszenia efektywności jego działania.

Wady
Przewód zasilający:

Sprzęt Fale Loki Koki 501 ma stosunkowo krótki przewód zasilający, co niektórym osobom może przeszkadzać.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status