fbpx

Najlepsza profesjonalna prostownica

Ostatnio aktualizowane: 17.06.19

 

Jaką profesjonalną prostownicę wybrać?

 

Osoby, które mają burze bujnych loków na pewno wiedzą, jak trudno jest ułożyć fryzurę przed wyjściem z domu. Rozczesywanie włosów przy pomocy grzebienia niestety nie zawsze pomoże, a nawet zaszkodzi, gdyż włosy będą wtedy napuszone i naelektryzowane. Jeśli problem ten jest Ci dobrze znany, polecamy zainwestowanie w profesjonalną prostownicę. Tego typu urządzenia są używane w salonach fryzjerskich, ponieważ ich specjalna konstrukcja nie niszczy struktury końcówek.  Wiedz jednak, że tylko najlepsza profesjonalna prostownica w 2019 roku poradzi sobie z ułożeniem niesfornej fryzury. Z tego powodu, poniżej przedstawimy kilka cennych porad, które ułatwią Ci zakup właściwego modelu.

W tym poradniku prezentujemy profesjonalne sprzęty, gdyż uzyskały one aprobatę zawodowych stylistów i modele takie często możemy spotkać w salonach. Jeśli chcesz, by Twoje włosy były dobrze wyprostowane, sprawdź powłokę, która znajduje się w urządzeniu. Zachęcamy wszystkich konsumentów do zainwestowania w produkt ceramiczny, gdyż materiał ten gwarantuje równomierne rozłożenie temperatury. Alternatywą są najlepsze profesjonalne prostownice z tytanową powłoką. Materiał ten jest bardzo odporny na uszkodzenia, dlatego nie musisz obawiać się pęknięć. Zdaniem specjalistów, osoby z grubymi i gęstymi włosami powinny inwestować właśnie w takie produkty.

Kolejna rzecz, jakią musisz zrobić jest sprawdzenie, z jakich materiałów wykonano model, który chcesz zakupić. Nie tylko zapoznaj się z etykietą, ale również sprawdź obudowę przy pomocy dłoni. Jeśli wyczujesz, że materiał jest nierówny lub wydaje dźwięki przy mocniejszym chwycie, nie kupuj takiej prostownicy. Dobrze wykonane urządzenie nie powinno być zrobione z kiepskiego plastiku, gdyż szybko się zużyje. Jednocześnie, obudowa jest poddawana działaniu wysokich temperatur, więc musi być odporna na ciepło. Dobrym rozwiązaniem jest prostownica, którą wyposażono w specjalną rękojeść pokrytą materiałem termostatycznym.

Każdy z nas oczekuje innego typu fryzury, co oznacza, że nie możemy używać jednakowej temperatury do ich prostowania. Cienkie końcówki są bardzo podatne na przypalenia, dlatego nie traktuj ich temperaturą większą niż 180 st. C. W przypadku grubych włosów ciepło powinno być zwiększone  do 200 st. C.

 

 

Prostownice profesjonalne – ranking

 

 

BaByliss Sleek Expert BAB 2072E 

 

W celu zadbania o swoje włosy polecamy Ci Babyliss Sleek Expert BAB 2072E. Jest to profesjonalna prostownica, którą posługują się fryzjerzy. Wymiary płytek wynoszą: 2,4 cm x 12 cm. Element ten jest lekko zaokrąglony przez co prostownica może posłużyć również jako lokówka.

Obsługa sprzętu jest bardzo prosta i intuicyjna. Urządzenie jest dostosowane do wszystkich rodzajów włosów. Po uruchomieniu należy wybrać optymalną temperaturę, dostosowaną do fryzury jaką mamy. Zakres regulacji to 115 st. C a 230 st. C. Płytki w tym modelu zostały wykonane w technologii nanotytanowej EP. Dzięki temu zmniejszone zostaje tarcie między nimi, przez co na włosy nie jest wywierany tak duży nacisk. W konsekwencji, końcówki mniej się łamią. Do tego urządzenie szybko się nagrzewa, więc będzie gotowe do pracy po kilku sekundach. Temperatura jest równomiernie rozprowadzana, co ułatwia prostowanie.

Choć nie jest to najtańszy produkt na rynku, wiele osób zdecydowało się na jego zakup. Użytkownicy zauważają, że prostownica wyposażona jest w specjalną osłonę na palce, która minimalizuje ryzyko poparzenia się.

 

 

 

 

BaByliss PRO Sleek Expert EP Technology 5.0

 

Wszystkim, którzy chcą pogodzić codzienne prostowanie włosów z ich pielęgnacją, polecamy BaByliss PRO Sleek Expert EP Technology 5.0. Model został wykonany z dobrych gatunkowo materiałów, które są odporne na działanie wysokich temperatur. Rozmiar płytek to: 2,4 cm x 12 cm, co pozwala na prostowanie dużego pasma.

Sprzęt wykorzystuje technologię EP 5.0. Polega ona na wytworzeniu na powierzchni płytek cząsteczek metalu, które wytrącane są metodą elektrogalwanizacji. Gwarantuje to zmniejszenie tarcia oraz nacisku na końcówki, dzięki czemu te nie łamią się. Do tego ciepło równomiernie rozkłada się na powierzchni włosa, przez co proces prostowania jest krótszy, a fryzurze nie grozi przepalenie. Powierzchnia płytek jest lekko zaokrąglona, więc przy pomocy prostownicy zakręcisz loki. Moc produktu to 45 W, a maksymalna temperatura, która pomoże wyprostować grube włosy wynosi 230 st. C.

Obsługa prezentowanego sprzętu jest bardzo prosta, co zostało docenione przez wielu konsumentów. Urządzenie jest dostosowane do wszystkich rodzajów włosów, gdyż możesz regulować temperaturę w płynny sposób. Sprawia to, że cienkie końcówki potraktujesz mniejszym ciepłem niż grube loki. Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Doceniono, że w czasie prostowania włosy nie są niszczone.

 

 

 

 

Tondeo Cerion Curve

Model Tondeo Cerion Curve to profesjonalna prostownica w dobrej cenie, która nie niszczy struktury włosa w czasie pracy. Płytki są pokryte powłoką ceramiczno-turmalinową, co gwarantuje równomierne rozłożenie ciepła. Poza tym oba ramiona są lekko zaokrąglone, więc urządzenie może Ci zastąpić lokówkę.

Dużym atutem produktu jest jonizacja. Dzięki niej włosy nie tylko nie puszą się, ale pozostają gładkie i lepiej się układają. Płytki są gładkie, co zmniejsza tarcie między nimi, to z kolei sprawia, że na włosy nie jest wywierany zbyt duży nacisk. Urządzenie szybko się nagrzewa, więc będzie gotowe po kilku sekundach od uruchomienia. Prostownica jest dostosowana do wszystkich typów włosów, wystarczy jedynie wybrać odpowiednią temperaturę w przedziale od 120 st. C do 230 st. C. Przy niższych ustawieniach zapewni bezpieczeństwo cienkim końcówkom, a przy wyższych poradzi sobie z grubymi lokami.

Wydajna i szybka praca to główny powód, dla którego tak wiele osób zdecydowało się na zakup modelu. Konsumenci pochwalili prostownicę za prostą obsługę.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status