Najlepsza lokówka Philips

Ostatnio aktualizowane: 24.10.20

 

Philips StyleCare Prestige BHB876/00 to najlepsza lokówka automatyczna w 2020 roku. Zastanawiasz się, skąd to wiemy? Taki wniosek nasunął się nam po przeanalizowaniu opinii konsumentów i trendów zakupowych. Sprzęt marki Philips szybko się nagrzewa (w 30 sekund) i ma duży wałek umożliwiający nawijanie grubych pasm. Przez to układanie fryzury nie zajmuje dużo czasu i możemy stworzyć piękne loki, również gdy się nam spieszy. Produkt daje nam możliwość regulacji temperatury, kierunku nawijania włosów, a także czasu ich kręcenia. To oznacza, że działanie lokówki możemy dostosować do indywidualnych preferencji. Zdajemy sobie sprawę, że model ten nie wszystkim osobom musi przypaść do gustu. Zachęcamy więc do zapoznania się z innymi urządzeniami opisanymi w rankingu, a zwłaszcza tym zajmującym drugie miejsce. To lokówka Philips Easy Natural BHH777/00, która ma wałek pokryty ceramiczną powłoką, zapobiegający uszkodzeniu struktury włosów w czasie stylizacji. Sprzęt jest lekki i ma dobrze wyprofilowaną rączkę, dlatego wygodnie się go użytkuje.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaką lokówkę Philips wybrać?

 

Jeśli pragniesz poczuć się w domu, jak po wizycie w najlepszym salonie fryzjerskim, warto zainwestować w dobrej jakości lokówkę. Takie urządzenie pozwoli Ci uzyskać różnego rodzaju loki i fale, które z pewnością zastąpią wszelkie wałki do włosów. Przed zakupem takiego sprzętu, dobrze jest jednak zwrócić uwagę na jego parametry, co w pełni pozwoli Ci cieszyć się z jego efektów jego pracy. Ze względu na liczbę modeli dostępnych na rynku, przedstawiamy nasz poradnik i ranking, dzięki którym będzie Ci łatwiej wybrać najlepsze lokówki Philips.

 

 

Firma Philips zaistniała 90 lat temu, za sprawą jej założyciela Antona Philipsa. Ta holenderska marka słynie nie tylko z produkcji urządzeń RTV i AGD, ale również z drobnych urządzeń elektrycznych do codziennej pielęgnacji ciała i włosów. W asortymencie Philips znajdziemy między innymi: odkurzacze, elektryczne szczoteczki, suszarki i lokówki do włosów. Firma ta cieszy się uznaniem konsumentów z całego świata, którzy podkreślają wysoką jakość wykonania produktów oraz nowoczesny design. Na rynku dostępnych jest wiele modeli lokówek do włosów, a do najlepszych należą właśnie urządzenia Philips.

Należy pamiętać, że dobra lokówka musi mieć odpowiednią moc. Parametr ten zależy od danego modelu i jego funkcji. Na rynku wyróżniamy lokówki zwykle o mocy od 80 W do 300 W oraz suszarko-lokówki, które jednocześnie osuszają włosy i je układają. Moc takiego przyrządu może wynosić nawet 1000 W.

Innym elementem, na który należy zwrócić uwagę przed zakupem tego typu urządzenia jest jego obudowa. Taka lokówka w trakcie pracy nagrzewa się nawet do 250 st. C, dlatego warto wybrać model, mający solidną obudowę i zabezpieczenia, które uchronią nas przed poparzeniami. Niektóre z lokówek posiadają nawet specjalne podpórki, dzięki czemu możesz bezpiecznie odłożyć nagrzany sprzęt na dowolną powierzchnię.

Przed zakupem lokówki, warto sprawdzić maksymalną temperaturę grzania takiego urządzenia i jej możliwą regulację. W sklepach dostępne są przyrządy, które mogą nagrzewać się nawet do 250 st. C, jednak standardowa lokówka to taka o 180 st. C. Co więcej, w zależności od urządzenia taką ciepłotę można regulować, w niektórych modelach nawet co 10 st. C.

Lokówki różnią się od siebie pod względem średnicy powłoki, która odpowiada za grubość fal. Luźne loki uzyskamy za pomocą urządzenia o średnicy od 30 mm do 36 mm. Natomiast drobne, mocne loczki uzyskamy przy pomocy lokówki o formacie od 16 mm do 20 mm. Na rynku dostępne są również urządzenia automatyczne.

 

 

Lokówki Philips – Ranking

 

 

Philips StyleCare Prestige BHB876/00 

 

Prezentujemy urządzenie Philips StyleCare Prestige BHB876/00, które szybko się nagrzewa (po 30 sekundach od podłączenia do prądu). Co ważne, wałek ma większą powierzchnię niż podobne sprzęty, co pozwala na nawijanie grubszych pasm. To oznacza, że możemy ułożyć efektownie wyglądającą fryzurę w krótszym czasie.

Produkt ma obrotowy, 2 m przewód zasilający. Ze względu na specjalną konstrukcję obudowa lokówki nie nagrzewa się podczas pracy, a to pozwala uniknąć poparzeń. Sprzęt daje nam możliwość regulacji temperatury stylizacji w zakresie od 170 st. C do 210 st. C. Wałek pokryto ceramiczną powłoką z keratyną, która odżywia pasma.

Konsumenci chwalą model Philips StyleCare Prestige BHB876/00 przede wszystkim za to, że znacząco ułatwia stworzenie idealnych loków (do wyboru mamy 27 ustawień). Urządzenie automatycznie wyłącza się po 60 minutach bezczynności. Co więcej, lokówka daje nam możliwość zdecydowania o kierunku nawijania pasm, więc jej sposób działania dostosujemy do swoich preferencji.

Model Philips StyleCare Prestige BHB876/00 ma 2 m, obrotowy przewód zasilający. Urządzenie pozwala na 3-stopniową regulację temperatury w zakresie od 170 st. C do 210 st. C.

Zalety
3 kierunki nawijania włosów:

Urządzenie ma nie tylko regulację temperatury, ale i kierunku nawijania włosów na wałek (lewo, prawo i naprzemiennie), co pozwala na profesjonalną stylizację fryzury.

Wałek z ceramiczną powłoką:

Wałek sprzętu został pokryty ceramiczną powłoką z keratyną, która uwalniana jest pod wpływem wysokiej temperatury. Przez to włosy pięknie lśnią i wyglądają zdrowo.

Automatyczne wyłączanie:

Z uwagi na opcję automatycznego wyłączania po 60 minutach bezczynności, lokówka z pewnością się nie przegrzeje.

Łatwe czyszczenie wałka:

Czyszczenie wałka jest bardzo proste, ponieważ do zestawu dołączono niezbędne do tego akcesoria.

Brak ryzyka poparzenia się:

Obudowa modelu nie nagrzewa się, więc można uniknąć poparzenia skóry głowy i dłoni.

Wady
Za ciężka:

Niektóre Panie uważają, że lokówka jest zbyt ciężka. Może to wynikać ze zwiększonej powierzchni wałka.

 

 

 

 

Philips Easy Natural BHH777/00

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez lokówki do włosów Philips Easy Natural BHH777/00. Urządzenie nagrzewa się w ciągu 30 sekund, co sprawia, że nie musimy zbyt długo czekać, aby przygotować się do wyjścia. Model ma stałą temperaturę pracy, która wynosi 200 st. C.

Sprzęt wyposażono w solidne elementy grzejne pokryte keratynową powłoką. Dzięki temu lokówka jest delikatna dla włosów i nie powoduje ich nadmiernego wysuszenia. Konsumenci wskazują także, że produkt jest bezpieczny w użytkowaniu – elementy grzejne są odpowiednio zabudowane, co chroni przed ich dotknięciem. Długość przewodu zasilającego wynosi 1,8 m. Obudowa produktu ma czarno-fioletowy kolor.

Po przeczytaniu opinii konsumentów można dojść do wniosku, że model Philips Easy Natural BHH777/00 jest łatwy w obsłudze. W związku z tym sprzęt będzie odpowiedni także dla osób, które nie mają doświadczenia w kwestii stylizacji włosów. Produkt można kupić w przystępnej cenie, co stanowi jego sporą zaletę.

Easy Natural BHH777/00 to bardzo dobra lokówka Philips do 130 zł. Czas nagrzewania sprzętu wynosi 30 sekund. Temperatura pracy produktu to 200 st. C.

Zalety
Powłoka ceramiczna:

Znajdująca się na elementach grzejnych powłoka ceramiczna jest delikatna dla włosów, dzięki czemu po stylizacji nie wyglądają one na zniszczone. Co więcej, wspomniana powłoka skutecznie chroni przed zarysowaniem powierzchni grzejnej.

Kształt:

Produkt ma kształt tulipana, co ułatwia stylizację - nawijanie pasma włosów jest proste i nie wymaga doświadczenia. Odpowiednia budowa model sprawia także, że uzyskany na włosach efekt jest naturalny.

Ochrona przed oparzeniem:

Płytki grzejne mają zabezpieczenie przed dotknięciem. Mamy więc gwarancję bezpieczeństwa w trakcie korzystania ze sprzętu.

Kompaktowe wymiary:

Lokówka ma kompaktowe wymiary. W związku z tym jej przechowywanie nie stanowi problemu i możemy ją zabrać ze sobą w podróż nie martwiąc się, że zajmie zbyt dużo miejsca w walizce.

Wady
Brak regulacji temperatury:

Użytkownik nie ma możliwość regulowania temperatury pracy urządzenia, przez co model okazuje się mniej funkcjonalny.

 

 

 

 

Philips BHB871/00 

 

Konsumenci chętnie decydują się na zakup lokówki do włosów Philips BHB871/00. W związku z tym uznaliśmy, że wspomniany model musi znaleźć się w naszym rankingu. Sprzęt ma fioletowy kolor. Wygodna, dobrze wyprofilowana rączką gwarantuje komfort i precyzję podczas układania włosów.

Długość wałka stożkowego wynosi 16 cm, a jego szerokość to 1,3 do 2,5 cm. Produkt będzie odpowiedni do stylizacji każdego rodzaju włosów, co zwiększa jego funkcjonalność. Na obudowie znajduje się cyfrowy wyświetlacz umożliwiający swobodne wybranie interesujących nas ustawień. Model ma funkcję blokowania przycisków, jak również praktyczną podstawkę. Czas nagrzewania sprzętu wynosi 45 sekund.

Jeśli myślisz o zakupie stosunkowo taniej, a przy tym solidnie wykonanej lokówki, prezentowane urządzenie z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Produkt ma szeroki zakres regulacji temperatury – w zakresie od 130 st. C do 210 st. C. Konsumenci zapewniają, że uzyskany przy pomocy lokówki efekt na włosach jest naturalny.

Philips BHB871/00 to lokówka nagrzewająca się w ciągu 45 sekund. Model wyposażony jest w cyfrowy wyświetlacz ułatwiający regulację temperatury grzania.

Zalety
Blokowanie przycisku:

Konsumenci uważają, że funkcja blokowania przycisku jest bardzo przydatna. Opcja ta skutecznie chroni przed przypadkową zmianą ustawień wybranych przez konsumenta. 

Podstawka:

Prezentowaną lokówkę wyposażono w podstawkę umożliwiającą bezpiecznie odłożenie sprzętu w trakcie stylizacji włosów bez obaw o to, że elementy grzejne przywrą do powierzchni blatu czy półki.

Technologia Split Stop:

W urządzeniu zastosowano technologię Split Stop, która skutecznie chroni przed rozdwajaniem się końcówek. Jest to możliwe dzięki delikatnym elementom grzejnym i ograniczeniu tarcia.  

Wady
Długość przewodu:

Część konsumentów wskazuje, że stosunkowo krótki kabel zasilający niekiedy krępuje ruchy.

 

 

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

 

Philips Procare HPS940/00

 

Naszą pierwszą propozycją w tym rankingu jest model Philips Procare HPS940/00. Ta najlepsza lokówka Philips w 2020 roku jest automatyczna, dzięki czemu zasysa włosy do wnętrza lokówki. Jej zakres temperatury wynosi od 170 st. C do 210 st. C, przez co możesz dostosować urządzenie do swoich potrzeb.

Produkt ten posiada tytanowy wałek ceramiczny, który delikatnie podkręca włosy, dodatkowo zapobiegając ich puszeniu się. Dzięki jonom aktywnym, włosy są naturalnie lśniące i gładkie. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest silnik bezszczotkowy.

Odpowiada on za skręcanie włosów w różnych kierunkach, nadając im naturalnego wyglądu. Co więcej, lokówka Philips Procare pozwala na uzyskanie trzech rodzajów loków: w lewo, na prawo lub na przemian. Regulacja temperatury jest w 3 – stopniowej skali: 170 st. C, 190 st. C oraz 210 st. C.

Można również zmienić czas stylizacji: 12 s, 10 s oraz 8 s. Opinie na temat tego produktu są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili go za wspaniałą jakość wykonania oraz wielofunkcyjność.

 

 

Philips Procare HP8619/00

 

Naszą kolejną propozycją jest dobra lokówka Philips Procare HP8619/00. To model, dzięki któremu uzyskasz piękne i naturalne fale, bez obawy o uszkodzenie struktury włosa.

Urządzenie posiada delikatną powłokę, zmniejszając siłę tarcia, a przy tym nie niszcząc łusek włosów. Dodatkowo zapobiega jakimkolwiek oparzeniom skóry. Wskaźnik gotowości tej lokówki informuje o skończonym czasie grzania za pomocą sygnału dźwiękowego.

Dzięki temu unikniemy przegrzania i przesuszenia włosów. Średnica tej stożkowej lokówki u podstawy wynosi 25 mm, natomiast przy końcówce 13 mm. Czas nagrzewania urządzenia wynosi 45 s. Jest to świetna propozycja dla wszystkich rodzajów włosów, zarówno cienkich, grubych, krótkich, jak i długich.

Opinie na temat tego produktu są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili go za wysoką jakość wykonania oraz niską cenę. Jest to godna polecenia lokówka Philips w dobrej cenie.

 

 

Philips Curlcontrol HP8618/00

 

Naszą ostatnią propozycją jest lokówka Philips Curlcontrol Hp8618/00. Ten dobry i tani model pozwoli nam uzyskać efekt pięknych i dużych fal, o naturalnym blasku. Atutem tego produktu jest wskaźnik, który informuje nas o zakończonym procesie stylizowania danego pasma włosów sygnałem dźwiękowym.

Urządzenie posiada powłokę ceramiczną, opartą o technologię Silky Smooth, która charakteryzuje się tym, że jest gładsza od innych lokówek.

Taka powierzchnia jest delikatna i zmniejsza tarcie, tym samym nie uszkadzając włosów. Jest to lokówka stożkowa, dzięki której możesz uzyskać różnego rodzaju loki, począwszy od drobnych i zwartych, aż po naturalne i duże fale. Dla zwiększonego bezpieczeństwa, przyrząd automatycznie się wyłącza po godzinie działania.

Maksymalną do osiągnięcia temperaturą jest 200 st. C, a średnica urządzenia wynosi od 13 mm do 25 mm. Opinie na temat tego produktu są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili go ze względu na wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjną cenę.

 

 

Inne artykuly, którymi mozesz byc zainteresowany:

 

Suszarko-lokówki

Najlepsze maszynki do włosów

Suszarki do włosów ranking

Pasty do włosów

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status