Najlepsza lokówko – suszarka Babyliss

Ostatnio aktualizowane: 12.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Lokówko-suszarki BaByliss cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów, ponieważ są poręczne, łatwe w obsłudze, a dodatkowo ułatwiają modelowanie fryzury. Jeżeli ciekawi Cię, który sprzęt oferowany przez wspomnianą markę jest najlepszy, zajrzyj do naszego zestawienia. Umieściliśmy w nim opisy urządzeń z największą liczbą pochlebnych komentarzy użytkowników. Na pierwszym miejscu jest BaByliss 2735E – lokówko-suszarka o dużej mocy, do której dołączono dwie wymienne szczotki pokryte ceramiczną powłoką. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć uszkodzenia struktury włosów podczas stylizacji. Urządzenie ma funkcję chłodnego nawiewu oraz jonizacji, a więc eliminuje problem puszenia się i elektryzowania pasm. Poza tym produkt został zapakowany w praktyczne etui. Na drugim miejscu znajduje się Babyliss AS551E. Jest to sprzęt, który zapewnia bezpieczeństwo włosom. Jest to zasługa funkcji jonizacji oraz możliwości przełączenia suszenia na zimny powiew. Warto dodać, że temperatura oraz prędkość nawiewu jest regulowana. Lokówko-suszarka jest bardzo poręczna i nie sprawia żadnych problemów podczas użytkowania. Szczególnie użyteczny jest antypoślizgowy uchwyt.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką lokówko-suszarkę Babyliss wybrać?

 

Dwoma najbardziej niezbędnymi urządzeniami w kobiecej łazience są lokówka i suszarka. Niestety, posiadanie obu zabiera dużo miejsca i wprowadza niepotrzebny chaos. Jeśli masz podobne odczucia, to dobrym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w lokówko-suszarkę. W dokonaniu zakupu pomoże Ci nasz poradnik. Na jego końcu, znajdziesz krótkie zestawienie, zawierające najlepsze produkty. Znajdziesz tam lokówko-suszarkę BaByliss w dobrej cenie.

 

 

Firma BaByliss to znana francuska marka, która obecna jest na rynku już 50 lat. Przez ten czas, stała się liderem w produkcji innowacyjnych sprzętów do pielęgnacji włosów czy paznokci. Warto dodać, że produkty BaByliss nie są jedynie skierowane do kobiet, ale również do mężczyzn. Firma w swojej ofercie ma trymery i strzyżarki. Dzięki połączeniu sił z Grupą Conair, BaByliss stała się liderem w dziedzinie produktów do stylizacji włosów. Oferta marki jest bogata w innowacyjne i proste w użyciu sprzęty, które gwarantują pełne zadowolenie konsumentów.

Przy zakupie lokówko-suszarki należy zwrócić uwagę na jej moc. Ma ona bowiem duży wpływ na siłę nawiewu, dokładnie, tak, jak w tradycyjnych suszarkach. Im jest ona wyższa, tym szybciej Twoje włosy będą suche. Jest to szczególnie ważne, gdyż zbyt długie suszenie, może uszkodzić strukturę włosa.

Jednocześnie dobrze, aby zakupiony przez Ciebie model miał możliwość regulacji temperatury. Jest to spowodowane tym, że każdy typ włosów wymaga innego traktowania i pielęgnacji. Wysokie temperatury są przeznaczone do grubych i ciężkich włosów. Pomoże to osiągnąć efekt pięknych i mocnych loków. Musisz jednak pamiętać, że jeśli użyjesz tak wysokiej mocy na włosach cienkich i delikatnych, możesz je spalić. W takim przypadku zalecane jest użycie niższej temperatury. Jednak, aby sam proces przebiegał sprawnie, istotne jest, by sprzęt miał poręczny i wygodny uchwyt.

Jeśli wahasz się między kilkoma modelami, warto wybrać ten, który oferuje większy zestaw różnych końcówek. Dzięki temu, będziesz mogła uzyskać nie tylko efekt fali. Do popularnych końcówek należą: okrągła szczotka do modelowania grubych loków, szczotka z włosiem do cienkich włosów oraz nasadka zwiększająca objętość. Poniżej prezentujemy zestawienie, które zawiera trzy najlepsze lokówko-suszarki Babyliss.

 

 

Lokówko – suszarki Babyliss Ranking

 

 

BaByliss 2735E

 

Pierwsze urządzenie, które chcemy zaproponować to BaByliss 2735E. Jest to innowacyjna, wysokiej klasy lokówko-suszarka. Przyrząd ten zagwarantuje Ci satysfakcję z pięknych loków, bez podrażnienia Twoich włosów. Spowodowane jest to funkcją jonizacji, która pozwoli Ci zachować miękkie i zdrowe włosy. W czasie pracy lokówko-suszarka wytwarza jony ujemne, które sprawiają, że Twoje włosy nie elektryzują się.

Ta najlepsza lokówko-suszarka Babyliss w 2021 roku jest niezwykle prosta w obsłudze. To dzięki obrotowej szczotce, która ułatwia nawijanie włosów. Największą zaletą tego modelu jest jego duża moc, która wynosi 1000 W. Dzięki temu, działa szybko i bardzo wydajnie. Czas potrzebny na wysuszenie średniej długości włosów to zaledwie kilka minut.

Poza tym, urządzenie posiada opcję regulowania temperatury. Przy pomocy poręcznego pokrętła, możesz wybrać jeden z trzech poziomów. Kolejnym przydatnym dodatkiem jest użycie specjalnej powłoki ceramicznej, która gwarantuje równomierne nagrzanie powierzchni, co skutkuje ładnymi lokami.

Ponadto, nie niszczy ona tak drastycznie włosów. Produkt ten, cieszy się wieloma dobrymi opiniami. Konsumenci docenili jego wydajność oraz łatwość użycia.  

Lokówko-suszarka BaByliss 2735E ma moc 1000 W i wyposażono ją w funkcję jonizacji. Urządzenie ma w zestawie dwie szczotki (o średnicy 20 mm i 50 mm) pokryte ceramiczną powłoką.

Zalety
Etui w zestawie:

Wraz ze sprzętem otrzymujemy eleganckie etui do przechowywania. To zapobiega powstawaniu uszkodzeń mechanicznych na obudowie i osiadaniu na produkcie kurzu.

Funkcja zimnego nadmuchu:

Urządzenie ma opcję chłodnego nawiewu umożliwiającą utrwalenie fryzury bez potrzeby używania lakieru do włosów.

Łatwe użytkowanie:

Za sprawą obrotowej szczotki szybko wymodelujemy pasma tak, jak chcemy. Wystarczy zbliżyć sprzęt do włosów, aby te same się nakręciły.

3 poziomy temperatury grzania:

Z uwagi na 3 poziomy temperatury możemy dopasować działanie lokówko-suszarki do kondycji pasm, unikając tym samym ich uszkodzenia.

Miękkie i pięknie wyglądające włosy:

W czasie stylizacji generowane są jony ujemne, które zapobiegają elektryzowaniu się i puszeniu pasm. Włosy są więc miękkie, gładkie i pięknie się prezentują.

Wady
Krótki kabel:

Według niektórych konsumentek kabel zasilający jest stosunkowo krótki, a to może utrudniać swobodne manewrowanie urządzeniem.

 

 

 

 

Babyliss AS551E

 

Babyliss AS551E to lokówko-suszarka, która spełnia wymagania większości użytkowników. Sprzęt ma moc 800 W i 2 prędkości suszenia, więc można bardzo łatwo regulować jego pracę. Z pomocą przycisku można sprawić, że nawiew będzie zimny, a jak wiadomo, jest on zdrowszy dla włosów. Urządzenie jest zasilane sieciowo. Przewód sprzętu ma długość 180 cm.

Powłoka ceramiczna jest bardzo śliska, a włosy się do niej nie przyczepiają. Wręcz przeciwnie, swobodnie się po nich ślizgają. Na dodatek powłoki generują jony ujemne. Za ich sprawą włosy po układaniu i suszeniu są gładkie, a co więcej ładnie się błyszczą. Suszarko-lokówka ma 2 końcówki: szczotkę obrotową z włosiem dzika o średnicy 35 mm oraz szczotkę ceramiczną z włosiem dzika o średnicy 50 mm.

Regulacja temperatury jest dwustopniowa. Użytkowniczkom bardzo podoba się łatwość obsługiwania prezentowanej lokówko-suszarki. Kobiety doceniają to, że ma ona antypoślizgowy uchwyt. Z kolei obrotowy kabel ułatwia suszenie oraz lokowanie kosmyków.

Babyliss AS551E to lokówko-suszarka, której moc wynosi 800 W. Ma ona dwie szczotki, jedna o średnicy 35 mm, a druga o średnicy 50 mm. Kabel lokówko-suszarki ma długość 180 cm.

Zalety
Łatwość obsługi:

Sprzęt jest bardzo łatwy w obsłudze. Ma on antypoślizgową powłokę, a dobrze wyprofilowany uchwyt sprawia, że trzymanie lokówko-suszarki nie jest trudne.

Bezpieczeństwo włosów:

Zimny nawiew suszarki nie niszczy włosów i ich nie przesusza. Dodatkowo generowane jony ujemne poprawiają kondycję włosów i sprawiają, że kosmyki są miękkie i błyszczące.

Komplet:

W zestawie znajdują się dwie szczotki, obie z włosia dzika. Podczas suszenia oraz modelowania włosów można wybrać tę o większej lub mniejszej średnicy.

Wykonanie:

Do wykonania sprzętu użyto najlepszych materiałów. Jednym z nich jest ceramika, którą została pokryta powłoka suszarko-lokówki w miejscu, gdzie styka się ona z włosami.

Wady
Głośność:

Prezentowany sprzęt pracuje bardzo głośno. Dlatego w czasie suszenia albo lokowania nie można robić czegoś innego, na przykład słuchać radia.

 

 

 

 

BaByliss 2556E

 

Lokówko – suszarka BaByliss 2556E to wyjątkowo wydajne i innowacyjne urządzenie, które zagwarantuje Ci uzyskanie efektu bardzo ładnych loków w krótkim czasie. Ze względu na swoją moc, 300 W, przeznaczona jest raczej do cieńszych i słabszych włosów.  

Jeśli zdecydujesz się na użycie tego modelu na grubszym typie włosów, może to zająć trochę więcej czasu. Dużą zaletą tego produktu jest to, że nagrzewa się w bardzo szybkim czasie.

Podczas pracy masz możliwość dwustopniowego regulowania prędkości nawiewu, przez co, będziesz mogła dopasować poziom do swoich włosów. Opinie o lokówko – suszarkach BaByliss są bardzo pozytywne. Konsumenci docenili dobry stosunek ceny do jakości produktu. Poza tym urządzenie zawiera dwie dodatkowe szczotki, które ułatwiają modelowanie już u nasady włosów.

Pierwsza z nich ma średnice 19 mm, a druga 23 mm. Będą one idealne zarówno dla krótkich, jak i długich włosów. Warto zaznaczyć, że korzystanie z tej lokówko-suszarki jest niezwykle proste. Dzięki obrotowemu połączeniu przewodu, nie musisz się już martwić o zagięcie czy przerwanie się kabla.

Sprzęt BaByliss 2556E ma moc 300 W. Ta dobra lokówko-suszarka BaByliss do 100 zł wyróżnia się 2-stopniową regulacją temperatury nawiewu. Do zestawu dołączono dwie wymienne szczotki, których średnica wynosi 19 mm i 23 mm.

Zalety
Wygodny uchwyt:

Uchwyt urządzenia jest wygodny i nie wyślizguje się z dłoni, dlatego modelowanie włosów z pomocą sprzętu jest przyjemne i niezwykle proste.

Obrotowe podłączenie przewodu:

Obrotowy kabel sprawia, że możemy swobodnie stylizować fryzurę bez ryzyka zaplątania się przewodu lub zahaczenia o stojące przy lustrze przedmioty.

Łatwa wymiana końcówek:

Do wymiany szczotek nie musimy używać dużo siły, dlatego poradzą sobie z tym również osoby, które do tej pory nie użytkowały tego typu urządzeń.

Wady
Brak zabezpieczenia przed przegrzaniem:

Sprzęt nie ma wyposażenia przed przegrzaniem, więc należy uważać, aby nie pracował zbyt długo bez przerwy. Jeśli silnik nagrzeje się do bardzo wysokiej temperatury, może ulec awarii, a jego naprawa często nie jest możliwa.

 

 

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Produkty te nie sa juz dostepne

 

 

BaByliss 2736E

 

Model BaByliss 2736E to dobra i tania lokówko-suszarka. Jej użycie gwarantuje Ci piękne i równe loki. Urządzenie może być używane nawet na wyjątkowo grubych i opornych, na kręcenie włosach. Spowodowane jest to stosunkowo dużą mocą modelu, która wynosi 1000 W.

Jeśli jednak, posiadasz cienkie włosy wystarczy, że ustawisz mniejszą temperaturę. Bowiem prezentowana lokówko – suszarka posiada dwustopniową regulację nawiewu. Bez problemu zatem dopasujesz odpowiednią wartość do Twoich włosów, bez obawy przed ich zniszczeniem. Dodatkowo, model został wyposażony w możliwość chłodnego nawiewu. Dzięki temu, po skończonym kręceniu loków, będziesz mogła je użyć, co pomoże utrwalić fryzurę.

Warto wspomnieć o specjalnej funkcji jonizacji, która minimalizuje zniszczenia spowodowane wysoką temperaturą. Za sprawą tej opcji, włosy mniej się elektryzują oraz nadają więcej blasku. Dzięki ceramicznej powłoce włosy się lepiej rozczesują. Ponadto, na tym materiale, temperatura rozchodzi się równomiernie, dzięki czemu loki lepiej wyglądają.

Model BaByliss 2736E może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami. Wielu użytkowników doceniło to, że w zestawie otrzymujemy dwie dodatkowe szczotki termiczne, które posiadają włosie z dzika. Pierwsza z nich, o średnicy 35 mm przeznaczona jest do modelowania włosów krótkich, a druga 50 mm – długich.

Urządzenie BaByliss 2736E ma moc 1000 W. Sprzęt został wyposażony w wymienne, ceramiczne końcówki, które zapobiegają zniszczeniu włosów.

Zalety
Dwa kierunki obracania szczotek:

Wymienne szczotki obracają się w dwóch kierunkach – na zewnątrz i do wewnątrz. To pozwala nam ułożyć fryzurę tak, jak chcemy.

Funkcja jonizacji:

Sprzęt jest odpowiedni dla Pań walczących z elektryzującymi się pasmami, ponieważ wyposażono go w funkcję jonizacji, czyli generowania jonów ujemnych. To powoduje, że włosy nie puszą się nadmiernie nawet przy wysokim poziomie wilgotności powietrza.

Łatwość przechowywania:

Urządzenie, razem z wymiennymi końcówkami, zostało zapakowane w ozdobne etui w formie walizeczki. To znacząco ułatwia przechowywanie sprzętu i przewożenie go bez ryzyka uszkodzenia.

Obrotowy kabel:

Przewód zasilający jest długi i obraca się, dlatego modelowanie włosów jest proste.

Wady
Zbyt głośna praca:

Lokówko-suszarka ma mocny, ale jednocześnie zbyt głośno pracujący silnik. Hałas powstający podczas stylizacji włosów po pewnym czasie staje się uciążliwy i przeszkadza innym domownikom.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir