Najlepszy materac dmuchany dwuosobowy z pompką elektryczną

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jaki materac dmuchany dwuosobowy z pompką elektryczną wybrać?

 

Materac dmuchany to użyteczny sprzęt, który ułatwi Ci przenocowanie wielu gości. Również zabranie materaca ze sobą na wycieczkę jest dobrym sposobem, aby zapewnić sobie wygodny odpoczynek nawet poza domem. W prezentowanym artykule dokładnie opiszemy wszystkie właściwości, które powinien mieć dobry materac dmuchany z pompką elektryczną. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o produkcie tego typu, zapraszamy do przeczytania poradnika oraz do zapoznania się z krótkimi opisami kilku materacy.

 

 

Warto pamiętać, że najlepszy dwuosobowy materac dmuchany z pompką elektryczną w 2019 roku ma wiele komór. Jest to szczególnie ważne, aby powietrze w środku materaca było równomiernie rozłożone. Im więcej komór, tym powietrze jest lepiej rozprowadzone. W rezultacie ciało jest dobrze podparte i tym samym wygodniej śpimy.

Jeżeli chodzi o rozmiar, to znajdziemy materace różnego typu. Najbardziej popularne mają długość około 200 cm. Z kolei szerokość to około 180 cm, co oznacza, że dwie osoby mogą spokojnie wyspać się na jednym materacu. Bardzo ważna jest również wysokość danego produktu, ponieważ właśnie ten aspekt odpowiada za komfort spania. Wybierz model, który ma przynajmniej 40 cm wysokości.

Wiele osób przyznaje, że najlepsze dwuosobowe materace dmuchane z pompką elektryczną są szczelne. Na początku przypatrz się zaworom. Dobrze, jeżeli są one zamykane na zatrzaski. To daje pewność, że nie otworzą się one nawet pod wpływem dużego nacisku. Przed ostateczną decyzją napompuj materac i sprawdź, czy nie ma on gdzieś małej dziurki, przez którą może uchodzić powietrze. Z pewnością nie chcesz obudzić się w środku nocy na materacu bez powietrza.

Jeśli chodzi o materiał, materace są zazwyczaj wykonane z tworzywa sztucznego. Dobrze, aby było ono grube, ponieważ cienki materiał może się łatwo przetrzeć oraz mogą powstać w nim dziury. Niektóre modele są wyposażone w antypoślizgową warstwę, dzięki której nie spadniemy podczas snu. Inne z kolei mają miękką warstwę, która sprawia, że na materac nie musimy kłaść prześcieradła lub innego materiału. Jeżeli chodzi o pompkę, to korzystanie z niej powinno być płynne.

 

 

Materace dmuchane dwuosobowe z pompką elektryczną – ranking

 

 

Intex 64414

 

Osobom poszukującym dobrego materaca dwuosobowego z pompką polecamy Intex 64414. Jest to produkt, który dzięki dołączonej pompce możemy napompować w zaledwie 3 minuty. Z kolei spuszczenie powietrza nie zajmuje więcej niż 1 minutę.

Materac ma specjalną technologię Dura-Beam Fiber. Oznacza to, że podczas spania się nie zapada, a my możemy spokojnie spać przez całą noc. Waga tego produktu wynosi 8 kg. Jego długość to 203 cm, a szerokość to 152 cm. Takie wymiary oznaczają, że dwie osoby będą mogły spać na materacu bardzo swobodnie.

Wysokość modelu to 46 cm. Został on wykonany z PVC – materiału, który jest dodatkowo pokryty miękkim welurem. Dlatego nie musimy na niego kłaść prześcieradła. Ten materac dwuosobowy z pompką elektryczną w dobrej cenie można włożyć do praktycznej oraz mocnej torby, w którą został wyposażony. Użytkownicy chwalą sobie dobre wykonanie produktu oraz to, że jest on bardzo miękki.

 

 

 

 

Intex 64458

 

Jeżeli od materaca oczekujesz nie tylko wygody, ale również elegancji, to powinieneś zainwestować w Intex 64458. Jest to model, który został pokryty ciekawymi wzorami. Położony w salonie z pewnością będzie się dobrze prezentował. Pokrycie górne jest specjalnie flokowane, aby materac dobrze wyglądał.

Wymiary produktu wynoszą 152 cm x 203 cm x 46 cm. Stelaż Dura-Beam Fiber gwarantuje nam to, że podczas snu materac nie będzie się zapadał, a my przez cały czas będziemy mogli zachować prostą postawę ciała. Wbudowana pompka elektryczna sprawia, że model pompuje się w przeciągu 3,5 minut. Z kolei spuszczenie powietrza zajmuje około 1 minuty.

Materiał wykonania materaca to włókna poliestrowe, które są bardzo mocne i się nie rozciągają. Na wierzchu znajdziemy miękki welur, który gwarantuje nam wygodę nawet w przypadku, kiedy nie mamy prześcieradła. Komfort użytkowania jest właśnie tą cechą, którą użytkownicy wspominają najczęściej.

 

 

 

 

Intex 64444

 

Chcielibyśmy zaprezentować Intex 64444 – materac dwuosobowy, który swobodnie pomieści dwie osoby. Produkt jest dobrze wykonany. Ma on dwie warstwy włókien poliestrowych, które sprawiają, że materac się nie przeciera i nie powstają na nim dziury. Na wierzchu model został flokowany. Dzięki eleganckiemu wyglądowi z pewnością będzie dobrze wyglądał w każdej sypialni.

Wymiary produktu wynoszą 100 cm x 190 cm x 50 cm. Pompowanie materaca zajmuje około 2 minut. Jest to możliwe dzięki specjalnej, elektrycznej pompce. W zestawie znajduje się torba, do której możemy zapakować materac i zabrać go ze sobą na wyjazd lub w niej przechowywać.

Materac jest skonstruowany w taki sposób, że dopasowuje się do kształtu naszego ciała. Dlatego kręgosłup jest usztywniony i istnieje mniejsze ryzyko uszkodzenia go podczas spania w nieprawidłowej pozycji. Użytkownikom podoba się estetyczny wygląd produktu oraz bardzo dobre i eleganckie wykonanie materaca.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...