Najlepszy stół do masażu Habys

Ostatnio aktualizowane: 24.01.20

 

Jaki stół do masażu Habys wybrać?

 

Warunkiem komfortowej pracy masażysty jest wybór odpowiedniego łóżka lub stołu do masażu. Wybierając ten mebel musimy wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów pomagających nam stworzyć optymalnie korzystne warunki do pracy. W naszym poradniku zakupowym umieściliśmy kilka istotnych kwestii posługując się sprzętem Habys.

Habys to marka od blisko 20 lat zajmująca się produkcją stołów do masażu. Firma rozpoczynała swoją działalność od tworzenia najbardziej prowizorycznych modeli, jednak obecnie jej produktami są prawdziwe, innowacyjne sprzęty, dzięki którym wykonanie masaży jest dużo bardziej efektywne i przyjemne. Referencje i opinie klientów potwierdzają, że firma wytwarza jedne z najlepszych stołów dostępnych na rynku.

Wybierając stół musimy pamiętać o kilku istotnych aspektach. Jednym z nich jest częstotliwość podróżowania ze sprzętem. Jeśli będziemy się z nim dość często przemieszczać, powinien być on lekki, łatwy w składaniu i rozkładaniu. Dobrze, żeby miał wygodny pokrowiec. Bardzo praktycznym dodatkiem do zestawu jest również dodatkowa noga stabilizująca.

Najlepsze stoły do masażu Habys są dość szerokie (ok. 70 cm), co zapewnia komfort klientowi. Konsumenci chwalą sobie również wygodne podgłówki, dobrze więc, aby wybrany przez nas model był w niego wyposażony. Jeśli myślimy o masażach sportowych, warto wybrać stół z regulacją długości. Jeśli chodzi o elementy dodatkowego wyposażenia, bardzo praktyczne są kształtki nakładane na blat, które pozwalają na masaże ciężarnych.

Masażysta musi również brać pod uwagę swoją wygodę. Pracuje on głównie rękami, w pozycji stojącej. Barki i kręgosłup bywają bardzo obciążone, więc wysokość stołu powinna być dostosowana do wzrostu osoby masującej. Przyjmuje się, że dłonie masażysty mają być oparte na blacie przy wyprostowanych rękach w postawie stojącej. Na szczęście większość sprzętów ma regulację i ich dostosowanie do naszych potrzeb nie jest trudne.

Wielu masażystów uważa, że najlepszy stół do masażu Habys w 2020 roku jest wykonany z komfortowej pianki, która znacznie zwiększa komfort osoby masowanej. Poza tym stelaż powinien wyglądać bardzo estetycznie.

 

 

Stoły do masażu Habys – ranking

 

 

Habys Panda AL

 

Habys Panda AL To dwusegmentowy stół aluminiowy. Jest on bardzo wszechstronny i wytrzymały, dzięki czemu zdobył sporą popularność wśród masażystów. Prezentowany model to stół do masażu Habys w dobrej cenie, który pozwala na liczne opcje rozbudowy.

Ma bogate wyposażenie dodatkowe (m.in. podłokietniki, wycięcie na twarz i wieszak na ręcznik). Stabilna, aluminiowa konstrukcja oraz łatwa regulacja wysokości stanowią wygodne wyposażenie gabinetu do masażu. Zarówno masażyści, jak i ich klienci cenią sobie ten model za wygodę, jaką oferuje. Jak zauważają, jest to produkt bardzo stabilny, między innymi dzięki gumowym nakładkom na nóżki.

Zapobiegają one przesuwaniu się całości, nawet podczas intensywnego masażu. Poza tym dostępność mebla w dwóch opcjach szerokości – 60 cm i 70 cm, pozwala dostosować go do wielkości gabinetu masażu. Wzmocnienie poprzeczne blatu jest dużym plusem wpływającym pozytywnie na limit wagowy konstrukcji.

 

 

 

 

Habys Gallo Plus 

 

Jeśli poszukujesz stołu do gabinetu kosmetycznego, model Habys Gallo Plus spełni Twoje oczekiwania. Stół ma dodatkowy segment blatu pozwalający na wykonywanie zabiegów z zakresu refleksologii, kosmetologii oraz innych zabiegów wymagających uniesienia danej części ciała pacjenta.

Wygodny blat wykonany z pianki o grubości 5 cm pozwala na pełen relaks osoby masowanej. Długość – 200 cm i szerokość – 76 cm stołu zapewniają pewien komfort. To dość duża przestrzeń, jak na powierzchnię mebla do masażu. Dzięki temu, że nogi są nieco cofnięte względem blatu w narożnikach mamy dodatkowe miejsce.

Kupujący ten model cenią go za stabilność oraz wszechstronność zastosowań. Zarówno kosmetolodzy w swoich gabinetach, jak i masażyści chętnie korzystają z tego stołu i polecają go innym. Poza tym wersje kolorystyczne pozwalają na idealne dopasowanie mebla do wystroju miejsca, w którym się znajduje. Co istotne, producent przed zakupem stołu umożliwia jego bezpłatne testowanie.

 

 

 

 

Habys SM – 2 Practical

 

Habys SM – 2 Practical to stacjonarny stół stanowiący profesjonalne wyposażenie każdego salonu masażu. Model pozwala na komfortowy masaż zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Siedmiosegmentowy blat świadczy o zamiłowaniu producenta do wykorzystywania innowacyjnych rozwiązań w swoich produktach.

Stół jest stabilną konstrukcją, która nie wymaga stosowania kształtek w trakcie zabiegu. Produkt został wyposażony w wąski zagłówek z podłokietnikami. Oba te elementy mają kilku stopniową regulację, podobnie jak środkowa część stołu. Dzięki temu otrzymywany jest efekt tzw. półwałka lędźwiowego. Zarówno klienci, jak i masażyści są zadowoleni z wyglądu i z funkcjonalności stołu.

Zawodowcy podkreślają fakt jego długiej trwałości oraz to, że niemal każdy z elementów konstrukcji można regulować w taki sposób, aby stworzyć stabilną konstrukcję pozwalającą na wykonanie profesjonalnego masażu, również tego leczniczego. Dzięki szerokiej gamie dostępnych tapicerek stół można dopasować do kolorystyki gabinetu. Również jego wysokość (45 cm – 95 cm) jest optymalna dla masażysty i nawet długotrwała praca przy nim, nie obciąża zbytnio kręgosłupa pracownika.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status