Opinie o Remington IPL6750

Ostatnio aktualizowane: 24.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie cieszy się popularnością wśród kobiet, jak i mężczyzn, gdyż pozwala skutecznie pozbyć się niechcianych włosków z różnych części ciała, w tym pleców, przedramion, pach i okolic bikini. Poddane analizie opinie o Remington IPL6750 wykazały, że efekty można zauważyć po 3 zabiegach. Konsumenci uważają, że to efektywnie działający i łatwy w obsłudze depilator.

 

Najważniejsze wady:

Model jest zasilany sieciowo. To oznacza, że aby przeprowadzić zabieg depilacji konieczne jest podłączenie sprzętu do prądu. Niektórzy posiadacze depilatora twierdzą, że przewód mógłby być nieco dłuższy i mniej podatny na plątanie.

 

Werdykt: 9.7/10

Sprzęt na pewno przyda się osobom, według których inne metody depilacji (np. krem, wosk czy jednorazowe nożyki) nie dają oczekiwanych efektów. Za sprawą urządzenia możemy pozbyć się niechcianego owłosienia bez odczuwania dyskomfortu. Używanie go jest bezpieczne i nie wywołuje skutków ubocznych. Trzeba również przyznać, że cena Remington IPL6750 jest atrakcyjna.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Technologia Advanced PROPULSE

Depilator wykorzystuje technologię Advanced PROPULSE, która zapewnia mu skuteczność działania. Bazuje ona na ogrzewaniu mieszków włosowych oraz przerywaniu cyklu ich wzrostu. Światło emitowane przez urządzenie wnika w głąb skóry i sprawia, że skóra staje się gładka. Ważne jest to, że sprzęt działa równie efektywnie w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Przeprowadzony wśród użytkowników depilatora test Remington IPL6750 pokazał, że można go wykorzystać do usuwania włosków z pach, okolic bikini, twarzy oraz większych obszarów ciała.

Bezpieczeństwo użytkowania

Obsługa urządzenia jest intuicyjna. Wystarczy podłączyć sprzęt do prądu, włączyć i ustawić odpowiedni poziom mocy, aby rozpocząć zabieg w domowym zaciszu. Depilator został klinicznie przetestowany i zaakceptowany przez FDA, czyli amerykańską, rządową Agencję Żywności i Leków. Ponieważ model ma 5-stopniową regulację mocy, możemy swobodnie dopasować intensywność światła do depilowanej części ciała. W zestawie są końcówki do depilacji twarzy oraz okolic bikini, które pozwalają na zachowanie precyzji.

 

Trwała żarówka

Sprzęt został wyposażony w żarówkę, której trwałość to ok. 150 000 impulsów świetlnych. To oznacza, że możemy przeprowadzić 173 pełne zabiegi depilacji. Jeżeli będziemy używać depilatora regularnie co dwa tygodnie, to w przeliczeniu będzie on działać niezawodnie przez ok. 7 lat. Zakup urządzenia wiąże się ze znacznie mniejszym wydatkiem niż systematyczne odwiedzanie profesjonalnego salonu kosmetycznego. Poza tym nie musimy nawet wychodzić z domu, żeby trwale usunąć niechciane owłosienie.

 

Duże okienko świetlne

Depilator ma duże okienko świetlne, o 50% większe w porównaniu do innych modeli dostępnych w ofercie marki Remington. Oznacza to, że zabieg depilacji nie zajmuje dużo czasu, nawet jeśli usuwamy niechciane włoski z takich obszarów ciała, jak plecy, łydki czy klatka piersiowa. Jednocześnie możemy być pewni, że światło emitowane przez żarówkę precyzyjnie dotrze do mieszków włosowych.

 

Poręczność

Sprzęt nie jest duży ani ciężki, możemy go pewnie chwycić i przesuwać nasadkę wzdłuż depilowanej części ciała. Rączka jest odpowiednio wyprofilowana, dlatego urządzenie nie wypadnie nam niespodziewanie na podłogę. Model marki Remington cieszy się dużą popularnością, co udowodniła analiza recenzji kupujących i stworzony na tej podstawie ranking depilatorów laserowych. To sprzęt, który szybko zapewnia oczekiwane efekty.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status