Najlepszy materac dmuchany do spania

Ostatnio aktualizowane: 06.07.20

 

Jaki materac dmuchany do spania wybrać?

 

Gdy organizujemy liczne przyjęcia, niekiedy zabawa kończy się tak późno, że wypada przenocować gości. W takiej sytuacji, warto mieć podręczny materac dmuchany. Produkt tego typu może być również używany podczas wyjazdu pod namiot. Dzięki niemu nie będziemy musieli spać na twardej ziemi, co pozwoli nam na komfortowy wypoczynek. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie jest to sprzęt kupowany przez wiele osób, z tego powodu mało kto wie, jak wybrać dobrej jakości urządzenie. Dla tych, którzy mają wątpliwości, przygotowaliśmy ten oto poradnik i ranking, który zawiera najlepsze materace dmuchane do spania.

Ważnym elementem takiego sprzętu są znajdujące się w nim zawory, bowiem to dzięki nim model jest szczelny. Bardzo ważne jest, aby te elementy konstrukcji były zamykane zatrzaskowo. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko samodzielnego otworzenia się. Równocześnie, konstrukcja materaca musi być odporna na działanie atmosferyczne oraz ciśnienie. Z tego powodu polecamy inwestycję w produkty, które mają więcej niż jedno zabezpieczenie.

Najlepszy materac dmuchany do spania w 2020 roku musi mieć odpowiednio zaprojektowane komory powietrza, aby powietrze zostało rozłożone równomiernie. Z tego powodu polecamy sprzęty, które posiadają możliwie najwięcej przegród z powietrzem. Im ta ilość jest większa, tym nasze ciało jest lepiej podpierane. Pozwala to zatem odczuć wygodę podczas spania.

Warto również zwrócić szczególną uwagę na rozmiar interesującego nas sprzętu. W pierwszej kolejności zastanów się, jakim metrażem dysponujesz. Naturalnie, materac rozkładany jest okazyjnie, ale jeśli jego umieszczenie na podłodze będzie wymagało licznych przemeblowań ze względu na jego wielkość, to użytkowanie będzie kłopotliwe. Jeśli jednak nie ogranicza Cię miejsce w domu, zalecamy zakup większego produktu. Pozwoli to na pomieszczenie kilku gości. Powinieneś również zwrócić uwagę na wysokość produktu. Zalecamy materace, w których wartość ta waha się od 40 cm do 56 cm. Zapewni to bowiem, spokojny wypoczynek.

 

 

Materace dmuchane do spania – ranking

 

 

Intex 68765

 

Jeśli poszukujesz dobrej jakości materaca dmuchanego, który nada się do spania zarówno w mieszkaniu, jak również w namiocie to model Intex 68765 powinien Cię zainteresować. Produkt jest bardzo miękki, co gwarantuje komfortowy odpoczynek.

Dużym atutem modelu jest welurowa powłoka, która gwarantuje miękką wyściółkę. Dzięki temu możliwy jest wygodny odpoczynek. Przy zakupie otrzymujemy specjalną pompkę, która pozwala nam na szybkie nadmuchanie produktu. Miłym udogodnieniem ze strony producenta jest dołączenie do materaca dwóch poduszek, które gwarantują przyjemny wypoczynek. Wymiary materaca to 152 cm x 203 cm x 22 cm. Pozwala to na komfortowy sen dla dwóch osób.  Prezentowany sprzęt został wykonany z PCV, co gwarantuje dużą wytrzymałość.

Za sprawą wykonania z wodoszczelnego materiału, wielu rodziców doceniło materac. Nie ma bowiem problemu z usunięciem rozlanego napoju. Co więcej, neutralny, granatowy kolor dobrze komponuje się z wystrojem pokoju. Po wypuszczeniu powietrza, produkt zajmuje bardzo mało miejsca, co ułatwia przechowywanie.

 

 

 

 

Coleman Compact Double

 

Dodatkowy materac dmuchany to przydatny sprzęt w każdym domu. Dzięki niemu będziemy mogli przenocować gości. Dodatkowo, produkt może zostać wykorzystany do wygodnego spania w namiocie. Dzięki temu nie musimy się obawiać bolesnego leżenia na ziemi. Największym atutem modelu Coleman Compact Double jest jego wygodna oraz miękka wyściółka, która gwarantuje satysfakcjonujący wypoczynek.

Materac został wykonany z wysokiej jakości PCV, co gwarantuje dużą odporność na uszkodzenia. Jednocześnie powłoka jest odporna na zalania wodą. Wymiary materaca to 189 cm x 120 cm x 17 cm. Zaś waga to 2,8 kg, co pozwala na swobodne przenoszenie modelu. Prezentowany przedmiot jest w stanie zmieścić dwie osoby, których łączny ciężar nie przekracza 295 kg. Produkt posiada dwie komory, które gwarantują równomierne rozłożenie masy człowieka. Równocześnie wnętrze zostało wzmocnione specjalnymi pierścieniami, które gwarantują, że powietrze nie będzie ulatywać z produktu.

Wiele osób doceniło elegancki wygląd, który sprawia, że model dobrze prezentuje się we wnętrzu. Pozytywnie został oceniony również szybki montaż i demontaż produktu. Dzięki temu materac jest zawsze gotowy do użycia.

 

 

 

 

Intex 68757

 

Osobom, które często podróżują chcielibyśmy polecić dobrej jakości materac INtex 68757. Model ten jest odporny na wodę, zaś welurowa powierzchnia gwarantuje komfortowy wypoczynek. Powłoka ta ma grubość 0,52 mm, co gwarantuje miękką wyściółkę do spania. Po bokach zostały umieszczone ścianki z winylu, dzięki czemu produkt jest bardzo stabilny.

Wysokość materaca wynosi 22 cm, co zapewnia przyjemny wypoczynek. Nie musisz się również obawiać, że model zapadnie się pod Twoim ciężarem. Bowiem, produkt ten jest bardzo wytrzymały i dobrze wyważony. Jest on w stanie utrzymać wagą 136 kg. Dodatkowo w sprzęcie znajduje się zawór 2 w 1, który pozwala na szybkie pompowanie i usuwanie powietrza. Co więcej, złożenie modelu zajmuje tylko kilka sekund, co ułatwia przenoszenie produktu. Wymiary modelu to: 99 cm x 191 cm x 22 cm.

W swoich opiniach wiele osób podkreśla, że jest to bardzo wygodny model, który pozwala na spokojny odpoczynek na łonie natury. Zdaniem konsumentów jest to bardzo elegancki materac dmuchany do spania w dobrej cenie, który jest wart polecenia.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status