Najlepszy irygator do zębów Waterpik

Ostatnio aktualizowane: 18.06.18

 

Jaki irygator do zębów Waterpik wybrać?

 

Liczne badania pokazują, że z każdym rokiem wydajemy coraz pieniędzy na pomoc stomatologiczną i dentystyczną. Aby dokładnie zadbać o naszą jamę ustną, musimy używać czegoś więcej niż tylko pasty do zębów. Jeśli również Tobie zależy na pięknym, naturalnym uśmiechu, warto rozważyć zakup irygatora do zębów. Aby jednak przyniósł on odpowiednie efekty, konieczny jest zakup odpowiedniego modelu. W podjęciu dobrej decyzji pomoże Ci nasz poradnik. Na jego końcu umieściliśmy niewielkie zestawienie, gdzie znalazły się trzy najlepsze irygatory do zębów Waterpik.

Marka Waterpik to jeden z największych liderów w produkcji irygatorów dentystycznych, zarówno w Polsce, jak i na świecie. To właśnie produkty tej firmy są najczęściej polecane przez dentystów i stomatologów. Wynika to z faktu, że cechują się one dużą precyzją działania. Waterpik zaopatruje wiele profesjonalnych przychodni dentystycznych, a obecnie rozpoczął dystrybucję modeli do użytku domowego.

Niestety, dla sporej grupy ludzi, używanie irygatora to wciąż niecodzienna czynność. Jest to dużym błędem. Wiedz, że regularne używanie tego typu urządzenia może zdecydowanie zmniejszyć ryzyko próchnicy, kamienia nazębnego, a nawet wybielić Twoje zęby. Przy pomocy strumienia wody pod ciśnieniem, sprzęt ten usuwa resztki jedzenia. Efekt użytkowania tego modelu jest zdecydowanie większy niż w przypadku manualnych szczoteczek.

Decydując się na zakup irygatora do zębów warto zwrócić uwagę na to, czy posiada on możliwość zmiany ciśnienia wody. Zalecane są modele, w których możesz wybrać przynajmniej 3 poziomy, choć na rynku osiągalne są również takie z 5. Dzięki temu będziesz w stanie dostosować siłę pracy do własnych preferencji oraz wrażliwości dziąseł.

Istotna jest nie tylko intensywność wody, ale również wielkość strumienia. Zdecydowanie prościej będzie Ci pozbyć się resztek ze szpar między zębami, przy pomocy niewielkiego strumienia. Zatem, im większą masz możliwość regulacji, tym większa będzie precyzja czyszczenia.

Warto też rozważyć czy bardziej odpowiedni będzie dla nas model bezprzewodowy czy stacjonarny. Ten drugi jest zdecydowanie większy i cięższy, zatem jego przenoszenie może okazać się bardzo niewygodne. Dlatego, jeśli dość często podróżujesz, warto rozważyć zakup sprzętu bezprzewodowego, który jest zdecydowanie lżejszy i poręczniejszy.

 

 

Irygatory do zębów Waterpik – Ranking

 

 

Waterpik WP-100E Ultra

 

Model WP-100E Ultra to najlepszy irygator do zębów Waterpik w 2018 roku. Jest to wysokiej klasy urządzenie sieciowe, z którego, o ile posiadamy wymienne końcówki, może korzystać cała rodzina.

Na wstępie należy zauważyć, że urządzenie jest w pełni bezpieczne. Jego użytkowanie nie powoduje krwawienia dziąseł. Warto jednak dodać, że model ten posiada opcję masażu, który stymuluje dziąsła, co skutkuje tym, że są one mocniejsze. Takie działanie redukuje ryzyko zapalenia dziąseł. Jeśli jednak Ci się ono przydarzy, wielu lekarzy zaleca używanie irygatora. Pomoże to pozbyć się bakterii, powodujących stany zapalne.

Prezentowany model posiada aż 10 stopni regulacji ciśnienia. Sprawia to, że każdy z domowników będzie mógł dostosować pracę sprzętu do swoich potrzeb i preferencji. Dentyści zalecają by na początku używać najmniejszego ciśnienia i z biegiem czasu go zwiększać.

Prezentowany produkt jest bardzo popularny wśród konsumentów. Z tego powodu posiada on wiele pozytywnych opinii. Użytkownicy, którzy zdecydowali się na jego zakup docenili jego efektywność w walce z próchnicą.

 

 

 

 

Waterpik WP660E2 Ultra Professional

 

Urządzenie WP660E2 Ultra Professional to wydajny irygator do zębów Waterpik w dobrej cenie. Model ten jest zasilany sieciowo, dzięki czemu jego gabaryty są dość duże. Po zakupie dodatkowych, wymiennych końcówek, ze sprzętu może korzystać cała rodzina.

Dużą zaletą modelu jest jego efektywność pracy. Dzięki zmiennemu ciśnieniu wody, możliwe jest dostosowanie pracy urządzenia do własnych potrzeb. Wielu lekarzy zgodnie twierdzi, że regularne używanie Waterpik WP660E2 Ultra Professional zmniejsza ryzyko wystąpienia próchnicy i kamienia nazębnego o aż 50%. Warto dodać, że produkt ten ma możliwość ustawienia niewielkiego strumienia wody, który idealnie usuwa resztki jedzenia między ciasnymi szparami zębów. Co więcej, urządzenie jest niezwykle przydatne dla osób noszących aparat ortodontyczny.

Opinie konsumentów o tym urządzeniu są bardzo pozytywne. Wiele osób zdecydowało się na jego zakup ze względu na prostotę użycia. Co więcej, w czasie czyszczenie powietrze pod ciśnieniem nie podrażnia dziąseł, zatem sprzęt ten jest w pełni bezpieczny. Co więcej, produkt ten nie generuje zbyt dużego hałasu.

 

 

 

 

Waterpik WP-861 E2

 

Waterpik WP-861 E2 to jeden z najczęściej polecanych irygatorów do zębów na rynku. Do zestawu dołączona jest także szczoteczka soniczna. Taki zakup to duża oszczędność pieniędzy.

Model ten jest szczególnie polecany osobom noszącym aparaty ortodontyczne, mosty, implanty oraz korony. Ciśnienie wody skutecznie usuwa resztki pokarmu. Zdaniem lekarzy, sprzęt działa zdecydowanie efektywniej niż manualne szczoteczki.

Produkt posiada aż 10 zakresów regulacji ciśnienia. Dzięki temu bez problemu znajdziesz taki, który będzie Ci odpowiadał. W początkowych dniach korzystania z irygatora warto używać go na najmniejszym poziomie, by przyzwyczaić zęby do nowej maszyny.

Dużą zaletą modelu jest specjalna funkcja masażu. Sprawia ona, że dziąsła są bardziej ukrwione, a przez to mocniejsze. Zdecydowanie redukuje to ich krwawienie. Prezentowany sprzęt jest bardzo wydajny. W pełni naładowany akumulator pozwala nam na aż 20 dziesięciominutowych cykli mycia zębów.

Opinie użytkowników na temat prezentowanego modelu są bardzo pochlebne. Wielu konsumentów jest zdania, że dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, jest to najlepsze urządzenie na rynku w tym przedziale cenowym.

 

 

 

 

Czy podobal Ci sie nasz artykul? Ponizej znajdziesz nowo dodane artykuly:

 

Najlepsze szczoteczki soniczne do zębów w 2018 roku

Serum do twarzy

Masazery do twarzy ranking

 

 

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 votes, average: 4.50 out of 5)
Loading...