Najlepszy trymer do długiej brody

Ostatnio aktualizowane: 09.07.20

 

Jaki trymer do długiej brody wybrać?

 

Wielu mężczyzn zapuszcza długie brody. Tak samo, jak długie włosy, zarost wymaga odpowiedniej pielęgnacji, nawilżania czy podcinania. Aby nadać mu właściwy kształt, można do tego celu użyć trymera. Takim urządzeniem można precyzyjnie przyciąć przydługie włoski. Dlatego w naszym artykule wytłumaczymy, co jest najważniejsze podczas wyboru odpowiedniego trymera, a także przedstawimy kilka opisów produktów, które zostały docenione przez użytkowników.

 

 

Najlepszy trymer do długiej brody w 2020 roku ma wystarczająco dużą moc. Najlepiej wybrać taki, którego moc wynosi około 50 W. Dzięki takiej mocy możemy łatwo usunąć nawet twarde włoski, poza tym mamy zapewnioną lepszą pracę przez dłuższy czas. Dobrze jest wybrać urządzenie zasilane sieciowo, ponieważ moc zawsze będzie taka sama. Dla osób często podróżujących korzystny może się okazać zakup w sprzętu zasilanego akumulatorowo. Musimy jednak pamiętać o regularnym ładowaniu oraz o tym, że w niektórych momentach moc urządzenia spada wraz z rozładowywaniem się baterii. W przypadku modeli akumulatorowych koniecznie sprawdź, jak długo dany sprzęt działa na pełnej baterii i ile trwa ładowanie.

Wiele osób uważa, że najlepsze trymery do długiej brody mają dobrze wykonany uchwyt. Najpopularniejsze sprzęty są z plastiku. Oprócz tego urządzenie musi być dobrze wyprofilowane, aby operowanie nim przez dłuższy czas nie było problemem. Trymer powinien być smukły oraz niezbyt ciężki.

Konsumenci wspominają również o ostrzach. Najlepiej, aby były one wykonane ze stali nierdzewnej lub tytanu. Aby precyzyjnie przycinać brodę, ostrza powinny być bardzo ostre. Jeżeli nie chcesz zbyt często zmieniać tych elementów, to wybierz takie, które ostrzą się automatycznie. Pamiętaj, że niektóre modele trzeba oliwić, więc dobrze, jeżeli w zestawie znajdziemy małą buteleczkę z oliwą.

Warto dodać, że popularne są sprzęty z wymiennymi nakładkami. Jeżeli często lubisz zmieniać swój wygląd, to będzie to najlepsza opcja. Z dodatkowymi nakładkami można bardzo łatwo zmieniać długość cięcia brody. Wiele osób ceni sobie również urządzenia z pojemnikiem, do którego wpadają ścięte włoski.  Dobrze, jeżeli w zestawie znajduje się szczoteczka, z pomocą której można wyczyścić trymer. Ułatwieniem z pewnością będzie możliwość płukania sprzętu pod strumieniem wody.

 

 

Trymery do długiej brody – ranking

 

 

Philips Multigroom 7000 series MG7770/15

 

Philips Multigroom 7000 series MG7770/15 to trymer dla mężczyzn, którzy marzą o ładnej, zadbanej brodzie. Na początku warto jednak zaznaczyć, że prezentowane urządzenie nadaje się nie tylko do skracania włosków na tej partii ciała. Trymer został przystosowany do strzyżenia włosków także na głowie oraz na klatce piersiowej. Dzięki 18 różnym nakładkom można łatwo golić różne części ciała.

Model łatwo się czyści. Jest on wodoodporny, więc można po prostu opłukać go pod bieżącą wodą. Możesz używać trymera pod prysznicem lub będąc w wannie. Sprzęt nie uszkodzi się pod wpływem wody. Po 2-godzinnym ładowaniu trymer może pracować przez nawet 5 godzin. To z pewnością starczy na kilka strzyżeń.

Wielu konsumentom podoba się dobre wykonanie produktu. Większa część to stal nierdzewna, a reszta to guma, która ułatwia wygodne użytkowanie. Użytkownicy chwalą również to, że ostrza trymera są dwustronnie ostre, więc cały proces golenia przebiega sprawniej oraz zajmuje mniej czasu.

 

 

 

 

Philips Beardtrimmer Series 7000 BT7210/15

 

Philips Beardtrimmer Series 7000 BT7210/15 to trymer ze specjalną technologią wciągania skróconych włosków. Jeżeli nie lubisz sprzątać po goleniu, to jest to produkt dla Ciebie. Czyszczenie ogranicza się do opłukania ostrzy oraz opróżnienia pojemniczka na włosy. Ten trymer do długiej brody w dobrej cenie można myć pod bieżącą wodą, ponieważ jest wodoodporny. Do czyszczenia można również użyć specjalnej szczoteczki dołączonej do zestawu.

Po godzinnym ładowaniu możemy używać sprzętu przez 75 minut. Na obudowie znajduje się wskaźnik akumulatora, więc urządzenie zaalarmuje, w przypadku konieczności podłączenia go do gniazdka. Możliwość zasilania sieciowego oraz akumulatorowego to zaleta, którą chwali bardzo wielu użytkowników. Oprócz tego wspominają również o łatwej obsłudze oraz o ostrzach ze stali nierdzewnej, które automatycznie ostrzą się podczas przycinania.

Na obudowie trymera znajduje się duży przycisk, z którego pomocą zmienia się długość przycinania. Minimalna długość to 0,5 mm, a maksymalna to aż 10 mm. Długość można zmieniać co 0,5 mm, więc mamy aż 20 opcji. Sprzęt jest dobrze wykonany.

 

 

 

 

Wahl Stainless Steel Advanced 9864-016 

 

Chcielibyśmy zaprezentować Wahl Stainless Steel Advanced 9864-016, czyli trymer do zarostu, wąsów, uszu, a także brwi. Użytkownicy najczęściej chwalą ostrza, które nie ranią nawet delikatnej skóry. Oprócz tego są one bardzo ostre, dzięki czemu golenie trwa niezbyt długo. Ostrza są wykonane ze stali nierdzewnej, tak samo jak cała obudowa sprzętu.

Wiele nasadek pozwala na strzyżenie w różnych miejscach, nawet w uszach oraz w nosie. Sprzęt można używać na całym ciele. W tym przypadku mamy 24 opcje ustawienia długości strzyżenia: od 0,5 mm do 25 mm. Po godzinie ładowania urządzenie pracuje aż 240 minut. Jest to dobry wybór dla fryzjera.

Dobrze wyprofilowany kształt obudowy umożliwia łatwy dostęp do każdego miejsca na ciele. Ze względu na obecność specjalnej, szerokiej nasadki przycinanie włosów na głowie również przebiega bardzo szybko. Z kolei dzięki etui sprzęt nie niszczy się.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
1 Comment
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gucio
Gucio
9 months ago

Żeby promować trymer z max. długością cięcia 10mm do długiej brody…
Filip dobrze płaci -.-“

DMCA.com Protection Status