Najlepszy test owulacyjny w ciąży

Ostatnio aktualizowane: 24.01.20

 

Jaki test owulacyjny w ciąży wybrać?

 

Jeśli jesteś zwolenniczką naturalnych metod planowania ciąży, to niezbędna będzie dla Ciebie wiedza o tym, kiedy przypadają Twoje dni płodne. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz już mierzyć temperatury oraz odbywać regularnych wizyt u lekarza. Tym, co pomoże Ci zbadać płodność jest test owulacyjny. Mierzy on bowiem poziom hormonu luteinizującego (LH). Dla wielu par precyzja otrzymanego wyniku jest bardzo ważna, szczególnie dla tych, które od wielu lat starają się o dziecko. Aby pomóc Ci w podjęciu właściwej decyzji, jaki produkt kupić,, przygotowaliśmy ten oto poradnik. Dowiesz się z niego, jakie cechy powinny mieć najlepsze ciążowe testy owulacyjne.

Decydując się na zakup testu powinniśmy zastanowić się, czy preferujemy sprzęty, które odczytują informacje o płodności z moczu czy ze śliny. Jak pokazują badania naukowe, dane zebrane z moczu są znacznie bardziej precyzyjne, jednak ich pobranie jest niekiedy dość trudne i kłopotliwe. Dużo prościej jest zrobić badanie z wykorzystaniem zaledwie kilku kropel śliny. Wiedz jednak, że zdaniem niektórych lekarzy metoda ta nie jest zbyt dokładna.

Jeśli interesuje Cię najlepszy ciążowy test owulacyjny w 2020 roku, to powinnaś pamiętać, aby nie badać płodności podczas oddawania porannego moczu. Bowiem w tym czasie jest on najbardziej stężony, co może dać nieprawidłowy wynik. Równocześnie pamiętaj, że na dwie godziny przed badaniem nie powinnaś przyjmować żadnych płynów.

Wybierając odpowiedni testy powinnaś wiedzieć, że na rynku jest wiele różnych typów produktów. Dość popularnym rozwiązaniem są paski owulacyjne, które wymagają zanużenia ich w moczu. Choć są proste w użyciu, nie zawsze pokazują odpowiedni wynik. Alternatywą jest test płytkowy. Aby go użyć należy za pomocą pipety umieścić kilka kropel na pasku. Produkt ten używany jest często w gabinetach lekarskich. Jednak najpopularniejszym modelem są testy strumieniowe, które wymagają umieszczenia produktu pod strumieniem moczu na kilka sekund.

 

 

Testy owulacyjne w ciąży – ranking

 

 

Hydrex LH X 5 szt

 

Zwolenniczkom naturalnego planowania rodziny polecamy produkt Hydrex LH X 5 szt. Jest to bardzo wydajny test owulacyjny, który pozwala na precyzyjne wykrycie dni płodnych. W opakowaniu znajdziemy 5 sztuk, co pozwoli Ci na dokładne śledzenie Twojego cyklu miesięcznego.

Największym atutem produktu jest szybkie pokazywanie wyniku. Bowiem już po 5 minutach od pobrania próbki, będziesz w stanie stwierdzić, jaki jest poziom hormonu LH. To z kolei zagwarantuje Ci dokładne określenie, czy nadszedł czas, by starać się o dziecko. Jak podają lekarze dokładność modelu wynosi aż 98%. Prosta obsługa sprawia, że każda z nas może użyć tego produktu w swoim domu, bez asysty osoby trzeciej.

Wiele kobiet doceniło prostą obsługę oraz dużą dokładność wyniku. Zdaniem konsumentów prezentowany test owulacyjny w ciąży w dobrej cenie to jeden z najlepszych i najbezpieczniejszych produktów dostępnych na rynku.

 

 

 

 

Diagnosis LH VITAM

 

Dobrej jakości testem owulacyjnym, który pozwala na szybkie określenie dni płodnych jest Diagnosis LH VITAM. Produkt ten jest bardzo łatwy w użyciu, dzięki czemu każda z nas bez problemu dokona pomiaru we własnym domu bez asysty. Model ten jest zalecany osobom, które preferują naturalne metody planowania rodziny. Jednocześnie należy podkreślić, że test nie może być stosowany jako alternatywa dla antykoncepcji.

Opakowanie zawiera pięć osobnych testów, z czego każdy jest przewidziany do jednorazowego użytku. Umożliwia Ci to dokonanie kilku prób pomiaru. Jak podają lekarze, dokładność pomiaru wynosi 98%. Już po 5 minutach od dokonania pomiaru na patyczku pojawi się wynik.

Wiele par, które zdecydowały się na zakup testu, zdecydowanie pochwaliło jego precyzję oraz szybkość pokazania wyniku. Równocześnie użytkownicy są zdania, że produkt jest bardzo precyzyjny w wykrywaniu hormonu LH, który odpowiada za płodność kobiety.

 

 

 

 

Afrodyta Test

 

Godnym polecenia produktem jest testy Afrodyta Test. Dzięki niemu szybko i sprawnie określisz, kiedy przypadają dni Twojej płodności. Atutem modelu jest to, że do badań wykorzystuje on ślinę, a nie mocz. Alternatywą jest pobranie śluzu z szyjki macicy.

Wynik otrzymamy 5 minut po pobraniu. Jak podają lekarze, produkt jest bardzo precyzyjny. Co więcej, jego użytkowanie jest w pełni bezpieczne, bowiem nie występują żadne skutki uboczne. Warto wspomnieć, że prezentowany test służy do wielokrotnego stosowania, co pozwala nam na wiele prób.

Wiele kobiet, które zdecydowało się na zakup modelu doceniło dużą precyzję działania. Jak podają lekarze szanse, że test dokonał poprawnego odczytu stężenia hormonu LH wynoszą 98%.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status