Ranking 3 najlepszych maszynek do włosów w 2020

Ostatnio aktualizowane: 27.10.20

 

Najlepsza Maszynka do włosów Babyliss – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Polecanym producentem maszynek do włosów jest BaByliss, czyli marka, która w swojej ofercie ma efektywnie działające, a przy tym solidnie wykonane urządzenia. Na szczególną uwagę zasługuje maszynka BaByliss E751E, która zdobyła wiele pozytywnych opinii użytkowników i dlatego też znalazła się na pierwszym miejscu w prezentowanym poniżej zestawieniu. Ostrza w tej maszynce są zrobione ze stali nierdzewnej, są odporne na działanie korozji i dodatkowo mają funkcję automatycznego smarowania. Dzięki temu nie trzeba poświęcać dużo czasu na ich konserwację. Urządzenie jest sprzedawane w zestawie z dwoma nasadkami grzebieniowymi 3-18 mm i 21-36 mm. Krawędź tnąca maszynki ma dobrze dobrany kształt, co przekłada się na precyzję pracy. Dobrym wyborem powinien się okazać także zakup maszynki do włosów BaByliss E781E. Jest ona dostępna w komplecie z praktyczną szczotką do czyszczenia ostrzy. Sprzęt jest łatwy w pielęgnacji, elementy tnące można myć pod bieżącą wodą. Materiał wykonania ostrzy to stal nierdzewna.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką maszynkę do włosów Babyliss wybrać?

 

Jeśli nie mamy czasu i chęci, by udać się do fryzjera na minimalne poprawki, a jednocześnie zależy nam na tym, by nasza fryzura zawsze prezentowała się nienagannie powinniśmy rozważyć zakup maszynki do włosów. Niemal każdy z producentów urządzeń do pielęgnacji i układania włosów ma w swojej ofercie przynajmniej kilka propozycji z tego segmentu, jednak nie wszystkie są sobie równe. W niniejszym poradniku skupimy się na produktach szeroko znanego producenta Babyliss podpowiadając, jakie cechy mają najlepsze maszynki do włosów Babyliss.

 

 

Babyliss Paris to firma, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w fachu fryzjerskim. Marka jest odpowiedzialna między innymi za fryzury podziwiane na pokazach mody największych światowych projektantów. Jednak to nie wszystko. Babyliss to pionier w produkcji urządzeń do układania włosów. Zaczęło się od pierwszej lokówki przeznaczonej do użytku domowego, jednak teraz w swoim asortymencie firma posiada między innymi suszarki, trymery, strzyżarki czy prostownice. W produkcji wszystkich tych urządzeń wykorzystuje się najnowsze technologie oraz wysokiej jakości materiały.

Przy wyborze maszynki do włosów najważniejsze są ostrza. Ich ilość, materiał, z którego są wykonane oraz to, czy są samosmarujące – to są kwestie priorytetowe. Najpopularniejsze materiały wykorzystywane w produkcji ostrzy to stal, aluminium i tytan. Najtrwalsze będą oczywiście ostrza tytanowe, jednak popularne są również te wykonane z innych metali, pokrywane specjalną powłoką węglową. Niemal wszystkie dostępne na rynku modele będą posiadały w zestawie specjalną szczoteczkę do czyszczenia, natomiast najlepsza maszynka do włosów Babyliss w 2020 roku jest wodoodporna, przez co mamy możliwości czyszczenia jej pod bieżącą wodą.

Innym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę jest sposób zasilania. Obecnie mamy wybór pomiędzy modelami ładowanymi sieciowo lub akumulatorowo. Średnia długość pracy po pełnym naładowaniu  w przypadku drugiego typu to 40 minut, a ładowanie nie powinno trwać dłużej niż godzinę. Urządzenia zasilane akumulatorowo będą nieocenione w podróży. Modele zasilane sieciowo cieszą się większym powodzeniem wśród profesjonalistów, którzy twierdzą, że ich ruch ostrzy jest bardziej równomierny, przez co cięcie jest dokładniejsze, a do tego nie trzeba obawiać się o rozładowanie baterii.

 

 

Maszynki do włosów Babyliss – ranking

 

 

1. Maszynka do strzyżenia BaByliss E751E


Babyliss E751E to maszynka do włosów Babyliss w dobrej cenie, która umożliwi idealną stylizację Twojej fryzury w kilka chwil. Model jest idealny dla osób, które cenią sobie idealny wygląd włosów każdego dnia.

Produkt posiada zasilanie akumulatorowe. Czas bezprzewodowej pracy tego urządzenia wynosi aż 45 minut. Maszynka ma 3 różne opcje długości strzyżenia, które możemy dopasować do naszych wymagań. Szerokość elementu tnącego to 39 mm. Ostrza zostały wykonane z tytanu, a ponadto są samosmarujące.

Wybranie odpowiednich ustawień jest bezproblemowe, dzięki wygodnemu wyświetlaczowi LED. Dodatkowe możliwości modelu E751E to funkcja turbo, funkcja cieniowania włosów oraz system inteligentnej regulacji. Produkt ma w zestawie specjalną szczoteczką czyszczącą oraz ostrze do brody (32 mm). Urządzenie cieszy się dobrą opinią wśród konsumentów, zwłaszcza tych, którzy cenią sobie wysoką jakość w zamian za stosunkowo niewielką cenę.

Model E751E to bardzo dobra maszynka do włosów BaByliss do 120 zł. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo, czas pracy po pełnym naładowaniu wynosi do 45 minut.

Zalety
Wytrzymałe ostrza:

Zrobione ze stali nierdzewnej ostrza nie są podatne na działanie korozji. Przy ich produkcji wykorzystano technologię W-Tech, która w dużym stopniu poprawiła ich wydajność.

Regulowana długość przycinania:

Użytkownik może wybrać jedno z 32 ustawień długości przycinania. Co warto podkreślić, dokładność w tym zakresie wynosi do 1 mm. W komplecie można znaleźć dwie precyzyjne nasadki grzebieniowe.

Funkcja automatycznego smarowania ostrzy:

Dzięki funkcji automatycznego smarowania ostrzy nie trzeba poświęcać wiele czasu na ich konserwację. Nie wkładając w to wysiłku, możemy mieć pewność, że elementy tnące na długo zachowają początkowe właściwości.

Wygodne użytkowanie:

Rękojeść jest odpowiednio wyprofilowana, dodatkowo znajdują się na niej gumowe elementy, które umożliwiają pewny chwyt.

Łatwa pielęgnacja:

Czyszczenie sprzętu nie jest trudne, bo można łatwo odłączyć od niego ostrza i umyć je pod bieżącą wodą.

Wady
Zasilanie:

Urządzenie jest zasilane tylko akumulatorowo. Co więcej, czas ładowania baterii wynosi aż 8 h, a wytrzymuje ona do 45 minut działania.

 

 

 

 

2. Maszynka do strzyżenia włosów BaByliss E781E

 

Dobrą maszynką do strzyżenia włosów jest BaByliss E781E, którą zasila dołączony do zestawu akumulator. Czas jego pracy wynosi do 45 minut, a ładowanie zajmuje 16 h. Do wykonania ostrzy wykorzystano: chrom, molibden i stal nierdzewną. Są one zaostrzone elektrochemicznie i mają funkcję automatycznego smarowania.

W zestawie znajdują się dwie nasadki grzebieniowe: 3-18 mm i 21-36 mm. Do wyboru są 32 ustawienia długości cięcia, a regulacja odbywa się za pomocą specjalnego pokrętła. Dokładność ustawień wynosi 1 mm. Do kompletu została też dołączona nasadka do brody 0,5 mm do 4,5 mm. 

Osoby, które korzystają z tej maszynki do strzyżenia, doceniają jej prostą pielęgnację. Do usuwania resztek włosów można użyć specjalnej szczotki, która stanowi jeden z elementów zestawu. Dodatkowo akcesoria tnące można łatwo zdjąć i umyć pod wodą.

Maszynka do strzyżenia włosów BaByliss E781E jest zasilana akumulatorowo. Czas pracy na jednym ładowaniu wynosi około 45 minut.

Zalety
Nóż CMS:

Maszynka została wyposażona w ruchomy nóż CMS zrobiony z chromu, molibdenu i stali nierdzewnej. Każdy z użytych do produkcji materiałów odznacza się wytrzymałością.

Stała wysokość cięcia:

Sprzęt wykorzystuje Smart Adjusting System, który stanowi gwarancję, że wysokość cięcia będzie utrzymana na tym samym poziomie, bez względu na kąt nachylenia maszynki. Potwierdził to też przeprowadzony test maszynek do włosów BaByliss.

Łatwa regulacja długości cięcia:

Dostosowywanie długości cięcia włosów do potrzeb konkretnej osoby jest łatwe i odbywa się za pomocą płynnie działającego pokrętła. Do wyboru jest aż 32 ustawień.

Szczoteczka do czyszczenia:

W komplecie znajdziemy praktyczną szczotkę ułatwiającą pielęgnację sprzętu. Co więcej, ostrza można łatwo zdjąć i umyć pod bieżącą wodą.

Wady
Działa tylko z akumulatorem:

Z urządzenia nie można korzystać wtedy, kiedy jest podłączone do źródła zasilania. Jeśli sprzęt się rozładuje, trzeba czekać.

 

 

 

 

3. Babyliss Maszynka do strzyżenia włosów E837E X-10 10-i-1

 

Babyliss to E87E to najnowszej generacji, wielofunkcyjny trymer. Na tle konkurencyjnych modeli wyróżnia go niebanalny design, najnowocześniejsze ostrza W-TECH oraz wielofunkcyjność. Produkt jest idealny dla osób, które cenią sobie wygodę idącą w parze z precyzją. Jego kształt sprawia, że świetnie leży w dłoni i jest wygodny w użyciu.

Model E837E jest wodoodporny i wyposażony w zestaw wymiennych głowic oraz nasadek, by spełnić wszystkie wymogi swoich użytkowników. Produkt jest zawsze gotów do pracy, dzięki funkcji samosmarującego się ostrza, które w dodatku jest wykonane z wysokiej jakości stali chromowej.

Konsumenci są zadowoleni z faktu, że trymer ma opcję pracy bezprzewodowej, dzięki czemu nasze ruchy nie są ograniczone kablem, a maszynki możemy używać w wybranym przez nas miejscu. Pojemny akumulator zapewnia do 40 minut pracy. Dzięki wodoodporności możemy bez przeszkód myć sprzęt pod bieżącą wodą.

BaByliss E837E to maszynka do włosów zasilana sieciowo-akumulatorowo. W zestawie znajdują się m.in. dwie nasadki 2-14 mm i 3-15 mm.

Zalety
Możliwość stosowania na mokro i na sucho:

Użytkownicy doceniają to, że z maszynki można korzystać nie tylko na sucho, ale też na mokro. Jej konstrukcja jest odpowiednio zabezpieczona przed działaniem wody.

Wytrzymałość ostrzy:

Elementy tnące w tym sprzęcie są zrobione z wytrzymałej stali chromowej. Jest ona odporna na zniekształcenia, korozję i inne uszkodzenia. Ostrza na długo zachowują swoje właściwości.

Przycinanie włosów w nosie i w uszach:

W komplecie są nasadki przystosowane do przycinania włosów w uszach i w nosie.

Wady
Jakość wykonania końcówek:

Znajdujące się w zestawie końcówki nie są wykonane z najlepszej jakości materiału, dlatego trzeba uważać, aby ich nie uszkodzić w trakcie ściągania albo nakładania.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Babyliss E791E

 

Maszynka do strzyżenia włosów Babyliss E791E to solidne urządzenie dedykowane do domowego użytku. Model ma zasilanie akumulatorowo-sieciowe, dzięki czemu jest zawsze gotowy do użytku. Produkt jest dodatkowo wyposażony w aż 32 ustawienia długości strzyżenia w zakresie od 0,5 mm do 23 mm.Ten produkt zapewni nam wygodnie cięcie włosów i przycięcie brody, dzięki czemu nasza fryzura zawsze będzie idealna.

Ruchome ostrze maszynki wykonano w innowacyjnej technologii W-Tech, co gwarantuje nam precyzyjne strzyżenie za każdym razem. Nieruchome ostrze pokryto powłoką tytanową, dzięki czemu jest odporne na uszkodzenia i korozję. W trosce o komfort użytkowania sprzętu producent zadbał o automatyczne smarowanie ostrza – maszynka jest zawsze gotowa do pracy. Funkcja turbo poradzi sobie z nawet najgęstszymi włosami. Dodatkowa nasadka z 5 ustawieniami długości cięcia umożliwia  przystrzyżenie zarostu.

Produkt pozytywnie zaskoczył swoich użytkowników tym, że jest zawsze gotowy do działania, a eleganckie etui pozwala nam zabrać sprzęt w każdą, nawet najdalsza podróż.

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
6 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Edyta
Edyta
6 months ago

Dzień dobry
Potrzebuje pilnej porady dotyczącej zakupu maszynki na potrzeby domowe, ale dobrej BaByliss .

Zespół NR
Admin
6 months ago
Reply to  Edyta

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz. Proszę o informację, jakiej porady na temat zakupu Pani potrzebuje. Postaramy się pomóc najlepiej, jak możemy.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

Sylwek
Sylwek
6 months ago
Reply to  Zespół NR

Proste, prosimy o informację jaka maszynke wybrać Babyliss.
Dzieląc kategoriami
1. Obecnie najlepsza na rynku
2. Cena do jakości
3. A mnie interesuje która ma najcichszą pracę.
Prosimy o przypisanie modeli które najbardziej trafiały do takiego podziału pamiętając że to nie salon fryzjerski.

Zespół NR
Admin
6 months ago
Reply to  Sylwek

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz. Niestety nie jesteśmy w stanie podać informacji w formacie, który Pana interesuje, ponieważ nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, który produkt jest najlepszy. Ponieważ nie testujemy wszystkich produktów, również nie możemy podać informacji na temat stosunku ceny do jakości. Także informacja nt. głośności nie zawsze jest podawana przez producentów, więc nie zawsze dysponujemy tą informacją.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

Rom
Rom
3 months ago

Babyliss e786e końcówka rozpadła się po pierwszym użyciu

Zespół NR
Admin
3 months ago
Reply to  Rom

Dzień dobry,

Dziękujemy za komentarz.

Pozdrawiamy,
Zespół NajlepszeRankingi.pl

DMCA.com Protection Status