Najlepszy trymer do nosa i uszu

Ostatnio aktualizowane: 24.09.18

 

Jaki trymer do nosa i uszu wybrać?

 

Owłosienie w nosie i uszach niestety nie wygląda estetycznie. Z tego powodu, ludzie udają się do salonów w celu ich usunięcia. Niestety wiąże się to z dość dużymi kosztami. Z tego powodu polecamy zakup trymera, który pomoże Ci pozbyć się niechcianych włosków. Należy jednak pamiętać, że zakup takiego urządzenia może okazać się dość trudną czynnością. Dlatego przygotowaliśmy ten oto poradnik, z którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę, i jakie cechy powinny mieć najlepsze trymery do nosa i uszu. Ponadto na końcu tego artykułu znajdziesz niewielkie zestawienie z trzema dokładnie opisanymi modelami, na które warto zwrócić uwagę.

 

 

Decydując się na zakup takiego sprzętu warto zwrócić uwagę na sposób zasilania maszyny. Obecnie na rynku występują trzy rodzaje modeli: akumulatorowe, sieciowe i sieciowo-akumulatorowe. Pierwszym typem są produkty, które do pracy wymagają użycia baterii. Ich zaletą jest duża mobilność, można je bowiem zabrać na wakacje w każdym zakątku świata. Niestety, ich wydajność jest ograniczona, gdyż wymagają ładowania. Drugim rodzajem są sprzęty, które podłączamy do prądu. Choć są one bardzo efektywne, to ich praca jest w pełni uwarunkowana tym, czy mamy dostęp do prądu. Z tego powodu, jeśli interesuje Cię najlepszy trymer do nosa i uszu w 2018 roku, polecamy trzeci typ produktów. Może być on używany w każdych warunkach, co na pewno docenią osoby chcące zadbać o swój wygląd na wakacjach z dala od cywilizacji.

Drugim elementem, który wymaga uwagi zanim zdecydujesz się na zakup, jest jakość ostrzy. Od tego zależy powiem efektywność przycinanych włosków. Co więcej, tępe modele mogą spowodować skaleczenie. Z tego powodu, sugerujemy zakup tylko bardzo ostrych urządzeń. Dzięki temu trymer nie będzie wyrywał nadmiernego owłosienia, gdyż powoduje to dość duży ból. Z tego powodu polecamy wybór produktów, które powstały ze stali nierdzewnej, a naostrzono je metodą laserową.

Ostatnim elementem, na który warto zwrócić uwagę jest obecność powłoki antybakteryjnej. Taka warstwa ochronna sprawia, że na urządzeniu nie osiadają zarazki. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia zakażenia.

 

 

Trymery do nosa i uszu – Ranking

 

 

Philips NT5180/15

 

Jeśli zależy Ci na zakupie możliwie wydajnego i nowoczesnego sprzętu, to model NT5180/15 marki Philips powinien Cię zainteresować. Jest to całkowicie bezprzewodowy trymer. Dzięki temu możesz go używać w dowolnym miejscu na świecie. Warto dodać, że prezentowany produkt nie wymaga regularnego oliwienia. Sprawia to, że pielęgnacja maszynki jest bardzo prosta. Ostrza wykonano ze stali nierdzewnej, co zapewnia ich długowieczność.

Dużym atutem tego modelu jest to, że jest on wodoodporny. Dzięki temu może być on używany pod prysznicem. To jednak nie wszystko. Ponieważ woda nie stanowi zagrożenia dla mechanizmu, trymer możemy myć pod bieżącą wodą lub używać go w trakcie prysznica. Znacznie ułatwi to jego utrzymanie w czystości. Maszynka jest dedykowana do usuwania uciążliwego owłosienie z okolic uszu i nosa. Przy zakupie otrzymasz również 2 nasadki do brwi.

Opinie konsumentów o prezentowanym sprzęcie są bardzo pochlebne. Użytkownicy docenili możliwość wyboru jednej z 3 długości strzyżenia. Również szerokość elementu tnącego, który wynosi 21 mm spotkał się z pozytywną reakcją kupujących.

 

 

 

 

Babyliss E837E

 

Model E837E marki Babyliss to bardzo wydajny trymer o zasilaniu akumulatorowo – sieciowym. Dzięki temu możesz go używać w dowolnym miejscu na świecie. Podłączenie sprzętu do prądu pozwala na zaoszczędzenie energii na moment, gdy nie będziesz mieć pod ręką gniazdka. Jest to również przydatne, gdy nagle poziom mocy spadnie, wtedy wystarczy podłączyć model do zasilania. Pamiętaj jednak, że maksymalny czas pracy bezprzewodowej to 40 min.

Ponieważ prezentowana maszyna jest wodoodporna możesz jej używać pod prysznicem. Co więcej, mechanizm jest odporny na zalania, dzięki czemu maszynkę można myć pod wodą. Zdecydowanie ułatwi Ci to utrzymanie sprzętu w czystości. Model ten dedykowany jest do usuwania niechcianego owłosienia z okolic uszu i nosa. Precyzyjne cięcie jest zapewnione dzięki stalowym ostrzom ze stali chromowej. Zapewnia to długotrwały efekt. Zakres długości strzyżenia waha się od 0,5 mm do 15 mm. Zaś szerokość elementu tnącego to 32 mm.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło zestaw zawierający nasadki do strzyżenia włosów na szyi i bakach oraz golącą. Pozwala to odpowiednio zadbać o nasz wygląd.

 

 

 

 

Remington NE3450

 

Kupując trymer powinniśmy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jakość ostrzy oraz precyzję cięcia. Z tego powodu, jeśli zależy Ci na wysokiej jakości sprzęcie, to polecamy model NE3450 marki Remington. Maszynka ta pozwoli na szybkie pozbycie się nadmiernego owłosienia w uszach i nosie. Może ona również posłużyć do regulacji zarostu, czy poprawy linii brwi.

Największą zaletą prezentowanego produktu są ostrza wykonane z ceramiki. Materiał ten odznacza się mocnym i precyzyjnym cięciem. Sprawi to, że efekty przycinania pozostaną na długo. Warto dodać, że jest to sprzęt działający w całości na baterie, co zapewnia nieskrępowane ruchy. Równocześnie, możesz go zabrać ze sobą na wakacje. Kolejnym atutem tego urządzenia jest jego wodoodporność. Z tego powodu możesz używać maszynki w czasie kąpieli, czy brania prysznica. Dodatkowo, jeśli na ostrzu będzie zbyt dużo włosków, możesz je usunąć pod bieżącą wodą, nie martwiąc się o zalanie mechanizmu.

Ten wysokiej jakości trymer do uszu i nosa w dobrej cenie to maszyna godna polecenia. Pomoże Ci  pozbyć się uciążliwego owłosienia w każdym miejscu na ziemi. Właśnie dlatego produkt ten posiada dużo pozytywnych opinii. Konsumenci docenili jego niewielkie rozmiary oraz dużą precyzję pracy.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...