fbpx

Najlepsza maszynka do strzyżenia Remington

Ostatnio aktualizowane: 21.08.19

 

Jaką maszynkę do strzyżenia Remington wybrać?

 

Jeśli od dawna planujesz zacząć strzyc się w domowych warunkach – trafiłeś w odpowiednie miejsce. Z naszą pomocą wybierzesz własną maszynkę do strzyżenia. Skupiając się na produktach marki Remington postaramy się wskazać Ci cechy, które powinna posiadać dobra maszynka. Postawiliśmy na tę właśnie firmę, ponieważ od lat wprowadza na rynek produkty wysokiej jakości cieszące się uznaniem także wśród profesjonalistów. Nabywając którykolwiek ze sprzętów Remington możesz być pewny, co do tego, że będzie Ci długo służył.

 

 

Urządzenia tego typu dzielą się na dwa podstawowe rodzaje – amatorskie oraz profesjonalne. Te drugie zawsze są droższe, jednak za ceną idzie znacznie większa wytrzymałość produktu i dłuższą żywotność. Modele amatorskie są tańsze, ale mniej solidne i z pewnością nie wytrzymają dużej ilości strzyżeń w ciągu jednego dnia. Jeśli jednak maszynka potrzebna Ci jest jedynie do okazjonalnego użytku – nie musisz inwestować dużych pieniędzy w produkt dla ekspertów.

Maszynki mogą być zasilane sieciowo lub posiadać akumulatory pozwalające na bezprzewodowe strzyżenie. Istnieje też opcja akumulatorowo-sieciowa. Brak przewodu niesie za sobą zwiększony ciężar sprzętu – musi on mieścić w swoim wnętrzu dodatkowe elementy odpowiedzialne za jego działanie, jednak takie urządzenie nie ogranicza naszych ruchów. Wybór w tym przypadku zależy od indywidualnych preferencji użytkownika.

Najlepsza maszynka do strzyżenia Remington w 2019 roku ma stalowe, aluminiowe, ceramiczne lub tytanowe ostrza, dzięki którym pozostanie wytrzymała i będzie służyć Ci przez dłuższy okres czasu. Ważne jest to, aby produkt miał szeroką regulację długości strzyżenia, na przykład w zakresie od 3 mm do nawet 45 mm. Urządzenie takie ma około 35 mm szerokości.

Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie kilku produktów, mogących spełniać Twoje oczekiwania. Zgodnie z opiniami konsumentów te, które prezentujemy poniżej to najlepsze maszynki do strzyżenia Remington.

 

 

Maszynki do strzyżenia Remington – ranking

 

 

Remington Alpha HC5150

 

Urządzenie Remington Alpha HC5150 powstało z myślą o osobach, które nie chcą dłużej korzystać z usług fryzjerów. Zostało ono wyprodukowane z solidnych materiałów, zapewniających dużą trwałość i wytrzymałość. Ostrza maszynki wykonano w zgodzie z technologią Advanced Steel – z mocnej stali, odpornej na rdzewienie, zniszczenia czy złamania. Ich dodatkowym atutem jest samoostrzenie się, co zaoszczędzi konsumentom wiele pracy.

Model korzysta z silnika Pro Power, oferującego podwójną wydajność i moc tak, aby podczas domowego cięcia uzyskiwać jak najlepsze rezultaty. Dzięki niemu nadaje się do wszystkich rodzajów włosów, także tych trudnych do strzyżenia. Sprzęt można stosować na mokrych i suchych włosach.

Maszynka posiada dwa grzebienie z 15 ustawieniami długości. Użytkownik może wybrać jedno z nich, mieszczące się w rozpiętości od 3 mm do 42 mm, co daje komfort dopasowania strzyżenia do własnych, zróżnicowanych potrzeb. Produkt jest zasilany zarówno sieciowo, jak i akumulatorowo, przez co szanse na rozładowanie się w czasie pracy są wyjątkowo niskie. Konsumenci polecają ten produkt ze względu na jego dobrą jakość, cenę oraz wygodę użytkowania.

 

 

 

 

Remington Pro Power HC5800

 

Użytkownikom poszukującym sprzętu wysokiej jakości poleca się maszynkę Remington Pro Power HC5800. Urządzenie posiada wysokiej mocy, wydajny silnik wspierany dodatkowo przez inteligentny system Auto Boost. Mechanizm automatycznie dostosowuje prędkość silnika do rodzaju włosów celem uzyskania wysokiej precyzji strzyżenia.

Produkt wyposażono w dwa regulowane grzebienie, dzięki którym można dokonać ustawienia odpowiedniej długości strzyżenia w zakresie od 3 mm do 42 mm. Dodatkowo zaopatrzony jest on w grzebień do zarostu z regulacją w przedziale od 1 mm do 13 mm. Samoostrzące się ostrza,  pokryte tytanową powłoką zapewniają długotrwałe działanie i wysoką odporność na rdzewienie i innego rodzaju uszkodzenia. Właśnie ze względu na ostrza użytkownicy chętnie kupują urządzenie chwaląc jego funkcjonalność i wytrzymałość.

Maszynka zasilana jest sieciowo albo poprzez wbudowany akumulator pozwalający na około 2,5 godziny pracy bez korzystania z podłączenia do prądu. W razie rozładowania czas uzupełnienia akumulatora wynosi 4,5 godziny, dzięki czemu można bez trudu przygotować urządzenie do planowanego użytku.

 

 

 

 

Remington HC5200

 

Maszynka do strzyżenia, którą można zabrać ze sobą wszędzie, to z całą pewnością Remington HC5200. Ze względu na podwójny system zasilania można jej używać w każdym miejscu – pozwala na to wbudowany akumulator działający bezprzewodowo przez ok. 40 minut.

Urządzenie zostało wyposażone w dwie nakładki o długości strzyżenia od 3 mm do 42 mm. Ostrza wykonane ze stali nierdzewnej można bez problemu zdjąć i wyczyścić w razie potrzeby. Są one mocne, odporne na zniszczenia i rdzewienie. Gwarantują  długą żywotność urządzenia i precyzję wykonywanych cięć.

Produkt posiada antypoślizgowy uchwyt, pozwalający na jego wygodne i nieobciążające ułożenie w dłoni. Dla zwiększenia komfortu użytkowania, producent wyposażył sprzęt we wskaźnik poziomu baterii/ładowania, dzięki któremu można sprawdzić, jak długo można używać urządzenia bez podłączenia go do sieci. Konsumenci cieszą się jego atrakcyjną ceną – ich zdaniem to maszynka do strzyżenia Remington w dobrej cenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status