Najlepsza maszynka do strzyżenia brody

Ostatnio aktualizowane: 18.02.20

 

Jaką maszynkę do strzyżenia brody wybrać?

 

Aby nadać ładny kształt brodzie mężczyźni sięgają po różne sposoby. Najlepsze wyniki osiągają jednak używając specjalnych maszynek elektrycznych. Z ich pomocą można bardzo łatwo uformować estetycznie wyglądającą brodę. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co charakteryzuje dobrą maszynkę do strzyżenia, to zapraszamy do przeczytania poniższego artykułu. Umieściliśmy w nim kilka wskazówek, które pomogą Ci w zakupach.

Najistotniejszą kwestią przy wyborze dobrego produktu jest możliwość regulacji strzyżenia zarostu. Mężczyźni podkreślają, że najlepsze maszynki do strzyżenia brody mają bardzo wiele poziomów podcinania włosków, tak abyśmy mogli je regulować i dostosować do naszych potrzeb. Długość zarostu regulujemy zazwyczaj za pomocą specjalnych nasadek lub pokrętła.

Najlepsza maszynka do strzyżenia brody w 2020 roku jest bardzo solidnie wykonana. Szczególnie solidna musi być obudowa modelu. Jest to szczególnie pożądane, jeżeli zamierzamy bardzo często używać maszynki. Poza tym rękojeść sprzętu powinna mieć antypoślizgową powłokę. Dzięki temu przy dłuższej pracy strzyżenie wciąż będzie komfortowe.

Kolejną ważną kwestią są ostrza. Najlepiej, by element ten wykonany był z tytanu lub stali nierdzewnej. Materiały te są bardzo wytrzymałe, więc nie będziemy musieli często wymieniać sprzętu. Dobrze by było, gdyby ostrza miały funkcję samoostrzenia. Dzięki temu zaoszczędzimy czas, który spędzilibyśmy na ostrzeniu lub wymianie ostrzy.

Jeżeli chodzi o zasilanie, to najlepiej wybrać model sieciowo-akumulatorowy. Takie rozwiązanie pozwoli nam na używanie sprzętu bez konieczności podłączenia do prądu, a po rozładowaniu możemy po prostu podłączyć go do gniazdka i kontynuować golenie.

Nie bez znaczenia są też dodatkowe funkcje danego produktu. Bardzo dobrym pomysłem jest zakup modelu, który umożliwia nam usuwanie włosków nie tylko z brody, ale także z wąsów, uszu i z nosa. Takie urządzenie pozwoli nam zadbać o higienę wielu partii ciała. Jeden sprzęt zastąpi nam wiele innych urządzeń.

Zweryfikuj także dodatkowe wyposażenie produktu. Pojemnik, do którego wpadają włosy pomoże nam w sprzątaniu po strzyżeniu. Użytecznym akcesorium są również dodatkowe nasadki, które możemy wymienić po ich zużyciu.

 

 

Maszynki do strzyżenia brody – ranking

 

 

Philips Series 3000 QT4015/16 

 

Jedną z najciekawszych maszynek do strzyżenia brody jest Philips Beardtrimmer Series 3000 QT4015/16. Jest to urządzenie, które pozwoli nam przystrzyc brodę i skrócić włoski od 0,5 mm do 10 mm. Sprzęt ten umożliwia precyzyjne przycinanie zarostu.

Ostrza prezentowanego modelu wykonane zostały z tytanu. Dlatego też są one bardzo wytrzymałe i z pewnością posłużą nam przez długi czas. Poza tym końcówki ostrzy są zaokrąglone, więc nie będą ranić naszej skóry. Nie zmienia to jednak ostrości tego elementu, końcówki błyskawicznie tną wszystkie włoski za jednym pociągnięciem. Jest to model sieciowo-akumulatorowy. Po godzinie ładowania możemy używać maszynki bez ustanku przez 90 minut.

Prezentowany produkt został dobrze wyprofilowany. Nawet przy dłuższej pracy maszynka nie ciąży nam w ręce. To właśnie wygoda obsługi oraz precyzyjność strzyżenia są najczęściej wspominane w komentarzach napisanych przez Internautów. Cenią oni również wysokiej jakości ostrza oraz obudowę maszynki.

 

 

 

 

Braun BT3040 

 

Jeżeli zależy Ci na bardzo dokładnym konturowaniu oraz precyzyjnym przycinaniu zarostu, to z pewnością zainteresuje Cię Braun BT3040. Model ten oferuje aż 39 długości strzyżenia. Jest to jeden z najwyższych wyników, jeżeli chodzi o ustawienia długości w maszynce do strzyżenia brody.

Długość możemy zmieniać co 0,5 mm za pomocą podziałki, która nam ją wskazuje. Największa długość wynosi 20 mm. Dzięki tak dużej rozpiętości możemy tworzyć dłuższe i krótsze stylizacje, które z pewnością dodadzą nam elegancji. Tworzenie precyzyjnych konturów również nie będzie już problemem. Jest to model sieciowo-akumulatorowy, więc możemy spokojnie zabrać go na wyjazd bez martwienia się o dostęp do gniazdka.

Poza tym utrzymanie produktu w czystości nie będzie bardzo kłopotliwe. Wystarczy nam do tego bieżąca woda. Według Internautów jest to jedna z najlepszych maszynek do strzyżenia brody. Model ten wyróżnia się bardzo niską awaryjność i gwarantuje nam dobrze przystrzyżoną brodę.

 

 

 

 

Remington Beard Boss MB4120

 

Jedną z najchętniej wybieranych maszynek do strzyżenia jest Remington Beard Boss MB4120. Składa się na to wiele czynników. Po pierwsze, ostrza tego modelu zostały wykonane przy użyciu specjalnej technologii Capture Trim. Poza tym poząbkowane ostrza gwarantują nam bardzo precyzyjne przycinanie.

Minimalna długość, do której możemy przyciąć włoski wynosi 0,4 mm, a maksymalna 1 mm. Jeżeli jednak zamontujemy do maszynki grzebyk, to możemy przyciąć zarost do długości od 1 mm do 18 mm. Mamy do wyboru więc 11 regulacji długości włosków. Do zestawu dołączona została też szczoteczka czyszcząca, która pomaga nam utrzymać produkt w czystości. Produkt ma dobrze wyprofilowany kształt, więc możemy używać go przez długi czas bez obaw o ścierpniętą rękę.

Remington Beard Boss MB4120 to maszynka do strzyżenia brody w dobrej cenie, dzięki której zapanujemy nad każdym rodzajem zarostu. Użytkownicy szczególnie cenią sobie wysoką jakość wykonania poszczególnych elementów, a także możliwość dokładnego przycięcia brody.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status