Najlepszy test owulacyjny Afrodyta 

Ostatnio aktualizowane: 14.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaki test owulacyjny Afrodyta wybrać?

 

Naturalne metody planowania ciąży wymagają dokładnej wiedzy o tym, kiedy przypada termin owulacji. W przeszłości nasze babcie mierzyły temperaturę, aby wiedzieć, kiedy występują ich dni płodne. Obecnie jednak, młodsze pokolenie może posiłkować się testami owulacyjnymi, które mierzą poziom hormonu luteinizującego (LH). Precyzja podanego wyniku jest bardzo ważna, zatem należy zakupić możliwie najlepszy produkt. Aby Ci to ułatwić, prezentujemy poradnik o tym, jak wybrać najlepszy test owulacyjny Afrodyta w 2021 roku.  

Afrodyta jest cenioną marką, która zajmuje się produkcją testów owulacyjnych, które pomagają w naturalnym planowaniu rodziny. Powodem, dla którego tak wiele kobiet decyduje się na zakup modeli tej firmy jest to, że gwarantuje on dużą skuteczność, a jednocześnie do pokazania wyniku wystarczy kilka kropel śliny.

W sklepach możemy zakupić paski owulacyjne. Wymagają one umieszczenia moczu w odpowiedniej probówce, w której zanurzamy pasek. Niestety ten sposób wykrywania dni płodnych jest mało precyzyjny, co może powodować uzyskanie nieprawidłowego wyniku. Alternatywą jest test płytkowy, który polega na wpuszczeniu poprzez pipetę kilku kropel moczu na pasek. Sposób ten jest bardzo skuteczny, dlatego używa się go w gabinetach lekarskich. Jednak najpopularniejszym modelem jest test strumieniowy, który należy umieścić pod strumieniem moczu na kilka sekund. Znajdziemy też produkty, które do badania wykorzystują ślinę, a nie mocz. Według wielu kobiet jest to najlepszy wybór. Głównie ze względu na fakt, że jest higieniczny.

Decydując się na zakup tego produkty, powinnaś kierować się łatwością użycia. Na rynku występują bowiem różne rodzaje testów, które różnią się sposobem pobierania moczu lub śliny oraz ich badaniem. Najbardziej dokładny jest mikroskop owulacyjny, który bada strukturę śliny. Jednak poprawne odczytanie wyniku, wymaga specjalistycznej wiedzy. Zdecydowanie najprostszym w użyciu sprzętem jest test strumieniowy. Bowiem, choć modele płytkowe są bardzo dokładne, to zgromadzenie kilku kropel moczu w pipecie jest dość ciężkie i niewygodne.

Aby ułatwić Ci wybór poniżej prezentujemy listę, która zawiera najlepsze testy owulacyjne Afrodyta, które zyskały uznanie wielu konsumentów.

 

 

Testy owulacyjne Afrodyta – ranking

 

 

Afrodyta Test

 

Wszystkim zwolenniczkom naturalnej metody planowania ciąży polecamy produkt Afrodyta Test. Jest to wysokiej klasy, bardzo dokładny test owulacyjny, który dokonuje pomiaru przy pomocy śliny. Największą zaletą produktu jest to, że może być używany wielokrotnie w domowym zaciszu. Dzięki temu będziesz mogła na bieżąco kontrolować swój cykl menstruacyjny, by dowiedzieć się, kiedy przypadają Twoje dni płodne. Przyrząd jest prosty w obsłudze, dzięki czemu można go używać, bez asysty lekarza.

Aby dokonać pomiaru potrzebne jest tylko kilka kropel śliny lub śluzu szyjkowego. Następnie należy odczekać do 5 minut, by określić dni płodne oraz niepłodne. Dzięki temu pary będą wiedziały, kiedy powinny współżyć, aby spłodzić dziecko. Warto dodać, że wiarygodność odczytu to aż 98%. Dane te zostały potwierdzone licznymi testami klinicznymi, o czym dowiesz się czytając instrukcję obsługi testu. Produkt posiada wszystkie niezbędne atesty, które potwierdzają jego bezpieczeństwo. Do tego, prezentowany przyrząd posiada wszelkie konieczne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa produktu: ISO 13485, CE 0344 zgodny z Dyrektywą Unii Europejskiej 98/79/EC dotyczącą Wyrobów Medycznych, zatwierdzony przez FDA. Do zalet modelu zaliczamy łatwą obsługę i bezpieczne użytkowanie. Do tego nie zakłóca on współżycia małżeństwa.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wiele osób jest zdania, że jest to bardzo wygodny test owulacyjny Afrodyta w dobrej cenie, który pozwala na naturalne planowanie poczęcia dziecka.

 

 

 

 

Afrodyta Tester

 

Jeśli planujesz zajście w ciąże i preferujesz naturalne metody planowania rodziny, polecamy produkt Afrodyta Tester. Jest to bardzo wydajny przyrząd, który szybko pozwoli Ci na określenie dni płodnych i niepłodnych. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedzieć, kiedy należy współżyć z partnerem, aby począć dziecko. Należy jednak pamiętać, że aby odczyt był poprawny nie możesz spożywać płynów na dwie godziny przed dokonaniem testu. Odradza się również picie napojów alkoholowych, gdyż może to zaowocować nieprecyzyjnym odczytem.

Atutem produktu jest to, że do odczytu wymaga on kilku kropel śliny, a nie moczu. Zdecydowanie prościej jest pobrać niezbędny element. W zestawie dostajemy mini mikroskop, który swoimi gabarytami przypomina pomadkę lub szminkę. Dzięki temu możesz mieć go zawsze pod ręką. Dodatkowo użytkowanie sprzętu jest bardzo proste, więc pomiar oraz interpretację wyników każda użytkowniczka jest w stanie dokonać samodzielnie w domu. Od momentu pobrania, należy odczekać do 5 minut, aby zapoznać się w wynikiem. Alternatywą jest użycie śluzu z szyjki macicy.

Wiele konsumentek regularnie używa zaprezentowanego produktu i zachwala jego proste użytkowanie oraz dużą precyzję. Pozwoli Ci to dokładnie określić, kiedy przypadają Twoje dni płodne, co ułatwi planowanie współżycia. Należy jednak pamiętać, że narzędzie nie może być używane jako jedna z metod antykoncepcji.

 

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mari
Mari
1 year ago

Z czystym sumieniem polecam tester Afrodyta. Najpierw nauczyłam się określać swoje dni płodne, a później dzięki temu zaszła w ciążę. Świetny, nic dodać, nic ująć!

DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir