Najlepsza maszynka do strzyżenia Moser

Ostatnio aktualizowane: 26.02.20

 

Jaką maszynkę do strzyżenia Moser wybrać?

 

Moser to niemiecka renomowana firma specjalizująca się w produkcji wyposażenia i akcesoriów do stylizacji fryzur dla salonów fryzjerskich, a także dla indywidualnych odbiorców. Moser jest obecnie częścią amerykańskiego koncernu Wahl, jednak wszystkie produkty, w tym precyzyjnie szlifowane ostrza, powstają w Niemczech i opatrzone są jej własną marką.  Moser jest producentem maszynek do strzyżenia (przewodowych i bezprzewodowych), suszarek, prostownic, lokówek, a także maszynek do strzyżenia zwierząt.

 

 

Produkty te cechuje słynna na świecie przysłowiowa niemiecka jakość i solidność wykonania. Ponadto mają one stylowy, ekskluzywny wygląd. Zanim nowy produkt zostanie włączony do oferty firmy, testowany jest przez mistrzów fryzjerstwa na całym świecie. Dopiero po uwzględnieniu ich uwag produkt pojawia się na rynku. Wśród profesjonalistów cenione są maszynki do strzyżenia Moser. Często wybierają ten sprzęt biorąc udział w konkursach fryzjerskich, ponieważ jest on precyzyjny i niezawodny.

Najlepsze maszynki do strzyżenia Moser są wyposażone w głowicę tnącą Star Blade wykonaną ze stali chromowanej. Jest ona odporna na uszkodzenia i stępienie. Najlepsza maszynka do strzyżenia Moser w 2020 roku z pewnością jest wyposażona w ostrze najnowszej generacji, gdyż co roku firma ulepsza modele już obecne na rynku. Dlatego kupując maszynkę Moser zapewniamy sobie komfort i satysfakcję na wiele lat.

 

 

Maszynki do strzyżenia Moser – ranking

 

 

Moser ChromStyle 1871

 

Maszynka do strzyżenia Moser ChromStyle 1871 to profesjonalne urządzenie bezprzewodowe z akumulatorem litowo-jonowym i podstawką ładującą, z przeznaczeniem dla salonów fryzjerskich. Silnik sterowany jest mikroprocesorem, co pozwala na uzyskanie stałej siły cięcia, niezależnie od stopnia naładowania akumulatora i gatunku strzyżonych włosów. W pełni naładowany akumulator pracuje 90 minut. O poziomie naładowania baterii informuje sygnał akustyczny i świecąca się dioda. Ładowanie trwa około godziny.

Maszynka może pracować także z podłączonym zasilaczem. Ostrze o szerokości 4,6 cm wykonane jest ze stali nierdzewnej i szlifowane diamentowo. Długość strzyżenia, w zakresie od 0,7 do 3 mm, ustawia się suwakiem umieszczonym przy głowicy. W zestawie znajdują się cztery nasadki grzebieniowe: 3,6, 9 i 12 mm. Maszynkę bardzo prosto rozkłada się do czyszczenia. Ten model ma obudowę w kolorze czarno-srebrnym. Maszynka ChromStyle jest poręczna i lekka – waży 290 g, a jej wymiary to: 17,8 x 4,7 x 4 cm. Pracuje cicho, a wibracje są prawie nieodczuwalne.

Klienci, dla których jest to narzędzie pracy w salonach fryzjerskich, cenią maszynkę do strzyżenia Moser ChromStyle 1871 za precyzję cięcia, ergonomiczny kształt, cichą pracę i wytrzymały akumulator.

 

 

 

 

Moser 1660-0460

 

Maszynka do strzyżenia Moser 1660-0460 Trend Cut to profesjonalny sprzęt zasilany akumulatorem. Naładowany akumulator pracuje 75 minut. O poziomie jego naładowania informuje dioda LED. Możliwa jest także praca z podłączonym zasilaczem. Maszynka wyposażona jest w wymienne ostrze o szerokości 4 cm, wykonane ze stali nierdzewnej, diamentowo szlifowane.

Minimalna długość cięcia to 07, mm. W zestawie znajduje się aż sześć nakładek grzebieniowych: 3, 6, 9, 12, 18 i 25 mm. Daje to bardzo duże możliwości stylizacji włosów. Maszynkę czyści się w bardzo łatwy sposób. Obudowa tego modelu jest w kolorze czarno-srebrnym. Maszynka Moser Trend Cut jest lekka, waży tylko 190 g, pracuje cicho, ma ergonomiczny kształt i uchwyt antypoślizgowy, co znacznie ułatwia strzyżenie. Jej wymiary to: 17,3 x 4,7 x 3,8 cm.

Klienci, którzy kupili maszynkę Moser 1660-0460 Trend Cut twierdzą zgodnie, że jest ona bardzo dobrym produktem. Sprawdza się także w zakładach fryzjerskich. Jest niedroga a uzytkownicy chętnie polecają ją innym.

 

 

 

 

Moser 1406.0458

 

Maszynka do strzyżenia Moser 1406.0458 produkt przeznaczony dla odbiorców indywidualnych. Zasilana jest energią elektryczną, przewód ma długość 2 metrów. Silnik o mocy 10 W charakteryzuje się cichą pracą. Wyposażona jest w stalowe, nierdzewne ostrze o szerokości 4,6 cm, szlifowane diamentem. Posiada 5-stopniową regulację długości z blokadą pozycji w zakresie 0,7-3 mm. W zestawie znajduje się nasadka Guide Comb z siedmioma pozycjami strzyżenia od 4 do 18 mm, nasadka 4,5 mm oraz dodatkowo sześć nasadek od 3 do 25 mm.

Ilość i różnorodność nasadek sprawia, że strzyżenie nie nastręcza nikomu trudności, a włosy można stylizować na wiele sposobów. W zestawie znajduje się też osłonka na ostrze. Maszynka jest prosta w użyciu i łatwa do wyczyszczenia po skończonej pracy. Moser 1406.0458 ma obudowę w kolorze srebrno-czarnym, waży 520 g, a jej wymiary to: 17,5 x 6,9 x 5 cm. Trzeba tu także zaznaczyć, że jest to maszynka do strzyżenia Moser w dobrej cenie.

Użytkownicy, którzy już mają ten sprzęt polecają go jako dobrze sprawdzony. Niektórzy z nich korzystają z maszynki do strzyżenia Moser 1406.0458 od kilkunastu lat i twierdzą, że nie zamierzają zrezygnować z tego modelu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status