Najlepsza maszynka do włosów Moser

Ostatnio aktualizowane: 14.10.18

 

Jaką maszynkę do włosów Moser wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Niestety, nie każdy z nas ma czas i pieniądze na comiesięczne wizyty u fryzjera. Dlatego zakup własnej, domowej maszynki do włosów to dobre rozwiązanie dla osób żyjących w biegu, które przywiązują uwagę do swojego wyglądu. Musisz jednak wiedzieć, że zakup słabej jakości urządzenia, może wyrządzić nam sporo krzywdy. Dlatego, by pomóc Ci w wyborze najlepszego modelu przedstawiamy ten oto poradnik. Na jego końcu została umieszczona krótka lista, gdzie znalazły się najlepsze maszynki do włosów Moser.

Firma Moser znana jest na całym świecie jako lider w produkcji sprzętów fryzjerskich. Przez wiele lat zaopatrywała wiele profesjonalnych salonów w różnych krajach. Niedawno postanowiła poszerzyć swoją działalność, z tego powodu rozpoczęła dystrybucję wysokiej klasy maszynek do strzyżenia oraz trymerów. Urządzenia marki Moser słyną z dużej trwałości, innowacyjności i bardzo ostrych noży, które zostały umieszczone w każdym modelu. Dzięki temu, zakupiony produkt wystarczy na lata.

Zakup maszynki do włosów wcale nie należy do najprostszych. Wybierając urządzenie trzeba w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jego wykonanie. Aby interesujący Cię produkt posłużył Ci przez wiele lat, musi on być wykonany z najwyższej jakości materiałów. Najłatwiej sprawdzisz to, biorąc maszynkę do ręki. Jeśli znajdujący się pod palcami plastik zacznie trzeszczeć, odradzamy zakup.

Istotną kwestią jest wykonanie ostrzy. Eksperci polecają modele, które wykonane są z ceramiki, aluminium, stali oraz tytanu. Wszystkie te materiały zapewniają dużą trwałość noży. Różnica między nimi tkwi w cenie. Najtańsze są ostrza z aluminium, a najdroższe z tytanu. Wysoka cena drugiego typu noży wynika z ich trwałości.

Warto również dowiedzieć się, czy ostrza w interesującym Cię modelu nie posiadają specjalnej powłoki węglowej. Zdecydowanie podnosi ona ich twardość i czyni je mniej awaryjnymi.

Warto też zastanowić się, czy potrzebne nam będzie urządzenie amatorskie czy profesjonalne. Jeśli z maszynki ma korzystać większa grupa ludzi, warto zakupić specjalistyczny model. Choć jest on droższy, to gwarantuje większą trwałość. Z kolei sprzęty amatorskie zalecane są osobom, które strzygą się same.

 

 

Maszynki do włosów Moser – Ranking

 

 

Moser Chromestyle 1871

 

Model Chromstyle 1871 to najlepsza maszynka do włosów Moser w 2018 roku. Mimo niewielkich kształtów cechuje się ona dość dużą mocą, dzięki czemu bez trudu ogolisz lub wymodelujesz włosy.

Prezentowany model to profesjonalna maszynka o zasilaniu sieciowo-akumulatorowym. Dzięki czemu możesz jej używać w dowolnym miejscu. Jest to spore udogodnienie dla osób, które dużo podróżują i nie zawsze mają dostęp do kontaktu. W pełni naładowana bateria jest w stanie pracować przez 90 minut.

Dużą zaletą urządzenia jest wysokiej klasy głowica tnąca Magic Blade. Składa się ona z ostrza o szerokości 46 mm. Zakres cięcia tego sprzętu wynosi od 0,1 mm do 3 mm. Gwarantuje to dużą precyzję.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników wybrało ten model ze względu na prostą obsługę, cichą pracę oraz precyzję strzyżenia. Warto dodać, że urządzenie może być używane zarówno na włosach na głowie, jak i do usuwania zarostu u mężczyzn.

 

 

 

 

Moser 1881

 

Moser 1881 to bardzo nowoczesne urządzenie do strzyżenia, które może być używane nie tylko do golenia głowy, ale też zarostu. Jedną z największych zalet prezentowanego urządzenia jest jego prosta obsługa. Dzięki temu bez problemu zaprogramujemy sprzęt według własnych upodobań.

Jest to bardzo wydajny model akumulatorowy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, urządzenie jest w stanie pracować do 120 minut bez ładowania. Takie rozwiązanie na pewno zadowoli osoby, których praca wymaga od nich częstych podróży, podczas których nie zawsze mają dostęp do kontaktu by podłącz maszynkę.

Kolejną zaletą sprzętu jest to, że posiada on aż 6 różnych nasadek. W zależności od typu oferują one długość strzyżenia od 3 mm do 25 mm. Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników zgodnie uznało, że jest to najlepsza maszynka do włosów Moser w dobrej cenie. Jej użytkowanie gwarantuje bowiem precyzyjne strzyżenie.

 

 

 

 

Moser 1406.0458

 

Maszynka do włosów Moser 1406.0458 to jeden z najczęściej wybieranych modeli na rynku. Spowodowane jest to tym, że urządzenie gwarantuje dokładne cięcie. Dzięki temu może być ono używane zarówno do przycinania i modelowanie włosów na głowie, jak również brody u mężczyzn.

Zaletą sprzętu jest system regulacji Multi – click, dzięki czemu możesz wybrać jedna z 5 różnych długości w przedziale od 0,1 mm do 3 mm. Masz również do wyboru 7 pozycji strzyżenia. Wynoszą one następująco: 4, 6, 9, 11, 13, 16, 18 mm. Co więcej, maszynka posiada również specjalne, szlifowane ostrze Star Blade, które gwarantuje bardzo precyzyjne cięcie.

Kolejną zaletą jest wysokiej jakości obudowa, która jest odporna na wstrząsy i drobne uszkodzenia mechaniczne. Maszynka jest również dobrze wyprofilowana, dzięki czemu trzymanie jej w dłoni jest wygodne.Opinie o produktach tej marki są bardzo pochlebne. Wielu konsumentów zdecydowało się na to urządzenie, gdyż oferuje precyzyjne cięcie. Poza tym jest proste w obsłudze.

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...