Najlepsza karbownica Valera

Ostatnio aktualizowane: 03.07.20

 

Jaką karbownicę Valera wybrać?

 

Jeśli nie podobają Ci się Twoje włosy, gdyż są zbyt proste, polecamy inwestycję w karbownicę. Dobrej jakości sprzęt pomoże Ci uzyskać ładnie wyglądające fale. Urządzenia takiego typu potrafią podnosić włosy już u nasady, co zdecydowanie zwiększa ich objętość. Uzyskanie takiego efektu wymaga dobrze dobranego sprzętu. Dlatego, aby pomóc Ci taki znaleźć przygotowaliśmy ten oto poradnik. Po jego lekturze będziesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę dokonując zakupu oraz jakie cechy powinny mieć najlepsze karbownice Valera.

Valera jest znanym producentem sprzętów fryzjerskich, które często możesz spotkać w profesjonalnych salonach. Spowodowane jest to użyciem innowacyjnych technologii oraz dobrej jakości materiałów, które gwarantują bezpieczeństwo włosów. W swojej ofercie marka posiada prostownice, suszarki i falownice.

Decydując się na zakup karbownicy, koniecznie zwróć uwagę na moc urządzenie, które Cię interesuje. Im będzie ona większa, tym szybciej nagrzeją się płytki sprzętu. Bardzo istotną kwestią jest możliwość regulowania temperatury, co pomoże dostosować emitowane ciepło do rodzaju włosa. Niestety, różne typy fryzur mają odmienną tolerancję na temperaturę. Dlatego, jeśli wszystkie pasemka na Twojej głowie są cienkie i delikatne lub zniszczone, zalecamy nie używanie pełnej mocy urządzenia. Według specjalistów maksymalną temperaturą, jaka może być użyta na takich fryzurach jest 170 st. C. Inaczej jest, gdy mamy do czynienia z grubymi, gęstymi i zdrowymi włosami. Taki rodzaj fryzur może być potraktowany nawet 200 st. C. Dokonując wyboru karbownicy pamiętaj, że najlepsza karbownica Valera w 2020 roku powinna mieć wbudowaną lampkę, która informuje użytkownika o gotowości do pracy.

Ponieważ w urządzeniach tego typu mamy do czynienia z wysokimi temperaturami, które wpływają negatywnie na strukturę włosa, koniecznie zwróć uwagę na powłokę. W naszym poradniku chcemy polecić produkty, w których występuje powłoka ceramiczna. Gwarantuje ona bowiem równomierne rozłożenie ciepła, dzięki czemu uzyskany efekt jest równomierny na całej długości kosmyka.

 

 

Karbownice Valera – Ranking

 

 

Valera 647.02

 

Jeśli zależy Ci na zakupie dobrej jakości karbownicy, która jednocześnie pozwoli Ci na poprawne zadbanie o jakość włosów, to polecamy Ci wybór modelu 647.02 marki Valera. Dużym udogodnieniem sprzętu jest wysokiej jakości płytka ceramiczna, pokryta powłoką turmalinową. Użycie takich materiałów gwarantuje odpowiednią ochronę struktury włosa, bowiem temperatura rozprowadzana jest w sposób równoległy. Zdecydowanie skraca to czas potrzebny na osiągniecie efektu ładnych fal. Równocześnie, tworzywa użyte do wykonania płytki cechują się dużą twardością i odpornością na temperatury. Zatem nie musisz obawiać się uszkodzeń i pęknięć.

Przydatnym udogodnieniem jest efekt jonizacji, dzięki któremu Twoje włosy będą lśniące. Dodatkowo, opcja ta pomaga utrwalić uzyskany na włosach efekt. Maksymalna temperatura, jaką jest w stanie osiągnąć urządzenie wynosi 210 st. Zatem model będzie odpowiedni dla osób o grubych i ciężkich włosach, które są oporne na modelowanie. Jeśli jednak Twoje pasemka są cienkie i delikatne, wystarczy, że ustawisz niższą siłę karbownicy.

Funkcja Floating Plates System, gwarantuje bliski i równomierny kontakt płytki z włosem, co zapewnia właściwe przewodzenie ciepła. Dodatkowo, prezentowany produkt posiada termoizolowane końcówki, które skutecznie chronią nasze dłonie przed poparzeniem. Nieskrępowane ruchy są możliwe dzięki 3 metrowemu zasilaczowi z obrotową główką.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło korzystny stosunek ceny do jakości wykonania oraz dużą temperaturę, którą oferuje urządzenie. Za sprawą innowacyjnych technologii model ten zapewnia eleganckie fale w krótkim czasie.

 

 

 

 

Valera Wave Master 647.03

 

Model Wawe Master 647.03 to nowoczesna i bardzo wydajna karbownica Valera w dobrej cenie. Sprzęt ten polecany jest przez wielu specjalistów, gdyż gwarantuje szybkie uzyskanie ładnego efektu fal. Co więcej, prezentowany produkt działa na wszystkich rodzajach włosów, nawet długich, ciężkich i grubych, które są odporne na modelowanie. Ze względu na opcję regulacji temperatury, również osoby o bardzo cienkich i delikatnych końcówkach, będą mogły dobrać odpowiednią moc pracy do swoich potrzeb.

Powłoka została wykonana z najwyższej jakości ceramiki, co gwarantuje jej dużą wytrzymałość na wysokie temperatury. Jest to bardzo ważne, gdyż maksymalne ciepło, które karbownica jest w stanie wygenerować wynosi 210 st. C. Nie musisz się jednak obawiać pęknięć i odprysków.

Dużym udogodnieniem ze strony producenta jest opcja ujemnej jonizacji, która wpływa pozytywnie na nasze włosy. Bowiem, zwiększa ich blask, utrwala efekt fal, a jednocześnie niweluje puszenie się pasemek. Poza tym prezentowany produkt posiada długi, 3 metrowy przewód zasilający o obrotowej główce, co zdecydowanie ułatwia manewrowanie nim i zapewnia swobodne użytkowanie. Wymiary karbownicy to: szerokość – 33,5 cm, wysokość – 4 cm i głębokość – 6 cm. Zaś całkowita waga wynosi 0,7 kg, zatem nie musisz obawiać się kontuzji nadgarstka.

Produkt cieszy się powszechnym uznaniem, o czym świadczą pozytywne opinie konsumentów, którzy docenili dobry stosunek ceny do wykonania. Bowiem, sprzęt ten gwarantuje uzyskanie eleganckiego efektu loków w bardzo krótkim czasie. Z tego powodu, wiele osób, które zajmuje się modelowaniem swoich pasemek rano, tuż przed wyjściem do pracy, decyduje się na kupno tego modelu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status