Najlepsza farba do włosów Syoss

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jaką farbę do włosów Syoss wybrać?

 

Wybór odpowiedniej farby nie jest łatwym zadaniem. Aby dobrze wyglądać, trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników takich jak skład produktu, odcień naszej twarzy, wybór odpowiedniego koloru oraz łatwość nakładania farby samemu. Pewnie zastanawiasz się więc, jaki produkt wybrać. Nie musisz szukać inspiracji w wielu miejscach. Wystarczy, że przeczytasz poradnik oraz kilka opisów produktów, które umieściliśmy poniżej.

Farby, które opisaliśmy to produkty Syoss. Jest to firma wykorzystująca w swoich kosmetykach do włosów nowoczesne rozwiązania, dzięki którym pukle są wygładzone, pełne życia oraz zdrowe. Syoss ma kilka serii farb, szamponów, odżywek oraz kuracji włosowych. W tym artykule skupimy się wyłącznie na farbach.

Na początku weź pod uwagę skład produktu. Wiele osób, często koloryzujących włosy, uważa, że najlepsza farba do włosów Syoss w 2019 roku oparta jest na naturalnych składnikach, które nie podrażniają skóry. Kosmetyki bez amoniaku oraz innych drażniących składników nie przesuszają włosów oraz znacznie rzadziej sprawiają, że nasza skóra źle na nie reaguje. Warto również unikać silikonów, które jedynie oblepiają włosy i nie pozwalają in oddychać. Wielu producentów odchodzi również od kancerogennych składników, które są bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

Druga sprawa to odcień skóry. Jeżeli masz bardzo jasną cerę z widocznymi naczynkami, to odradzamy bardzo ciemne kolory. Niedoskonałości będą bardziej widoczne i uwypuklone. W takim wypadku lepiej wybrać chłodny, lecz jasny kolor. Osobom z brzoskwiniową karnacją oraz bezproblemową skórą polecamy cieplejsze kolory. Możesz również mieszać farby, lecz jeżeli nie jesteś w tym doświadczona, to lepiej zlecić to profesjonaliście. Pamiętaj również, aby nie zakładać, że kolor podany opakowaniu będzie identyczny na włosach, ponieważ prawie zawsze wychodzi on nieco inny.

Nie bez znaczenia jest również możliwość nałożenia farby samemu. Najlepsze farby do włosów Syoss mają cały zestaw do domowego wykonania procesu farbowania. Dlatego w opakowaniu kosmetyku powinniśmy znaleźć cały zestaw potrzebny do wymieszania oraz nałożenia farby. Zazwyczaj jest to tubka z farbą, kosmetyk utrwalający, odżywka oraz rękawiczki.

 

 

Farba do włosów Syoss – ranking

 

 

Syoss Gloss 4-82 Czekolada Chili 

 

Syoss Gloss 4-82 Czekolada Chili to farba z serii Gloss Sensation. Kosmetyki z tej serii sprawiają, że nałożona farba jest pełna blasku. Dzięki temu włosy wyglądają bardzo świeżo i zdrowo. Co więcej, farba pięknie wygląda na włosach aż do 8 tygodni i oprócz tego bardzo dobrze pokrywa siwe włosy.

Kolory z tej serii są bardzo żywe i z pewnością zagwarantują Ci taki efekt, którego oczekiwałaś. Jeżeli chodzi o skład produktu, to nie zawiera on amoniaku. Jest to więc bezpieczna farba, którą można stosować nawet w przypadku wrażliwej skóry głowy. Według użytkowniczek kosmetyk nie przesusza włosów ani nie podrażnia skóry głowy.

Włosy po nałożeniu farby przez długi czas są miękkie oraz gładkie. Co więcej, lepiej się je rozczesuje, ponieważ nie plączą się tak bardzo, jak przed nałożeniem farby. Do zestawu dołączono również rękawiczki oraz specjalny utrwalacz, więc możemy przeprowadzić farbowanie w domowych warunkach.

 

 

 

 

Syoss 10-1 Bardzo Jasny Czysty

 

Farba Syoss 10-1 Bardzo Jasny Czysty dokładnie pokrywa całe włosy tak, że po zabiegu nie widać żadnych siwych włosów. Pigmenty kosmetyku zostały skoncentrowane w jednej tubce, a nakładany kolor jest bardzo głęboki i pełen blasku. Farba została sprawdzona przez wielu stylistów, którzy uznali, że kosmetyk może być stosowany w domowych warunkach. Dlatego w opakowaniu znajdziemy rękawiczki oraz dodatkowy pojemnik do wymieszania farby.

Produkt zawiera prowitaminę B5, która odżywia włosy od środka. Dlatego po farbowaniu pukle są pełne blasku oraz życia. Kolor, który nadaje kosmetyk, jest intensywny, lecz jednocześnie wygląda bardzo naturalnie. Farba nie oblepia włosów, lecz delikatnie wchodzi w ich głąb i je rozjaśnia, dlatego końcowy efekt wygląda bardzo naturalnie.

Użytkowniczki zadowolone są z głębokiego koloru, w jakim znajdziemy farby z tej serii. Oprócz tego wspominają one również o możliwości domowego przeprowadzenia farbowania. Jest to jedna z najczęściej wybieranych farb do włosów.

 

 

 

 

Syoss Oleo 7-58 Popielaty 

 

Syoss Oleo 7-58 Popielaty to farba wybierana przez wzgląd na naturalny skład. Bazą kosmetyku są olejki, które utrwalają kolor i sprawiają, że długo pięknie wygląda. Kolor, który gwarantuje nam farba, jest bardzo intensywny oraz żywy.

W składzie kosmetyku nie znajdziemy drażniącego amoniaku, który może dodatkowo wysuszyć włosy. Dlatego po koloryzacji pukle wyglądają zdrowo i są bardzo elastyczne. Zawdzięczają to głównie naturalnemu składowi farby – specyfik oprócz farbowania również poprawia kondycję włosów. Kosmetyk nadaje się do użytku domowego – zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne do przeprowadzenia koloryzacji.

Zaletą, którą bardzo często wspominają użytkowniczki, jest trwałość farby. Intensywny kolor zwykle zostaje na włosach przez ponad 2 miesiące. Użytkowniczki uważają również, że prezentowana farba do włosów Syoss w dobrej cenie bardzo łatwo się nakłada. Z kolei olejki ładnie podkreślają kolor i odżywiają włosy od środka.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.50 out of 5)
Loading...