Najlepszy pilnik do stóp Łucznik

Ostatnio aktualizowane: 20.01.20

 

Jaki jest najlepszy pilnik do stóp Łucznik  w 2020 roku?

 

Dla niektórych zrogowaciały naskórek na piętach to bardzo duży problem. Osoby, które borykają się z suchymi piętami często czują kompleks na tym punkcie. Pamiętajmy jednak, że ta dolegliwość nie zawsze jest związana ze złą higieną osobistą, choć może też być jej powodem. Jest to przypadłość medyczna związana z defektem skórnym. Jeśli ten problem Cię dotyka to pewnie wiesz, jak ważne jest odpowiednie dbanie o stopy.

Przyczyn tzw. twardych pięt jest kilka. Wśród nich znajdują się: nadwaga, źle dobrane obuwie czy menopauza. Suche pięty występują też przy niektórych chorobach, np. przy atopowym zapaleniu skóry, reumatyzmie lub chorobach nerek czy cukrzycy. Jak widać przyczyn jest wiele. Jednak jedyny sposób na zminimalizowanie zrogowaciałej skóry na stopach jest odpowiednia higiena.

Na rynku znajdziemy wiele produktów, które mają pomóc w redukcji suchej skóry. W drogeriach znajdziemy różnego rodzaju kremy z witaminami A lub E, czy kremy z mocznikiem. Bardzo popularne stały się także ostatnimi czasy skarpetki złuszczające. Jednak najbardziej skutecznym wydaje się być elektryczny pilnik do stóp. Tradycyjnie korzystało się z pumeksu lub tarki do stóp lecz są to rozwiązania, które nie tylko wymagają więcej siły. By odpowiednio oczyścić pięty musimy poświęcić sporo czasu, a i tak osoby z bardzo zrogowaciałą skórą mogą nie być w stanie całą ją usunąć. Dlatego też coraz więcej osób sięga po pilniki eklektyczne.  

Pilniki elektryczne to proste urządzenia. Składają się one z rączki oraz walca pokrytego mikrogranulkami. Te powinny mieć odpowiednią wielkość. Jeśli będą zbyt drobne, nie usuniemy nadmiaru naskórka, natomiast zbyt grube granulki mogą powodować rany. Pilniki elektryczne, także nazywane frezarkami, są zasilane albo akumulatorowo, bądź sieciowo. Możemy też znaleźć modele zasilane zwykłymi bateriami. Pilniki elektryczne działające bezprzewodowo są zdecydowanie bardziej popularne. Taki sprzęt możemy użytkować w miejscu, które nam najbardziej odpowiada. Nie musimy się martwić o to, czy przewód będzie wystarczająco długi. Pilniki zazwyczaj używa się w łazience, w której przeważnie nie ma wielu gniazdek.

Wybierając model dla siebie powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego kształt. Rączka powinna być ergonomiczna, by urządzenie wygodnie trzymało się w dłoni i wygodnie nim się operowało. Warto też sprawdzić, jak szybko walec się obraca. Zbyt wolna praca spowoduje, że usunięcie narosłego naskórka zabierze nam więcej czasu.  

 

 

Łucznik AT 15

Najważniejsze zalety

Producent wyposażył ten model w dwie rolki pokryte mikrogranulkami. Dzięki temu kupując pilnik możemy go używać przez dłuższy czas bez dodatkowych kosztów, które generuje zakup wałków piłujących.

Cena urządzenia jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z podobnymi produktami dostępnymi na rynku. Łucznik AT 15 możemy zakupić już za mniej niż 100 zł.

 

Najważniejsze wady

Konsumenci są bardzo zadowoleni z tego produktu, jednak wskazują, że małym minusem tego urządzenia jest to, że producent nie wyposażył je w etui. Brak opakowania może niektórym utrudniać przechowywanie pilnika. Na pewno sprawia to, że podróżowanie z urządzeniem nie jest tak komfortowe.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Łucznik AT 15 to elektryczny pilnik do stóp w kolorze biało- niebieskim. Kupując ten produkt w zestawie znajdziemy szczoteczkę do czyszczenia, ładowarkę, plastikową osłonę na rolkę oraz dodatkowy wałek z mikrogranulkami. Gdy urządzenie jest włączone, rolka porusza się z prędkością 30 obrotów na sekundę.

Prezentowany przez nas produkt jest produkcji Łucznik. Jest to polska firma, o której większość z nas słyszała. Jednak kojarzy nam się ona z maszynami do szycia. Osobom, które nigdy nie spotkały się z tą firmą przedstawiamy krótką jej historię. Przedsiębiorstwo powstało na początku XX wieku w Radomiu. Na początku firma produkowała m.in. broń, rowery, szlifierki, zamki do drzwi i maszyny do pisania. Maszyny do szycia Łucznik zaczął produkować w 1948 roku. I do lat 90. ich produkcja była głównym zajęciem firmy. Naturalną progresją było rozszerzenie liczby produktów, które Łucznik oferował konsumentom. Dlatego też przedsiębiorstwo zaczęło produkcję małego AGD i produktów do pielęgnacji ciała, mi. in. pilniki do stóp.

 

Łucznik AT 15 ma wymiary około 16,5 cm x 6,5 cm x 21 cm, jego waga brutto wynosi 0,427 kg. Jest to więc poręczne urządzenie, które łatwo jest przechowywać, a także używać. Nawet długie trzymanie w ręce pilnika nie spowoduje bólu nadgarstka.

 

Użytkownicy bardzo sobie cenią ten model za działanie bezprzewodowe. Urządzenie możemy naładować w czasie, gdy nie jest używane, a potem cieszyć się możliwością korzystania ze sprzętu w wybranym przez siebie miejscu. Bezprzewodowe działanie powoduje także, że jest to idealny sprzęt do podróży. Co prawda nie został on wyposażony w etui. Jednak w zestawie znajduje się plastikowa osłonka na rolkę. Dzięki temu podczas przechowywania, bądź przewożenia sprzętu delikatna rolka jest chroniona przed uszkodzeniem.

To wszystko jest dostępne za bardzo atrakcyjną cenę, na co wskazują konsumenci w swoich opiniach. Można więc spokojnie powiedzieć, że jest to dobry i tani pilnik do stóp Łucznik. Użytkownicy przekazują także, że jakość produktu jest na wysokim poziomie.  

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (28 votes, average: 4.43 out of 5)
Loading...
DMCA.com Protection Status