ᐅ Dore lokówki Philips Procare – rankingi i opinie 

Najlepsza lokówka Philips Procare

Ostatnio aktualizowane: 14.12.19

 

Jaką lokówkę Philips Procare wybrać?

 

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem lokówki, to ten artykuł pomoże Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie produkt. Poszukiwania idealnie dobranego urządzenia trzeba rozpocząć od tego, jaki chcesz osiągnąć efekt w stylizacji włosów. Istnieje kilka typów lokówek. Głównie możemy podzielić je na tradycyjne i automatyczne. Ten drugi rodzaj ma swój minus jedynie w cenie. Lokówki automatyczne nie są tanie, ale jeśli tylko cenisz swój czas i kochasz loki, to warto zainwestować, a na pewno się nie zawiedziesz. Ale zanim przejdziemy do porównywania, to jeszcze kilka słów o parametrach i innych właściwościach, na które trzeba zwrócić uwagę.

 

 

Zacznijmy od wyglądu lokówki. Powinna ona zdecydowanie mieć ergonomiczny kształt, który ułatwi nam obsługę urządzenia. Jeżeli urządzenie będzie nieporęczne, to możemy zepsuć efekt wspaniałych loków. Dobrze, aby jego rączka była pokryta warstwą antypoślizgową. Najlepsze lokówki Philips Procare powinny posiadać wałek wykonany z materiału ceramicznego. Jest to najbezpieczniejszy materiał dla włosów, który zredukuje możliwość ich przypalenia do minimum. Mniej bezpieczne są lokówki pokryte powłoką metaliczną. Używając takiego produktu z pewnością musimy uważać, aby nie przypalić włosów. Warto też sprawdzić jaka jest moc urządzenia. Im wyższa jest jej wartość, tym szybciej się ono nagrzeje. Najlepsza lokówka Philips Procare w 2019 roku wyposażona jest w opcję regulacji temperatury. Taka możliwość jest idealna dla osób, które mają słabsze włosy, w dodatku cienkie i matowe. Wtedy najbezpieczniej dla nich jest włączyć najniższą z możliwych temperatur, która maksymalnie powinna wynosić 170 stopni Celsjusza. Natomiast panie, których włosy są grube i mocne, mogą spokojnie używać najwyższej temperatury podczas lokowania. Niektóre urządzenia posiadają także opcję jonizacji. Włosy zostają poddawane takim zabiegom, jak: suszenie, prostowanie, kręcenie. Pod wpływem temperatury wytwarzają się na nich dodatnie ładunki elektryczne, czyli kationy. Jonizacja sprawia, że lokówka neutralizuje je za pomocą jonów. Tym sposobem włosy nie elektryzują się. Jest to ogromne udogodnienie, w szczególności dla osób posiadających niesforne włosy.

Lokówki automatyczne różnią się od tradycyjnych przede wszystkim tym, że z łatwością zrobisz loki na włosach w maksymalnie 15 minut. Z reguły ich wałki są pokryte warstwą ceramiczną, teflonową lub turmalinową. Takie urządzenia mają także regulację temperatury. Dodatkowo zmniejszasz ryzyko poparzenia się. Wałki są pokryte z wierzchu warstwą, którą bezpiecznie można dotknąć dłonią. Większość lokówek automatycznych ma czujnik, który zapewni bezpieczny zabieg dla włosów. Przez to nie trzeba się zastanawiać nad czasem grzania włosów. Natomiast lokówki tradycyjne wymagają wprawy w ich użytkowaniu. Przez cały czas trwania zabiegu trzeba z pewnością uważać, aby nie przypalić włosów.

 

 

Lokówki Philips Procare – Ranking

 

 

Philips ProCare HPS940/00

 

Philips ProCare HPS940/00 jest lokówką automatyczną wykonaną z najlepszej jakości materiałów. Jej unikalny, przyciągający oko design, zachwyca prostotą i elegancją. Urządzenie nagrzewa się bardzo szybko, jedynie przez 30 sekund. Ergonomiczny kształt lokówki zdecydowanie ułatwi zrobienie wymarzonej fryzury. Automatyczny mechanizm produktu pozwala na szybkie robienie loków. W tym celu należy oddzielić pasmo włosów, a następnie włożyć je do komory.

Lokówka posiada 3 ustawienia temperatury: 170°C, 190°C, 210°C. Dodatkowo ma ona 3 opcje, które pozwalają wybrać czas trwania stylizacji, w zależności od tego, jak grube mają być loki: 8, 10 i 12 sekund. Wałek lokówki jest pokryty ceramiczno-tytanową powłoką, co sprawia, że urządzenie bardzo szybko się nagrzewa. Ponadto jego śliska powierzchnia ułatwi nakręcanie się włosów. Silnik lokówki jest bezszczotkowy. Umożliwia on kręcenie loków w różne strony, a także w dowolnym kierunku. Urządzenie posiada dodatkową opcję automatyczną, która pozwoli uzyskać naturalny wygląd fryzury. Konstrukcja lokówki chroni przed poparzeniem, ponieważ wałek, który podgrzewany jest do wysokiej temperatury, umieszczony jest w komorze.

Użytkowniczki produktu zauważyły, że pozwala on na uzyskanie efektu naturalnych loków. Klientki cenią sobie lokówkę także łatwość jej obsługi..

 

 

 

 

Philips ProCare HPS950/00 

 

Automatyczna lokówka Philips ProCare HPS950/00 to produkt przeznaczony dla wszystkich kobiet, nawet tych z niesfornymi włosami. Urządzenie posiada tytanowy wałek pokryty ceramiczną warstwą. Jego śliska powierzchnia pozwala na łatwe formowanie loków. Ponadto tytanowo-ceramiczna powłoka nagrzewa się bardzo szybko. Moc urządzenia umożliwia jego nagrzanie w 30 sekund. Lokówka posiada także przyjazną dla włosów pielęgnację jonową. Po jej użyciu nie będzie już nieprzyjemnego efektu naelektryzowanych włosów. Co więcej ujemne jony wygładzają włosy.

Urządzenie posiada 3 opcje ustawień temperatury: 180°C, 210°C, 230°C oraz 3 warianty dla czasu lokowania: 8, 10 i 12 sekund. Dłuższe kręcenie włosów pozwala na uzyskanie efektu mocno skręconych loków. Urządzenie jest bezszczotkowe, co pozwala wybrać stronę, w jakim będą ułożone loki. Lokówka ma 3 możliwości regulowania kierunku skręcania: prawo, lewo, automatycznie. Ostatnia opcja daje efekt naturalnych loków. Szybkość i poręczność urządzenia pozwala na zrobienie fryzury w 15 minut.

Klientkom, które zakupiły Philips ProCare HPS950/00 spodobał się wygląd urządzenia. Lokówka umożliwiła im na szybkie i wygodne wystylizowanie włosów.

 

 

 

 

Philips ProCare HP8619/00 

 

Philips ProCare HP8619/00 to lokówka stożkowa. Posiada ona maksymalną temperaturę kręcenia loków wynoszącą 200°C, zaś minimalna, którą można ustawić dla bardziej delikatnych lub słabych włosów to 150°C. Ciepło grzania urządzenia możemy zmieniać za pomocą przycisków, które są zaraz pod wyświetlaczem LED. Lokówka jest łatwa w użyciu i posiada ergonomiczny kształt ułatwiający korzystanie z niej. Gdy urządzenie jest już nagrzane, to wskaźnik cyfrowy pokazujący temperaturę znika.

Kształt stożka sprawia, że loki wyglądają bardziej naturalnie. Obwód najszerszego miejsca lokówki to 25 mm, a najwęższego 13 mm. Wałek urządzenia został pokryty specjalną lateksową powłoką, która zmniejsza ryzyko poparzenia. Gdy tylko nawiniemy włosy na urządzenie, wystarczy wcisnąć przycisk i chwilę poczekać. Wbudowany w lokówkę wskaźnik zaalarmuje nas, gdy loki będą gotowe. Lokówka posiada 3 opcje, które wyznaczają czas skręcania włosów, wynoszące: 5, 8 i 10 sekund. Jeśli chcesz uzyskać trwalszy efekt fryzury, wystarczy nałożyć odrobinę pianki lub lakieru.

Konsumentki zauważyły, że produkt jest łatwy w użyciu. Klientki zgodnie twierdzą, że jest to lokówka Philips ProCare  w dobrej cenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status