Opinie o Philips Lumea Prestige BRI956/00

Ostatnio aktualizowane: 26.01.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Najważniejsze zalety:

Depilator pozwala na pozbycie się niechcianego owłosienia nie tylko z łydek i ramion, ale również bardziej wrażliwych części ciała, w tym pach oraz okolic bikini. Jego obsługa nie jest kłopotliwa, a jak pokazał test Philips Lumea Prestige BRI956/00, sprzęt jest chętnie używany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

 

Najważniejsze wady:

W zestawie jest kilka nasadek przystosowanych do depilacji określonych części ciała. Jednak poddane analizie opinie o Philips Lumea Prestige BRI956/00 pokazały, że ich wymiana nie należy do najłatwiejszych czynności. Konieczne jest przy tym użycie dużej siły.

 

Werdykt: 9.8/10

Urządzenie ma swoje wady, ale dla wielu osób to najlepszy depilator laserowy. Wyposażono je w lampę, której trwałość jest określana na 250 000 impulsów świetlnych, co przekłada się nawet na ok. 20 lat użytkowania. Już po kilku zabiegach z wykorzystaniem sprzętu ilość włosków znacząco się zmniejsza, a efekt gładkiej skóry długo się utrzymuje.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Do różnych typów skóry

Po depilator mogą sięgnąć osoby mające jasną, jak i nieco ciemniejszą karnację, o fototypie od I do V. Dzięki niemu można pozbyć się włosków w odcieniu ciemny blond, brąz, a nawet czerń. Co ważne, nie trzeba się martwić o to, że poparzymy się używając urządzenia. Zostało ono wyposażone w czujnik SmartSkin, który najpierw sprawdza odcień skóry, a potem na tej podstawie dobiera intensywność świetlnych impulsów. To gwarantuje bezpieczną, ale i skuteczną depilację w domu.

Cztery nasadki

W zestawie z depilatorem znajdziemy 4 nasadki. Pierwsza z nich służy do depilacji większych obszarów ciała, takich jak przedramiona, łydki czy plecy. To końcówka z dużym okienkiem świetlnym, dlatego zabieg nie zajmuje dużo czasu. Druga nasadka jest przeznaczona do depilacji pach. Została ona wyprofilowana w taki sposób, aby dobrze przylegała do ciała. Trzecia końcówka, czyli ta do okolic bikini, ma dodatkowy filtr (przezroczysty), który skupia wiązkę światła na mniejszej powierzchni, co zwiększa efektywność działania sprzętu. Z kolei czwarta nasadka, służąca do usuwania niechcianych włosków na twarzy, ma wbudowany ciemnoczerwony filtr. Chroni on nasze oczy, a także zapewnia komfortową depilację posiadaczkom wrażliwej skóry. Do kompletu dołączono także chusteczkę do czyszczenia depilatora oraz pokrowiec do jego przechowywania. Mimo tak dużej liczby akcesoriów cena Philips Lumea Prestige BRI956/00 według wielu kupujących jest stosunkowo niska.

 

Akumulatorowo-sieciowe zasilanie

Depilator możemy podłączyć do gniazdka, a w razie potrzeby skorzystać z zasilania akumulatorowego, np. gdy będziemy przebywać w miejscu bez dostępu do energii elektrycznej. Używanie sprzętu jest w pełni komfortowe, a zabieg depilacji możemy przeprowadzić na kanapie czy łóżku. Przewód jest na tyle długi, że nie powinniśmy narzekać na ograniczenie swobody ruchów. Warto dodać, że akumulator jest pojemny i na pewno pozwoli na wydepilowanie wybranej części ciała bez ryzyka nagłego rozładowania.

 

Aplikacja Philips Lumea IPL

Każda osoba mająca depilator marki Philips może pobrać na swój telefon aplikację Philips Lumea IPL. Daje ona dostęp do wielu przydatnych wskazówek pozwalających na zachowanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa w czasie depilacji. Ponadto możemy ustalić harmonogram kolejnych zabiegów, w efekcie czego skutecznie pozbędziemy się niechcianych włosków. Aplikacja na bieżąco się aktualizuje, nie musimy sami o tym pamiętać.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status