Najlepsza lokówka Remington

Ostatnio aktualizowane: 19.01.19

 

Jaką lokówkę Remington wybrać?

 

Niejedna kobieta marzy o pięknych i lśniących lokach. Urządzeniem, które umożliwia nam wykonanie takiej fryzury jest lokówka. Sprzęt ten z powodzeniem zastąpi wałki do włosów oraz inne, uciążliwe metody stylizowania włosów. Jednak rynek jest pełen dobrych urządzeń, dlatego wybór takiego sprzętu może się okazać problematyczny. W związku z tym, przygotowaliśmy poradnik i ranking, który zawiera najlepsze lokówki Remington.

Firma Remington pojawiła się na rynku w 1938 roku, zaczynając od produkcji nowatorskich golarek do golenia na sucho. Od tej pory, marka ta zajmuje się wprowadzaniem do sprzedaży innowacyjnych produktów, dzięki którym zaoszczędzisz czas na wizytach w salonach fryzjerskich. Firma  znana jest na całym świecie, a jej konsumenci chwalą sobie wysoką jakość produktów. Remington specjalizuje się w sprzedaży produktów, takich jak golarki, suszarki, lokówki, prostownice czy depilatory.

Przed zakupem lokówki warto zwrócić uwagę na powłokę danego modelu. Produkt ten z ceramiczną powłoką zmniejszy tarcie, przez co włosy nie będą narażone na uszkodzenia mechaniczne. Taka forma nagrzewa się również w szybkim czasie.

Dobra lokówka posiada powłokę ceramiczną. Dzięki niej mamy pewność, że urządzenie jest bezpieczne dla naszych włosów, które są wystawione na działanie wysokiej temperatury. Ponadto dobrze jest wybrać model, który posiada inne zabezpieczenia. Może być to chociażby sygnał dźwiękowy, informujący o skończonym czasie grzania porcji loków, przez co unikniemy przesuszenia włosów.

Warto również pamiętać, że głównym parametrem wpływającym na wydajność danego przyrządu jest jego moc. To ona odpowiada za szybkie nagrzewanie się lokówki i uzyskanie pięknej fryzury w krótkim czasie. W zależności od modelu, wyróżniamy sprzęt o mocy 300 W. Lokówko-suszarki, czyli urządzenia, które stosuje się do jednoczesnego suszenia włosów i ich podkręcania charakteryzują się o wiele wyższą mocą, wynoszącą nawet 1000 W.

Urządzenia typu lokówki różnią się od siebie pod względem maksymalnej do osiągnięcia temperatury grzania. Zwykłe przyrządy to takie, których temperatura wynosi do ok. 180 st. C. Jednocześnie dostępne są lokówki, które mogą osiągać ciepłotę maksimum 250 st. C.

Dobre lokówki mają długi i wygodny przewód. Taki kabel nie będzie ograniczał ruchów w trakcie kręcenia włosów pod różnym kątem nachylenia. Dlatego warto zwrócić uwagę na modele, których kabel mierzy co najmniej 2 m długości.

Warto również zwrócić uwagę na średnicę głowicy lokówki. Wyróżniamy typy grube, o średnicy od 30 mm do 36 mm, do dużych i naturalnych loków, jak również stożkowe, których średnica u podstawy wynosi 20 mm, a na końcówce 16 mm. Takie urządzenie służy do kręcenia drobnych i mocnych loczków.

 

 

Lokówki Remington – Ranking

 

 

Remington CI95

 

Naszą pierwszą propozycją w tym rankingu jest lokówka Remington CI95. To urządzenie, dzięki któremu uzyskasz różne, naturalne fale i drobne loki.

Sprzęt ten sprawdzi się również do każdego rodzaju włosów, zarówno cienkich, jak i grubych. Lokówka ta posiada powłokę opartą o technologię Luxury Pearl Ceramic, która szczególnie dba o strukturę włosów, nadając im pięknego blasku i idealnej gładkości. Przyrząd posiada wyświetlacz LCD, na którym można regulować temperaturę od 130 st. C do 210 st. C.

Ta najlepsza lokówka Remington w 2019 roku nagrzewa się w czasie 30 s. Producent zadbał o bezpieczeństwo swoich konsumentów, dlatego produkt ten automatycznie wyłącza się już po 60 s. Dodatkowym atutem tej lokówki jest długi przewód, mierzący aż 3 m. To rozwiązanie ułatwia użytkowanie, nie ograniczając swobody ruchów. Dodatkowym atutem jest fakt, że to lokówka Remington w dobrej cenie.

Opinie na temat tego produktu są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili go ze względu na wysoką jakość wykonania oraz wielofunkcyjność.

 

 

 

 

Remington CI5338

 

Kolejnym, godnym polecenia produktem jest lokówka Remington CI5338.  Dzięki grubej średnicy, mierzącej aż 38 mm, uzyskasz piękne, naturalne fale. Jest to urządzenie, które posiada 8 – stopniową regulację temperatury, aż do 210 st. C.

Producent zadbał o to, by lokówka grzała się w krótkim czasie, zaledwie 30 s po jej włączeniu jest gotowa do pracy. O bezpieczeństwie tego produktu, świadczy automatyczne wyłączanie się sprzętu po godzinie.

Powłoka lokówki Remington CI5338 jest ceramiczno-turmalinowa, co oznacza, że może być nawet 8 razy gładsza od zwykłej, ceramicznej powłoki. W ten sposób zmniejszone jest tarcie, dlatego włosy nie są narażone na uszkodzenia.

Opinie na temat tego przyrządu są bardzo pochlebne. Wygodny uchwyt pewnie leży w dłoni, a długi przewód nie ogranicza swobody ruchów w trakcie stylizowania włosów. Konsumenci docenili ten produkt za wyjątkową jakość wykonania oraz wspaniałe efekty, jakie można dzięki niemu uzyskać.

 

 

 

Remington CI9532

 

Naszą ostatnią propozycją w tym zestawieniu jest lokówka CI9532. Jest to dobre urządzenie, dzięki któremu uzyskasz piękne i miękkie loki, jak z salonu fryzjerskiego.

Produkt ten przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów, zarówno cienkich, jak i grubych. Przyrząd posiada wyświetlacz LCD, dzięki któremu zmienisz ustawienia, co do temperatury. Regulacja ciepłoty w tej lokówce ma zasięg od 130 st. C do 210 st. C.

Produkt ten nagrzewa się w zaledwie pół minuty, a po tym czasie jest gotowy do użytkowania. Lokówka wyłącza się automatycznie po godzinie pracy. Ma ona średnicę 32 mm, dzięki czemu uzyskasz grube i naturalne fale. Lokówka posiada 3 m, obrotowy przewód, dzięki czemu przyrząd ten jest wygodny w używaniu.  W zestawie otrzymujemy rękawicę ochronną, która zapobiega ewentualnym poparzeniom.

Opinie na temat lokówki Remington CI9532 są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili ją ze względu na wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjną cenę.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...