Najlepsza lokówka Philips

Ostatnio aktualizowane: 19.07.18

 

Jaką lokówkę Philips wybrać?

 

Jeśli pragniesz poczuć się w domu, jak po wizycie w najlepszym salonie fryzjerskim, warto zainwestować w dobrej jakości lokówkę. Takie urządzenie pozwoli Ci uzyskać różnego rodzaju loki i fale, które z pewnością zastąpią wszelkie wałki do włosów. Przed zakupem takiego sprzętu, dobrze jest jednak zwrócić uwagę na jego parametry, co w pełni pozwoli Ci cieszyć się z jego efektów jego pracy. Ze względu na liczbę modeli dostępnych na rynku, przedstawiamy nasz poradnik i ranking, dzięki którym będzie Ci łatwiej wybrać najlepsze lokówki Philips.

 

 

Firma Philips zaistniała 90 lat temu, za sprawą jej założyciela Antona Philipsa. Ta holenderska marka słynie nie tylko z produkcji urządzeń RTV i AGD, ale również z drobnych urządzeń elektrycznych do codziennej pielęgnacji ciała i włosów. W asortymencie Philips znajdziemy między innymi: odkurzacze, elektryczne szczoteczki, suszarki i lokówki do włosów. Firma ta cieszy się uznaniem konsumentów z całego świata, którzy podkreślają wysoką jakość wykonania produktów oraz nowoczesny design. Na rynku dostępnych jest wiele modeli lokówek do włosów, a do najlepszych należą właśnie urządzenia Philips.

Należy pamiętać, że dobra lokówka musi mieć odpowiednią moc. Parametr ten zależy od danego modelu i jego funkcji. Na rynku wyróżniamy lokówki zwykle o mocy od 80 W do 300 W oraz suszarko-lokówki, które jednocześnie osuszają włosy i je układają. Moc takiego przyrządu może wynosić nawet 1000 W.

Innym elementem, na który należy zwrócić uwagę przed zakupem tego typu urządzenia jest jego obudowa. Taka lokówka w trakcie pracy nagrzewa się nawet do 250 st. C, dlatego warto wybrać model, mający solidną obudowę i zabezpieczenia, które uchronią nas przed poparzeniami. Niektóre z lokówek posiadają nawet specjalne podpórki, dzięki czemu możesz bezpiecznie odłożyć nagrzany sprzęt na dowolną powierzchnię.

Przed zakupem lokówki, warto sprawdzić maksymalną temperaturę grzania takiego urządzenia i jej możliwą regulację. W sklepach dostępne są przyrządy, które mogą nagrzewać się nawet do 250 st. C, jednak standardowa lokówka to taka o 180 st. C. Co więcej, w zależności od urządzenia taką ciepłotę można regulować, w niektórych modelach nawet co 10 st. C.

Lokówki różnią się od siebie pod względem średnicy powłoki, która odpowiada za grubość fal. Luźne loki uzyskamy za pomocą urządzenia o średnicy od 30 mm do 36 mm. Natomiast drobne, mocne loczki uzyskamy przy pomocy lokówki o formacie od 16 mm do 20 mm. Na rynku dostępne są również urządzenia automatyczne.

 

 

Lokówki Philips – Ranking

 

 

Philips Procare HPS940/00

 

Naszą pierwszą propozycją w tym rankingu jest model Philips Procare HPS940/00. Ta najlepsza lokówka Philips w 2018 roku jest automatyczna, dzięki czemu zasysa włosy do wnętrza lokówki. Jej zakres temperatury wynosi od 170 st. C do 210 st. C, przez co możesz dostosować urządzenie do swoich potrzeb.

Produkt ten posiada tytanowy wałek ceramiczny, który delikatnie podkręca włosy, dodatkowo zapobiegając ich puszeniu się. Dzięki jonom aktywnym, włosy są naturalnie lśniące i gładkie. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest silnik bezszczotkowy.

Odpowiada on za skręcanie włosów w różnych kierunkach, nadając im naturalnego wyglądu. Co więcej, lokówka Philips Procare pozwala na uzyskanie trzech rodzajów loków: w lewo, na prawo lub na przemian. Regulacja temperatury jest w 3 – stopniowej skali: 170 st. C, 190 st. C oraz 210 st. C.

Można również zmienić czas stylizacji: 12 s, 10 s oraz 8 s. Opinie na temat tego produktu są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili go za wspaniałą jakość wykonania oraz wielofunkcyjność.

 

 

 

 

Philips Procare HP8619/00

 

Naszą kolejną propozycją jest dobra lokówka Philips Procare HP8619/00. To model, dzięki któremu uzyskasz piękne i naturalne fale, bez obawy o uszkodzenie struktury włosa.

Urządzenie posiada delikatną powłokę, zmniejszając siłę tarcia, a przy tym nie niszcząc łusek włosów. Dodatkowo zapobiega jakimkolwiek oparzeniom skóry. Wskaźnik gotowości tej lokówki informuje o skończonym czasie grzania za pomocą sygnału dźwiękowego.

Dzięki temu unikniemy przegrzania i przesuszenia włosów. Średnica tej stożkowej lokówki u podstawy wynosi 25 mm, natomiast przy końcówce 13 mm. Czas nagrzewania urządzenia wynosi 45 s. Jest to świetna propozycja dla wszystkich rodzajów włosów, zarówno cienkich, grubych, krótkich, jak i długich.

Opinie na temat tego produktu są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili go za wysoką jakość wykonania oraz niską cenę. Jest to godna polecenia lokówka Philips w dobrej cenie.

 

 

 

 

Philips Curlcontrol HP8618/00

 

Naszą ostatnią propozycją jest lokówka Philips Curlcontrol Hp8618/00. Ten dobry i tani model pozwoli nam uzyskać efekt pięknych i dużych fal, o naturalnym blasku. Atutem tego produktu jest wskaźnik, który informuje nas o zakończonym procesie stylizowania danego pasma włosów sygnałem dźwiękowym.

Urządzenie posiada powłokę ceramiczną, opartą o technologię Silky Smooth, która charakteryzuje się tym, że jest gładsza od innych lokówek.

Taka powierzchnia jest delikatna i zmniejsza tarcie, tym samym nie uszkadzając włosów. Jest to lokówka stożkowa, dzięki której możesz uzyskać różnego rodzaju loki, począwszy od drobnych i zwartych, aż po naturalne i duże fale. Dla zwiększonego bezpieczeństwa, przyrząd automatycznie się wyłącza po godzinie działania.

Maksymalną do osiągnięcia temperaturą jest 200 st. C, a średnica urządzenia wynosi od 13 mm do 25 mm. Opinie na temat tego produktu są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili go ze względu na wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjną cenę.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...