Najlepszy trymer do brody i nosa

Ostatnio aktualizowane: 10.07.20

 

Jaki trymer do brody i nosa wybrać?

 

Wielu mężczyzn nie może poradzić sobie z prawidłowym przycinaniem brody oraz włosów w nosie. Niektóre sprzęty są bardzo nieprecyzyjne, i nie możemy jej dokładnie przystrzyc przez co broda nie wygląda zbyt estetycznie. Chcesz mieć najlepszy trymer do brody i nosa w 2020 roku? Wystarczy, że przeczytasz nasz poradnik i zastosujesz się do umieszczonych w nim wskazówek. Masz również okazję zapoznać się z opisami najchętniej wybieranych sprzętów tego typu.

 

 

W dobrym trymerze najważniejszym elementem są ostrza. Dokładnie sprawdź, z czego są zrobione. Najlepiej, aby to była stal nierdzewna, ponieważ nie podlega korozji i jest bardzo ostra. Warto również dodać, że stal jest łatwa do oczyszczania z włosków. Aby nie trzeba było stale ostrzyć noży, można wybrać model samoostrzący się. W tym wypadku ostrza pocierają się o siebie podczas pracy i dlatego nigdy nie są tępe.

Wielu mężczyzn przyznaje, że najlepsze trymery do brody i nosa są dobrze wyprofilowane. Dlaczego jest to tak ważne? Zbyt ciężki sprzęt, źle układający się w dłoni, może nie pozwolić na łatwe operowanie, co może skutkować tym, że po goleniu włoski na brodzie wyglądają mniej estetycznie, a podcinanie włosków w nosie jest mniej komfortowe. Dobre trymery są lekkie (ważą nie więcej niż 0,5 kg) oraz są stworzone w taki sposób, że dobrze leżą w dłoni.

Trymery mogą być zasilane sieciowo, co jest zazwyczaj doceniane przez konsumentów. Jest to rezultat tego, że moc sprzętu nigdy nie słabnie i możemy korzystać z trymera przez bardzo długi czas bez ustanku (w zależności od mocy). Minusem takiego rozwiązania może być jednak to, że potrzebny jest stały dostęp do prądu. Na rynku znajdziemy też sprzęty akumulatorowe. Wybierz taki model, kiedy chcesz korzystać z trymera w miejscach bez gniazdka, lub kiedy wolisz mieć zupełną swobodę ruchów. Musisz jednak pamiętać o regularnym ładowaniu trymera oraz o tym, że masz ograniczony czas pracy. Jeżeli chcesz korzystać z obu opcji, to wybierz urządzenie akumulatorowo-sieciowe.

 

 

Trymery do brody i nosa – ranking

 

 

Philips Multigroom 9w1 MG5720/15 

 

Philips Multigroom 9w1 MG5720/15 to trymer, który w komplecie ma aż 9 nasadek. Dlatego można podciąć brodę na taką długość, jaka jest dla danej osoby najlepsza. Warto podkreślić, że można używać samego trymera bez żadnych nasadek, tylko trzeba pamiętać, że włoski zostaną zupełnie ścięte. Ostrza stworzone w technologii DualCut są bardzo precyzyjne, a oprócz tego ocierają się o siebie podczas podcinania i tym samym się ostrzą. Są one wykonane ze stali.

W wyposażeniu znajdziesz nasadkę odpowiednią do usuwania włosków z nosa. Czas pracy maszynki wynosi maksymalnie 80 minut (po pełnym naładowaniu). Używając opisywanego trymera, masz pewność, że broda będzie idealnie podcięta. Proces podcinania jest ułatwiony dzięki antypoślizgowemu uchwytowi oraz temu, że sprzęt jest niewielki.

Nie przejmuj się czyszczeniem produktu, jest on wodoodporny, więc nie ma przeciwwskazań, aby włożyć go pod strumień bieżącej wody. Aby trymer nie zniszczył się podczas transportu lub przechowywania, producent do kompletu dołączył etui. Użytkownikom bardzo podoba się duża ilość nasadek oraz możliwość precyzyjnego cięcia.

 

 

 

 

Adler AD 2907 

 

Adler AD 2907 to trymer, z którego pomocą możesz usunąć włoski z brody, nosa, brwi oraz z wąsa. Umożliwiają to aż 4 różne nakładki, a każda z nich jest stworzona w taki sposób, że podcinanie jest łatwe i precyzyjne. Wymiana poszczególnych nasadek nie jest trudna i zajmuje nie więcej niż kilka sekund.

W komplecie znajduje się szczoteczka do usuwania włosków z trymera podczas cięcia. Dodatkowo na główce sprzętu jest zamontowana nakładka ochronna, która nie dopuszcza do tego, aby trymer się zakurzył lub zniszczył. Każdy element ma swoje miejsce na podkładce, więc z pewnością żadnego nie zgubisz. Produkt jest zasilany bateriami.

Sprzęt może być czyszczony pod bieżącą wodą. Jego waga wynosi 50 g, więc trzymanie trymera w rękach nie jest uciążliwe nawet przez dłuższy czas. Mężczyznom najbardziej podoba się to, że urządzenie jest łatwe w utrzymaniu w czystości, a oprócz tego jest poręczne i można korzystać z niego codziennie.

 

 

 

 

Micro Touch MT-688

 

Micro Touch MT-688 to niewielki trymer, który można używać w domu i w podróży. Jest on przeznaczony do usuwania nadmiaru włosów w uszach, w nosie, na brodzie oraz na brwiach. Specjalna nakładka umożliwia delikatne podcinanie włosów na głowie. Produkt jest zasilany bateriami.

Ostrza trymera zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Wystarczy je opłukać pod bieżącą wodą, aby pozbyć się wszystkich włosków. Ten trymer do brody i nosa w dobrej cenie ma specjalny uchwyt otoczony gumą. Podczas podcinania ręka nie ślizga się, więc możemy dotrzeć precyzyjnie w każde miejsce. Wiele osób chwali właśnie możliwość dokładnego usuwania włosków.

Zaletą sprzętu jest to, że ma on specjalną lampkę LED. Oświetla ona miejsce, z którego właśnie usuwamy włoski i dzięki temu dokładnie widzimy, czy jeszcze jakieś zostały. Sprzęt nie jest głośny i podczas użytkowania nie przeszkadza innym.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status