Najlepsza lokówka stożkowa Babyliss  

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaką lokówkę stożkową Babyliss wybrać?

 

Jednym z najbardziej niezbędnych przyrządów w każdej łazience jest lokówka. Urządzenie to pozwala nam zakręcić nasze proste włosy lub podkreślić naturalne loki. Warto dodać, że nie tyczy się to jedynie kobiet, bowiem mężczyźni również używają takich sprzętów. Jeśli jednak marzą Ci się piękne loki, powinieneś zainwestować w możliwie najlepszy model na rynku. Niestety, znalezienie takiego przyrządu może okazać się trudne. Dlatego, przygotowaliśmy dla Ciebie ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, na co zwrócić uwagę podczas zakupu. Co więcej, na końcu tego artykułu zamieściliśmy niewielkie zestawienie, w którym znajdziesz opisane trzy najlepsze lokówki stożkowe Babyliss.

Francuska marka Babyliss rozpoczęła swoją działalność ponad 50 lat temu. Przez wszystkie te lata, duża grupa specjalistów pracowała nad unowocześnieniem oferowanych urządzeń do pielęgnacji włosów i paznokci. Obecnie firma ta zajmuje się dystrybucją trymerów, lokówek, suszarek i termoloków. Oferta Babyliss jest bogata w innowacyjne i proste w użyciu sprzęty, które gwarantują pełne zadowolenie konsumentów.

Decydując się na zakup lokówki stożkowej, w pierwszej kolejności sprawdź, jaką moc ma interesujący Cię model, a tym samym, jak mocno grzeje. Mogłoby się wydawać, że im sprzęt ma więcej watów, tym lepiej. Niestety, cienkie i delikatne włosy nie powinny być poddawane działaniu temperatury wyższej niż 150 st. C, gdyż może to spowodować ich przepalenie. Z kolei osoby z grubymi i bujnymi fryzurami powinny używać modeli o mocy 200 st. C.

Jedną z najbardziej niezbędnych funkcji jest możliwość dopasowania temperatury do rodzaju włosów. Z tego powodu polecamy produkty, które oferują elektroniczną i wieloskokową zmianę temperatury.

Ważnym elementem jest również materiał, z którego została wykonana interesująca Cię lokówka. Polecamy produkty, które zostały pokryte warstwą ceramiczną. Gwarantują one bowiem równomierne rozprowadzanie temperatury oraz ochronę Twoich końcówek przed przepaleniem.

Korzystając z lokówki masz do czynienia z wysokimi temperaturami, dlatego powinieneś zadbać o to, by rączka została pokryta termoochronną powłoką, co uchroni Cię od poparzenia. Dobrze również, jeśli rękojeść została wykonana z materiału antypoślizgowego, co zmniejszy ryzyko wyślizgnięcia się sprzętu z dłoni.

 

 

Lokówki stożkowe Babyliss – Ranking

 

 

Babyliss BAB2281TTE

 

Szukając dobrej jakości lokówek stożkowych, nie można nie wspomnieć o modelu BAB2281TTE marki Babyliss. Główną zaletę tego urządzenia jest jego dobra konstrukcja, która sprawia, że produkt będzie wydajny przez wiele lat.

Ta najlepsza lokówka stożkowa Babyliss w 2020 roku posiada wysokiej jakości powłokę turmalinowo – tytanową. Dzięki użyciu takich materiałów masz pełną gwarancję równomierne rozkładania temperatury.

Oznacza to, że uzyskane loki będą równe. Warto dodać, że duża moc, wynosząca 65 W, sprawia, że czas pracy produktu jest niewielki. W ciągu tylko kilku minut będziesz w stanie osiągnąć efekt eleganckich loków.

Lokówka ma opcję 25-stopniowej regulacji temperatur w zakresie od 110 st. C do 200 st. C. Pozwoli Ci to dopasować tryb pracy produktu do rodzaju Twoich włosów.

Warto dodać, że korzystanie z urządzenia jest bardzo proste, dzięki temu nawet osoby starsze mogą się nim posługiwać. Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło dużą moc lokówki.

 

 

 

 

BaByliss BAB2225TTE

 

Model BAB2225TTE znanej na całym świecie marki Babyliss to bardzo nowoczesne i wydajne urządzenie. Za sprawą trwałej konstrukcji i użycia najlepszych surowców, jest to jeden z najczęściej kupowanych produktów.

Ta innowacyjna lokówka stożkowa Babyliss w dobrej cenie łączy w sobie pracę 2 urządzeń. Pierwszym z nich jest naturalnie przyrząd do robienia fal, a drugi to prostownica. Sprawia to, że będziesz mógł regularnie zmieniać fryzurę.

Powłoka grzejna modelu została wykonana z materiału tytanowo – turmalinowego. Gwarantuje on równomierne rozłożenie temperatury na całej powierzchni, co gwarantuje lepsze efekty. Wszystkie otrzymane loki będą sobie równe. Co więcej, ze względu na duża moc tej lokówki, możesz zakręcić włosy już u nasady. Warto dodać, że końcówka wyposażona jest w jonizację ujemną, która redukuje efekt puszenia włosów, zamiast tego nadaje im blask.

Opinie użytkowników o tym modelu są bardzo pochlebne. Konsumenci wysoko oceniają to, jaki efekt pozwala uzyskać. Osoby, które kupiły ten produkt są zdania, że dobra konstrukcja lokówki i jej duża moc jest przyczyną jej rosnącej popularności.

 

 

 

 

Babyliss 2280E

 

Największą zaletą lokówki Babyliss 2280E jest jej stożkowaty kształt. To dzięki niemu efekt loków jest znacznie lepszy niż w przypadku tradycyjnych sprzętów. Moc urządzenia wynosi 65 W, co czyni produkt bardzo wydajnym.

Dużą zaletą modelu jest powłoka tytanowo – turmalinowa, która gwarantuje równomierne rozłożenie ciepła po całej długości stożka. Dzięki temu otrzymane loki są równe. Warto też dodać, że prezentowany model wytwarza ujemne jony, które ułatwiają modelowanie. Gdy użyjesz tej funkcji, włosy nie będą się puszyły lub elektryzowały. Co więcej, takie rozwiązanie nadaje im więcej blasku.

Ciekawym udogodnienie ze strony producenta jest wyposażenie urządzenia w specjalne, izolacyjne nakładki na palce, które uchronią Cię przed oparzeniem. Poza tym lokówka ma jeszcze specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem, nie musisz obawiać się zatem awarii.

Co więcej, model ma dość długi (2,7 m), obrotowy kabel, co ułatwi użytkowanie. Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Użytkownicy docenili elegancki design, funkcję jonizacji oraz niską cenę produktu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status