ᐅ Dobre stabilizatory nadgarstka - rankingi i opinie

Najlepszy stabilizator nadgarstka na siłownię

Ostatnio aktualizowane: 16.12.19

 

Jaki stabilizator nadgarstka na siłownię wybrać?

 

Stabilizatory są najczęściej stosowanymi akcesoriami sportowymi i rehabilitacyjnymi. Wzmacniają mięśnie i stawy. Spełniają też ważną rolę w profilaktyce – zapobiegają powstawaniu urazów.  Sportowcy i osoby amatorsko uprawiające sport doskonale znają stabilizatory i ich zastosowanie. Korzystają z nich, aby ochronić stawy przed urazem. Także po powrocie do uprawiania sportu po kontuzji muszą zabezpieczać osłabione stawy.  

 

 

Na siłowni najczęściej narażone na urazy są nadgarstki. Dlatego sportowcy są zwykle wyposażeni w najlepsze stabilizatory nadgarstka na siłownię. Osoby, które nie uprawiają sportu, a przytrafi im się kontuzja nadgarstka, często dowiadują się o ich istnieniu dopiero od lekarza lub rehabilitanta. Szybko jednak doceniają ich zalety. Ze stabilizatorem można bezpiecznie i bezboleśnie   wykonywać większość codziennych czynności, bez ryzyka pogłębienia urazu.

Firmy produkujące sprzęt sportowy i rehabilitacyjny proponują bardzo duży wybór ochraniaczy i stabilizatorów. Tym, którzy planują rozpoczęcie treningów, a nie mają rozeznania, jaki stabilizator będzie dla nich odpowiedni, doradzamy konsultację z trenerem, który z pewnością doradzi, jaki jest najlepszy stabilizator nadgarstka na siłownię w 2019 roku. Będąc wyposażonym w dobrze dobrane zabezpieczenie, można trenować bez narażania się na niepotrzebny ból. Uprawianie sportu stanie się wówczas źródłem zadowolenia i satysfakcji z osiągnięć.

 

 

Stabilizatory nadgarstka na siłownię – ranking

 

 

Adidas ADSU-12344RD 

 

Stabilizator nadgarstka na siłownię Adidas ADSU-12344RD marki Adidas Training Hardware przeznaczony jest do ochrony wzmocnienia i ogrzania nadgarstka podczas ćwiczeń siłowych, a także w czasie leczenia i rehabilitacji po urazach. Zabezpiecza on i chroni nadgarstek przed przeciążeniami oraz utrzymuje w prawidłowej pozycji nie dopuszczając do nadmiernego wygięcia, czy naciągnięcia. Wykonany jest z  materiału, który zapewnia odpowiednią wentylację, a równocześnie jest wytrzymały. Jego anatomiczny krój zapewnia komfort podczas użytkowania – zarówno podczas treningu, jak i podczas noszenia w celu leczniczym.

Stabilizator w rozmiarze XL ma 20 cm długości i 10 cm szerokości, w wycięciem na kciuk. Jest odpowiedni zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dostępny jest w czarnym kolorze. Widnieje na nim logo marki Adidas w czerwonym kolorze. Jest to produkt wysokiej jakości. Gwarantuje to renoma firmy Adidas.  

Osoby, które podczas treningów na siłowni zabezpieczają nadgarstki stabilizatorem Adidas ADSU-12344RD są zadowolone z poczucia bezpieczeństwa, jakie im on zapewnia. Stabilizator jest  przyjemny w kontakcie ze skórą, nie powoduje pocenia i daje poczucie komfortu, a przede wszystkim skutecznie chroni przed kontuzją.

 

 

 

 

Body Sculpture Olimp

 

Produkty Body Sculpture pojawiły się na polskim rynku 25 lat temu. Znajdują się wśród nich sprzęty i akcesoria fitness, produkty do joggingu, jogi, treningu siłowego, do odchudzania i modelowania sylwetki. Firma proponuje także szeroki asortyment artykułów medycznych i rehabilitacyjnych.

Stabilizator nadgarstka na siłownię Body Sculpture Olimp Hardcore Wrist Wrap polecany jest osobom zmagającym się z dużymi obciążeniami podczas treningu lub też podczas pracy przy dźwiganiu dużych ciężarów. Ten usztywniacz jest miękkim i mocnym wsparciem nadgarstków. Jest solidnie wykonany z bawełny, elastanu i poliestru, w formie szerokiej taśmy w czarne i żółte pasy, z gumową pętlą do zahaczenia o kciuk. Idealne dopasowanie do obwodu nadgarstka umożliwia regulacja systemem VELCRO, czyli popularnym „rzepem”. Jest on polecany jako wsparcie dla osób wykorzystujących podczas treningu duże ciężary, gdyż skutecznie stabilizuje nadgarstek i znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji.

Panowie, którzy trenują na siłowni zabezpieczając nadgarstki stabilizatorami  Body Sculpture Olimp Hardcore Wrist Wrap, są bardzo zadowoleni ze swojego wyboru. Zgodnie twierdzą, że są one bardzo solidnie wykonane i  trwałe, a przede wszystkim skutecznie zmniejszają ryzyko urazów.

 

 

 

 

Insportline Wrist Wrap 

 

Insportline to czeski producent sprzętu sportowego. Jego produkty z powodzeniem sprzedają się w całej Europie. Także w Polsce mają one wielu zwolenników wśród osób preferujących aktywny styl życia. W bogatej ofercie Insportline ma także sprzęt i akcesoria do treningu siłowego.

Stabilizator nadgarstka na siłownię Insportline Wrist Wrap ma uniwersalne zastosowanie. Jest odpowiednim wspomaganiem nadgarstków także dla osób, które narażone są podczas pracy na dźwiganie ciężarów. Stabilizator ten ma formę paska o wymiarach 30 x 8 centymetrów. Wykonany jest z elastycznego, trwałego materiału, przyjemnego w kontakcie ze skórą. Pasek posiada zaczep – pętlę do nałożenia na kciuk. Jest to zabezpieczenie przed zsuwaniem się stabilizatora w czasie ćwiczeń. Zapinanie na „rzep” usprawnia zakładanie i zdejmowanie. Dostępny jest w kolorze czarnym, z nadrukowanym logo producenta. Stabilizator objęty jest dwuletnią gwarancją.

Biorąc pod uwagę wysoką jakość tego produktu, jak również to, że sprzedawany jest w kompletach po dwie sztuki,  trzeba stwierdzić, że jest to stabilizator nadgarstka na siłownię w dobrej cenie.

Użytkownicy, którzy wykorzystują do ćwiczeń stabilizator nadgarstka Insportline Wrist Wrap, zapewniają, że skutecznie spełnia on swoje zadanie, to znaczy, zabezpiecza przed urazem. Są oni zadowoleni z ceny i trwałości tego produktu.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status