Najlepsza falownica do włosów Sapir

Ostatnio aktualizowane: 12.08.20

 

Jaką falownicę do włosów Sapir wybrać?

 

Jeśli marzysz o pięknie pofalowanych włosach polecamy Ci inwestycję w falownicę. Urządzenie z zewnątrz wyglądające, jak prostownica lub lokówka, które zamiast prostować włosy, faluje je. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do dalszej części artykułu, w którym odpowiadamy na pytanie, czym wyróżnia się najlepsza falownica do włosów Sapir w 2020 roku.

Dlaczego właśnie Sapir? Jest to stosunkowo nowa marka na polskim rynku, ale w rzeczywistości istnieje od 15 lat. Należy ona do firmy Hong Kong Prime Eagle International LTD. Oferuje szereg sprzętów kuchennych oraz urządzeń do pielęgnacji, w tym właśnie falownic.

Płytki falownicy mogą być wykonane z teflonu, ceramiki, tytanu, aluminium, a do tego wzmocnione na przykład turmalinami lub diamentami. Każda z tych powłok ma swoje zalety, czasem też wady. Jak więc wybrać najlepszy produkt? Wiele osób poleca modele wzmocnione turmalinami, które odżywiają włosy. Tutaj musimy jednak wspomnieć, że nawet najlepszy materiał nie będzie bezpieczny, jeśli urządzenie będzie się zbytnio nagrzewać. Bardziej zaawansowane modele mają regulację grzania. Jeśli jednak mamy ograniczony budżet wybierzmy falownicę, która osiąga temperaturę maksymalnie 180 st. C.

Kobiety korzystające z tego typu sprzętów, zgodnie uznają, że najlepsze falownice Sapir mają kontrolkę LED informującą o podłączeniu do prądu. Mile widziana jest też funkcja automatycznego wyłączania się. Panie doceniają również szybkie nagrzewanie.

W ofercie marki Sapir znajdziemy nie tylko typowe falownice, ale też produkty 3w1, które stanowią doskonałą propozycję dla osób szukających urządzenia zastępującego trzy różne sprzęty, w tym np. karbownicę czy prostownicę.

Warto bliżej przyjrzeć się obsłudze urządzenia. Często decydujemy się na zakup modelu zbyt skomplikowanego. Ważna jest też odpowiednia długość przewodu. Zbyt krótki kabel znacznie utrudni nam manewrowanie sprzętem i tym samym układanie włosów.

 

 

Falownice do włosów Sapir – Ranking

 

 

Sapir SP-1102-MBD

 

Jeśli marzą Ci się ładne fale na głowie polecamy zainwestować w falownicę do włosów marki Sapir. Szczególnie warto rozważyć zakup modelu SP-1102-MBD. Produkt wyposażony jest w okrągłe głowice pokryte turmalinem, czyli minerałami z grupy krzemianów. Materiał ten bardzo szybko się nagrzewa, a jednocześnie jest odporny na działanie wysokich temperatur. Powodem, dla którego w falownicy użyto turmaliny jest to, że emituje ona ujemne jony w czasie pracy. Dzięki nim włosy nie elektryzują się, a jednocześnie pozostają gładkie i lśniące.

Największą zaletą produktu jest krótki czas nagrzewania – model gotowy jest do pracy po około 1 minucie od włączenia. Do dyspozycji użytkownika jest 15 poziomów temperatury (od 50. st. C do 200 st. C), które ustawisz na cyfrowym panelu. W celu skrócenia czasu stylizacji falownica ma wbudowane 3 rurki o średnicy 15 mm. Na obudowie znajduje się wyświetlacz LCD pokazujący temperaturę pracy. Rękojeść została tak skonstruowana, by zapewnić Ci pewny chwyt i maksymalny komfort pracy. Z tego też powodu końcówka przewodu obraca się nawet o 360 st., więc kabel nie krępuje Twoich ruchów.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pozytywne. Tym, co zostało szczególnie pochwalone są zabezpieczenia przed przegrzaniem sprzętu. To daje nam gwarancję bezpieczeństwa. Konsumenci zauważają też, że rękojeść jest dobrze izolowana, więc ciepło nie poparzy Ci dłoni.

 

 

 

 

Sapir SP-1101-AI 

 

Model Sapir SP-1101-AI to dobrej jakości falownica do włosów, dzięki której wykonasz piękną, elegancką fryzurę. Płytki w tym produkcie zostały wykonane z aluminium, które bardzo gładko przesuwa się po powierzchni włosa, jednocześnie nie podrażniając końcówek. Przy zakupie otrzymasz 4 dodatkowe nasadki, które przeznaczone są do prostowania fryzury, pasemek, karbowania oraz falowania.

Płytki w tym modelu bardzo szybko się nagrzewają, więc sprzęt może być używany rano, tuż przed wyjściem do pracy. Ta falownica do włosów Sapir w dobrej cenie to bardzo bezpieczne urządzenie, które nie przypali Ci końcówek. Maksymalna temperatura nagrzania sprzętu to 160 st. C. Do tego po użyciu produktu z całą pewnością zaobserwujesz na swojej głowie efekt lśniących włosów, który utrzyma się kilka godzin po użyciu urządzenia. Ma to związek z zastosowaniem jonizacji. Rączka modelu została zabezpieczona przed nagrzewaniem się, co zapewnia ochronę przed poparzeniem. Wyprofilowano ją tak, by dobrze leżała w dłoni. Na obudowie znajduje się kontrolka optyczna LED, która informuje o gotowości do pracy.

Osoby, które zdecydowały się na zakup prezentowanej falownicy marki Sapir są bardzo zadowolone ze swojej decyzji. Podkreślają, że stosunek efektywności modelu do jego ceny jest jego dużą zaletą. Jest to wydajny produkt, którego używanie nie zagraża naszym włosom. Poza tym obsługa sprzętu jest prosta, więc mogą z niego korzystać nie tylko dorośli, ale również nastolatki.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status