Opinie o Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04

Ostatnio aktualizowane: 04.12.20

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

Najważniejsze zalety:

Główka Diamond Clean została tak wyprofilowana, aby skutecznie usuwać zabrudzenia powstałe w wyniku picia kawy, wina czy palenia tytoniu. Znajdujące się na wspomnianym elemencie włosie jest wytrzymałe. Efekty korzystania ze szczoteczki sonicznej można zauważyć już po około 2 tygodniach. Wskazuje na to przeprowadzony przez producenta test Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04.

 

Najważniejsze wady:

Kupujący zwracają uwagę na to, że sprzęt nie informuje o zbyt mocnym dociśnięciu do zębów (brak czujnika siły nacisku). W związku z tym trzeba uważać, aby nie uszkodzić szkliwa. Dotyczy to w szczególności osób, które do tej pory korzystały ze standardowej szczoteczki i mają pewne przyzwyczajenia.

 

Werdykt: 9.8/10

W opiniach na temat produktu możemy przeczytać wiele dobrych słów na jego temat. Sporo użytkowników podziela zdanie, że jest to najlepsza szczoteczka soniczna dostępna obecnie na rynku. Produkt jest sprzedawany w zestawie ze sztywnym etui podróżnym. Model ma 5 trybów szczotkowania.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Technologia soniczna 

Urządzenie wykorzystuje technologię soniczną, co oznacza, że w głowicy znajduje się generator dźwięków, który emituje fale i wprowadza włosie w stan drgania. Owe drgania rozchodzą się w wodzie, ślinie i płynie znajdującym się w kieszonkach zębowych i powodują powstawanie bąbelków. Te z kolei łatwo docierają do trudno dostępnych miejsc i gwarantują bardzo dobre efekty czyszczenia. Zamieniając zwykłą szczoteczkę manualną na Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 od razu czuć różnicę. 

Efektywność działania

Używana na co dzień szczoteczka do mycia zębów powinna wykazywać się przede wszystkim skutecznością działania i taki właśnie jest opisywany przez nas sprzęt. Jest on doceniany za efektywną pracę, co potwierdzają opublikowane w Internecie opinie. Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 poprawia zdrowie dziąseł w zaledwie 2 tygodnie od rozpoczęcia jego użytkowania. Za pomocą szczoteczki można skutecznie pozbyć się zabrudzeń z przestrzeni między zębami i wzdłuż linii dziąseł. Dodatkowo sprzęt pozwala usunąć nawet 7 razy więcej płytki nazębnej niż model manualny. Szczoteczka soniczna dobrze radzi sobie także z przebarwieniami, które pojawiają się na zębach m.in. na skutek złej diety. Jeśli palisz papierosy, pijesz dużo kawy i ciemnych herbat, jest to dobre dla Ciebie urządzenie. Ułatwi Ci ono zachowanie ładnego, białego uśmiechu. 

 

Różne tryby szczotkowania

Sprzęt oferuje różne tryby szczotkowania. Do wyboru jest m.in. tryb codzienny, który, jak sama nazwa wskazuje, może być używany każdego dnia. Jeśli jednak mamy podatną na podrażnienia jamę ustną, możemy wybrać tryb delikatny, który skutecznie usunie zabrudzenia, a jednocześnie nie dopuści m.in. do krwawienia dziąseł. Użytkownik może zdecydować się na funkcję wybielania, polerowania i masowania. Wybór jest naprawdę duży, a szczoteczka soniczna Philips jest dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających osób. 

 

Ładowanie

Sprzęt ma podwójny system ładowania. Można do tego wykorzystać specjalną szklankę lub etui podróżne. Korzystanie ze szklanki do ładowania jest łatwe, bo wystarczy tylko umieścić w niej szczoteczkę soniczną. Co więcej, kubek można wykorzystać też do płukania zębów. Innym sposobem na naładowanie urządzenia jest użycie etui podróżnego, które należy podłączyć do komputera czy innego urządzenia za pomocą złącza USB. Można także użyć zwykłego gniazdka elektrycznego. Jak na tak nowatorskie rozwiązania, cena Philips Sonicare DiamondClean HX9352/04 nie jest wysoka.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status