Najlepszy masażer do twarzy Philips

Ostatnio aktualizowane: 08.07.20

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

 

 

Jaki masażer do twarzy Philips wybrać?

 

Jak pokazują badania, napięcie mięśni twarzy może mieć głębokie, estetyczne konsekwencje. Jeśli ten problem jest Ci bliski, polecamy zakup masażera do twarzy. Dobrze dobrany sprzęt pomoże Ci nie tylko zrelaksować się, ale również poprawić krążenie, co nada Twojej skórze zdrowego wyglądu. Niestety, wybór dobrego urządzenia nie jest prostym zadaniem. Dlatego, przygotowaliśmy ten oto poradnik, w którym podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę kupując taki produkt. Dodatkowo, zaprezentujemy, jakie cechy powinny mieć najlepsze masażery do twarzy Philips.

 

Philips to znana firma pochodząca z Holandii, która zajmuje się produkcją i dystrybucją urządzeń kosmetycznych. Asortyment tego producenta obejmuje również technologię użytkową oraz sprzęty oświetleniowe. Marka ta znana jest ze sprzedaży wydajnych i innowacyjnych urządzeń o niewielkich rozmiarach. Projektując swoje modele, Philips stawia na energooszczędność, by zapewnić swoim konsumentom niskie koszty eksploatacji.

Kupując masażer do twarzy powinniśmy w pierwszej kolejności przyjrzeć się jego konstrukcji. Wiele urządzeń kształtem przypomina wałek, co gwarantuje proste użytkowanie. Niektóre sprzęty mają niewielkiej wielkości igły, które delikatnie nakłuwają skórę. Wiedz jednak, że po użyciu skóra pozostaje zaczerwieniona, co nie wygląda estetycznie. Jednak dzięki temu, krem dociera do głębszych warstw skóry. Drugim typem są sprzęty elektroniczne, które posiadają takie udogodnienia, jak ultradźwięk, co czyni je bardzo wydajnymi. Dlatego zanim dokonasz zakupu, dokładnie zastanów się, jaki typ sprzętu preferujesz.

Drugą kwestią, którą powinieneś rozważyć jest materiał wykonania interesującego Cię produktu. Na rynku dostępne są sprzęty tradycyjne, wykonane z drewna lub modele z plastiku i tworzyw sztucznych. Pierwszy typ sprzętów wymaga niestety użycia dużej siły i nie gwarantuje tak dobrych efektów. Dlatego najlepszy masażer do twarzy Philips w 2020 roku wykonany jest z tworzywa sztucznego, które odporne jest na uszkodzenia mechaniczne i otarcia. Gwarantuje to długowieczność maszynki.  

Aby zapewnić naszej skórze odpowiednią opiekę warto wybrać taki produkt, który oferuje dodatkowe funkcje. Popularnymi opcjami są podczerwień, światło, wibracje i ultradźwięk. Z tych funkcji ucieszą się na pewno osoby starsze, które chcą walczyć ze zmarszczkami.

 

 

Masażery do twarzy Philips – Ranking

 

 

Philips SC5274/13

 

Jeśli zależy Ci na czystej i gładkiej skórze to model SC5274/13 marki Philips na pewno sprosta Twoim wymaganiom. Urządzenie przeznaczone jest do codziennego użytku, co pomoże Ci osiągnąć pożądany efekt na twarzy. Atutem produktu jest intuicyjny system pracy, który samodzielnie dzieli skórę na strefy. Wyczyszczenie każdej z nich trwa dokładnie 1 minutę, po jej upływie urządzenie poinformuje Cię o konieczności przesunięcia.

Sprzęt łączy w sobie ruch obrotowy i wibracyjny co gwarantuje lepszy efekt oczyszczania, bez konieczności użycia dużej siły. Zadaniem wibracji jest usunięcie zanieczyszczeń, które znajdują się na powierzchni. Polega to na ściągnięciu martwych komórek i pozostałości po makijażu. Z kolei obrotowe ruchy dedykowane są do działań podskórnych, co zapewnia głębokie oczyszczenie.

W zależności od kondycji Twojej twarzy możesz wybrać tryb pracy łagodnej lub głębokiego oczyszczenia. Pomoże Ci to dostosować działanie sprzętu do indywidualnych potrzeb. Warto dodać, że szczoteczka Philips jest w pełni wodoodporna, zatem możesz z niej korzystać pod prysznicem.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Wiele osób doceniło masażer za jego ergonomiczny kształt i łatwość użytkowania.

 

 

 

 

Philips SC 5265/12

 

Model SC 5265/12 to bardzo nowoczesny i wydajny masażer do twarzy Philips w dobrej cenie. Prezentowane urządzenie przeznaczone jest do codziennego użytkowania. Już po 2 tygodniach powinieneś zauważyć efekty regularnie wykonywanego masażu. Sprzęt nie tylko redukuje napięcie w mięśniach, ale również pomaga odświeżyć i odżywić skórę. Szczególnie polecane jest to osobom, u których już zaczynają się pojawiać zmarszczki.

Innowacyjna technologia Dual Motion sprawia, że ruchy wibracyjne polepszają mikrokrążenie, co nadaje skórze lepszego kolorytu. Dodatkowo usuwa ona martwy naskórek i pozostałości po makijażu. Warto dodać, że szczoteczka posiada nowoczesny system, który sam dzieli twarz na strefy. Każda z nich jest czyszczona przez 1 minutę, co gwarantuje dobry efekt gładkiej skóry. Co więcej, produkt jest w pełni bezpieczny. Można go nawet używać pod prysznicem, gdyż jest wodoodporny.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników doceniło ergonomiczną budowę, która gwarantuje dobry chwyt. Liczna grupa osób wskazała korzystny stosunek ceny do wykonania jako największą zaletę produktu.

 

 

 

 

Philips SC5275/14

 

Model SC5275/14 marki Philips to bardzo innowacyjne urządzenie, z górnej półki cenowej. Urządzenie jest wyposażone w najnowszą technologię do mycia twarzy i usuwania zanieczyszczeń. Szczotka łączy w sobie ruchy wibracyjne i obrotowe, co gwarantuje efekt gładkiej skóry. Warto dodać, że używanie masażera nie wymaga użycia dużej siły, nie musisz się zatem obawiać o to, że zbyt mocny nacisk spowoduje blizny.

W czasie wibracji szczoteczka usuwa wszystkie zanieczyszczenia, które znalazły się na powierzchni twarzy. Zaliczamy do nich martwy naskórek, pyłki i pozostałości makijażu. Z kolei ruch obrotowy wnika głęboko w skórę i ją oczyszcza. Dodatkowo sprzęt posiada inteligentny system pracy, który samodzielnie dzieli powierzchnię twarzy na strefy. Oczyszczenie każdej z nich zajmuje minutę. O upływie tego czasu poinformuje Cię sygnał dźwiękowy. Prezentowany produkt ma możliwość zmiany intensywności pracy, zatem dostosujesz działanie do kondycji twarzy. Do wyboru masz łagodny lub intensywny zabieg.

Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pochlebne. Użytkownicy docenili liczne udogodnienia, oraz to, że maszynka jest wodoodporna. Dzięki temu może być ona używana również pod prysznicem.

 

 

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
DMCA.com Protection Status