Najlepszy masażer do stóp MPM

Ostatnio aktualizowane: 26.05.20

 

Jaki masażer do stóp MPM wybrać?

 

Masażery do stóp cieszą się dużym zainteresowaniem konsumentów, co wynika z tego, że są to urządzenia pozwalające w łatwy sposób się zrelaksować. Ich istotną zaletą okazuje się to, że zwykle nie zajmują dużo miejsca. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem takiego produktu, polecamy zapoznać się z tym artykułem. Znajdziesz w nim poradnik zawierający wiele cennych wskazówek, jak również ranking, w którym prezentujemy najlepsze masażery do stóp MPM.

 

 

MPM to firma zajmująca się produkcją dobrej jakości AGD. Marka jest obecna na rynku od blisko 30 lat, co pozwala sądzić, że ma ona spore doświadczenie w zakresie obsługi konsumentów. Oferowane przez nią masażery do stóp są trwałe, łatwe w obsłudze, a co najważniejsze – pozwalają szybko się zrelaksować.

Spore znaczenie w przypadku tego typu urządzeń mają materiały użyte do ich produkcji. Jednym z najważniejszych elementów jest zbiornik, do którego wlewa się wodę. Musi być on zrobiony z tworzywa odpornego na działanie wysokiej temperatury. Ważne jest również to, że wykorzystany do produkcji materiał był bezpieczny w użytkowaniu i łatwy w czyszczeniu. Zapewnienie maksymalnego poziomu higieny podczas zabiegu ma kluczowe znaczenie. Trzeba także zwrócić uwagę na jakość wykonania rolek masujących. Powinny mieć one sporej wielkości wypustki. Wtedy wykonany z ich użyciem masaż przyniesie szybkie ukojenie zmęczonym stopom.

Wybierajmy masażer o pojemności ponad 5 l, bo będziemy mogli wlać do niego tyle wody, żeby zakryła nasze stopy. Zwróćmy uwagę na ilość dostępnych trybów pracy. Jeśli zależy nam na podstawowym urządzeniu, wystarczy, jeśli będzie ono miało opcję masażu bąbelkowego. Chcąc kupić bardziej zaawansowany sprzęt, wybierajmy ten z większą ilością funkcji (np. masaż reflektoryczny i relaksacyjny). Wiele osób uważa, że najlepszy masażer do stóp MPM w 2020 roku ma opcję podgrzewania wody. Nietrudno się z tym nie zgodzić. Dzięki tej funkcji nie musimy co chwilę dolewać gorącej cieczy, aby zagwarantować sobie maksymalny komfort podczas zabiegu. Warto, aby u podstawy znajdowały się antypoślizgowe nakładki.

 

 

Masażery do stóp MPM – ranking

 

 

MPM MMS-03 Relax

 

Z uwagi na sporą ilość pozytywnych opinii na temat masażera do stóp MPM MMS-03 Relax, postanowiliśmy zamieścić go w naszym zestawieniu. Moc urządzenia jest równa 90 W. Sprzęt jest zasilany sieciowo. Jakość wykonania kabla zasilającego jest oceniana jako bardzo dobra.

Prezentowany masażer do stóp ma pojemność równą 5,6 l. Urządzenie ma mały zbiornik na sól leczniczą, którą można wykorzystać w trakcie zabiegu. Model został wyposażony w 6 dużych rolek do masażu. Mają one nieregularną strukturę, dzięki czemu przynoszą szybkie ukojenie zmęczonym stopom. Sprzęt ma funkcję podtrzymania temperatury wody, więc nie trzeba co chwilę dolewać do miski gorącej cieczy.

Sporo osób jest zgodnych co do tego, że produkt MPM MMS-03 Relax jest wart zakupu. Model został odpowiednio zaprojektowany. Mowa tutaj o wysokich ściankach ograniczających możliwość rozlania wody w trakcie moczenia stóp czy antypoślizgowym nakładom znajdującym się u podstawy sprzętu.

 

 

 

 

MPM MMS-01 Relax

 

Model MMS-01 Relax to masażer do stóp MPM w dobrej cenie. Cena sprzętu wynosi ok. 100 zł, co biorąc pod uwagę jego efektywność działania, nie jest wysoką kwotą. Moc urządzenia jest równa 70 W. Model jest zasilany sieciowo.

Użytkownik ma do wyboru różne tryby masażu: bąbelkowy, reflektoryczny, relaksacyjny i wibracyjny. Ważną funkcją jest podtrzymywanie temperatury wody. Masażer wyposażono w 4 rolki masujące. W komplecie znajdują się także 3 wymienne końcówki do masażu punktowego, na które składa się: pumeks, szczotka i kolce. Na dnie miski znajdują się wypustki przeznaczone do akupresury stóp.

Masażer do stóp MPM MMS-01 Relax zdobył wiele dobrych recenzji. Konsumenci wskazują, że regularne użytkowanie sprzętu pozwala zredukować napięcie stóp i się odprężyć. Zabieg z użyciem tego urządzenia jest nieoceniony po całym dniu spędzonym w ruchu.

 

 

 

 

MPM MMS-04

 

Wybierając masażery do stóp, nie mogliśmy pominąć sprzętu MPM MMS-04. Jest to urządzenie o mocy 90 W. Pojemność zbiornika na wodę jest równa 6,5 l. Warto wspomnieć o tym, że produkt jest składany, co w przypadku masażerów zdarza się stosunkowo rzadko. W związku z tym jego przechowywanie nie powinno sprawiać problemów.

Do produkcji miski wykorzystano wysokiej jakości silikon. Jest to miękki i przyjemny w dotyku materiał. Silikon nie powoduje podrażnień skóry. Jest w 100% bezpieczny, a dodatkowo łatwy w pielęgnacji. Urządzenie ma funkcję masażu bąbelkowego z promieniowaniem podczerwonym. Przydatną funkcją okazuje się podtrzymywanie temperatury wody.

Internauci, którzy kupili MPM MMS-04, nie żałują podjętej przez siebie decyzji. Zdaniem dużej grupy konsumentów urządzenie działa skutecznie i pozwala zmniejszyć ból stóp. Istotnym atutem jest możliwość składania zbiornika. W efekcie nie zajmuje on dużo miejsca, więc można go przechowywać także w niewielkiej łazience.

 

 

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subskrybuj  
Notify of
DMCA.com Protection Status