Najlepszy materac Koło

Ostatnio aktualizowane: 29.02.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki materac Koło wybrać?

 

Łóżko jest nieodłącznym wyposażeniem każdej sypialni, a odpowiednio dobrany materac stanowi podstawę udanego wypoczynku. Dla naszego zdrowia i kondycji kręgosłupa ważny jest dobór odpowiedniego modelu, który zapewni nam wygodę i komfortowy sen. Aby zakupić najlepszy produkt należy zapoznać się z szeregiem kryteriów, jakie musi spełniać materac. Niniejszy poradnik podpowie Ci, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Na końcu znajdziesz także krótkie zestawienie składające się z opisu trzech produktów stanowiących najlepsze materace Koło dostępne na rynku.

Firma Koło działa od 1992 roku i oferuje materace o najwyższej jakości i sprawdzonym standardzie. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji, każdy model zapewnia komfort podczas snu i wypoczynku. Koło to sprawdzona firma, dlatego nabywając produkt tej marki możemy mieć pewność, że spełni on nasze oczekiwania.

Zadaniem każdego materaca jest odpowiednie podparcie kręgosłupa, dlatego powinien on być dostosowany do naszego wzrostu i wagi ciała. Dobrze dobrany model nie może być ani zbyt twardy, ani zbyt miękki. Im większa waga ciała, tym materac powinien być twardszy. Należy również pamiętać, że wybrany produkt powinien być o minimum 20 cm dłuższy od wzrostu jego właściciela.

Bardzo ważne jest także wypełnienie materaca. Do wyboru mamy modele kieszeniowe, lateksowa i piankowe. Modele kieszonkowe wypełnione są sprężynami, które umieszczone są w specjalnych kieszeniach wykonanych z tkaniny. Im więcej sprężyn, tym materac jest bardziej elastyczny i lepiej dopasowuje się do kształtu ciała. Modele lateksowe charakteryzują się wysoką trwałością i elastycznością, dzięki czemu gwarantują wysoki komfort snu. Ich wnętrze poddawane jest procesowi ciągłej wentylacji, dlatego polecane są zwłaszcza dla alergików. Materace piankowe mogą być wykonane z pianki wysokoelastycznej lub poliuretanowej. Pianka wysokoelastyczna, w porównaniu ze zwykłą pianką poliuretanową, charakteryzuje się większą elastycznością, która znacznie podnosi komfort użytkowania oraz wpływa na wydłużenie żywotności produktu.

Najlepszy materac Koło w 2020 roku powinien posiadać własności wentylacyjne i antyalergiczne, które sprawią, że będzie on produktem wyjątkowo przyjaznym dla organizmu. Walorem higienicznym i praktycznym, na który warto zwrócić uwagę, jest pokrowiec zdejmowany do prania. Najlepiej, żeby posiadał on zamek rozdzielczy z czterech stron. Poza tym tkanina użyta na jego uszycie powinna utrudniać rozwój grzybów i bakterii. Pokrowiec może być wykonany z bawełny, tworzywa sztucznego, bambusa lub jedwabiu.

 

 

Materace Koło – Ranking

 

 

M&K Foam Medivis Limited H3

 

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci model M&K Foam Medivis Limited H3. Jest to materac termoelastyczny, w którym zastosowano dwa rodzaje pianki, aby zapewnić użytkownikowi doskonałe warunki na nocny wypoczynek.

Model ten, pod wpływem ciepła i nacisku, dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika. Wkład stanowi pianka Kaltschaum o wysokości 12 cm i zwiększonej sprężystości oraz 8-centymetrowa pianka termoelastyczna H3. Materac ma właściwości antyalergiczne, dzięki czemu może być z powodzeniem używany przez alergików.

Produkt ten przeznaczony jest dla osób powyżej 80 kg. Jego wymiary to wysokość – 20cm, szerokość – 180 cm i długość – 200 cm. Wyposażony jest on zdejmowany pokrowiec, który można prać w pralce. Konsumenci pozytywnie oceniają ten model i w swoich opiniach podkreślają, że jest on bardzo wygodny i wytrzymały. Dodatkową zaletą jest również możliwość stosowania do łóżek o regulowanym stelażu.

 

 

 

 

M&K Foam Lux

 

M&K Foam Lux to wygodny i wytrzymały model, którego nie mogło zabraknąć w naszym rankingu. Ten materac Koło w dobrej cenie wyposażony jest we wkład ze sprężyn woreczkowych, wykonanych z drutu wysokiej jakości. Znajdują się one w oddzielnych kieszonkach, co sprawia, że materac jest elastyczny.

Model ten z jednej strony obłożony jest przekładką tapicerską, a z drugiej siatką tapicerską oraz 3-centymetrową płytą lateksu. Posiada on pikowany pokrowiec, wykonany z materiału obiciowego. Jest on zdejmowany, dzięki czemu można prać go w pralce. Całość umieszczona jest na drewnianej ramie z poprzeczkami. Wymiary produktu to 80 cm x 200 cm.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu zgodnie twierdzą, że jest to przyzwoity produkt dostępny za rozsądną cenę. Poza tym użytkownikom przypadła do gustu jego miękkość i dopasowanie do kształtu ciała.

 

 

 

 

M&K Foam Estrella Lux

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu M&K Foam Estrella Lux. Jest to materac kieszeniowy, posiadający wkład ze sprężyn woreczkowych. Model ten obłożony jest z jednej strony przekładką tapicerską i obustronnie 50 mm płytą lateksu. Dzięki zastosowaniu tych materiałów, wewnątrz nie rozwijają się bakterie i grzyby, model ten może być więc z powodzeniem używany przez alergików.

Pokrowiec materaca wykonany jest z pikowanego materiału obiciowego, wypełnionego owatą antyalergiczną. Posiada on rozdzielczy zamek, dzięki któremu można go zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni. Wymiary tego modelu to wysokość – 23 cm, szerokość – 90 cm długość – 200 cm.

Warto wziąć także pod uwagę bardzo pozytywne opinie użytkowników na temat modelu M&K Foam Estrella Lux, które sprawiają, że sprzedaje się on bardzo szybko. Konsumenci doceniają przede wszystkim jego wysoką jakość oraz wygodę.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (40 votes, average: 4.23 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status