Najlepszy płyn do płukania jamy ustnej Eludril

Ostatnio aktualizowane: 12.04.21

Ta strona utrzymuje się dzięki czytelnikom. Kiedy robisz zakupy za pośrednictwem naszych linków, otrzymujemy niewielką prowizję. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o nas.

 

Jaki płyn do płukania jamy ustnej Eludril wybrać?

 

Właściwa pielęgnacja jamy ustnej jest jedną z najważniejszych czynności w ciągu dnia. Wykonanie jej niedokładnie może skutkować odbarwieniami zębów, kamieniem i nieprzyjemnym oddechem. Poza szczotkowaniem powinno używać się dobrej jakości płynu do płukania jamy ustnej. Pomoże on w redukcji próchnicy, usunie resztki jedzenia, a także odświeży oddech. Poniżej prezentujemy krótki poradnik, który ułatwi Ci zainwestowanie w dobrej jakości płyn.

Zdecydowaliśmy się polecić Ci produkty Eludril, gdyż są one rekomendowane przez wielu stomatologów. Płyny te produkuje się z bezpiecznych składników, które nie tylko nie uczulają, ale też dobrze oczyszczają skórę, jak i jamę ustną. Preparaty te posiadają wszystkie niezbędne atesty oraz certyfikaty, które potwierdzają wysoką jakość wykonania i możliwość stosowania po zabiegach stomatologicznych.

Najlepsze płyny do płukania jamy ustnej Eludril mają w składzie bezpieczne elementy, które nie uczulają. Na sklepowych półkach znajdziesz produkty z fluorem, które dobrze chronią zęby przed bakteriami osadzającymi się na płytce nazębnej. Fluor bardzo dobrze integruje się ze szkliwem, co pomaga w ochronie uzębienia. Niestety, składnik ten nie służy wrażliwym zębom i dziąsłom. Poza tym osoby z nadwrażliwością na fluor mogą zaobserwować na swoim uzębieniu brunatne plamki oraz smugi. Drugim składnikiem, na który należy zwrócić uwagę jest glukonian chlorheksydyny. Płyny Eludril zawierają w swoim składzie około 11,6% alkoholu, dlatego nie są polecane dla dzieci. Ponieważ w składzie preparatów Eludril znajduje się również chlorheksydyna, stosowana u pacjentów z zapaleniem dziąseł, przed użyciem płynu należy skonsultować się z dentystą.

Koniecznie zwróć też uwagę na wielkość butelki. Najlepszy płyn do płukania jamy ustnej Eludril w 2021 roku jest wydajny i dopasowany do potrzeb Twoich i bliskich Ci osób, głównie ze względu na fakt, że w przeciwieństwie do klasycznych preparatów, produkty Eludril to koncentraty do rozrobienia z wodą. Jeśli korzystasz z produktu samodzielnie, możesz zainwestować w mniejszą wersję liczącą 200 ml. Z kolei osobom, które kupują płyny do płukania dla całej rodziny polecamy większe opakowania, które wystarczą na dłuższy czas.

 

 

Płyny do płukania jamy ustnej Eludril – ranking

 

 

Eludril Classic 500ml

 

Wszystkim osobom, którym zależy na właściwej pielęgnacji jamy ustnej polecamy Eludril Classic 500ml. Jest to dobry produkt do płukania, który pomaga w usunięciu bakterii gromadzących się na płytce nazębnej. Dużym atutem preparatu jest pojemna butelka (500 ml), która na pewno wystarczy na kilka tygodni.

W składzie produktu znajdują się znane i sprawdzone składniki o silnym działaniu antybakteryjnym. Pomaga to w redukcji płytki nazębnej, gdyż efektywnie usuwa bakterie. Płyn polecany jest również osobom cierpiącym na schorzenia dziąseł. W składzie produktu znajdziesz też wiele składników o właściwościach oczyszczających, które zapewniają świeży oddech. Wielu konsumentów stosuje płyn jako uzupełnienie zabiegów periodontologicznych i implantologicznych. Produkt przeznaczony jest do stosowania 2 razy dziennie (rano i wieczorem) po szczotkowaniu zębów. Producent zapewnia, że po okresie 2 tygodni można zaobserwować znaczną poprawę higieny jamy ustnej. Preparat wyposażony jest w miarkę, która służy do odpowiedniego odmierzania i używania płynu. Sugeruje się, by dorośli używali 15 ml produktu i zmieszali go z ciepłą wodą. Z kolei dzieci w wieku od 6 do 12 lat powinny stosować 10 ml.

Opinie konsumentów o tym preparacie są bardzo pochlebne. Nie tylko koszty zakupu płynu są atrakcyjne, jeszcze jest on także bardzo efektywny. Wiele osób pochwaliło produkt za odświeżający smak, który utrzymuje się w jamie ustnej przez kilka godzin.

 

 

 

 

Eludril Classic 200ml 

 

Produkt Classic 200ml to płyn do płukania jamy ustnej Eludril w dobrej cenie. Jest to preparat, który pomoże Ci dobrze zadbać o higienę jamy ustnej. Dzięki niemu pozbędziesz się nieestetycznych przebarwień, jak również usuniesz smak kawy czy papierosów. Dzięki temu poczujesz się komfortowo. Jak sugeruje nazwa płynu, w buteleczce znajduje się 200 ml, co na pewno wystarczy Ci na kilka tygodni.

Podczas stosowania produkt pomaga pozbyć się bakterii, które osiadają na zębach. Gdy zaczynają się one rozwijać, może dojść do wytrącenia się płytki, a także pojawienia się próchnicy. Prezentowany preparat regularnie neutralizuje kamień nazębny, który również jest niebezpieczny, gdyż zagraża higienie naszego uzębienia. Płyn dobrze sprawdzi się też w przypadku osób, które cierpią na nadwrażliwość dziąseł. Wszystkie składniki produktu są delikatne i uprzednio przetestowane. Masz zatem pewność, że preparat nie wywoła u Ciebie reakcji alergicznej. Płyn ma również właściwości silnie oczyszczające, dlatego po jego zastosowaniu możesz cieszyć się świeżym oddechem. Zaleca się, aby produkt był stosowany przez okres 2 tygodni. Po tym czasie należy przerwać kuracji na tydzień i ponowne rozpocząć cykl. Dzięki temu pielęgnacja zębów będzie znacznie efektywniejsza.

Płyn cieszy się uznaniem wielu specjalistów, którzy polecają go pacjentom po zabiegach periodontologicznych oraz implantologicznych. Również konsumenci są bardzo zadowoleni z efektywnego działania produktu.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status
film indirfilm indirmefull program indir