Najlepsza maszynka do strzyżenia Philips

Ostatnio aktualizowane: 25.04.19

 

Jaką maszynkę do strzyżenia Philips wybrać?

 

Niezależnie od tego, czy poszukujesz maszynki do strzyżenia, bo chciałbyś sam dbać o swój zarost i fryzurę, czy może potrzebujesz sprzętu do swojego salonu fryzjerskiego – z pewnością nasz poradnik zakupowy pomoże Ci wybrać najodpowiedniejsze urządzenie. Biorąc pod uwagę opinie konsumentów zdecydowaliśmy się opisać cechy, które powinny być dla nas najważniejsze, gdy stajemy przed takim wyborem. Aby nieco lepiej je zobrazować, posłużyliśmy się modelami marki Philips.

Jeśli miałbyś wymienić marki, które znane są na całym świecie z produkcji AGD, RTV oraz urządzeń pomagających dbać o urodę, z pewnością na tej liście znalazłaby się marka Philips. Od wielu lat wykorzystując innowacyjne rozwiązania tworzy ona sprzęty, które ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków oraz pracę wielu osobom. W ofercie tego znanego przedsiębiorstwa znajdziemy najróżniejsze urządzenia do pielęgnacji ciała, w tym właśnie maszynki do strzyżenia.

Wskazując najlepsze maszynki do strzyżenia Philips konsumenci często zwracali uwagę na sposób ich zasilania. Wiele osób uważa, że modele akumulatorowe są znacznie wygodniejsze od sieciowych, ponieważ nie ograniczają naszych ruchów, jednak w razie rozładowania akumulatora, musimy dość długo czekać, aż znów będziemy mogli korzystać z urządzenia. Problem znika przy używaniu zasilania sieciowego, jednak wtedy musimy przebywać w pobliżu gniazdka. Najlepszym rozwiązaniem więc jest zakup maszynki zasilanej zarówno akumulatorowo, jak i sieciowo.

Kolejną, istotną kwestią przy wyborze maszynki jest ilość ustawień długości strzyżenia. Zwykle jest to od 0,5 lub 1 mm, na dalszą regulację pozwalają nakładki dostępne w zestawie z urządzeniem. Czasem dostępnych długości jest aż 25. Urządzenie powinno mieć praktyczne i trwałe ostrze. Może być ono wykonane z tytanu, ceramiki czy stali. Jeśli zależy nam na nietępiącym się ostrzu, warto wybrać to, wykonane z tytanu. Najlepsza maszynka do strzyżenia Philips w 2019 roku ma ostrza samoostrzące się i samosmarujące. W ten sposób jej czyszczenie ogranicza się do wyczyszczenia pozostałych na końcówce urządzenia włosków. Na rynku dostępne są też modele, które można myć pod bieżącą wodą.

Ważna jest również waga urządzenia, zwłaszcza gdy musimy pracować nim przez kilka godzin. Wówczas zdecydujmy się na możliwie jak najlżejsze modele, aby zbytnio nie nadwyrężać naszego nadgarstka.

 

 

Maszynki do strzyżenia Philips – ranking

 

 

Philips QC5115/15

 

Philips QC5115/15 to uniwersalna maszynka do strzyżenia. Jest to bardzo lekki i prosty w obsłudze model, więc nawet jeśli nie jesteś zawodowcem, z pewnością poradzisz sobie z jego używaniem.

Ta maszynka do strzyżenia Philips w dobrej cenie ma 11 ustawień długości. Nasadka pozwala obcinać włosy na długość 0,5 mm. Urządzenie jest zasilane sieciowo, nie musisz więc się martwić o to, że w trakcie strzyżenia akumulator się wyczerpie. Ostrza wykonane ze stali szlachetnej umożliwiają precyzyjne cięcie zarówno dziecięcych włosków, jak i tworzenie fryzury na głowie osoby dorosłej. Z pomocą urządzenia można również przycinać zarost.

W opinii konsumentów prezentowany model pracuje najciszej na rynku. Działa on bardzo płynnie, a silniczek emituje nieco niższy poziom drgań, niż produkty dostępne na rynku. Dużą zaletą urządzenia są również zaokrąglone nasadki, które nie podrażniają skóry. Sposób czyszczenia maszynki jest bardzo prosty – wymiatamy włoski za pomocą szczoteczki dołączonej do zestawu.

 

 

 

 

Philips HC 5450/15 

 

Jeśli zależy Ci na szybkim i precyzyjnym strzyżeniu, polecamy maszynkę Philips HC 5450/15. Sprzęt jest lekki i można go używać niemal wszędzie – jest to możliwe dzięki wbudowanemu akumulatorowi, który może pracować aż 90 minut po 1 godz. ładowania.

Sprzęt ma tytanowe ostrza, które tną włosy na jednej z 24 dostępnych długości. Dzięki technologii DualCut – dwustronny element tnący ze zmniejszonym tarciem – włosy obcinane są dwa razy szybciej. Samoostrzące się ostrza zapewniają długie używanie maszynki i dokładne cięcie.

Zarówno fryzjerzy, jak i osoby prywatne cenią sobie możliwość wyboru sposobu zasilania maszynki – pozwala to na wybór miejsca, w którym będzie dokonywane strzyżenie. Również przycisk turbo zyskał przychylność kupujących – przyspiesza on bardzo strzyżenie, nawet jeśli mamy do czynienia z grubymi włosami. Konsumenci zauważają też, że możliwość czyszczenia ostrzy pod bieżącą wodą czyni maszynkę bardzo praktycznym akcesorium.

 

 

 

 

Philips HC9450/15

 

Model Philips HC9450/15 to jedno z najnowocześniejszych urządzeń marki. Oprócz automatyzacji ustawień długości i wydajnego elementu tnącego ma on również funkcjonalny panel dotykowy DigitalSwipe.

Maszynka jest przeznaczona do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Ma aż 400 ustawień długości. Może działać zasilana akumulatorem aż 120 minut – po zaledwie godzinie ładowania. Wcześniej wspomniany panel dotykowy DigitalSwipe wyświetla informacje o wybranej długości strzyżenia. Z jego pomocą możemy również przeglądać dostępne opcje, a także zmieniać je nawet w trakcie strzyżenia, w odstępie co 1 mm.

Produkt ma w zestawie trzy regulowane nasadki grzebieniowe, umożliwiające precyzyjne cięcie na ustawioną wcześniej długość. Komfort strzyżenia zapewniają również samoostrzące się tytanowe ostrza.

Osoby, które kupiły ten model bardzo cenią sobie opcję zapamiętywania długości cięcia. W opinii użytkowników to jedna z najbardziej innowacyjnych funkcji tego urządzenia. Dzięki niemu możliwe jest kilkukrotne cięcie, z gwarancją uzyskania takich samych rezultatów.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...