Najlepsza prostownica Fale Loki Koki

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jaką prostownicę Fale Loki Koki wybrać?

 

Jeżeli marzą Ci się proste oraz lśniące włosy, warto zainwestować w prostownicę. W poniższym poradniku znajdziesz kilka informacji na temat tego, czym wyróżniają się najlepsze prostownice Fale Loki Koki. Fale loki koki to sieć 78 hurtowni fryzjerskich oraz sklepów. Zajmują się produkcją akcesoriów fryzjerskich oraz sprzętu, w tym również prostownic do włosów.

 

 

Dobrej jakości produkt, oprócz tego, że wyprostuje Twoje włosy to również ochroni je przed oddziaływaniem wysokiej temperatury. Duży wpływ na jakość sprzętu mają czynniki, takie jak: powłoka, z której jest wykonany produkt, kształt oraz wielkość. Za to, czy dany model produktu jest bezpieczny dla włosów odpowiada właśnie powłoka. Dobre urządzenie gwarantuje maksymalną ochronę łuski włosa, a także ułatwia prostowanie. Wyróżniamy kilka rodzajów płytki: teflonowe, ceramiczne, tytanowe, lustrzane, diamentowe oraz z turmalinami. Obecnie najbardziej popularne i najlepsze są prostownice z płytkami ceramicznymi. Jednak nie są wykonane w całości z tego materiału, ponieważ producenci mieszają go z aluminium lub tytanem. Ten rodzaj produktu troszczy się o nasze włosy i nadmiernie nie niszczy ich struktury. Ciepło jest rozprowadzane równomiernie, co minimalizuje możliwość spalenia włosów.

Ważnym czynnikiem jest moc oraz jej regulacja i zakres temperatury. Od mocy zależy to, jak szybko uzyskamy żądaną temperaturę. Ten parametr mieści się w przedziale od 25 W do 200 W. Według wielu osób najlepsza prostownica Fale Loki Koki w 2019 roku ma moc od 170 W do 200 W i nagrzewa się w ciągu 15 – 30 sekund, natomiast sprzęty 25 – watowe potrzebują nawet kilku minut i są zdecydowanie mniej wydajne. Zakres regulacji temperatury zwykle jest możliwy w przedziale od 100 st. C do 230 st. C. W przypadku cienkich i podatnych na zniszczenia włosów temperatura prostowania to 100 st. C – 170 st. C, z kolei farbowane i falowane potrzebują ciepła od 170 st. C do 200 st. C. Jeśli chodzi o gęste, kręcone i grube włosy odpowiednie są temperatury z zakresu 200 st. C – 230 C. Wiele modeli wyposażonych jest w pokrętło, za pomocą którego można regulować temperaturę.

Większość urządzeń ma wbudowany przycisk, dzięki któremu włączymy lub wyłączymy urządzenie. Natomiast niektóre produkty mają automatyczny wyłącznik, który sam wyłączy prostownice po około godzinie nieużytkowania. Obudowa urządzenia powinna mieć prosty i opływowy kształt, który ułatwia prostowanie i zapewnia bezpieczeństwo.

 

 

Prostownice Fale Loki Koki  – Ranking

 

 

Fale Loki Koki N 101 Premium 

 

Jeśli poszukujesz profesjonalnej prostownicy do włosów, to Fale Loki Koki N 101 Premium jest urządzeniem, którego szukasz. Model jest wyposażony w powłokę turmalinowo – ceramiczną. Półszlachetny minerał, którym jest właśnie turmalina to potężne i naturalne źródło energii jonowej. Technologia turmalinowa to rozdrobniony minerał umieszczony w produktach, który wydziela duże ilości ujemnych jonów, w celu zamknięcia łuski włosa i utrzymania jego nawilżenia na odpowiednim poziomie. Poprzez działanie jonów włosy są odporne na wilgoć, dobrze się układają i nabierają połysku.

Prostownica ma regulowaną temperaturę w zakresie od 130 st. C do 230 st. C. Do podwyższania i obniżania temperatury ma wbudowany przycisk +/-. Pełne nagrzanie urządzenia następuje w ciągu 30 sekund. Kontrolowanie temperatury jest możliwe, dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi LCD. Płytka ceramiczno – turmalinowa ma wymiary 24 x 110 mm. Ta prostownica Fale Loki Koki w dobrej cenie to urządzenie wyposażone w długi kabel (2,7 m) z obrotową końcówką. Końcówka prostownicy jest chłodna, co minimalizuje możliwość oparzenia się. Produkt ma też przycisk ON/OFF.

Kobiety, które zakupiły to urządzenie są zadowolone z wyboru, ponieważ prostownica szybko się nagrzewa, delikatnie prostuje włosy, a stylizacja utrzymuje się przez długi czas. Konsumentkom podoba się również prosty, a zarazem elegancki design tego urządzenia.

 

 

 

 

Fale Loki Koki 103

 

Urządzenie Fale Loki Koki 103 to produkt, który jednocześnie wygładza, prostuje oraz odżywia włosy. Jest to związane z działaniem promieniowania podczerwonego. Dzięki niemu włosy są nawilżone, odbudowane i poprawia się ich struktura. Co więcej, wspomniane promieniowanie sprawia, że włos jest elastyczny, a także zwiększa się jego odporność na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei zastosowana technologia nanocząsteczkowa gwarantuje świeżość prostowanych włosów. Prezentowana prostownica dobrze się sprawdzi w salonach fryzjerskich.

Produkt ma jedenaście ustawień temperatury – w przedziale od 130 st. C do 230 st. C. Umożliwia to dostosowanie ciepła do rodzaju i kondycji włosów. Prostownica wyposażona jest w system szybkiego nagrzewania się i odzyskiwania ciepła. Ma również wbudowaną funkcję automatycznego wyłączenia. Model ten jest wyposażony w obrotowy kabel i wieszak, które poprawiają wygodę pracy. Podwójna płytka gwarantuje to, że ciepło jest rozłożone równomiernie. Ponadto ułatwia i przyspiesza prostowanie włosów. Wymiary zastosowanej płytki to 24 x 110 mm. Produkt jest dostępny w kolorze białym z logo Fale Loki Koki.

Kobiety wydają pozytywne opinie na temat tego urządzenia, ponieważ ładnie wygląda, szybko się nagrzewa i jest bardzo wygodne w użyciu. Po zabiegu prostowania włosy są wyjątkowo lśniące i gładkie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (38 votes, average: 4.68 out of 5)
Loading...