Najlepszy ręcznik z mikrofibry z nadrukiem

Ostatnio aktualizowane: 21.04.19

 

Jaki ręcznik z mikrofibry z nadrukiem wybrać?

 

Z pozoru każdy ręcznik wygląda podobnie. Zazwyczaj wybieramy go pod względem designu. Jednak nie jest to jedyna cecha, która jest ważna podczas zakupu odpowiedniego produktu. Stoisz przed wyborem ręcznika, ale jeszcze nie wiesz, co cechuje dobry model? Nie martw się, mamy na to rozwiązanie. W poniższym poradniku umieściliśmy kilka najważniejszych wskazówek. Na końcu znajdziesz też zestawienie kilku produktów i ich opisy.

W tym artykule zajmiemy się wyłącznie ręcznikami wykonanymi z mikrofibry. Czemu akurat ten materiał? Dzięki kapilarom oraz mikroforom mikrofibra bardzo szybko wchłania wodę. W rezultacie wycieranie się nie potrwa zbyt długo. Schnięcie samego ręcznika jest również bardzo szybkim procesem. Podczas wykręcania możemy usunąć nawet do 90% wody, więc rozwieszony ręcznik szybko wysycha. Oprócz tego po złożeniu ręczniki z mikrofibry mają bardzo małe wymiary. Jest to również dobra opcja dla osób, które trzymają włosy w turbanie po myciu, ponieważ mikrofibra nie powoduje puszenia.

Najlepsze ręczniki z mikrofibry z nadrukiem mają antybakteryjne wykończenie. Dzięki takiej właściwości nie musimy prać ręcznika po każdym użyciu. Jest to dobre rozwiązanie dla sportowców lub osób trenujących w domu, które używają ręcznika do treningów praktycznie codziennie. Bakterie nie rozwijają się, więc możemy prać ręcznik co kilka dni.

Ważna jest również gramatura danego materiału. Im jest większa (od 450 g/m2 do 800 g/m2), tym ręcznik jest grubszy. Jednak taki model nie schnie bardzo szybko i jest również ciężki. Dlatego najczęściej są wybierane ręczniki z materiału o mniejszej gramaturze (300 g/m2 do 400 g/m2), ponieważ bardzo szybko schną i łatwo się je przenosi.

Dobór ręcznika zależy od naszych preferencji i do czego chcemy go użyć. Najczęściej wybierane są modele mierzące około 70 cm x 120 cm. Na rynku znajdziemy również ręczniki o szerokości 80 cm lub 90 cm. Długość zwykle oscyluje w granicach 100 cm.

Najlepszy ręcznik z mikrofibry z nadrukiem w 2019 roku bardzo dobrze się prezentuje. Ciekawe wzory sprawią, że możemy go wziąć na plażę lub na basen. Możesz dobrać produkt do swojego stroju kąpielowego, aby wszystko się ze sobą komponowało. Ręczniki z nadrukiem łatwo rozpoznać na plaży.

 

 

Ręczniki z mikrofibry z nadrukiem – ranking

 

 

EURO Summer 4

 

EURO Summer 4 to ręcznik z mikrofibry w bardzo intensywnych kolorach. Produkt bardzo ładnie się prezentuje, a jego design wskazuje na to, że nadaje się on na użytkowanie na plaży. Wyraźne kolory pozwolą nam na szybkie rozpoznanie ręcznika na piasku. Wymiary produktu wynoszą 80 cm x 160 cm, co pozwala na dokładne okrycie się ręcznikiem.

Ze względu na wykonanie z mikrofibry produkt bardzo szybko schnie. Oprócz tego skutecznie chłonie wodę, więc już po chwili jesteśmy wysuszeni. W rezultacie nie będzie nam zimno, w przypadku, kiedy na plaży zerwie się wiatr. Gramatura materiału to 380 g/m2. Po złożeniu w kostkę, ręcznik nie zabiera zbyt dużo miejsca, więc zmieści się nawet w małą torbę.

Ręcznik jest miękki, więc otulenie się nim jest bardzo przyjemne. Użytkownicy uważają, że produkt ma ciekawy design. Internauci wspominają także, że ręcznik bardzo szybko schnie, więc po niedługim czasie możemy ręcznik schować do torby, bez obawy, że będzie ona mokra.

 

 

 

 

EURO Summer 6 

 

Chcielibyśmy zaprezentować EURO Summer 6. Jest to ręcznik, który możemy ze sobą zabrać w każde miejsce, ze względu na małe wymiary po złożeniu. Włożenie produktu do małej plażowej torby nie sprawi więc problemu. Przyczynia się do tego gramatura, która wynosi jedynie 380 g/m, dzięki temu ręcznik szybko schnie bo jest cienki .

Produkt jest wykonany w 100% z mikrofibry. Jest to tkanina, która dokładnie usuwa z ciała wodę, więc pozwala nam tym samym na szybkie osuszenie skóry. Wymiary produktu wynoszą 80 cm x 160 cm. Ręcznik możemy prać w temp. 40 st. C. Jest on bardzo miękki oraz gładki, a otulenie się nim jest przyjemne i chroni przed wiatrem na plaży.

Ręcznik ma ciekawy design. Jest to różnokolorowy produkt, który przyciąga spojrzenia. Ze względu na wykonanie z dobrego gatunkowo materiału, kolory z czasem nie bledną. Osoby, które już zdążyły zaopatrzyć się w prezentowany ręcznik, uważają, że jest on kompaktowy i ładnie się prezentuje.

 

 

 

 

EURO Summer 2

 

Wymiary ręcznika EURO Summer 2 wynosi 80 cm x 160 cm. Jest on duży i pozwala nam na przykrycie dużej części ciała. Otulając się prezentowanym ręcznikiem, bardzo szybko wyschniemy, ponieważ jest wykonany z mikrofibry, czyli chłonnego materiału.

Ręcznik w letnich barwach oraz z ciekawym napisem nadaje się do zabrania ze sobą na plażę. Ze względu na małe wymiary po złożeniu możemy spakować go w małą torbę i zabrać w każde miejsce. Ręcznik jest więc dobrym rozwiązaniem na wakacyjne wycieczki.

Gramatura produktu to 380 g/m2. Jego wymiary to 80 cm x 160 cm. Użytkownicy chwalą ręcznik za jego kompaktowość. Zadowoleni są również z faktu, że jest on bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Został on uznany za ręcznik z mikrofibry z nadrukiem w dobrej cenie.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...