Trymery do nosa ranking

Ostatnio aktualizowane: 27.11.20

 

Trymer to może nie jest urządzenie pierwszej potrzeby, jednak wiele osób dbających o higienę i wygląd zewnętrzny chce go posiadać. Aby wskazać tym osobom dobre trymery podjęliśmy się badania satysfakcji klientów, a także sprawdziliśmy, które z tych urządzeń jest najchętniej kupowane przez klientów. Najlepszym trymerem do nosa roku 2020 okazał się Philips Nosetrimmer Series 3000 NT3160/10. Kąt nachylenia trymera został specjalnie zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwić łatwe przycinanie włosów w trudno dostępnych miejscach. Również nożyk jest osłonięty cienką siateczką, która zapobiega podrażnieniom skóry. Urządzenie z powodzeniem można używać do usuwania włosów w nosie uszach, czy do skracania brwi. Po użyciu model ten można umyć pod bieżącą wodą. Również dozwolone jest używanie urządzenia pod prysznicem, a ułatwia to miękki gumowy uchwyt, zapobiegający wyślizgnięciu się trymera z ręki. W zestawie klient otrzymuje dwie nasadki do przycinania brwi, a także etui do przechowania całości. Drugim w kolejności najlepszym trymerem jest Remington Nano Series NE3850. Model ma antybakteryjną obudowę, co gwarantuje higieniczne warunki pracy.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki trymer do nosa kupić?

 

Przewodnik zakupowy

Zbędne owłosienie na naszym ciele bywa bardzo denerwujące, zwłaszcza dla kobiet. Szukamy sposobów, by pozbyć się włosków z nóg, rąk, okolic bikini, pod pachami, a nawet na twarzy. Mężczyźni też dbając o swój wygląd golą nie tylko twarz, ale także uszy, tors czy włoski pod pachami, a także dziurki w nosie. Włoski w nosie są czymś naturalnym dla kobiet i mężczyzn. Wiele osób regularnie stoi przed lustrem z pęsetą i szuka sposobu na bezbolesne usunięcie wystających włosków. Nie musisz jednak wykonywać bolesnego zabiegu wyrywania, wystarczy Ci trymer do nosa, który jest niedrogi i łatwy w obsłudze. Można go kupić w zestawie z maszynką do golenia, ale też osobno, często z różnymi nasadkami. W tym poradniku podpowiemy Ci, jaki trymer do nosa wybrać, aby był bezpieczny, trwały i funkcjonalny.

Czy potrzebuję trymera

Na pewno zadajesz sobie pytanie czy potrzebujesz takie urządzenie, przecież czasem można pocierpieć i wyrwać włoski lub po prostu przyciąć je nożyczkami do paznokci. Musisz jednak wiedzieć, że po pierwsze taki zabieg jest bolesny, po drugie niezbyt bezpieczny. Jeśli więc masz delikatną skórę, trymer to propozycja dla Ciebie. Urządzenie jest małe, a więc praca z nim jest wygodna.

Dobry trymer nie tylko usunie włoski z nosa, ale też z uszu. Wiele modeli ma nakładki, które dodatkowo umożliwiają depilację okolic łuku brwiowego i skracanie brwi. Na rynku znajdziesz także sprzęty jednocześnie służące do depilacji okolic intymnych. Jest więc to praktyczny, wydajny sprzęt, który sprawdzi się w każdym domu.

 

System zasilania – jaki trymer do nosa jest najlepszy?

Pierwsza kwestia przy wyborze trymera to system zasilania. Możesz wybrać modele zasilane bateryjnie, akumulatorowo, sieciowo i akumulatorowo-sieciowo. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem są modele akumulatorowo-sieciowe. Dlaczego? Przede wszystkim takie urządzenia można używać w każdych warunkach, w domu lub w podróży, a jednocześnie są bardziej wydajne. Kolejna kwestia to żywotność akumulatora. Niestety takie sprzęty mają małe akumulatorki, które z czasem zaczynają tracić swoją moc.

Jeśli kupisz urządzenie wyłącznie akumulatorowe, może okazać się, że po roku użytkowania przestanie działać.  Natomiast akumulatorowo-sieciowe, nawet, jeśli nie będą pracować na samym akumulatorze, ciągle będą działać na zasilaniu. Sam model z zasilaniem jest o tyle niepraktyczny, że gdy zabraknie prądu, nie użyjemy urządzenia, a do tego kabel w pewnym sensie ogranicza nasze ruchu. Ciekawym rozwiązaniem są trymery na baterie. Te jednak cechuje mniejsza moc, a za tym idzie niższa wydajność.

 

Ostrza – jaki trymer do nosa jest najlepszy?

Trymer to niewielki sprzęt, ale jego ostrza są tak samo ważne, jak w przypadku innych golarek.  Szczególnie polecamy ostrza ze stali nierdzewnej. Jeśli kupisz urządzenie ze słabymi ostrzami, urządzenie nie będzie działać. Zamiast wygalać, trymer będzie wyrywać włoski.

 

Nasadki

Jak już wspomnieliśmy, urządzenie tego typu może służyć też do wykonywania innych zabiegów pielęgnacyjnych. Za pomocą odpowiedniej nasadki wygolimy włosy w uszach, podetniemy zarost czy wąsik u kobiet. Poza tym trymer zwykle ma dołączoną nasadkę do skracania długości brwi. Coraz częściej w wersjach dla kobiet dołączane są końcówki do wygalania miejsc intymnych.

 

Wodoszczelność

Urządzenia wodoszczelne można przede wszystkim bez obaw czyścić pod wodą, zachowując tym samym higienę. Poza tym wodoszczelność umożliwia usuwanie włosów na sucho i na morko. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie dla osób, które odczuwają dyskomfort przy goleniu na sucho. Pamiętaj, że wodoszczelność dotyczy wyłącznie urządzeń akumulatorowych i na baterie, a także niektórych akumulatorowo-sieciowych.

 

Obudowa

Urządzenie tego typu zwykle jest wykonane z plastiku, czasem wzmocnione elementami metalowymi. Ważne jest to, aby obudowa była odporna na powstające w czasie pracy wibracje. Kolejna kwestia to dobrze wyprofilowana rączka. Przy takiej depilacji należy zachować ostrożność, dlatego trymer musi dobrze trzymać się w dłoni.

Dodatkowe rozwiązania

Producenci chcąc zachęcić do kupna ich modeli stosują coraz ciekawsze rozwiązania. Przede wszystkim trymery sprzedawane są w większych zestawach z dodatkowym stojakiem, na przechowywanie wszystkich części. Niektóre modele mają dodatkowe etui. Często są wyposażone w regulację intensywności pracy i coraz częściej mają wbudowane światełko. Jest to bardzo ciekawa funkcja, dzięki której łatwiej będzie nam usuwać włoski z trudno dostępnych miejsc przy słabym świetle w łazience. Poza tym, jeśli masz w nosie zgrubienia lub pieprzyki w uszu, podczas zabiegu nie uszkodzisz ich struktury, bo będziesz je widzieć. Kolejna propozycja producentów to powłoka antybakteryjna, dzięki której na trymerze nie osadzają się bakterie.

 

Zabezpieczania

Dobry trymer powinien mieć zabezpieczenie przed przegrzaniem, aby nie doszło do awarii silnika.

 

Trymery do nosa w dobrych cenach

Najbardziej podstawowe modele kosztują kilkanaście złotych. Zwykle zasilane są bateriami i nie są zbyt wydajne. Jeśli chcesz kupić dobry, produkt, postaw na model znanych marek, cieszących się uznaniem konsumentów. Pamiętaj też, że cena w dużej mierze zależy od tego, jak bogate jest wyposażenie danego produktu. Dobry trymer kupisz już za 40 zł.

 

 

Najlepsze trymery do nosa w 2020 roku

 

Trymer to urządzenie, które powinno być na wyposażeniu każdego mężczyzny. Jeśli planujesz zakup takiego urządzenia to przeczytaj nasz ranking, by dowiedzieć się jakie są dostępne modele.

 

Nasze zalecenia

 

Philips Nosetrimmer Series 3000 NT3160/10 

 

1.Philips Series 3000 NT3160.10Pierwsza nasza propozycja to Philips Nosetrimmer Series 3000 NT3160/10. Jest to trymer zasilany na baterie. Urządzenie to możemy wykorzystać do usunięcia niechcianego owłosienia z nosa i uszu. Za pomocą tego urządzenia przytniemy też dłuższe włoski w brwiach. A to dzięki dołączonym do trymera nasadkom o długości 3 i 5 mm. Oprócz wspomnianych wcześniej nasadek producent do zestawu dołącza również przydatne etui, nasadkę zabezpieczającą ostrze, oraz baterię AA.

Obudowa trymera jest wodoodporna, a ostrza wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Nie musimy się więc obawiać, że podczas korzystania w łazience woda dostanie się do wnętrza urządzenia, które ulegnie awarii. Także przy dłuższej styczności ostrzy z wodą nie ulegną one zardzewieniu. Śmiało też możemy je opłukiwać po użyciu pod strumieniem wody.

Przy produkcji noża tnącego został zastosowany specjalny system osłonek Protect Tube, który dzięki pokryciu delikatną siateczką zapobiega podrażnieniom skóry i wyrywaniu włosów podczas ich usuwania. Według opinii wystawionych przez konsumentów jest to dobry i tani trymer do nosa, który sprawnie przycina włoski i jest cichy przy pracy.

Pierwszy model, który chcemy Państwu zaprezentować to Philips Nosetrimmer Series 3000 NT3160/10. Jest to najlepszy trymer do nosa w 2020 roku, który jest zasilany bateriami.

Zalety
Wielofunkcyjność:

Urządzenie to jest bardzo funkcjonalne, gdyż możemy je wykorzystać do usunięcia niechcianego owłosienia nie tylko z nosa, ale też z uszu. Poza tym daje nam możliwość przycinania brwi. Jest to możliwe po nałożeniu na głowicę trymera specjalnej nasadki. W zestawie znajdziemy nasadkę o długości 3 mm oraz 5 mm.

Wodoodporność:

Obudowa trymera jest wodoodporna, a więc urządzenie możemy myć pod bieżącą wodą i bez obaw używać nawet podczas kąpieli.

Ostrza:

Urządzenie jest wyposażone w ostrza ze stali nierdzewnej. Zapewniają nam precyzyjne, dokładne cięcie włosów. Nie szarpią ich, a więc zabieg jest bezbolesny.

Etui:

W zestawie znajduje się praktyczne etui, które ułatwi nam przechowywanie urządzenia, jak również jego przewożenie. Jest to więc ciekawa propozycja dla wszystkich osób, które często podróżują i bardzo dbają o swój wygląd.

System osłonek Protect Tube:

Do zestawu dołączono system osłonek, czyli delikatnych siateczek na ostrza, które skutecznie zapobiegają podrażnieniom skóry.

Wady

 

 

 

 

Remington Nano Series NE3850

 

Polecamy Twojej uwadze trymer do nosa Remington Nano Series NE3850, czyli wygodny w użytkowaniu sprzęt spełniający oczekiwania nawet bardzo wymagających konsumentów. Urządzenie jest zasilane 2 bateriami AA, więc podczas usuwania włosków możemy zachować swobodę ruchów (nie ogranicza nas zbyt krótki i plączący się przewód zasilający). 

Użytkownicy z pewnością docenią to, że z trymera można korzystać także w trakcie kąpieli. Jest to możliwe dzięki wodoodpornej obudowie. Warto wspomnieć, że ma ona antybakteryjną powłokę z jonami srebra. Dodatkowo model ma system Active BladeClean, który pozwala przepłukać trymer i w ten sposób pozbyć się z niego wszystkich zabrudzeń. Sprzęt ma dwustronne, lekko zaokrąglone ostrza.

Korzystając z trymera nie sposób podrażnić skóry. W związku z tym urządzenie jest polecane także dla osób, które nie miały wcześniej tego typu sprzętu i nie wiedzą do końca, jak z niego korzystać. Model ma obrotową głowicę, która dostosowuje się do skóry.

Remington Nano Series NE3850 to trymer do nosa zasilany bateriami. W zestawie znajdują się 2 nasadki do brwi.

Zalety
Higieniczne warunki pracy:

Sprzęt ma antybakteryjną obudowę z jonami srebra, które zwalczają gromadzące się na powierzchni bakterie. To zmniejsza ryzyko podrażnienia skóry i pozwala zachować odpowiedni poziom higieny w trakcie pielęgnacji.

Dobrej jakości ostrza:

Z uwagi na to, że ostrza zrobiono z dobrych gatunkowo materiałów możemy być pewni, co do ich jakości. Są one zaokrąglone, więc występuje znacznie mniejsze ryzyko wystąpienia zacięć czy zadrapań.

Wodoodporność:

Z trymera do nosa możemy korzystać także pod prysznicem. Sprzęt ma wodoodporną obudowę, która dobrze zabezpiecza wewnętrzny mechanizm.

Waga:

Urządzenie jest nie tylko odpowiednio wyprofilowane, ale też wyjątkowo lekkie. Nawet dłuższe korzystanie z niego nie powoduje bólu dłoni.

Wady
Lekkie drgania:

Możliwe, że podczas pracy będziemy odczuwać lekkie, mało przyjemne drgania.

 

 

 

 

Panasonic ERGN30

 

Panasonic ERGN30 to dobrej jakości trymer do nosa, z którego można korzystać na mokro i na sucho. Sprzęt nadaje się do mycia pod bieżącą wodą, więc zachowanie go w idealnej czystości, a tym samym zapewnienie sobie higienicznych warunków pracy nie wymaga dużego zaangażowania. Urządzenie jest lekkie i łatwe w użyciu.

Trymer jest zasilany baterią alkaliczną. Brak przewodu pozwala na swobodne manewrowanie sprzętem, dzięki czemu łatwiej jest zachować precyzję. Z urządzenia można korzystać nawet w miejscach z ograniczonym dostępem do prądu. Trymer jest przydatny nie tylko do skracania włosków w nosie, ale też baczków (część zarostu) i brwi. Do produkcji głowicy wykorzystano stal nierdzewną.

Opinie na temat prezentowanego urządzenia są pozytywne, co wynika przede wszystkim z wysokiej jakości jego wykonania. Użytkownikom zależy na tym, aby sprzęt był wytrzymały, poręczny i łatwy w obsłudze. Taki jest Panasonic ERGN30. 

Trymer do nosa Panasonic ERGN30 ma głowicę zrobioną ze stali nierdzewnej. Urządzenie jest zasilane bateriami.

Zalety
Efektywność działania:

W większości opinii można przeczytać, że praca z użyciem sprzętu jest efektywna. Nie trzeba poświęcać zbyt dużo czasu, aby ładnie przyciąć włoski i zadbać o nienaganny wygląd.

Praca na mokro i na sucho:

Niewątpliwym atutem prezentowanego trymera do nosa jest to, że można z niego korzystać na mokro i na sucho. Nawet jeśli urządzenie będzie narażone na działanie wilgoci, nie wpłynie to na jego skuteczność i nie spowoduje awarii.

Głowica:

Sprzęt ma głowicę wykonaną ze stali nierdzewnej, czyli wytrzymałego materiału. Element ten można myć pod bieżącą wodą, więc zachowanie odpowiedniego poziomu higieny jest łatwe.

Wady
Wytrzymałość baterii:

Po pewnym czasie od rozpoczęcia użytkowania można zauważyć, że bateria szybciej się wyczerpuje. To uciążliwe dla osób, które często korzystają z urządzenia.

 

 

 

 

Philips Nosetrimmer Series 5000 NT5180/15 

 

4.Philips Nosetrimmer Series 5000 NT5180.15Philips Nosetrimmer Series 5000 NT5180/15 to kolejny model trymera firmy Philips. I tutaj została zastosowana technologia Protect Tube, która gwarantuje delikatne usuwanie włosów bez otarć skóry czy wyrywania owłosienia. Wszystko to dzięki bardzo cienkiej siateczce, którą jest otoczone ostrze. Także ten model jest wodoodporny i po użyciu może być myty pod bieżącą wodą.

A długowieczne działanie ostrzy powinno nam zagwarantować ich wykonanie ze stali nierdzewnej.  Rączka zrobiona z miłej w dotyku gumy zapewni antypoślizgową powierzchnie. Korzystając z urządzenia zawsze będziemy mieli pewność, że nie wyśliźnie nam się z rąk.

Ten model jest odpowiedni do przycinania owłosienia w nosie, uszach oraz do regulacji długości brwi. Jest to możliwe ze względu na jego wyposażenie, na które składa się:  nasadki do brwi o długości 3 i 5 mm, końcówka do nosa i uszu, nasadka zabezpieczająca ostrze, bateria AA, nożyczki, pęseta i cążki do paznokci. Wszystko w poręcznym etui zamykanym na zamek.

Ten model to najlepszy trymer do nosa dla osób często podróżujących. A użytkownicy zauważyli, że oprócz samego trymera w zestawie otrzymujemy doskonale skomponowane akcesoria, które przydadzą się w codziennej toalecie.

Philips Nosetrimmer Series 5000 NT5180/15 to następny produkt, na który warto zwrócić uwagę.

Zalety
Technologia Protect Tube:

Za sprawą cieniutkiej siateczki na ostrzach, urządzenie zapewnia użytkownikowi delikatne i bezbolesne usuwanie włosów bez uszkodzeń skóry czy wyrywania owłosienia.

Wodoodporność:

Ostrze tego modelu jest wykonane ze stali nierdzewnej. Poza tym sama obudowa jest wodoodporna, a więc bez obaw możemy używać urządzenia pod wodą.

Łatwy system obsługi:

W swoich opiniach użytkownicy podkreślają, że sprzęt ten jest bardzo łatwy w obsłudze.

Wady
Brak precyzji strzyżenia:

Konsumenci zauważają, że sprzęt ten nie jest najbardziej precyzyjną propozycją na rynku. W efekcie golenie trymerem zajmuje sporo czasu.

Trwałość:

Model ten nie należy do najbardziej wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia trymerów. Niestety jest dość awaryjny.

 

 

 

 

Braun EN 10 

 

3.Braun EN 10Kontynuujemy nasze zestawienie trymerem Braun EN 10. Ten model jest dedykowany do przycinania niechcianych włosów w uszach i nosie. Jest to urządzenie małych rozmiarów, możemy je więc łatwo wziąć ze sobą w podróż, czy nawet nosić ze sobą. Tym sposobem możemy usuwać włoski od razu po ich pojawieniu się i dbać o swój zewnętrzny wygląd na bieżąco.

Konstrukcja tego srebrnego trymera z czarnymi elementami pozwala na czyszczenie końcówki tnącej, wykonanej ze stali nierdzewnej, pod bieżącą wodą. System okrężnych ostrzy zapewnia bezpieczne podcinanie włosków bez obawy o uszkodzenie skóry czy wyrywanie owłosienia. A ergonomiczna rączka zapewnia komfort użytkowania. Urządzenie jest kompaktowe.

W zestawie znajdziemy, wraz z trymerem i osłonką na ostrze również baterię AA. Opinie o trymerach do nosa Braun EN 10 są pozytywne. Ich użytkownicy mówią, że urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze. Także podczas użytkowania trymer nie uszkadza skóry. Model ten nie wyrywa włosków zamiast ich wycinać, tak więc cały zabieg jest bezbolesny.

Nasza trzecia propozycja to trymer do usuwania włosów w uszach i w nosie Braun EN 10.

Zalety
System okrężnych ostrzy:

Zastosowany w tym modelu system okrężnych noży zapewnia użytkownikowi precyzyjne, a co najważniejsze, bezpieczne podcinanie włosków. Dzięki temu nie musisz obawiać się o podrażnienia, jak również o to, że trymer zamiast przycinać włoski, będzie je wyrywał.

Wygodna rączka:

Model ten został wyposażony w odpowiednio wyprofilowaną rączkę, która zapewnia komfort użytkowania.

Łatwy system obsługi:

W swoich ocenach konsumenci podkreślają, że trymer jest bardzo prosty w obsłudze.

Mobilność:

Jest to urządzenie o niewielkich gabarytach, a przy okazji bardzo lekkie. Dlatego jest odpowiednie dla osób, które często podróżują, jak również dla tych, którzy taki sprzęt zawsze lubią mieć w torebce.

Wady
Brak nasadek:

Urządzenie nie jest wyposażone w nasadki, które umożliwiłyby przycinanie włosków brwi czy też modelowanie brody.

 

 

 

 

Jak działa trymer do nosa?

 

Przy użyciu trymera możemy szybko i bezboleśnie pozbyć się niechcianych włosów z nosa, uszu, a także okolicy pomiędzy brwiami. Takie urządzenie jest niezwykle skuteczne, ponadto nie jest trudne w obsłudze. Ciekawi Cię, jak dokładnie działa trymer do nosa? Postanowiliśmy to sprawdzić.

 

 

Budowa urządzenia

Trymer do nosa, w porównaniu do zwykłej golarki do brody, ma znacznie mniejsze wymiary. Urządzenie to jest węższe, w efekcie czego usuwanie włosków z nosa nie jest kłopotliwe. Najważniejszą częścią budowy sprzętu jest ostrze, może być obrotowe. To właśnie ten element jest odpowiedzialny za przycinanie owłosienia. Na trzonie trymera zazwyczaj znajduje się włącznik On/Off, lampa sygnalizacyjna, a także osłona baterii (jeśli urządzenie nie jest zasilane sieciowo). Czasami wewnątrz obudowy znajduje się specjalna szczoteczka przeznaczona do czyszczenia ostrzy.

 

W jaki sposób działa trymer do nosa?

Działanie trymera do nosa jest bardzo proste. Sprzęt nie wyrywa włosków razem z cebulkami, tak jak robimy to przy pomocy pęsety, tylko przycina je tuż przy skórze. To sprawia, że nie odczuwamy bólu ani dyskomfortu, a poza tym znacząco zmniejszamy ryzyko podrażnienia śluzówki nosa.

Trymery mogą być zasilane sieciowo lub akumulatorowo. Niektóre z nich możemy szybko naładować, ustawiając na dołączonej do zestawu podstawce. W modelach o prostej budowie konieczna jest za to regularna wymiana baterii. Urządzenie do usuwania włosów z nosa jest niewielkie i mało hałaśliwe. Ostrza, w które wyposażony jest trymer, są precyzyjne i odporne na korozję, dlatego możemy bezpiecznie użytkować sprzęt przez długi czas.

 

 

Czy trymer jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu?

Specjaliści twierdzą, że nie powinniśmy usuwać włosków z nosa, gdyż stanowią barierę ochronną przed pyłkami, kurzem i innymi drobnoustrojami, które mogłyby przedostać się w głąb układu oddechowego. Jeżeli jednak owłosienie nam przeszkadza, trymer jest najbezpieczniejszym sposobem na pozbycie się go. Sprzęt ten jest łatwy w użyciu, a jeśli będziemy go regularnie czyścić, nie ma ryzyka, że doprowadzi do podrażnienia błony śluzowej ani rozwoju stanu zapalnego. Lekarze przekonują, że trymer jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż stosowanie zwykłych nożyczek czy specjalnych kremów do depilacji. Musimy pamiętać, że nawet niewielkie uszkodzenia jamy nosowej mogą mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Nie stosujmy więc chemicznych środków ani nieodkażonych narzędzi do strzyżenia, ponieważ podczas skaleczenia może dojść do zainfekowania rany i rozwoju np. ropnego zakażenia, a w skrajnych przypadkach grzybicy.

 

Pielęgnacja urządzenia

Wiedza o tym, jaki trymer do nosa jest polecany przez konsumentów, jest potrzeba do tego, aby znaleźć urządzenie odpowiadające naszym preferencjom. Poza poznaniem sposobu działania zakupionego sprzętu powinniśmy się także dowiedzieć, jak o niego dbać. Niewłaściwa pielęgnacja i konserwacja produktu sprawiają, że trymer pracuje mniej efektywnie i włoski nie są tak precyzyjnie przycinane.

Po każdym użyciu powinniśmy dokładnie oczyścić urządzenie, najlepiej zrobić to przy pomocy dołączonej do zestawu szczoteczki. Dzięki niej uda nam się usunąć przycięte włoski z ostrzy. Dużym ułatwieniem jest możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą, jednak nie każdy sprzęt na to pozwala. Aby podczas przechowywania nie doszło do przypadkowego uszkodzenia ostrzy, należy zabezpieczyć je specjalną nasadką ochronną. To zapobiegnie też ich stępieniu, co mogłoby doprowadzić do trudności w usuwaniu włosków z nosa oraz wywołać ból podczas ich przycinania.

 

 

Inne popularne artykuly napisane przez naszych kolegów:

 

Trymery do brody

Serum do twarzy

Maszynka do włosów

Farby do włosów

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

Philips NT1150/10

 

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć trymera do włosów w nosie Philips NT1150/10. Jest to urządzenie zasilane na baterie. Dzięki temu mamy zapewnioną swobodę ruchów, a dodatkowo sprzęt ten z pewnością sprawdzi się w podróży. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie przez producenta wodoodpornych materiałów.

Dzięki temu możesz używać tego trymera pod prysznicem, nie obawiając się, że woda mogłaby uszkodzić sprzęt. Co więcej, model ten przeznaczony jest do usuwania nie tylko włosów w nosie, ale również tych w okolicach uszu. Urządzenie Philips posiada stalowe ostrze, które jest odporne na korozję i nie tępi się szybko. Poza tym, jego długość to aż 21 mm, co gwarantuje nam szybkie i komfortowe strzyżenie oraz długotrwały efekt. Ze względu na możliwości sprawdzi się jako prezent dla niej i dla niego.

Opinie na temat tego produktu są bardzo pochlebne. Konsumenci docenili go ze względu na jego wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność.

Urządzenie Philips NT1150/10 jest zasilane dwiema bateriami AA. To dobry trymer do włosów w nosie do 50 zł, który ma ostrze wykonane ze stali szlachetnej.

Zalety
Łatwe mycie:

Po użyciu sprzęt można bez obaw umyć pod bieżącą wodą. Co więcej, nadaje się on do użytku pod prysznicem.

Odpowiedni kształt końcówki:

Końcówka urządzenia jest dobrze wyprofilowana, w efekcie czego wychwytywanie włosków w nosie i uszach jest znacznie łatwiejsze.

Brak ryzyka podrażnienia skóry:

Użycie trymera nie wywołuje podrażnienia skóry. Nożyk jest osłonięty cienką siateczką z zaokrąglonymi końcówkami.

Nie wyrywa włosków:

Używanie sprzętu jest komfortowe i nie należy się obawiać o wyrywanie włosków (co może być bardzo nieprzyjemne). Urządzenie precyzyjnie je przycina tuż przy skórze.

Poręczność:

Trymer dobrze leży w dłoni i nie wyślizguje się z niej.

Wady
Brakuje nasadki na ostrze:

Do kompletu nie jest dołączona nasadka na ostrze. To powoduje, że przed schowaniem trymera do walizki czy szuflady trzeba go w odpowiedni sposób zabezpieczyć.

 

 

Severin HS 0781

 

Godnym uwagi produktem jest też trymer do włosów w nosie w dobrej cenie – model Severin HS 0781. Jest to urządzenie mobilne, które dzięki zasilaniu na baterie jest bardzo wygodne i przyjemne w obsłudze. Dzięki temu nie jesteśmy ograniczeni ruchowo przez długi, ciągnący się po ziemi kabel. Jest więc to model idealny dla tych, którzy dużo podróżują. Ze względu na wyprofilowaną końcówkę, trymer ten sprawdzi się przy usuwaniu włosów zarówno w nosie, jak i w okolicach uszu.

Model ten posiada ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje dobre strzyżenie oraz wspaniały efekt. Ich długość wynosi 16 mm. Urządzenie zapakowane jest w eleganckie pudełko o wymiarach: 13,3 x 4,8 x 17 cm. Jego waga wynosi natomiast 0,22 kg, więc jest bardzo lekkie i można je schować do torby. Taki rozmiar sprawdzi się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku.

Ten trymer do włosów w nosie w dobrej cenie zyskał wiele pochlebnych opinii. Konsumenci docenili ten produkt ze względu na jego dostępność oraz wysoką jakość wykonania.

Sprzęt Severin HS 0781 wyposażono w dwie głowice tnące. Ostrze trymera zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Urządzenie jest zasilane jedną baterią AA.

Zalety
Wygodne przechowywanie:

Sprzęt razem z wymiennymi głowicami przechowuje się na dołączonej do kompletu podstawce. Co więcej, ostrza można w odpowiedni sposób zabezpieczyć przy pomocy nasadek. W ten sposób możemy utrzymać porządek w łazience.

Możliwość stylizowania zarostu:

Z pomocą urządzenia można wygodnie i szybko przyciąć włoski w nosie, uszach i brwiach. Co więcej, trymer pozwala także na przystrzyżenie brody czy bokobrodów, umożliwia to druga, szeroka głowica.

Odporność na korozję:

Ponieważ materiałem wykonania ostrzy jest stal nierdzewna, nie trzeba się obawiać, że główny element budowy urządzenia pokryje się korozją. To trwały sprzęt, którego można używać przez długi czas.

Wady
Czyszczenie tylko na sucho:

Urządzenie nie jest przystosowane do mycia pod bieżącą wodą. Ponieważ obudowa nie jest wodoodporna musimy czyścić sprzęt na sucho, przy pomocy dołączonej do zestawu szczoteczki. Zajmuje to dużo czasu.

 

Babyliss E837E

 

Model E837E marki Babyliss to bardzo wydajny trymer o zasilaniu akumulatorowo – sieciowym. Dzięki temu możesz go używać w dowolnym miejscu na świecie. Podłączenie sprzętu do prądu pozwala na zaoszczędzenie energii na moment, gdy nie będziesz mieć pod ręką gniazdka. Jest to również przydatne, gdy nagle poziom mocy spadnie, wtedy wystarczy podłączyć model do zasilania. Pamiętaj jednak, że maksymalny czas pracy bezprzewodowej to 40 min.

Ponieważ prezentowana maszyna jest wodoodporna możesz jej używać pod prysznicem. Co więcej, mechanizm jest odporny na zalania, dzięki czemu maszynkę można myć pod wodą. Zdecydowanie ułatwi Ci to utrzymanie sprzętu w czystości. Model ten dedykowany jest do usuwania niechcianego owłosienia z okolic uszu i nosa. Precyzyjne cięcie jest zapewnione dzięki stalowym ostrzom ze stali chromowej. Zapewnia to długotrwały efekt. Zakres długości strzyżenia waha się od 0,5 mm do 15 mm. Zaś szerokość elementu tnącego to 32 mm.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło zestaw zawierający nasadki do strzyżenia włosów na szyi i bakach oraz golącą. Pozwala to odpowiednio zadbać o nasz wygląd.

Trymer do nosa i uszu BaByliss E837E jest zasilany akumulatorowo-sieciowo. Model ma 32 mm ostrza. W zestawie znajdują się 2 nasadki grzebieniowe.

Zalety
Stojak:

Na komfort użytkowania bez wątpienia wpływa podstawka, która umożliwia bezpieczne odłożenie sprzętu, kiedy chcemy zrobić sobie przerwę. Stojak ułatwia także przechowywanie modelu.

Wodoodporność:

Prezentowany model jest wodoodporny, co oznacza, że można go używać pod prysznicem. Jest to wygodne i pozwala skrócić czas potrzebny na pielęgnację ciała. Dodatkowo wodoodporna obudowa daje możliwość czyszczenia sprzętu pod bieżącą wodą.

Stal nierdzewna:

Wykorzystana do produkcji ostrzy stal nierdzewna jest odporna na zniekształcenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Na jej powierzchni nie pojawia się korozja.

Obsługa:

Dobrze opracowany system obsługi sprawia, że użytkowanie sprzętu jest bardzo proste, a przez to przyjemne.

Wady
Jakość końcówek:

Po przeczytaniu niektórych komentarzy Internautów można dojść do wniosku, że dołączone do kompletu końcówki nie są wykonane z najlepszych gatunkowo tworzyw.

 

 

Remington NE3450

 

Kupując trymer powinniśmy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jakość ostrzy oraz precyzję cięcia. Z tego powodu, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości sprzęcie, to polecamy model NE3450 marki Remington. Maszynka ta pozwoli na szybkie pozbycie się nadmiernego owłosienia w uszach i nosie. Może ona również posłużyć do regulacji zarostu, czy poprawy linii brwi.

Największą zaletą prezentowanego produktu są ostrza wykonane z ceramiki. Materiał ten odznacza się mocnym i precyzyjnym cięciem. Sprawi to, że efekty przycinania pozostaną na długo. Warto dodać, że jest to sprzęt działający w całości na baterie, co zapewnia nieskrępowane ruchy. Równocześnie, możesz go zabrać ze sobą na wakacje. Kolejnym atutem tego urządzenia jest jego wodoodporność. Z tego powodu możesz używać maszynki w czasie kąpieli, czy brania prysznica. Dodatkowo, jeśli na ostrzu będzie zbyt dużo włosków, możesz je usunąć pod bieżącą wodą, nie martwiąc się o zalanie mechanizmu.

Ten wysokiej jakości trymer do uszu i nosa w dobrej cenie to maszyna godna polecenia. Pomoże Ci  pozbyć się uciążliwego owłosienia w każdym miejscu na ziemi. Właśnie dlatego produkt ten posiada dużo pozytywnych opinii. Konsumenci docenili jego niewielkie rozmiary oraz dużą precyzję pracy.

Remington NE3450 to dobry trymer do nosa i uszu do 50 zł. Urządzenie jest zasilane 2 bateriami, które otrzymujemy w komplecie.

Zalety
Golenie na sucho i na mokro:

Prezentowany model bez wątpienia zasługuje na miano funkcjonalnego sprzętu do golenia włosów w nosie i uszach. Dzieje się tak, ponieważ trymer można używać zarówno na mokro, jak i na sucho.

Higieniczność:

Urządzenie pokryte jest powłoką Nano Silver o właściwościach antybakteryjnych. To pozwala zachować maksymalną higienę podczas golenia i znacznie zmniejsza ryzyko powstawania podrażnień.

Rączka:

Dobrze wyprofilowana rączka została pokryta przyjemnym w dotyku tworzywem. Mocny chwyt zwiększa nie tylko komfort, ale również precyzję cięcia.

Wady
Nie do twardego zarostu:

Pojedyncze komentarze użytkowników wskazują, że sprzęt nie do końca dobrze radzi sobie z usuwaniem twardego i bardzo gęstego zarostu.

 

 

Remington NE3750

 

Remington NE3750 to trymer amerykańskiej firmy, która w Europie dopiero zyskuje uznanie. I to urządzenie sprawdzi się przy usuwaniu niechcianych włosków w nosie i uszach. A dodatkowo dołączona nasadka pozwoli na zastosowanie trymera przy modelowaniu brody, czy baków.

Producent podaje również, że urządzenie można wykorzystać do przycinania brwi. Nasadki trymera posiadają powłokę antybakteryjną Nano Silver wykonaną z nanosrebra, która odstrasza bakterie i hamuje ich rozwój. Dodatkowo zastosowana technologia Comfort Trip pozwala na bezpieczne i łatwe usuwanie owłosienia.

Kupując ten model otrzymamy dwa grzebienie trymera, nasadkę do wycinania włosów w nosie i uszach, oraz baterię akumulatorową Li – Ion, której maksymalny czas pracy wynosi 220 minut. Ceramiczne ostrza, odporne na rdzewienie, możemy myć pod bieżącą wodą, a i sama końcówka powinna ułatwiać jej oczyszczanie.

Całe urządzenie jest wodoodporne, więc podczas mycia końcówek nie musimy się obawiać, jeśli woda pryśnie na część akumulatorową. Osoby, które kupiły ten trymer zaznaczają, że jest on łatwy w użyciu oraz posiada ergonomiczny kształt, który dodatkowo ułatwia korzystanie z urządzenia.

Jako kolejny produkt prezentujemy Remington NE3750 .

Zalety
Nasadka do modelowania brwi:

W zestawie znajduje się specjalna nasadka, która pozwoli nam na zastosowanie trymera do modelowania brody czy baków, a także przycinania brwi. W efekcie jest to bardzo funkcjonalny sprzęt.

Zabezpieczenia:

W urządzeniu zastosowano szereg zabezpieczeń. Po pierwsze jest to powłoka antybakteryjna Nano Silver wykonana z nanosrebra, chroniąca użytkownika przed bakteriami. Inne ciekawe rozwiązanie to technologia Comfort Trip, która pozwala nam na łatwe i bezbolesne usuwanie zbędnego owłosienia.

Czas pracy:

Model ten został wyposażony w baterię akumulatorową Li – Ion, której czas pracy wynosi 220 minut. Pozwala to na wielokrotne wykonanie czynności pielęgnacyjnych bez konieczności ponownego ładowania sprzętu.

Ceramiczne ostrza:

Trymer posiada odporne na rdzewienie, ceramiczne ostrza, które bez obaw możemy myć pod bieżącą wodą.

Wodoodporność:

Urządzenie jest wodoszczelne, a więc bez obaw możemy je myć, a nawet używać pod bieżącą wodą.

Wady
Precyzja strzyżenia:

W swoich ocenach konsumenci zauważają, że model ten nie jest zbyt precyzyjny, a więc do wykonywania bardziej fantazyjnych wzorków na brodzie potrzebne jest spore doświadczenie.

 

 

Panasonic ER 412 N 501

 

Ranking trymerów do nosa kończymy produktem Panasonic ER 412 N 501. Jest to proste urządzenie, w kolorach czarno – srebrnych, przeznaczone do usuwania niechcianych włosów z nosa i uszu. Model ten jest zasilany na baterie. By wprawić go w ruch wystarczy jeden paluszek, czyli bateria AA. Rotacyjny ruch ostrzy wykonanych ze stali nierdzewnej zapewni precyzyjne cięcie, a co ważniejsze bezpieczne użytkowanie.

A po skończonym zabiegu końcówkę możemy umyć pod bieżącą wodą, bez obawy o spowodowanie rdzy na ostrzu. Dbanie o aparycj w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Z Panasonic ER 412 N 501 stanie się to łatwe. Trymer jest mały, możemy więc zabrać go ze sobą, a usuwanie mało estetycznych włosów jest bezbolesne.

Dodatkowo ergonomiczna rącza spowoduje, że trymer będziemy trzymać pewnie podczas użytkowania. Użytkownicy w swoich opiniach potwierdzają, że jest on precyzyjny oraz cichy podczas pracy. Dodatkowo komentarze mówią o ostrych nożach, które dzięki odpowiedniemu zamontowaniu nie stwarzają zagrożenia dla delikatnej skóry.

Ranking trymerów zamyka model Panasonic ER 412 N 501.

Zalety
Precyzyjne cięcie:

Urządzenie jest wyposażone ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, które poruszają się rotacyjnie. To zapewnia precyzyjne cięcie i sprawia, że urządzenie jest bezpieczniejsze dla niedoświadczonego użytkownika.

Mobilność:

Trymer jest bardzo mały, a więc bez problemu możemy go zabrać ze sobą na wakacje lub mieć w torebce.

Bezbolesny zabieg:

W swoich ocenach użytkownicy podkreślają, że trymer umożliwia nam wykonanie szybkiego, mało inwazyjnego zabiegu, który nie będzie nam sprawiał bólu.

Wady
Nie jest wodoodporny:

Ze względu na to, że urządzenie nie jest wodoodporne, nie możemy go używać pod bieżącą wodą.

Cena :

Trymery to stosunkowo tanie sprzęty, jednak ten zaliczamy do tych droższych. Koszt zakupu tego modelu to ok. 84 zł.

 

 

» Przejrzyj produkty z poprzednich lat

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
2 years ago

Dzięki za tę listę, wybrałem sobie trymer Philipsa i sprawuje się super 🙂

DMCA.com Protection Status