Najlepszy trymer do zarostu

Ostatnio aktualizowane: 05.08.20

 

Jaki trymer do zarostu wybrać?

 

Zarost należy regularnie skracać. Aby ładnie wyglądał zaleca się jego trymowanie przy użyciu specjalnego sprzętu. Jeśli chcesz wiedzieć, jak go wybrać zapraszamy Cię do dalszej części artykułu. Przedstawimy w nim cechy, jakie posiada najlepszy trymer do zarostu w 2020 roku.

 

 

Dobra, solidna obudowa to pierwsza kwestia, jaką musimy zweryfikować. Dobrze, jeśli będzie ona wodoszczelna – będziemy wtedy mogli myć sprzęt również pod wodą. Ważne jest również to, aby użyty plastik nie nagrzewał się oraz był odporny na wibracje silnika.

Mocne ostrze zapewniające precyzję cięcia, a do tego jego regulacja pozwoli nam na dopasowanie sprzętu do naszych potrzeb. Jednocześnie szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na modele, które mają trymer do brwi oraz nosa. Często urządzenia tego typu to również golarki do zarostu posiadające szereg nasadek służących nie tylko do golenia brody, ale również włosów.

Łatwy system obsługi to często pomijany aspekt, a przecież zaawansowane urządzenia nie są wygodne i często unikamy ich używania. Wygodny uchwyt oraz przycisk uruchamiania to także duże ułatwienie.

Trymery najczęściej mają zasilanie akumulatorowo-sieciowe, coraz rzadziej spotykamy sprzęty wyłącznie sieciowe, a to dlatego, że trymery muszą być maksymalnie precyzyjne, a kabel znacznie utrudnia użytkowanie. W przypadku urządzeń wyłącznie akumulatorowych musimy zweryfikować czas działania na baterii. Istotna jest też kwestia ładowania – ile czasu trymer potrzebuje na całkowite naładowanie baterii.

Dodatkowe akcesoria w postaci nasadek do trymowania nosa czy brwi to nie wszystko. Warto, żeby urządzenie miało podstawkę lub etui do przechowywania – jest ono przydatne zwłaszcza wtedy, gdy często podróżujemy i zabieramy sprzęt np. na wakacje.

Skoro już wiesz, jakie cechy posiadają najlepsze trymery do zarostu zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym rankingiem przedstawiającym trzy ciekawe propozycje różnych firm.

 

 

Trymery do zarostu – Ranking

 

 

Philips Series 3000 QT4015/16

 

W naszym zestawieniu znalazł się Philips Beardtrimmer Series 3000 QT4015/16 – niezawodny trymer do brody i zarostu z regulacją długości strzyżenia w zakresie od 0,5 mm do 10 mm.

Zaawansowane, tytanowe ostrza są gwarancją niezawodności oraz bezpieczeństwa – badania dowodzą, że tytan nie podrażnia skóry i nie uczula. Czas ładowania sprzętu to zaledwie 90 min – pełna bateria pozwala nam na godzinę pracy. Gdy w czasie strzyżenia trymer się rozładuje możemy podłączyć go do prądu i kontynuować golenie.

Urządzenie jest łatwe w obsłudze – zarówno jeśli chodzi o regulację jego pracy, jak i golenie. Nie można też zapomnieć, że ma odpowiednio wyprofilowany uchwyt, który też wpływa na komfort podczas strzyżenia. Jednocześnie wielu konsumentów podkreśla, że pielęgnacja produktu też nie sprawia większych problemów.

Zestaw zawiera między innymi ochronne etui do przechowywania i przenoszenia urządzenia, które będzie niezawodne, gdy często podróżujemy i zabieramy golarkę ze sobą.  Urządzenie polecane jest przez szeroką grupę Internautów, uważane jest za wysoce bezawaryjne i precyzyjne.

 

 

 

 

Braun BT3040 

 

Dbanie o zarost jest bardzo ważne, dlatego należy zakupić możliwie najlepszy trymer. Szczególnie polecamy model Braun BT3040. Urządzenie gwarantuje wysoką precyzję pracy, dzięki czemu dokładnie wyprofilujesz swój zarost. Ustawienie wysokości ostrza jest intuicyjne, co daje Ci pełną kontrolę nad pracą sprzętu.

Przycinanie włosków jest bardzo wygodne, gdyż produkt łatwo dopasowuje się do rysów twarzy. Do dyspozycji użytkownika jest 39 różnych ustawień długości – regulacja w zakresie od 1 mm do 20 mm. Poza tym rękojeść jest zaprojektowana tak, by dobrze leżała w dłoni. Dzięki temu prowadzenie trymera jest wygodne. Model nada się zarówno do strzyżenia kilkudniowego zarostu, jak również długiej brody.

Obudowa wykonana została z wytrzymałego materiału, który jest w pełni wodoodporny. Możesz zatem używać maszynki pod prysznicem. Konsumenci, którzy zakupili sprzęt są z niego bardzo zadowoleni. Wysoka cena produktu ma związek z zastosowaniem wielu udogodnień, takich jak kontrolka ładowania LED. Nie można też zapomnieć o mocy, która pozwala na 60 min nieprzerwanej pracy.

 

 

 

 

Remington Beard Boss MB4120

 

Model Remington Beard Boss MB4120 to wysokiej jakości trymer do brody w dobrej cenie. Urządzenie zostało wyposażone w ząbkowane ostrza Capture Trim. Gwarantują one bardzo precyzyjne cięcie, które nie podrażnia skóry. Komplet składa się również z nasadki grzebieniowej i szczoteczki do czyszczenia urządzenia.

Produkt ma 11 ustawień długości – od 0,4 mm do 18 mm. Sprzęt sprawdzi się zatem przy niewielkim zaroście, jak również dłuższej brodzie. Dużym atutem jest rękojeść, której kształt dopasowuje się do ręki. Ułatwia to precyzyjne i bezpieczne prowadzenie maszynki po skórze bez obaw o skaleczenie się. Produkt zasilany jest przy pomocy 2 baterii AAA, więc możesz go użyć w dowolnym miejscu i żaden przewód nie będzie krępował Twoich ruchów.

Osoby, które zdecydowały się na zakup tego modelu są z niego bardzo zadowolone. W swoich recenzjach podkreślają, że urządzenie jest precyzyjne i łatwe w obsłudze. Dzięki temu z maszynki mogą korzystać również nastoletni chłopcy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z goleniem.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status