Karbownica – efekt

Ostatnio aktualizowane: 14.08.20

 

Jaką karbownicę wybrać?

 

Karbowane włosy były bardzo popularne w latach 80. Przeglądając zdjęcia z tamtych lat możesz zauważyć, że duża część ówczesnej młodzieży miała takie fryzury. Jednak niedawno moda na takie uczesanie znowu wróciła. Najpierw zaczęła pojawiać się na wybiegach podczas pokazów mody, a obecnie coraz więcej ludzi układa swoje włosy właśnie w takim stylu. Dzięki użyciu karbownicy, osiągnięcie takiego efektu jest nie tylko proste, ale również dość szybkie. Urządzenia tego typu umożliwiają nam znaczne zwiększenie objętości włosów. Niektórzy używają swoich sprzętów już od nasady. Co więcej, odpowiednie użycie produktu pomoże Ci osiągnąć efekt eleganckich fal. Kluczem do osiągnięcia dobrych efektów jest zakup odpowiedniego sprzęt. Z tego powodu przygotowaliśmy ten oto poradnik, w którym zaprezentujemy najlepsze karbownice oraz omówimy pozytywne efekty, jakie taki sprzęt pozwala osiągnąć. Dodatkowo, na końcu artykułu zamieściliśmy szczegółowy opis jednego z najciekawszych modeli.

Powodem, dla którego tak dużo osób używa karbownicy jest to, że podnosi ona włosy tuż u nasady. Dzięki czemu uzyskujemy optyczny efekt pełnej i bujnej fryzury. Szczególnie często praktykowane jest to przez osoby o cienkich włosach, które na ogół odporne są na działania lokówek. Zaletą karbownic jest to, że mogą być one używane na całej długości pasemek lub tylko ich części. Aby zapewnić sobie długotrwały efekt napuszonych włosów wystarczy użyć pianki lub niewielkiej ilości lakieru. Pamiętaj również, że używanie większych temperatur na włosach pomaga w utrwaleniu efektu. Z tego powodu powinieneś zainwestować w sprzęt, który ma dużą moc i może się rozgrzać do wysokich temperatur. Zdecydowanie zwiększy to efektywność zabiegu, równocześnie zmniejszając czas, jaki jest potrzebny na ułożenie nowej fryzury. Pamiętaj jednak, jeśli chcesz uzyskać zamierzony efekt, kontakt pasemek z powłoką nie powinien być zbyt długi. Karbownica powinna grzać Twoje włosy przez kilka sekund, a potem powinieneś przejść do kolejnego pasemka. Jeśli uzyskany efekt Cię nie satysfakcjonuje, czynność należy powtórzyć. W ten sposób uchronisz swoją fryzurę przed spaleniem końcówek.

Drugim sposobem na użycie karbownicy jest uzyskanie efektu eleganckich fal, co pomoże odświeżyć Twój wygląd. Pamiętaj, że czasy, gdy urządzenia takiego typu stanowiły zagrożenie dla włosów dawno minęły. Obecnie, prezentowane produkty to w pełni bezpieczne sprzęty, które zostały wyposażone w możliwość kontroli temperatury. Dzięki temu każdy użytkownik samodzielnie dopasuje siłę działania modelu do swojej fryzury. Wiedz bowiem, że cienkie włosy nie powinny być wystawiana na działania zbyt wysokich temperatur. Z kolei grube i ciężkie włosy powinny być traktowane tylko dużym ciepłem, aby efekt był widoczny. Co więcej, najlepsza karbownica w 2020 posiada ceramiczną powłokę, która wpływa pozytywnie na strukturę włosa. Zapewnia równomierne rozłożenie ciepła oraz nie spala końcówek, co czyni urządzenie w pełni bezpiecznym.

Jeśli chcesz kupić możliwie najlepszy sprzęt, to postaraj się wybrać urządzenie, które łączy w sobie wiele produktów. Szczególnie zalecane są modele, które posiadają opcję lokówki. Spowodowane jest to tym, że wiele sprzętów tego typu posiada funkcję pracy ujemnymi jonami. Zagwarantuje to elegancki efekt lśniących włosów. Dzięki temu, nie będą one wyglądały na przesuszone, co często jest problemem w tego typu fryzurach.  Taka funkcja pozwoli Ci cieszyć się zdrowym wyglądem włosów. Co więcej, pomoże Ci to utrwalić nową fryzurę, tak aby trzymała się na Twojej głowie przez cały dzień.

 

 

Karbownice – Ranking

 

 

Babyliss BAB2151E

 

Jeśli poszukujesz nowoczesnego i wydajnego sprzętu, to powinieneś bliżej przyjrzeć się karbownicy BAB2151E. Jest to godne polecenia urządzenie, wyprodukowane przez znaną markę Babyliss. Atutem tego produktu jest niska cena.

Największą zaletą modelu są jego kompaktowe rozmiary, co sprawia, że sprzęt może zostać zabrany w każdą podróż. Równocześnie, nie będzie zajmować Ci niezbędnego miejsca w walizce. Długość tego produktu to tylko 15 cm, zatem zmieści się on do podręcznej torebki i będziesz mógł go mieć zawsze przy sobie.

Następnym atutem modelu jest innowacyjna technologia Instant Heat, która zapewnia utrzymanie stałej temperatury karbowania, na wysokości aż 200 st. C. Ponadto producent zapewnia, że całkowity czas nagrzewania jest dość krótki. Z tego powodu wiele osób decyduje się na użycie sprzętu przed wyjściem do pracy. W razie potrzeby, osoby o grubych włosach mogą użyć wysokiej temperatury grzania, aby zmienić fryzurę.

Ta karbownica w dobrej cenie jest pozytywnie oceniana przez konsumentów. Wiele osób doceniło ceramiczną płytę, która nie wpływa negatywnie na strukturę włosa. Co więcej gwarantuje ona równomierną dystrybucję ciepła, przyczyniając się do powstania eleganckich fal.

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status