Najlepszy trymer do brody z odkurzaczem

Ostatnio aktualizowane: 02.04.20

 

Jaki trymer do brody z odkurzaczem wybrać?

 

Odpowiednia stylizacja zarostu nie jest możliwa bez użycia specjalnych akcesoriów, wśród nich jest trymer, który służy do strzeżenia wąsów, brody, a także owłosienia z uszu czy nosa. Dzięki niemu jesteśmy w stanie przyciąć nawet najbardziej niesforny zarost. Przeczytaj artykuł, a dowiesz się, czym charakteryzuje się dobry trymer.

 

 

Szukając odpowiedniego urządzenia trzeba sprawdzić, jakie jest jego przeznaczenie. W sprzedaży jest wiele modeli uniwersalnych, ale znaczna część jest przeznaczona do konkretnej części twarzy czy też do stylizacji zarostu i pozwala na precyzyjne skrócenie brody. Możemy też zainwestować w sprzęt, który ma wbudowany system zasysania (tzw. odkurzacz) wyłapujący do 90% ściętych włosków. Dzięki temu będzie mniej bałaganu.

Regulacja strzyżenia zarostu to pierwszy aspekt, który chcemy omówić. Możliwość regulacji skrócenia zarost jest bardzo ważna, gdyż jedni chcą jedynie podgolić nieco brodę, a inni maksymalnie ją skrócić. Zazwyczaj urządzenia są wyposażone w nasadki lub pokrętła, które umożliwiają wybranie odpowiedniej długości zarostu. Co więcej, warto zainwestować w urządzenie, które będzie miało blokadę takiej długości, aby przypadkowo nie ściąć zbyt dużo zarostu.

Innym ważnym elementem w urządzeniu jest jego ostrze. Najlepsze trymery do brody z odkurzaczem mają dobrej jakości, trwałe ostrza. Warto szukać takich modeli, gdzie ostrza same się naoliwiają lub nie wymagają takiej czynności, a do tego są wykonane z tytanu lub stali nierdzewnej, gdyż takie materiały zapewnią trwałość. Poza tym możemy też wybrać golarki z wymiennym ostrzem, co znacznie wydłuży czas eksploatacji sprzętu.

Elementami, o których warto wspomnieć są obudowa oraz zasilanie danego modelu. Do wyboru mamy urządzenia, które ładowane są: sieciowo, sieciowo-akumulatorowo lub akumulatorowo. Dla mężczyzn, którzy cenią sobie wygodę poleca się te urządzenia, które mają obie możliwości. Możemy wówczas używać trymera podłączonego do sieci lub korzystać z niego w dowolnym miejscu. Jeśli chodzi o obudowę, najlepszy trymer do brody z odkurzaczem w 2020 roku cechuje się trwałością i solidnością wykonania. Ważne, by rękojeść była poręczna i wykonana z antypoślizgowego tworzywa. Jest to istotne, gdyż, czynność golenia często wykonujemy, gdy mamy mokre ręce, więc trzeba uważać, by sprzęt nie wyślizgnął nam się z rąk. Nawet najlepsza obudowa, nie uchroni przed upadkiem z dużej wysokości.

Podczas zakupów warto zwrócić uwagę czy urządzenie ma dodatkowe funkcje lub akcesoria, jak np. dodatkowe nakładki. Bardzo przydatnym dodatkiem jest pojemnik, który zasysa ścięte włoski, czyli tzw. odkurzacz. Dzięki niemu nie trzeba się martwić ściętym zarostem na umywalce, a strzyżenie będzie można wykonać wszędzie. Dobrze, gdy trymer będzie mieć w zestawie również etui.

 

 

Trymery do brody z odkurzaczem – Ranking

 

 

Philips BT7205/15 

 

Wielu mężczyzn zdecydowało się na Philips BT7205/15, może i Tobie przypadnie do gustu  to urządzenie, które ma wbudowany system zasysania ściętych włosków. Doceniają go wszyscy Internauci, co potwierdzają w swoich komentarzach twierdząc, że ta funkcja urządzenia idealnie się sprawdza.

Jest to trymer nie tylko do przycięcia zarostu, ale również ścinania bokobrodów i wąsów. System, według którego działa sprzęt, przycina zarost jednym szybkim ruchem. Unosi każdy pojedynczy włos i kieruje go bezpośrednio na ostrze wykonane ze stali szlachetnej. Ostrza są podwójnie ostrzone, a podczas podcinania ocierają się o siebie, dzięki czemu się ostrzą. Nasadki można myć pod bieżącą wodą. Co ważne, trymer nie wymaga konserwacji, wystarczy tylko po użyciu opróżnić komorę na włosy i wymieść pozostałości szczoteczką dołączoną do zestawu.

W związku z tym, że ustawienie cięcia możliwe jest co 0,5 mm można dostosować działanie sprzętu do oczekiwanego efektu. Ustawiona długość będzie zablokowana, co daje gwarancję równomiernego przycięcia. Docenili to mężczyźni, którzy zdecydowali się na zakup tego modelu. Akumulator urządzenia jest bardzo wydajny, gdyż 1 godzina ładowania umożliwia 60 minut nieprzerwanej pracy. Możemy go zasilać zarówno akumulatorowo, jak i sieciowo. Poza tym trymer jest wyposażony w wyświetlacz i wskaźnik ładowania.

 

 

 

 

Remington MB6550 

 

Jeśli jesteś mężczyzną, któremu zależy na nadaniu swojej brodzie odpowiedniego kształtu oraz długości, koniecznie zapoznaj się z ofertą Remington MB6550. Jest to trymer z technologią vacuum, która skutecznie zasysa obcięte włoski.

Model ma w zestawie dwie głowice ssące oraz jedną do perfekcyjnej pielęgnacji brody. Trymer z dołączonym grzebieniem umożliwia precyzyjne ukształtowanie zarostu. Grzebień ma zmienną regulację, a jego ostrza są tytanowe. W zestawie mamy do wyboru 4 końcówki grzebienia: 3 mm, 6 mm, 9 mm i 12 mm. Poza tym ten model ma też dodatkowy grzebień, który jest regulowany w zakresie od 2 mm do 16 mm. Urządzenie zasilane jest bateriami litowymi. Jedna godzina ładowania umożliwia 60 minut nieprzerwanego działania trymera. Dlatego też można z niego korzystać wszędzie, co jest pozytywnie oceniane przez wszystkich mężczyzn. Golarkę można zabrać zarówno na siłownię, jak i do biura.

Urządzenie jest łatwe w czyszczeniu, ponieważ głowicę możemy myć pod bieżącą wodą. Jest to doceniane przez wszystkich mężczyzn. Na samym dole trymera jest wskaźnik stanu ładowania. Poza tym do zestawu dołączono futerał, który ułatwia przechowywanie urządzenia i sprawia, że tak szybko się nie zniszczy i nie porysuje.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status