Najlepsza prostownica Babyliss

Ostatnio aktualizowane: 19.01.19

 

Jaką prostownicę Babyliss wybrać ?

 

Prostownica znacznie ułatwia nam kontrolę nad naszymi włosami. Jest to urządzenie, które oprócz wyprostowania ich, może także sprawić, że staną się jedwabiste i gładkie. Najnowsze urządzenia tego typu, nie niszczą włosów. Mogą sprawić, że Twoje pasma będą idealnie wystylizowane. W tym poradniku podpowiemy Ci, jaki produkt wybrać. Skupimy się na modelach marki Babyliss, jednego z najlepszych producentów urządzeń do stylizacji włosów.

Babyliss jest firmą, która od ponad 50 lat zajmuje się produkcją profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego. Kupując produkty tej firmy mamy pewność, że nasze włosy będą stylizowane sprzętem wysokiej jakości. Pomysł na stworzenie tej marki pojawił się w stolicy mody – Paryżu, a inspiracją do jej utworzenia był nie kto inny, jak ikona mody – Brigitte Bardot. Od niej wzięła się też nazwa. Na początku Babyliss produkowała lokówki, lecz niedługo potem zaczęła także wprowadzać na rynek inne produkty, w tym prostownice. Głównym zadaniem tej marki jest to, aby tworzyć produkty funkcjonalne i proste w obsłudze. Dlatego też jest to czołowa firma produkująca akcesoria do włosów, paznokci, a nawet masażu.

Przy wyborze prostownicy musimy zwrócić szczególną uwagę na jej powłokę. Jeżeli jesteś posiadaczką grubych i kręconych włosów, wybierz płytkę tytanową. Chcąc zaoszczędzić, możesz nabyć tańszą prostownicę z powłoką metalową. Musisz jednak pamiętać, że nie jest ona zbyt trwała, a na dodatek nie nagrzewa się równomiernie. Natomiast powłoka turmalinowa została stworzona, aby zamykać łuski włosów, zabezpieczając ich strukturę.

Kupując prostownicę musimy sprawdzić, czy jest ona wyposażona w regulację temperatury. Dobierając odpowiednią wartość do naszych włosów zapobiegamy ich zniszczeniu. Bez tego, nie będziemy mieli nad nią kontroli i łatwo możemy spalić nasze pukle włosów.

Warto także zwrócić uwagę na rozmiar płytek. Dla długich włosów zaleca się prostownicę z płytkami o szerokości około 40 mm. Dla krótkich i cienkich natomiast wystarczy około 30 mm. Koniecznie sprawdź, czy płytki domykają się do siebie, gdyż świadczy to o wysokiej jakości wykonania produktu. Poniżej przedstawiamy trzy najlepsze prostownice Babyliss, na które warto zwrócić uwagę.

 

 

Prostownice Babyliss – Ranking

 

 

Babyliss ST395E 

 

Prostownica Babyliss ST395E jest urządzeniem parowym. Wykorzystanie pary pomaga nam utrzymać proste włosy na długi czas, a co więcej, zapobiega ich elektryzowaniu. Model ten został stworzony dla najbardziej wymagających włosów.

Prostownica szybko i sprawnie poradzi sobie z grubymi i długimi puklami. Dodatkowo, dzięki parze będą one chronione przed wysuszeniem i ewentualnym zniszczeniem. W efekcie, produkt sprawdza się także do prostowania cienkich i krótkich włosów.

Urządzenie zostało wyposażone w technologię I-Temperature, która sprawia, że przez cały czas utrzymuje najwyższą temperaturę. Wystarczy jedno pociągnięcie, aby włosy były zupełnie gładkie i proste. Możemy jednak regulować tą temperaturę, w zależności od naszych potrzeb. Jej zakres wynosi od 170 st. C do 230 st. C.

Prostownica posiada również funkcję jonizacji, która dzięki jonom ujemnym, zamyka łuski włosów pozostawiając je lśniące i gładkie. Produktem tym można prostować także włosy wilgotne. Konsumenci uważają, że ta najlepsza prostownica Babyliss w 2019 roku jest solidna wykonanie i bardzo łatwa w użyciu.

 

 

 

 

Babyliss ST389E

 

Prostownicę Babyliss ST389E wyróżniają płytki, które mają rozmiar wynoszący aż 35 mm x 120 mm. Dzięki temu możemy sprawniej i szybciej wyprostować nasze włosy.

Urządzenie to ma aż 6 różnych regulacji temperatury – 140 st. C, 160 st. C, 180 st. C, 200 st. C, 220 st. C i 230 st. C. Dzięki takiemu zakresowi temperatur, możemy dopasować produkt do wielu rodzajów włosów, a więc jest idealny do wykorzystania w salonach fryzjerskich. Przyrząd nagrzewa się bardzo szybko i przez cały czas zapewnia nam tak samo wysoką temperaturę.

Dzięki funkcji jonizacji, po użyciu prostownicy, nasze włosy nie będą się puszyć ani elektryzować. Pozostaną za to lśniące i gładkie. Urządzenie posiada także funkcję automatycznego wyłączania. Nie musimy się już więcej martwić, jeżeli przez przypadek zostawimy prostownicę włączoną. Do produktu został dołączony także grzebień, który dodatkowo pomoże nam wystylizować włosy. Ta atrakcyjna prostownica Babyliss w dobrej cenie jest przede wszystkim ceniona za swój estetyczny wygląd i funkcjonalność.

 

 

 

 

Babyliss BAB2050E

 

Ostatnim produktem jest Babyliss BAB2050E. Jest to niewielkie urządzenie do stylizacji włosów. Dzięki jego kompaktowemu rozmiarowi, możemy bez problemu zabrać prostownicę do torebki, czy w każde inne miejsce.

Model ten został wyposażony w nakładki ceramiczne z materiału nano – tytanowego. Tarcie pomiędzy powierzchnią płytki, a włosami jest wyeliminowane, co powoduje, że włosy pozostają lśniące i błyszczące. Zapewnia nas to również o równomiernym nagrzaniu płytek, a więc nie przypalą one naszych włosów. Produkt ten wyposażony został w system szybkiego nagrzania – Advanced Heat Management, więc jest gotowy do użycia po zaledwie kilku sekundach.

Model prostuje włosy w jednej temperaturze 200 st. C. Z tego względu, urządzenie to jest zalecane dla posiadaczek włosów grubych i mocno kręconych. Użytkowanie ułatwia nam lampka kontrolna, która informuje nas o tym, czy możemy już rozpocząć stylizację. W zestawie znajdziemy przekładki izolacyjne, odporne na wysoką temperaturę. Prostownica Babyliss BAB2050E jest ceniona za kompaktowość i prostotę obsługi.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...