Najlepsza poduszka elektryczna na ból kręgosłupa

Ostatnio aktualizowane: 19.04.19

 

Jaką poduszkę elektryczną na ból kręgosłupa wybrać?

 

Poduszka elektryczna ma wiele zastosowań. Nie tylko może posłużyć nam jako świetny środek rozgrzewający w chłodne wieczory,  ale również przy jej użyciu można złagodzić wiele rodzajów bólu, w tym kręgosłupa. Rynek jest przesycony tego typu towarami. Aby ułatwić Ci wybór odpowiedniego modelu przygotowaliśmy ten poradnik, który podpowie Ci, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Na końcu zamieściliśmy także ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze poduszki elektryczne na ból kręgosłupa.

Wybierając nową poduszkę powinniśmy kierować się przede wszystkim względami bezpieczeństwa. Decydujmy się na dobrej jakości produkty od sprawdzonych producentów, które są certyfikowane i opatrzone znakiem CE. Unikajmy tanich zamienników, które mogą nieść negatywne skutki użytkowania, na przykład mogą nas poparzyć lub porazić prądem. Najlepsza poduszka elektryczna na ból kręgosłupa w 2019 roku powinna posiadać wbudowany system zabezpieczający przed przegrzaniem.

Istotna jest również moc urządzenia. Im będzie ona większa, tym poduszka szybciej się nagrzeje. Nie bez znaczenia są również jej wymiary. W sprzedaży dostępne są modele o różnych kształtach i wielkościach, lecz jeśli chcemy zastosować terapię na niewielkim fragmencie ciała, wystarczy nam niewielka poduszka. Miejmy na uwadze również materiał, jakim jest pokryta. Najlepiej sprawdza się polar, gdyż jest miękki i miły w dotyku. U większości modeli pokrowiec jest zdejmowany, dzięki czemu można prać go w pralce.

Co więcej, poduszki elektryczne mogą być wyposażone w szereg dodatkowych funkcji. Jedną z nich jest regulator temperatury, dzięki któremu użytkownik ma możliwość dostosowania poziomu ciepła do indywidualnych potrzeb. Inną, przydatną opcją jest timer, który pozwala na ustawianie czasu grzania. Warto nabyć poduszkę z pilotem, za pomocą którego można wybierać dane opcje i sterować funkcjami. Co więcej, przewód zasilający poduszki powinien być możliwie jak najdłuższy, aby móc używać jej w dowolnym miejscu, bez obawy że kabel nie sięgnie do kontaktu.

 

 

Poduszki elektryczne na ból kręgosłupa – Ranking

 

 

Beurer HK 55 Easyfix

 

W naszym zestawieniu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Beurer HK 55 Easyfix. Jest to pas grzewczy, przeznaczony do ocieplania szyi i odcinka lędźwiowego.

Pas wyposażony jest w system zabezpieczający przed przegrzaniem, który powoduje, że po 90 minutach następuje automatyczne wyłączanie. Posiada on również elektroniczną regulację temperatury w zakresie 3 poziomów oraz funkcję turbo ocieplenia. Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi, temperaturę można w każdej chwili skontrolować.

Model ten wykonany jest z oddychającego weluru, który jest przyjemny i miły w dotyku. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 30°C. Produkt jest zapinany na rzepy, dzięki czemu dopasuje się do każdej sylwetki. Jego wymiary to długość – 59 cm, szerokość – 30 cm, a moc wynosi 100 W.

Mimo, iż jest to najdroższa propozycja z naszego zestawienia, konsumenci pozytywnie oceniają ten produkt i w swoich opiniach podkreślają, że jest on bezpieczny i jednocześnie przydatny w leczeniu dolegliwości reumatycznych.

 

 

 

 

Microlife FH 80

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Microlife FH 80. Jest to poduszka elektryczna na ból kręgosłupa w dobrej cenie, która idealnie nadaje się do terapii ciepłem i uśmierza dolegliwości mięśni i stawów.

Produkt ten odpowiada najwyższym standardom bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Wyposażony jest on w elastyczne przewody grzewcze, dzięki którym użytkownik może łatwo owinąć bolące miejsca.

Model ten posiada regulator temperatury, dzięki któremu mamy możliwość wyboru jednego z czterech poziomów. Na przełączniku znajduje się świecąca dioda, umożliwiająca zlokalizowanie go w ciemności. Co więcej, poduszka wyposażona jest w system zabezpieczający przed przegrzaniem, który powoduje, że zasilanie odłącza się po upływie 90 minut.

Poszewka jest zdejmowana, dzięki czemu może być łatwo prana w pralce i prasowana. Wymiary poduszki to 30,5 cm x 34,5 cm.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu zgodnie twierdzą, że jest to przyzwoity produkt dostępny za rozsądną cenę. Poza tym, użytkownikom przypadły do gustu szybkie rozgrzewanie poduszki oraz równomierny rozkład temperatury.

 

 

 

 

Beurer HK 49

 

W naszym rankingu nie może zabraknąć także modelu Beurer HK 49. Jest to pas przeznaczony do ogrzewania odcinka lędźwiowego, który zapewnia komfort i daje poczucie ulgi.

Model ten zapinany jest na rzepy, dzięki czemu dostosowuje się do każdej sylwetki. Posiada bawełnianą poszewkę, która jest miękka, miła w dotyku i niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości. Wystarczy ją zdjąć i wyprać w pralce.

Urządzenie wyposażone jest w funkcję regulacji temperatury w zakresie trzech poziomów. Dzięki temu użytkownik ma możliwość dostosowania ciepła do indywidualnych potrzeb. Co więcej, pas samoczynnie wyłącza się po upływie 90 minut.

Warto wziąć także pod uwagę bardzo pozytywne opinie użytkowników na temat tego modelu, które sprawiają, że sprzedaje się on bardzo szybko. Konsumenci doceniają przede wszystkim jego trwałość i wygodę użytkowania.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...