Oral B – Technologia 3D

Ostatnio aktualizowane: 15.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

Produkt Oral-B Genius 9000 Rose Gold to model wykorzystujący technologię oscylacyjno-rotacyjno-pulsacyjną pozwalającą na uzyskanie efektu doskonałego rozbijania i wymiatania płytki nazębnej z powierzchni zębów, a także rozbijania i wymiatania płytki z przestrzeni międzyzębowych i innych, trudno dostępnych miejsc.

 

 

Podczas czyszczenia zębów szczoteczką wykorzystującą technologię 3D końcówka czyszcząca o okrągłej główce otacza każdy z zębów wykonując jednocześnie ruchy pulsacyjne rozbijając płytkę nazębną, a także oscylacyjno-rotacyjne powodujące, że płytka jest wymiatana z całej powierzchni zębów i przestrzeni międzyzębowych.

Skuteczność czyszczenia szczoteczką zaopatrzoną w technologię 3D potwierdzają też klienci. Osoby, które wcześniej używały innego rodzaju szczoteczki elektrycznej potwierdzają, że czują różnicę pomiędzy skutecznością poprzedniej szczoteczki, a tej z technologią 3D.

Przede wszystkim okrągła główka szczoteczki dociera w najdalsze miejsca jamy ustnej. To, co dodatkowo odróżnia ten model, to widoczne wybielenie zębów już po dwóch – trzech tygodniach używania programu 3D White. Systematyczne używanie szczoteczki również pozytywnie wpływa na kondycję dziąseł. Jak przekazują użytkownicy, dziąsła krwawiące przed okresiem używania szczoteczki, po kilku dniach używania stają się bardziej odporne i zdrowsze. Pomaga im w tym program Gum Care.

Klienci również zauważyli, że używanie szczoteczki Genius wpływa pozytywnie na uzyskanie świeżego oddechu. Dzieje się tak ponieważ źródłem tego kłopotu często są bakterie goszczące w naszych ustach. Po systematycznym czyszczeniu zębów, przestrzeni międzyzębowych, a także języka (służy do tego specjalny program Tongue Clean) problem znika na zawsze.

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir